Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2014: Ohodnoťte!
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 3
83427 je teď offline  83427
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 12:35   Citovat  

vjezd byl širokej spíš tak na jedno auto. ale ohledně těch dotazníků by se to příště mělo uhlehčit tim, že budou stažitelný dopředu a spousta lidí tak přijede na bránu s již vyplněnym dotazníkem a tim se to urychlí
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 12:38   Citovat  

83427 napsal:
vjezd byl širokej spíš tak na jedno auto. ale ohledně těch dotazníků by se to příště mělo uhlehčit tim, že budou stažitelný dopředu a spousta lidí tak přijede na bránu s již vyplněnym dotazníkem a tim se to urychlí

Hlavně nechápu co na tom papíru některý vohoni vyplňovali několik minut? Dyť tam bylo asi tak 12 kolonek na vyplnění Velmi šťastný
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 12:42   Citovat  

Stažitelné dotazníky předem a moct je přivézt už vyplněné, prostě je to dobrý

Pak by to ale ještě chtělo nějak vymyslet "předvjezd", kde by došlo k filtrování těch co si už maj vyplněno a rychle projedou bránou a těch co si to budou muset vyplnit na místě. Aby pak 10 připravených lidí nečekalo ve frontě na někoho kdo se neudělal domácí úkol Velmi šťastný

p.s. Opodtstanění toho romuláře plně chápu a podporuju!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
edoy je teď offline  edoy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 14:07   Citovat  

já hlásím že jsem žádný dotazník nedostal Tak to koukám! offtopic
   Návrat  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 14:07   Citovat  

DanTe napsal:
Hlavně nechápu co na tom papíru některý vohoni vyplňovali několik minut? Dyť tam bylo asi tak 12 kolonek na vyplnění Velmi šťastný

Lidi řešili, koho můžou napsat jako dobrovolníka, co odveze jejich ostatky z autodromu, až se rozsekají..
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 14:24   Citovat  

Jen k tem komentarum ohledne nadseni ze stazitelnych dotazniku - zkusenosti z jinych akci ukazuji, ze to priveze vyplnene naprosta mensina, protoze vetsina na to bud zapomene, nebo mavne rukou, ze uz nebude zapinat kompl kdyz to stejne bude na brane k dispozici. Takze dat to dopredu ano, ale neslibovat si, ze to vetsina lidi priveze (to pak akorat vede k nakakani a protivne ostraze brany), ale spis byt rad za kazdeho, kdo to bude mit predem vyplnene.

Soucasne bych byl na miste poradatelu dost znepokojeny z toho, co pise edoy a zacal zjistovat, jak se to mohlo stat (a co tedy udelat, aby se to priste nestalo), pripadne zacit zvazovat nejaky sice "vydrb", ale jak rikaji Amici, "better safe than sorry". Zakon schvalnosti rika, ze na okruhu se vyseka ten, ktery zrovna nejakou nahodou nic vyplnene nemel a nedelal bych si iluze o to co nastane, zvlast kdyz se zacne resit uhrada skody (ktera nebyva nizka, kdo na okruhy nejezdi, casto netusi, ze odrena svodidla nebo rozhozene gumy/baliky muzou vyjit na peknych par (desitek) tisic a to pak kazdy hrdina hleda, jak se z toho vyzout).

Mimochodem, na okruh jsem letos nejel mimo jine i proto, ze to, co predvadeli nekteri umelci byla skutecne sila a kdyz se ten dement s cervenym 5G civikem otocil pred cilovkou, kdyz za sebou vezl vlacek asi 5 aut, byla spis haluz, ze do sebe nikdo na tom mokru nenajel... Prislo mi, ze se to pak zacalo resit a nekteri zvlast neukazneni byli zchlazeni docasnym vyhazovem, ale ja bych zasahoval driv. Ten, kdo na trat poustel by mel byt nekdo ostrejsi, nejaky typ "vyhazovac" spis nez "mavac".
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 14:35   Citovat  

to skyline: Tak samozřejmě, jsme v Čechách, takže nemůžeme očekávat 100% (myslím, že i 50% by byl obrovský úspěch) předvyplněnost dotazníků. Pokud bude vyřešený rychlejší vjezd těch připravených a nepřipravení budou odstaveni bokem, aby při vyplňování nepřekáželi, tak já budu spokojený a oni můžou nadávat jen sobě Úsměv
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 14:38  Naposledy upravil M@jk dne 12.7.2014 , 14:40, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

skyline napsal:
Jen k tem komentarum ohledne nadseni ze stazitelnych dotazniku - zkusenosti z jinych akci ukazuji, ze to priveze vyplnene naprosta mensina, protoze vetsina na to bud zapomene, nebo mavne rukou, ze uz nebude zapinat kompl kdyz to stejne bude na brane k dispozici. Takze dat to dopredu ano, ale neslibovat si, ze to vetsina lidi priveze (to pak akorat vede k nakakani a protivne ostraze brany), ale spis byt rad za kazdeho, kdo to bude mit predem vyplnene.

