Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Články
 
  Nový systém členství od 1.5.2011 - aktualizováno
  Sekce: Klub
  Zaslal:  9.4.2011 , 20:59
   
AUTOR: Daver
Administrátor
Založen: 5.6.2007
Články: 16777178
Komentáře: 36

Hodnocení: 5.00/5.00 [4]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh

   Článek  Strana 1 z 1
  
Vážení stávající a budoucí členové,

jak si již mnozí všimli, s každým novým rokem se rozmáhá debata na téma členských příspěvků, jejich výše (pro někoho níže). Mimo jiné jsou mezi debatujícími i lidé, kteří by velmi rádi finančně při-pomohli klubu, avšak členský příspěvek je pro ně nemyslitelně vysoký (někdy i ze samotného principu jejich životních hodnot). Podíváme-li se na počet registrovaných jedinců zde na fóru a počet přispívajících členů OS, zjistíme, že takových lidí je mnohonásobně více. Inu zamysleli jsme se nad tím a oživili dávnou myšlenku vytvořit více druhů členství.

Na začátek bych rád podotkl, že jakýkoliv příspěvek je dobrovolný a není povinný. Členství Vám, jako odměnu za Váš příspěvek, umožní využívat některé "specialitky" fóra. Stejně tak není dána horní hranice příspěvku, několik členů vždy posílá více, protože cítí potřebu a chtějí být zapojeni více, než ostatní OK

První a nejzákladnější druh členství je členství WEBové. Takový člen je členem fóra, nikoli však členem občanského sdružení, proto z jeho členství plynou pouze výhody (viz tabulka níže) a nemá vůči klubu žádné povinnosti. Je to v podstatě příspěvek na využívání služeb serveru a moderátorů. Toto "členství" vzniklo právě pro ty, kteří by rádi přispěli na chod serveru, ale už nechtějí přispívat na chod OS, protože například nejezdí na srazy či nevyužívají slev u partnerů apod..

Další stupně členství jsou již plnohodnotná členství v občanském sdružení Honda-club.cz se všemi svými právy a povinnostmi.

Tato jsou rozdělena na SILVER a GOLD. Každé z nich má svou výši příspěvku vyváženou různými výhodami (viz tabulka níže). Ale především je to možnost přispět OS různými částkami, podle situace či chuti přispívajícího.

V roce 2011, přesněji od 1.5.2011 bude k dispozici členství WEBové, členství GOLD, které je odpovídá dosavadnímu členství. Členství SILVER bude nabízeno od r. 2012, bude-li ovšem koncept schválen členskou schůzí.

Uživateli, který nebude mít žádné členství, budou od 1.5.2011 na fóru omezeny některé funkce (opět viz tabulka níže). Stávajícím uživatelům, kteří nechtějí mít žádné členství, budou data související s omezením funkcí (např.: auta v garáži) odstraněny k 1.3.2012. Do této doby mohou svá data obhospodařovat bez omezení, jen vložení nových bude limitováno dle omezení pro "nečlena".Věříme, že tento nový koncept členství dá každému šanci podpořit zdejší komunitu a umožnit tak její budoucí růst, především v otázce kvality.

Nakonec bych rád zdůraznil, že veškeré informace (s výjimkou interních) a možnost diskutovat kdekoli na fóru jsou k dispozici VŠEM a zcela ZDARMA !

Za OS Honda-club.cz Daver

H+ H+

   Autor  Komentáře
665+1
AdministrátorČlánky: 16777204
Komentáře: 12
 Zaslal: 9.4.2011 , 21:19  Předmět:    
Vstoupit do diskuze k článku ZDE


Rating box? ? neni


  Články
 
  Nový systém členství od 1.5.2011 - aktualizováno
  Sekce: Klub
  Zaslal:  9.4.2011 , 20:59
   
AUTOR: Daver
Administrátor
Založen: 5.6.2007
Články: 16777178
Komentáře: 36

Hodnocení: 5.00/5.00 [4]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh


 
Přejdi na:  
 
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
You cannot post articles in this chapter
You cannot edit your articles in this chapter
You cannot delete your articles in this chapter
You cannot rate articles in this chapter
You cannot approve articles in this chapter

You cannot post comments in this chapter
You cannot edit your comments in this chapter
You cannot delete your comments in this chapter
You cannot rate comments in this chapterBoard Security

(98973 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0288s ][ Dotazy: 36 (0.0106s) ][ GZIP on - Debug on ]