Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Ostrava vs. Honda F-M
Fórum: Servis
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 2
fryskoo je teď offline  fryskoo
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 13:15   Citovat  

Moje zkušenost s ostravským servisem Honda:
Chovali se tam ke mně vždy slušně, ale kvalitou práce a jejich odborností si už tak jistý nejsem. Cena práce 500kč bez daně.Mám c7g 1.4 66kw předface.
Například na můj dotaz, proč by mi mohlo auto v zimě déle startovat, mi opáčili, že tam mám málo benzínu že se prý někde před čerpadlem ztrácí, když tam je méně než půl nádržeVelmi šťastný měl jsem tam čtvrt nádrže jako vždy, nerad vozím zbytečnou zátěž Úsměv tak nevim no
Nebo jsem si nechal měnit pár žárovek podsvětlení topení a žárovku v popelníku, bylo to v těch nejhnusnějších mrazech tak se mi v tom nechtělo kopat. No sice všechny vyměnili, ale ouha, nějak mi nešel otvírat a zavírat popelník..tak jsem se na to kuknul a zjistil, že byl špatně dotáhlý jeden vrutek co drží kolejničku, v které drží ten popelník, to už jsem fakt čuměl, vrutek byl zašroubovaný jen do poloviny a ještě k tomu do špatné díry Tak to koukám! se divím, že ten mechoš tam ten popelník vůbec narval..
Pak jsem tam nechal měnit lambdu tu co je za katem. říkal jsem jasně že tam chci origo, čekal jsem na ni asi tak týden no a doma na faktuře jsem zjistil, že není označena jako originální díl..
Tak bych se chtěl poptat tady znalců na fóru, co mi tam vlastně dali, číslo dílu dle faktury je: OZA669EE11 (pokud někdo znáte i cenu toho dílu, taky ji sem hoďte, vypláznul jsem tam za ni 4800.-)
Pokud je to nějaké šmečko, skončil jsem s nima.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 13:20   Citovat  

Když si ten kod dáš do googlu, tak to najde že to je NGK Lambda sonda, takže bych řek že to je origo Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 13:22   Citovat  

DanTe napsal:
Když si ten kod dáš do googlu, tak to najde že to je NGK Lambda sonda, takže bych řek že to je origo Úsměv

Nebo na ní jen chybí logo Honda ...

To jako s tlumičema Kayaba,které Honda dávala na C6g - pokud si je člověk koupil v hondě,tak zaplatil za stejný výrobek víc.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 14:31  Naposledy upravil fryskoo dne 1.3.2012 , 10:09, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

no předtím tam byla Denso, a v servise říkali že to byla originálka..že by originály dělali dva výrobci?
   Návrat  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 14:35   Citovat  

fryskoo napsal:

Například na můj dotaz, proč by mi mohlo auto v zimě déle startovat, mi opáčili, že tam mám málo benzínu že se prý někde před čerpadlem ztrácí, když tam je méně než půl nádržeVelmi šťastný měl jsem tam čtvrt nádrže jako vždy, nerad vozím zbytečnou zátěž Úsměv tak nevim no

A co je na tom vtipneho? Tak to valím bulvy Vysmejes se tomu, ale ze tomu evidentne nerozumis, ani si o tom neumis nic zjistit je vec druha...
   Návrat  
Hondik je teď offline  Hondik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 14:45  Naposledy upravil Hondik dne 27.2.2012 , 17:55, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

jestli chcete vedet jak se pracuje v Honda servisu tak napiste Preludakovi byl tam 10 dnu jenom uz nevim ve kterem byl jestli v OV nebo FM
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 16:33   Citovat  

infinity napsal:
A co je na tom vtipneho? Tak to valím bulvy Vysmejes se tomu, ale ze tomu evidentne nerozumis, ani si o tom neumis nic zjistit je vec druha...

takže Ty tvrdíš, že na startování v zimě má vliv množství paliva v nádrži?
   Návrat  
Prelude je teď offline  Prelude
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 17:25   Citovat  

Neříkám nic pořádnej výtlem pořádnej výtlem pořádnej výtlem
To startování může být svíčkama.......v podstatě čím koli.Taky mi honda trochu dýl v zimě točila než naskočila ale hlavu jsem si s tím nelámal.Jak to nebylo na dvakrát tak pohoda.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 27.2.2012 , 18:08   Citovat  

jj výměna svíček pomohla Úsměv
abych to tu uzavřel, v Hondě Ostrava jsem byl spokojen s něčím více, s něčím méně. Ochota a přístup jsou tam příkladné, pan Špaček poradí, několikrát mě vezli ze servisu do práce a pak pro mě zase přijeli, to všechno je pěkné, ale za ty peníze co tam nechám to považuju za samozřejmost.
   Návrat  
John11 je teď offline  John11
PříspěvekZaslal: 20.5.2013 , 10:05   Citovat  

nějaký update k servisu v OV, nebo je to tam pořád taková bída?
   Návrat  
Newtom je teď offline  Newtom
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.5.2013 , 12:09   Citovat  

John11 napsal:
nějaký update k servisu v OV, nebo je to tam pořád taková bída?

Pánové za pultem bez problémů, zejména pan Špaček, ale mechoši nevím. Výměna spojky a ramen ok, ale při geometrii se jim pohnul volant, takže jsem se tam musel vracet a nesrovnali to ani napodruhé. Další věc je, že mechoš do auta sednul ve špinavých monterkách bez toho aby zakryl sedadlo. Taky bych uvítal kdyby v rámci servisu umyli auto. Asi to nebude standard všude, ale v Brně jsem nechával za opravu 3x menší částku a auto bylo umyté, jak se to snad nepovedlo ani mi Úsměv

Ale možná jsem měl jen smůlu nebo jsem náročný na služby Mrk

Jo a ceny mají dobré.
   Návrat  
Jarin je teď offline  Jarin
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.5.2013 , 16:13   Citovat  

ja jsem s ostravskou hondou taky spokojen ...jednou mi na stare hodně teklo servo řízení...ja šel jen koupit original kapalinu ...říkam že mi to někde teče ale že nemám čas to moc řešit...panáček vyskočil že se zajde semnou na to podívat ...podívalse , ukazal na prodřenou hadici a řekl že si mam zajed na vrakač ,že ty ceny u nich jsou šílene Velmi šťastný ...ja poděkoval a jel ....
   Návrat  
kachnacrx je teď offline  kachnacrx
4 háčka
PříspěvekZaslal: 20.5.2013 , 16:47   Citovat  

Nemuzu rict ze bych si na neco stezoval nyni.pan spacek je fakt v pohode.poradi k pres tel. Kdyz je nejhur.slevy pro hondare no problem a nabidnou i dily z druhovyroby kdyz chce clovek usetrit.za me palec up.
   Návrat  
romča je teď offline  romča
PříspěvekZaslal: 3.2.2015 , 22:43   Citovat  

máte ještě někdo nějaké čerstvé zkušenosti se servisem Ostrava vs. F.-Místek?
Dle bydliště se musím potom rozhodnout do kterého vyrazím/ auto jsem koupil v Ostravě prodejce příjemný, ale se servisem nevím co jsem si tady přečetl, možná se to změnilo/.

Sbírám postupně nějaké informace, sice to budu řesit až za rok ale raději dopředu/ dle vyjádření známých kolegů mechošů !dej si pozor ať ti do toho nového auta vůbec po roce vymění olej, dělá se to běžně v některých značkových servisech!/a zaplatíš 4tkč ani nemrkneš a mechoš má vydělán nějaký ten litránek oleje pro známého/ Tak to koukám! to mě docela šoklo,ale možná se jen vytahovali a sami to tak dělají,nevěřím že by si to mohli v takovém servisu dovolit...ale asi záleží jaká je tam partie
   Návrat  
Newtom je teď offline  Newtom
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.2.2015 , 23:46   Citovat  

Za poslední rok jsem měl v Ově auto tuším 2x a vždy vše v pořádku OK
   Návrat  
tomyks je teď offline  tomyks
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.2.2015 , 23:56   Citovat  

Muzu pridat zkusenosti s Fomi servisama. Jezdim k nim na kampane pravidelne cca 6 let, sem tam jsem si nechal vymenit olej a nejake drobnosti kdyz jsem nestihal.
2x mi cistili interier. Poprve parada, i cena byla fajn. Podruhe mi sedacky vycistili a svetle sloupky upatlali a stalo to 2x tolik co poprve.
Nevim cim patlaji palubku a plasty. Je to nejaky sajrajt co kdyz zaschne nerozetreny vypada jak uschly hlen. Ale jinak cajk OK
Co se tyce celkoveho pristupu, v obou pobockach jsem se setkal s pochopenim, vzdycky mi vysli vstric, i na cene se dalo domluvit.
Jo ceny, tech jsem se zpocatku bal. Klasicke predsudky vuci autorizovanym servisum. Ale trvalo to jen do te doby nez mi nezbyvalo nechat si u nich opravit to co neautorizovane servisy zku..... A ne jednou!
Taky je fajn, ze umi veci opravit, ne jen vymenit za nove. Urcite zasluhou mechaniku je to dobrý

A jezdim k nim i s Toyotkou Úsměv
   Návrat  
forever222 je teď offline  forever222
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.2.2015 , 0:42   Citovat  

Nedávno jsem byl v Ostravě se servem a vše v pořádku až na to, že když dávali novou kapalinu dali ji nad rysku max., čímž při nastartovaném motoru stříkala ven. Než jsem si toho všimnul, měl jsem všechno mastné. Poté jsem injekční stříkačkou odsál pod rysku a bylo to v pořádku. Ve F-M jsem auto kupoval a přišli mi tam takoví arogantní lehce. Jestli Fomi tak jedině Vendryně, tam jsem byl zatím nejspokojenější Úsměv
   Návrat  
mark.long je teď offline  mark.long
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.4.2015 , 21:27   Citovat  

Caute, tak se taky podelim se zkusenosti z Honda servisem v Ostrave. Zkusenost sice mala, ale pro me takova, ze me odradila. Byl jsem cca pred mesicem na jarni prohlidce, kterou maji za 99 Kc, tak jsem toho vyuzil, abych se ujistil, ze mam auto na sezonu pripravene a v poradku. Dle Hondy bylo vse v poradku, jak podvozkove, tak kapaliny a i dalsi drobnosti jako sterace apod. Akorat mi rekli, ze si mam dobit baterku. Nasledne jsem si kupoval nove letni pneu a s tim jsem se rozhodl jit na geometrii, kde jsem byl minuly tyden a to v pneu Janda a tam me poslali domu, ze je vule v prednich loziskach a tycich rizeni.Takze se mam vratit az dily budou vymenene. Neverim tomu, ze pred mesicem vule na loziskach a v tyckach nebyli znat. Jo nekdo si muze rict, ze co bych za 99 korunovou prohlidku v Honde chtel. Ale je to prece autorizovany servis, kde by meli co nejrychleji objevit nejakou zavadu a taky v tom pripade muzu klidne tvrdit, ze jejich levne kampanove prohlidky je jen to, ze se auto rozkouka po dilne ze zvedaku, zatimco mechanici si zajdou na cigarko a tim to asi konci a ja pak odjizdim s pocitem, ze mam auto v poradku, pritom to tak neni... Takze tak Úsměv
   Návrat  
turkpet je teď offline  turkpet
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.9.2015 , 14:11   Citovat  

Zdravím. Neviem o FM ale aktuálne zOV:
Auto s teplým motorom neštartuje, chvíľku bzuní( až sičí či píska?) tlakové čerpadlo, potom postupne prestane... Mne to imponuje ako zavzdušnene..neviem, nevyznám sa...po cca 1,5 hodinach bez bzunenia ide ľahko naštartovať.., za jazdy žiaden problém.
Skúsili v Bosch servise nechať skontrolovať vstreky( boli o.k), skusili nové číslo otáčok motoru... Tak som im po 10 dňoch zdelil, že im ich pokusy nezaplatim. Kamoš automechanik sa vrátil z dovči, tak mi to hodím a uvidím.
Inak uvítam akékoľvek rady..
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.9.2015 , 14:34   Citovat  

turkpet napsal:
Zdravím. Neviem o FM ale aktuálne zOV:
Auto s teplým motorom neštartuje, chvíľku bzuní( až sičí či píska?) tlakové čerpadlo, potom postupne prestane... Mne to imponuje ako zavzdušnene..neviem, nevyznám sa...po cca 1,5 hodinach bez bzunenia ide ľahko naštartovať.., za jazdy žiaden problém.
Skúsili v Bosch servise nechať skontrolovať vstreky( boli o.k), skusili nové čidlo otáčok motoru... Takže naslepo metódou pokus omyl....bez výsledku.Tak som im po 10 dňoch zdelil, že im ich pokusy nezaplatim. Kamoš automechanik sa vrátil z dovči, tak mu to hodím a uvidím.
Inak uvítam akékoľvek rady..

Tu som to natočil :
tudy odkaz
Otočenie kľúčom do polohy II a bzuní.. Inak štartér točí ako divý aké teplý nenaskočí..
tudy odkaz
   Návrat  
cport je teď offline  cport
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.9.2015 , 15:36   Citovat  

Ja byl s Hondou v Ostrave zatim vzdy spokojeny. Pravda, delal jsem tam bezny servis a ne slozitejsi opravy.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.9.2015 , 19:57   Citovat  

Zdarec
Takže před 10dňami auto do Honda Ostrava
Požiadavky"
-srovnat disky zadných brzd na sustruhu(pri brzdení to vzadu trasie , samy mi to pri poslednej návšteve navrhli a aj ja som vedel, že by to chcelo..)
Vymeniť zámok dverí u vodiča (niekto šrubovákom chcel dovnutra a odrovnl ho)
-neštartuje teplý motor.

Po 10dňoch:
-zámok vymenený
-brzdy:Sa ma pýtajú: a ako viete, že je to z brzd??No,vy ste mi to samy minule diagnostikovali...aha..tak o.k.
po 10dňoch k tomu nestihli dostať...takže nespravené.
-teplé (ne)štarty: v bosch servise test vstrekovačov-boli o,k. ale dopredu som suhlasil, tak som to aj zaplatil
SKUSILI vymeniť senzor otáčok motora,bez efektu,(deň dopredu mi pri telef.rozhovore sdelili, že už to je, len to preistotu ešte skontroluju a aby som prišiel druhý deň....a druhý deň keď som sa ohlásil, že prídem,tak zrazu,že sme tam,kde sme boli keď somdoviezol auto...Už nasr...ný som im povedal ,že zo mňa robia idiota, že ma dopredu neupozornili na tensenzor a tak ich pokusy financovať nebudem...uznali,neplatil som.Navrhovali mi vymontovať a skontrolovať EGR ventil atď..Ráno som im navrhol,nech sa mrknu na bzučiace tlakové čerpadlo, tak že to skusia.. ale keď som im o 16.00 hod volal a zistil, že sa k tomu ešte ani nedostali, tak mi došla trpezlivosť a auto som odviezol..
odkaz na medzhinarodné forum,kde si myslím mi celkom pomohli,už som objednaný do Bosch servisu a Honda OV good bye forever.
Inak odkaz na to forum ak by mal niekto záujem:
tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.9.2015 , 20:51   Citovat  

Zdravím.
Tak ešte jeden príspevok k H Ostrava:
-test vstrekovačov v autorizovanom Honda servise poslali do obyčajného autoservisu, ktorý nemá certifikát Bosch servisu, taky samouci čo máju stroj...aspoñ keby to aspoň spravil tak sa ako má, ale len polovičato...Podľa protokolu čo som od nich dostal, keď to videli v certifikovanom Bosch servise, tak volali do Hondy, že ako si to môžu dovoliť ako značkový servis poslať len tak niekomu...Nespĺňa to plne postup resp protokol, nekontrolovali všetko a tak sa bude musieť kontrolovať znovu.
Napíšem do Hondy, že chcem za ten "test" prachy späť..
Takže za mňa: v Honde OV kúpiť diel? Áno. Vymeniť diel? Možno. Nechať si opraviť auto?Ani náhodou.
Inak pre zaujímavosť : auto za tepla naštartovalo a čerpadlo vydávalo divné zvuky kvôli tomu, že v nádrži resp.celom palivovej systému bola primes benzínu. Hneď ako to rozobrali, tak sa im nezdalo ta nafta.. Neviem ako sa mi tam benzín dostal, pretože tankujem pol alebo celú nádrž a nie za drobné, a to by auto kleklo. V H OV si toho značkový odborníci po vymontovani vstrekovačov nevsimli... Ble Systém už je vyčistený, ešte musia znovu skontrolovať vstreky, či už nie sú načaté a Takže ma čaká prinajmenšom nové čerpadlo ( riziko, že z načateho odídu nerepasovatelne vstreky 13tis/kus.
   Návrat  
Prelude je teď offline  Prelude
4 háčka
PříspěvekZaslal: 24.9.2015 , 21:52   Citovat  

Ouu. Tak to koukám! Tak to je mazec. Ble

Kde se ti na to dívali teď?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.9.2015 , 22:14   Citovat  

Prelude napsal:
Ouu. Tak to koukám! Tak to je mazec. Ble

Kde se ti na to dívali teď?

Bosch car service Kravaře
Perfektný prístup a hlavne používajú hlavu..už len keď sa o tom s nimi baviš, tak úplne iný level
Rozdiel asi ako Premier league vs Okresny prebor III. Triedy
   Návrat  
romča je teď offline  romča
PříspěvekZaslal: 25.9.2015 , 8:21  Naposledy upravil romča dne 1.10.2015 , 6:38, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Když to tady pročítám, tak by se mělo představenstvo Honda tímto zabývat a zaměřit se na servisy kde jsou zákazníci nespokojeni.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.9.2015 , 8:32   Citovat  

romča napsal:
A s tímto přístupem v Hondě Ostrava se nedá nic dělat, chtělo by to upozornit vrcholné představenstvo Hondy ať se zaměří na přístup servisu k zákazníkům...případně jim odebrat licenci.
Přístup servisu ze strany Honda Ostrava se mi taky nelíbí člověk tam přijde s nějakým problémem a oni se tváří jako že je člověk otravuje.

Napísal som im reklamáciu a požadujem vrátenie peňazí za "test" vstrekovačov
Zatiaľ to budem riešiť na regionálnej úrovni, ale kľudne napíšem aj do Japonska!
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Honda Ostrava vs. Honda F-M
Fórum: Servis
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina