Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
   Garáž -> 2004 Honda Civic Type-R
Přehled autNej autaSeznam autHledat autoPřehled servisůPřehled obchodůPřehled sprintůMěření výkonů

Detail modifikace
 Majitel: LK7R
 Rok: 2004
 Značka: Honda
 Model: Civic Type-R
Modifikace 3x sada Semislick Falken AZENIS RT-615 + RT-615K 215/40 R17
Kategorie Historie
Auto 2004 Honda Civic Type-R
Aktualizováno 1.10.2012 , 12:08
Zakoupený od Typer.cz
Pořizovací cena 55200 Kč
Hodnocení výrobku 0
Instalováno
Cena instalace 0 Kč
Hodnocení instalace 0
Komentáře Semislick s vysokou vydrzi a tvrdou bocnici, uvidime... Report pozdeji Po třech letech používání musím uznat, že to jsou vynikající pneumatiky. Velice tvrdé bočnice, přesto velmi komfortní(to mě hodně překvapilo). Dají se hustit na nižší tlak, bez ztráty přesnosti řízení. Tvrdá bočnice je háklivá na nerovnosti ALU disku, pokud je disk odrbaný zevniř, stane se, že pneu uteče. Jednu gumu jsem takto načal ve SPA a následně mi bouchla ve 180km/h na Německé dálnici. Ovšem závodní konstrukce podržela a bez větších problémů se dalo auto ovládat a bezpečně zastavit(bouchla na vnitřní straně po cca 1/5 obvodu). Výdrž těchto gum je také obdivuhodná. Jeden set 6ti gum mi vydrží dvě sezóny (2x předek, 1x zadek). To pokrývá cca 10-16000km/rok a cca 2-3x Most (cca 2-3h ježdění + 3x NS (cca 30 kol) + 1x SPA (2h ježdění!). Na vodě je potřeba opatrně. Při prudké průtrži jsou nad 130km/h náchylné na aquaplaning.
Komentáře k instalaci

Board Security

(94973 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0206s ][ Dotazy: 25 (0.0070s) ][ GZIP on - Debug on ]