Soucasne bych byl na miste poradatelu dost znepokojeny z toho, co pise edoy a zacal zjistovat, jak se to mohlo stat (a co tedy udelat, aby se to priste nestalo), pripadne zacit zvazovat nejaky sice "vydrb", ale jak rikaji Amici, "better safe than sorry". Zakon schvalnosti rika, ze na okruhu se vyseka ten, ktery zrovna nejakou nahodou nic vyplnene nemel a nedelal bych si iluze o to co nastane, zvlast kdyz se zacne resit uhrada skody (ktera nebyva nizka, kdo na okruhy nejezdi, casto netusi, ze odrena svodidla nebo rozhozene gumy/baliky muzou vyjit na peknych par (desitek) tisic a to pak kazdy hrdina hleda, jak se z toho vyzout).

Mimochodem, na okruh jsem letos nejel mimo jine i proto, ze to, co predvadeli nekteri umelci byla skutecne sila a kdyz se ten dement s cervenym 5G civikem otocil pred cilovkou, kdyz za sebou vezl vlacek asi 5 aut, byla spis haluz, ze do sebe nikdo na tom mokru nenajel... Prislo mi, ze se to pak zacalo resit a nekteri zvlast neukazneni byli zchlazeni docasnym vyhazovem, ale ja bych zasahoval driv. Ten, kdo na trat poustel by mel byt nekdo ostrejsi, nejaky typ "vyhazovac" spis nez "mavac".

Ola,
naprosto souhlasím.

1) dotazníky by byly povinné, tudíž před HD stáhni a vyplň, před vstupem/příjezdem podepiš, bez toho nebudeš připuštěn u brány, přednost dostanou Ti, kteří mají připraveno budou "připuštěni" - něco ve smyslu, přijeď, zaparkuj, doval papíry, dostaneš pásku a pak zpět do auta a jedeš. Je to blbý, ale tak uvidíme.

2) souhlasím, že by bylo fajn, aby na okruhu jezdili lidé, kteří měli něco za sebou (jezdí Brno, Most často), méně (třeba já, ale školu jsem měl) a téměř okruhy neposkvrnění. Takže by možná stálo za zvážení, jak toto při volných jízdách vyřešit. Co třeba volné jízdy pro "závodníky", pro amatéry, pro totálně nezkušené??? Myslím, že by jsme si mohli sednout s těmi, co "krouží" dost často a udělat pro "nezkušené" krátké školení a vysvětlit pár tipů a triků. Ale to by "závodníci" a "krouženíchtiví" souhlasit a trochu se omezit a mít zájem, aby předali své zkušenosti.

Co myslíte, byl by zájem, chuť???
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 14:39  Naposledy upravil skyline dne 12.7.2014 , 14:46, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

2bep: ja nechtel strasit, ale z mensich akci je zkusenost, ze to ma tak 10%... Pokud se to adekvatne zpropaguje a bude jasna "hrozba" cekani (a naopak "odmena" v podobe hladkeho prujezdu), muze to byt lepsi, ale drzel bych se spis v nalade "kdyz prijede aspon jeden z deseti, budu happy".

EDIT: M@jk: pri poctu ucastniku si nemyslim, ze je realne casy jizd nejak delit. Nabizi se varianta to zprisnit, tj. mit jeste jedno kolo registrace pro ty, kteri pojedou na okruh (napr. rozdavat samolepky se startovnim cislem) a pro ty udelat na zacatku instruktazni sedanky. Kazdy to sice absolvovat nebude, ale aspon bude kontrola, jestli se na trati nemota nekdo, kdo tim druhym kolem registrace vubec neprosel (nemas samolepku = nemuzes na okruh) a lze ho okamzite stahnout a na registraci poslat. Znamena to pochopitelne zvysenou administrativu a musi to mit nekdo konkretni na starosti. Zda to za to organizatorum stoji je na nich.
   Návrat  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 14:42   Citovat  

Přesně to jsem teď chtěl napsat - volné jízdy rozdělit na lehčí kategorii "piánko, výuka, relax" a na drsnější kategorii "pila, ostrá, unlimited". Myslím, že většina okruhářů bude dostatečně sebekritická, aby se zařadila do správné sekce. Já bych si osobně netroufl jet v drsnější kategorii do té doby, dokud nebudu znát trasu nazpaměť včetně ideálních stop atd. - není to otázka chvilky, já na okruhu jel celkem 24 kol a opravdu ostřejších bylo až několik posledních, zpravidla pod vedením profíků z Březolup Úsměv

ale zadnici jsem měl staženou pěkně, když jsem si udělal na pár metrů výlet do trávníku - na okruhu se nesmí zpanikařit, no Se stydím

neexistuje nějaké (asi drahé) pojištění pro jízdu na okruhu, když tam neplatí běžné POV?
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 14:56   Citovat  

skyline napsal:
2bep: ja nechtel strasit, ale z mensich akci je zkusenost, ze to ma tak 10%... Pokud se to adekvatne zpropaguje a bude jasna "hrozba" cekani (a naopak "odmena" v podobe hladkeho prujezdu), muze to byt lepsi, ale drzel bych se spis v nalade "kdyz prijede aspon jeden z deseti, budu happy".

EDIT: M@jk: pri poctu ucastniku si nemyslim, ze je realne casy jizd nejak delit. Nabizi se varianta to zprisnit, tj. mit jeste jedno kolo registrace pro ty, kteri pojedou na okruh (napr. rozdavat samolepky se startovnim cislem) a pro ty udelat na zacatku instruktazni sedanky. Kazdy to sice absolvovat nebude, ale aspon bude kontrola, jestli se na trati nemota nekdo, kdo tim druhym kolem registrace vubec neprosel (nemas samolepku = nemuzes na okruh) a lze ho okamzite stahnout a na registraci poslat. Znamena to pochopitelne zvysenou administrativu a musi to mit nekdo konkretni na starosti. Zda to za to organizatorum stoji je na nich.

Nooo,
jasně chápu. Ale zpřísnit to tak, jak navrhuješ by určitě šlo. Bohužel, jak má být zábava, musí k tomu být i ta nutná "buzerace", určitě by stálo za zvážení!
je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 15:02   Citovat  

dj-bobr napsal:
neexistuje nějaké (asi drahé) pojištění pro jízdu na okruhu, když tam neplatí běžné POV?

Da se rict, ze prakticky neexistuje (zavodni tymy maji pojistky individualni, pokud by te zajimaly detaily bude vedet Dany a kdyz nebude, tak aspon bude vedet, kam te odkazat):
tudy odkaz
   Návrat  
maxxi je teď offline  maxxi
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 15:17  Naposledy upravil maxxi dne 12.7.2014 , 15:23, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

dj-bobr napsal:

Existuje jednou jsem to řešil cena na jeden den pro moje auto byla 150.000Kč pokud budeš chtít vědět více detaily dohledám Úsměv

Honday 2014: Za mě vše super OK jen presso nestálo za nic KO
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 15:18   Citovat  

maxxi: vsak jsem psal, ze prakticky neexistuje HaHaaa
   Návrat  
maxxi je teď offline  maxxi
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 15:23   Citovat  

skyline napsal:
maxxi: vsak jsem psal, ze prakticky neexistuje HaHaaa

no asi tak Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 15:59   Citovat  

takže ten dotazník bylo dokument o tom když udělam pruser je to na mě ? fakt jsem nic nedostal mno a to jsem byl vstupní číslo 5. a jinak ten okruh se dal akorat jsem si prostě vybíral kdy a mezi koho tam já totalní amater s pomalým vozem vjedu. a jednou jsem tam byl snad dokonce skoro sám kouř
   Návrat  
MOTyLEK je teď offline  MOTyLEK
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 17:37   Citovat  

na Čechy platí slevy Velmi šťastný
vstupné pro bezpapíráky +50Kč sopťa sopťa
máš vyplněno? normoš cena Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 19:18   Citovat  

edoy napsal:
fakt jsem nic nedostal mno a to jsem byl vstupní číslo 5

to je zajmavý, já jsem měl číslo 6 a po mě ho chtěli docela důsledně i když jsem slíbil že moje auto na okruhu fakt nepojede
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 21:29   Citovat  

83427 napsal:
to je zajmavý, já jsem měl číslo 6 a po mě ho chtěli docela důsledně i když jsem slíbil že moje auto na okruhu fakt nepojede

netrolluju hele.. a do ted jsem o dotazníku nevěděl a žiju Cool jen říkám jak to je a jinak Super akce H+ H+ H+ už ted se těším na příští rok Úsměv
   Návrat  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2014 , 23:39   Citovat  

83427 edoye jsme přeci pustili před sebe tak asi nedostal papír jako všichni než přijel
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 0:13   Citovat  

To je sice pravda ale stejne ho po nem meli chtit. Ja jsem s nim taky nemaval ze ho mam ale chteli ho po me. Asi v tom spechu nekdo zapomněl. ..
   Návrat  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 2:46   Citovat  

edoy napsal:
takže ten dotazník bylo dokument o tom když udělam pruser je to na mě ? fakt jsem nic nedostal mno a to jsem byl vstupní číslo 5. a jinak ten okruh se dal akorat jsem si prostě vybíral kdy a mezi koho tam já totalní amater s pomalým vozem vjedu. a jednou jsem tam byl snad dokonce skoro sám kouř

to bude kámen úrazu... na začátku byly technické problémy a byl trochu zmatek... s tim lejstrem jsme se setkali, tak dvě minuty před vašim vjezdem, tak jsme byli, ze zečátku, trochu nemotorní Se stydím

příští rok se to určo nestane a jsem přesvědčen, že to byl jediný případ
   Návrat  
the.Doctor je teď offline  the.Doctor
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 10:42   Citovat  

Za me super je to dobrý velkej respekt organizátorům!
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 10:46   Citovat  

Pče tu mezitím mé otázky trošku zapadly, tak píšu znova a prosím další názory ... bylo nás tam bratru 660, tak se snad někdo další najde Úsměv

1) catering - žrádelníci byli hodně namíchnutí, protože údajně velmi prodělali - co je příčinou? To jste všichni jezdili do tesca? Bylo to drahé? Nechutnalo vám?

2) termín - je začátek prázdnin lepší než půlka ?
   Návrat  
Toubi je teď offline  Toubi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 12:05   Citovat  

Takže taky připojím svůj názor.
1) No my jsme byli 2, přijeli jsme v pátek navečer a odjížděli v sobotu večer. Měli jsme celkem 6 jídel (2x oběd a 1x večeře). Osobně jsem s kvalitou byl spokojený (svíčkovou jsme neměli). Ale proč se mně jedlo než vloni v Hradci? Myslím si, že to bylo hodně daný tím loňským systémem, kde to fungovalo formou objednávek. Takže si podle mě hodně lidí řeklo, že když si neobjedná, tak nebude, takže si podle mě dost lidí objednalo a zaplatilo předem a pak si to jídlo prostě došli sníst, protože ho měli už zaplacený. Tady je nic nenutilo jít jíst, takže si buď někam dojeli, nebo prostě vstali tak pozdě, že neobědvali atd.
2) Jako ostatním mi to je celkem fuk, když bude termín dostatečně brzo zveřejněný.
   Návrat  
džany je teď offline  džany
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 19:38   Citovat  

1) Catering- jedl jsem stejně jako minulý rok. Ovšem ta otrávená ženská uvnitř to byla síla. Snidaně neděle- obložený talíř....tam musela být tisícová marže (zřejmě na tom doháněli celý víkend)

rozdíl 10, 20% o proti minulému Honday bych chápal, ale 50% je nesmysl, to žrádelník kecá, to by tam musel v pátek tím jídlem otrávit 10 lidí a ostaní by museli odjet. Myslím si, že při takovém počtu lidí jen 50% rozdíl nesmysl.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 19:40   Citovat  

Ola,
ke mne se donesly "fámy" o teplém pivu, teplé malinovce apod., dále o tom, jak za kamarádem stálo 10lidí a čekali než paní dokecá v kuchyni a těch 10lidí raději odešlo (máme rozumět odešl do stanů a udělali si vlastní snídani/kávu či odjeli do TESCa či města???) ... takže otázkou zůstává, kde je pravda.

Tak to valím bulvy
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 20:09   Citovat  

Tak je fakt, že tempo obsluhy v porovnání s loňským bylo tristní... Smutný
Neděle ráno fronta na snídani až ven, to odradí...
   Návrat  
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 20:28   Citovat  

2bep napsal:
Tak je fakt, že tempo obsluhy v porovnání s loňským bylo tristní... Smutný
Neděle ráno fronta na snídani až ven, to odradí...

Přesně tak, nemluvě o tom, že klobása z grilu a párky ke snídani byly asi ty nejlevnější co se nechají v supermarketu koupit Smutný
   Návrat  
Prcek je teď offline  Prcek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 13.7.2014 , 20:55   Citovat  

Pokusim se to vzít stručně. Nové místo, super, že neni bazén je sice ve vedru škoda, ale dá se to nahradit obnormální spotřebou malinovky a hadicí s vodou na umejvání motokár. Catering fajn, jídla super, ceny akorát, ochota obsluhovat bandu nalitejch maníků do pozdních hodin. Lidičky fajn, celkem ukáznění, jen pár vyjímek posilněných alkoholem, ale nic na co nejsem zvyklej. Za mě jednoznačně příště zase a stejný místo Mrk Jedéééém VTEC
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2014: Ohodnoťte!
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina