Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Články
 
  Eshop - FAQ a obchodní podmínky
  Sekce: Klub
  Zaslal:  17.5.2011 , 20:55
   
AUTOR: cheerion
eShop manager
Založen: 23.2.2009
Články: 16777215
Komentáře: 0

Hodnocení: 0.00/5.00 [0]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh

   Článek  
  
Jak nakupovat

V závorce u každého zboží je uveden počet kusů skladem. To je zároveň maximální počet kusů, který si můžete objednat. Uvedete-li vyšší číslo, než je toto, budeme Vás kontaktovat, abyste buď změnili počet obj.kusů, nebo objednávku zrušili. Některé zboží pro Vás můžeme doobjednat, je třeba se s námi domluvit individuálně: eshop(zavináč)honda-club.cz.
Pro platné členy OS Honda-club.cz nabízíme zboží se slevou. K jejímu využití musíte být přihlášeni. Členové klubu přihlašte se do systému, údaje se vyplní automaticky.
Zadáním čísla v políčku u Vámi vybraného zboží (a případně velikosti) zvolíte počet kusů a dole na konci stránky vyplníte objednávkový formulář (adresu, email, tel.číslo). Doručovací adresu vyplňujte pouze v případě, chcete-li zboží dodat na jinou adresu, než je adresa fakturační. Prosíme především o kontrolu Vaší emailové adresy, aby Vám došla všechna potvrzení.

Vyřízení objednávky


Po objednání zboží obdržíte emailem automatické potvrzení s kopií vaší objednávky. Do 48 hodin Vaši objednávku potvrdíme a zpracujeme a zašleme další instrukce (platba předem apod.). Pokud od nás tento email nedostanete, Vaše objednávka k nám pravděpodobně nedorazila, proto nás prosím kontaktujte.
Budete-li chtít objednávku změnit, kontaktujte nás. Pokud nebude zboží odesláno, rádi Vám vyhovíme.

Expedice a doprava zboží

Objednávky jsou vyřizovány zpravidla do 10ti dnů od přijetí. Většinou však zboží odesíláme jednou za týden.

Doprava zboží

Zboží zasíláme po České Republice. Dopravu zajišťujeme prostřednictvím České Pošty.
Na Slovensko zasíláme po individuální domluvě (vyšší náklady). Platit lze předem pomocí PayPal účtu nebo dobírkou.
Možnost osobního odběru na vybraných srazech či po předchozí domluvě v Praze (ul.Jílovská, Praha 4).

Ceny

Veškeré ceny v e-shopu jsou koncové (nejsme plátci DPH). Honda-club.cz si vyhrazuje právo na změnu cen bez předchozího upozornění.

Platební podmínky

Česká republika
Při platbě na dobírku je účtována cena poštovného a balného 130 Kč.
Při platbě předem na účet OS Honda-club.cz je účtována cena poštovného a balného 100 Kč. Zboží budeme rezervovat max.10 dní. Pokud do té doby neuhradíte fakturu za zboží, objednávka bude stornována.
Při platbě předem na účet OS Honda-club.cz je účtována cena poštovného a balného 30 Kč (platí pouze pro samolepky 150mm, 200mm, H+, nášivka – tedy zboží s kódem SL01, SL02, SL05, NAS2).
Platba předem/hotově s předáním na srazu, pokud na něj pojede někdo ze správců eshopu, je zdarma. Je potřeba dopředu zjistit, jestli na tento sraz pojedeme.
Platba předem/hotově s osobním vyzvednutím na naší adrese v Praze 4 je zdarma. Je nutné se dopředu domluvit na termínu vyzvednutí. Zboží budeme rezervovat max.10 dní.

Slovenská republika
Při platbě na dobírku je cena vypočítána individuálně, podle objemu zásilky.
Platba převodem zatím není možná z důvodu vysokých poplatků za převod.

Zpracování osobních údajů

Osobní údaje, které poskytnete za účelem nákupu zboží, budou využity pouze pro naši potřebu a nebudou poskytnuty třetí straně. Údaje slouží pouze k vyřízení Vaší objednávky.

Reklamační řád

V případě shledání zásadního porušení obalu na zboží Vám doporučujeme zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! Sepište s dopravcem protokol o poškození zásilky a neprodleně nás kontaktujte. Podpisem dodacího listu stvrzujete, že zásilka byla doručena v pořádku a na pozdější reklamaci na porušenost obalu a poškození obsahu zásilky nemůžeme brát zřetel.

Záruční doba výrobků je 24 měsíců. Záruční doba běží ode dne doručení zboží. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nevztahuje se na závady způsobené uživatelem nebo běžným opotřebením výrobku. Reklamovaný výrobek – kontaktuje nás emailem, pro urychlení můžete přiložit fotografii, a domluvíme se na dalším postupu. V případě oprávněné reklamace Vám dopravíme opravené zboží na vlastní náklady.

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.

Záruka vrácení peněz se vztahuje na zboží neporušené, případně v originálním obalu, tak aby mohlo být dále nabízeno dalším zájemcům. Po obdržení vráceného zboží Vám peníze za zboží (po odečtení poštovného a balného) zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 10 pracovních dnů po obdržení zboží.

V případě nejasností se na nás prosím obraťte, rádi vše vyjasníme.

Kontakt

Zboží odesíláme z této adresy: David Literák, OS Honda-club.cz, ul. Jílovská, Praha 4. Email: eshop(zavináč)honda-club.cz. Na fakturách je adresa sídla: OS Honda-club.cz, Vítězná 253, Komárov, 26762. Transparentní účet OS Honda-club.cz: RB.

   Autor  Komentáře
Nebyly nalezeny komentáře pro tento článek


Rating box? ? neni


  Články
 
  Eshop - FAQ a obchodní podmínky
  Sekce: Klub
  Zaslal:  17.5.2011 , 20:55
   
AUTOR: cheerion
eShop manager
Založen: 23.2.2009
Články: 16777215
Komentáře: 0

Hodnocení: 0.00/5.00 [0]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh


 
Přejdi na:  
 
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
You cannot post articles in this chapter
You cannot edit your articles in this chapter
You cannot delete your articles in this chapter
You cannot rate articles in this chapter
You cannot approve articles in this chapter

You cannot post comments in this chapter
You cannot edit your comments in this chapter
You cannot delete your comments in this chapter
You cannot rate comments in this chapterBoard Security

(98973 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0306s ][ Dotazy: 35 (0.0109s) ][ GZIP on - Debug on ]