Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
P5G problém s automatem
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
MoweR je teď offline  MoweR
0
PříspěvekZaslal: 14.5.2018 , 17:09   Citovat  

Mám na P5G, f20a4 problém s převodovkou.. nějakou dobu nazpět začaly problémy tak, že občas jakoby vypadl 4. stupeň, ale velmi vyjímečně.. a jednoho krásného dne začala ta čtyřka prokluzovat.. měl jsem dlouhou cestu, z větší části v zácpě.. a tam postupně začala prokluzovat 3, po chvíli i 2.. po pár desítkách minut jízdy (nebylo kde sjet a auto odstavit) už se dalo horko těžko dojet na dvojku, při odstavování už řadilo auto jen zpátečku a sotva jedničku.. nechal jsem auto pár měsíců odstavené.. pak, když jsem ho potřeboval převézt, zkusil jsem schválně jestli nepojede a ejhle.. jelo najednou úplně normálně.. řadilo hezky plynule, všechny kvalty.. tak jsem hned objednal nový olej, několikrát vyměnil, ale problém přišel znovu a stejně.. neví někdo čím to může být? je mi obrovskou záhadou, že se ta převodovka takhle zotavila.. automatům nerozumím přespříliš.. ale kdyby byly spálené lamely, nemělo by to už snad fungovat vůbec.. napadlo mě, že mohlo být cosi přicpaného, filtr jsem nikde nenašel, automat v preludce ho nemá..
tak než se pustím do rozebrání a případné předělávky na manual.. nemá někdo nápad, co to může způsobovat? předělání na manual mě stejně asi nemine, ale kdy to byla přeci jen nějaká blbost.. ta převodovka jinak špatná není a najela spoustu kilometrů bez problémů..
omlouvám se za takový sloh, ale nenapadlo mě jak to sepsat kratší.. HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
0
PříspěvekZaslal: 14.5.2018 , 17:28   Citovat  

Pokud prokluzuje tak bych to tipoval něco kolem hydromeniče, respektive začal bych olejem kdy byl naposled měněný?

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
MoweR je teď offline  MoweR
0
PříspěvekZaslal: 15.5.2018 , 10:23   Citovat  

Olej byl menen cca 30 000 km pred tim, nez zacaly potize.. ale jak se to pak po te delsi odstavce najednou zotavilo, hned jsem objednal novy olej, vymenil, najel par desitek km a znovu vymenil.. ale problemy prisly postupne znovu.. zas to jezdi jen na 1 a zpatecku.. mozna, ze jak to dlouho stalo, sedly si tam nejake usazeniny, neumim si to vysvetlit.. mozna by to chtelo vymenit hodnekrat po sobe, protoze ten olej nikdy nevytece cely, jen cast.. ale ja tam lil Ravenol, Z1 tusim, nebyl nejlevnejsi, tak bych to nerad delal zbytecne.. mozna bude lepsi tu prevodovku demontovat a nechat ji nekde zkontrolovat.. ale tech cca 30 000 km najezidla uplne v pohode, ani jsem ji moc nesetril..

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
P5G problém s automatem
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina