Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Výlet 34: FL 1 Švýcarsko 1 Itálie 2 a Rak. 4 8/2018 - Alpy
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 2
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 8.11.2016 , 9:36  Naposledy upravil M@jk dne 6.6.2018 , 8:52, celkově upraveno 53 krát. Citovat  

Výlet 34: Lichtenštejnsko 1 Švýcarsko 1 Itálie 2 a Rakousko 4 - 08/2018 - Alpy

* Vaduz (FL) - Balzers (FL) - Viamala-Schlucht (CH) - průsmyk San Bernardino Pass 2.066 m.n.m. (CH) - Bellinzona (CH) - přehrada Diga della Verzasca 220m (CH) - Locarno (CH) - Lugano (CH)

* Milano (I) - Monza (I)

* průsmyk Lukmanier Pass 1.915 m.n.m. (CH) - průsmyk Oberalp Pass 2.044 m.n.m. (CH) - průsmyk Gothard Pass 2.106 m.n.m. (CH) - Nufenen Pass 2.478 m.n.m. (CH) - Grimselsee Pass 2.164 m.n.m. - Furka Belvedere/Rhonegletscher (CH) – Furka Pass 2.429 m.n.m. (CH) - Teufelsbrücke/soutěstka Schöllenen-Schlucht (CH) - památník Suworowdenkmal (RUS)

* Landwasser Viadukt (Bernina Express Bahn) (CH) - průsmyk Albula Pass 2.315 m.n.m. (CH) - Sankt Moritz (CH) - průsmyk Bernina Pass 2.328 m.n.m. (CH) - průsmyk Forcola di Livigno 2.315 m.n.m. (I) - Livigno (I) - průsmyk Passo dell'Eira 2.208 m.n.m. (I) - průsmyk Passo di Foscagno 2.291 m.n.m. (I) - Valdidentro (I)

* Valdidentro (I) - průsmyk Fuorn/Ofenpass 2.149 m.n.m. (CH) - průsmyk Umbrailpass 2.503 m.n.m. (CH) - průsmyk Passo dello Stelvio 2.785 m.n.m. (I) - Lago di Résia (I) - Samnaun (CH)

* Kaunertaler Gletscherstrasse (A) - Kaunertaler Gletscher 2.750 m.n.m. (A)

- Cesta TAM: tudy odkaz - 613km

- Etapa č.1: tudy odkaz - 232km
- Etapa č.2: tudy odkaz / tudy odkaz / tudy odkaz / tudy odkaz - >> 200km vlakem/pěšky
- Etapa č.3: tudy odkaz - 379km
- Etapa č.4: tudy odkaz - 260km
- Etapa č.5: tudy odkaz - 168km
- Etapa č.6: tudy odkaz - 73km

- Cesta ZPĚT: tudy odkaz - 679km

tudy TERMÍN: 31.7.-5.8.2018

tudy Trvání: +,- 6dní

tudy Okruh cca: +,- 1.110 km autem / 200 km vlakem

tudy Sraz: kolem +,- 1h na čerpací stanici, odkaz na mapu: Benzina, Rudná u Prahy, D5 - směr Plzeň

tudy Odjezd/začátek: co nejdrive

Dovolte nám Vás pozvat na další výlet za poznáním, tentokráte potřetí, Alp. Výlet nás zavede na území čtyř států: Lichtenštejnského knížectví, zejména pak Itálie, Švýcarska a Rakouska.

- NĚKOLIK VELMI PRAKTICKÝCH ODKAZŮ O PRŮSMYCÍCH/PASSECH V ALPÁCH
- alpen-paesse.ch/en/: tudy odkaz
- paesse.info: tudy odkaz
- alpenpaesse.co: tudy odkaz

Tak kde začít, zkusím to jednoduše a bodově:

1.den - Úterý
- bychom vyrazili z ČR na noc a za cca necelých 6hodin byli na D/A hranicích u Lindau/Bregenz. Zakoupili dálniční známky A a CH (pokud už nebudou zakoupené z tuzemska), dotankujeme levně v Rakousku a vyrazíme do Lichtenštšejnského knížectví a prohlédneme si lehce hlavní město Vaduz a Balzers. Pak už se vydáme směrem na jih. Do soutěsky Viamala řeky Rýna, dále do průsmyku Sv. Bernardino Pass. A pak následuje přesun dále na jih do oblasti jezer Lago Maggiore, Lago Lugano a Lago di Como: Bellinzona - město zapsané na seznamu UNESCO, přehrada Diga della Verzasca, kde se natáčela bondovka Golden Eye - 1995, Locarno či Lugano.

2.den - Středa
- bude věnován výletu do Itálie: navštívíme světoznámý okruh ve městě Monza a Miláno, město též zapsané na seznamu UNESCO a mecca módy.

3.den - Čtvrtek
- se budeme těšit z mnoha vysokohorských průsmyků v oblasti St. Gotharada, Andermattu: Lukmanier Pass, Oberalp Pass, St.Gothard Pass a pokud vyjde čas: Nufenen Pass, Furka Pass a Grimselsee Pass, ale to uvidíme. Dále zde navštívíme soutěstu Schöllenen-Schlucht Andermatt/Gotthard a památník, kde v roce 1799 porazili vojáci Suworowa Napoleona.

4.den - Pátek
- se po 3 dením pobytu vydáme směrem do východní části Švýcarska a Itále. Budou nás čekat místa, kudy jezdí světově známý vlak Bernina Express (např. Landwasser Viadukt), průsmyk Albula Pass, St.Moritz, Forcola di Livigno a skončíme bezcelní zóně v Livignu.

5.den - Sobota
- nás čekají nejvyšší "metry nad mořem". Přes průsmyky Passo dell'Eira, Passo di Foscagno, Fuorn/Ofenpass a nejvyšší švýcarský průsmyk Umbrailpass se dostaneme k tzv. zlatému hřebu. a to italské modle mnoha cesdtovatelů, a to průsmyku Passo dello Stelvio. Pak už pozvolna budeme klesat k jezeru Lago di Résia a přes průsmyk Reschen Pass skončíme v bezcelní zoně v Samnaun.

6.den - Neděle
Na závěr, pokud budeme mít sílu, čas a chuť se podíváme v Rakousku na Kaunertaler Gletscherstrasse a ledovec Kaunertaler Gletscher a pak domůůů ...

přátele

DEADLINE PRO POČET ÚČASTNÍKŮ A AUT (posádek): 31.1.2018
DEADLINE PRO ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ: 28.2.2018

Vše ještě potvrdím a budeme se těšit. Samozřejmě je možné relativně cokoliv přidat či vypustit či operativně se domluvit na trasování. Snažil jsem se naplánovat vše tak, abychom měli s dětmi pauzy. Tak pokud by Vás zaujal tento výlet, piště. Pokud byste věděli o nějakém místě, které by stálo za to navštívit, pište.

TELEFON NA MNE: +420777105233

Výletu HONDAr

Prezenčka:
M@jk a Lenča - C5G VTEC
jjir77 a 1 - A8G VTEC
kane012 Onřej a Terezka - C7G Type R VTEC
Erik a Anetka - FR-V VTEC
Lubosh - Audi A3 TFSI

Váš M@jk
Výletu HONDAr
VTEC

Po zkušenostech z předchozích akcí, které organizuji již několik let, měním koncepci výletů v jejich organizaci, takže jednoduché a jediné pravidlo:
Vše většinou vymýšlím sám, ležím v tom sám a sám dávám své jméno a čas všanc, takže si s dovolením vyhrazuji právo to dělat jak já uznám za vhodné. Samozřejmostí je vděk a uctivé díky za pomoc ostatních při tvoření výletů a zejména jejich plánů.
Děkuji
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
matuliik13 je teď offline  matuliik13
PříspěvekZaslal: 21.2.2017 , 19:02   Citovat  

Passo dello Stelvio Tak to koukám! joooj začínam šetriť na rok 2018, tento výlet vyzerá úžasne OK
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 21.2.2017 , 21:23  Naposledy upravil M@jk dne 8.8.2017 , 15:55, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

matuliik13 napsal:
Passo dello Stelvio Tak to koukám! joooj začínam šetriť na rok 2018, tento výlet vyzerá úžasne OK

Ahoj Martino,
to ozaj???
   Návrat  
matuliik13 je teď offline  matuliik13
PříspěvekZaslal: 22.2.2017 , 6:52   Citovat  

Jasné, išla by som. Mám rok a pol na šetrenie a Passo Dello Stelvio je moja srdcová záležitosť, to som si chcela vždy zjet či na aute alebo na bicykli VTEC
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.10.2017 , 10:27   Citovat  

Vážení,
tak se nám podzim přiblížil. Do akce červenec/srpen je času dost, ale abychom to sladili, bylo by dobré se zde pobavit o tom, jaké varianty by byly reálné či změnit trasování či rozdělit dle časoprostorovologistickoplánovitěfinančních možností jednotlivých účastníků zájezdu.

Takže se ptám, kdo by jel, abychom mohli řešit???

Upřímně, mám následující představu a požadavky:
- 1) domluvit plán cesty, co chceme vidět a projet a z Vašich vyjádření pak udělám resumé.
- 2) klidně rozdělit a příští rok jet další část
- 3) ubytování si pak budou jednotlivci zajišťovat vlastní aktivitou a když už se někdo přidá a vážně bude chtít rezervaci a já se uvolím, že to budu tak trochu leadovat já, veškeré ostatní věci si pak bude každý řešit sám
- 4) vždy totiž většinou počítáme s ženuškou, že nikdo nepojede, ale jsme samozřejmě velmi rádi, když se někdo přidá

Děkuji za pochopení a směle do toho.

přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2017 , 20:49   Citovat  

Vážení,
výlet dozná změn, nehodlám se z něho zbláznit a chceme mít pohodovou akci, do které tak jako tak bude hlavní roli hrát počasí, tudíž se bude dělit na menší, co se nestihne, nevadí, zbude na příště. Každopádně ve hře je vše.

Takže jakmile nastane správný čas, vrhnu se na přeplánování. Tak kdo bude mít opravdu zájem pište ať vím, jak moc mám brát na to ohled při plánování.
Velmi šťastný

Děkujeme

přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2017 , 21:02   Citovat  

Zdarvím,
tak jsem si dal práci - těžkou Velmi šťastný a spočítal celkovou výšku všech výše uvedených průsmyků a výsledek, nádherný:

kolem 23km - což je ohromující!!!

přátele
   Návrat  
Monia je teď offline  Monia
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2017 , 21:35   Citovat  

S náma asi zase můžeš tak nějak předběžně počítat Úsměv pak by se mi hodilo nějak datum, abych mohla říct v práci, že si beru volno Úsměv přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.11.2017 , 22:45  Naposledy upravil M@jk dne 1.12.2017 , 12:05, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Monia napsal:
S náma asi zase můžeš tak nějak předběžně počítat Úsměv pak by se mi hodilo nějak datum, abych mohla říct v práci, že si beru volno Úsměv přátele

Hmmm,
takže duo M&M a vlastně trio M&M & "M" (moučkovej) tedy quartetto M&M & "M" & M@jk s Leničkou?

je to dobrý přátele

Předběžně to vidím na stejné období srpna, jako loni, kvůli počasí je to vždy loterie, nutno počítat s čímkoliv. Zatím jen ladím cestu, pak počet dní budu řešit na dále - zatím jsem u 3tího dne a to nejlepší nás teprve čeká. Dokonce se podíváme i na místo, kde se natáčel James Bond - Golden Eye a dokonce na místo, které uzemím patří Ruské federaci. S tím "Bondem to už bude náš "druhý Bond" s Lenčou, v roce 2016 jsme se byli podívat v místech, kde se točil James Bond - Spectre.

Velmi šťastný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 1.12.2017 , 11:59   Citovat  

Zdravím,
tak téměř celý plán cesty aktualizován. Pozvolna budu připravovat pozvánku. Čeká nás určitě mnoho krásných míst, tak ať je z čeho vybírat.

přátele je to dobrý
   Návrat  
koty1989 je teď offline  koty1989
1 háčko
PříspěvekZaslal: 1.1.2018 , 16:35   Citovat  

Ahoj.
Sice moc klubáků neznám,protože jsem poměrně nový ,ale hrozně se mi líbí tvůj výlet a rád bych se přidal.Auto bych už měl mít dávno po laku a opravách připravený na jarní sezonu .Aspoň se seznámím s ostatníma.V autě bych měl ještě volná 2 místa pro nějaký zájemce.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 3.1.2018 , 11:44   Citovat  

koty1989 napsal:
Ahoj.
Sice moc klubáků neznám,protože jsem poměrně nový ,ale hrozně se mi líbí tvůj výlet a rád bych se přidal.Auto bych už měl mít dávno po laku a opravách připravený na jarní sezonu .Aspoň se seznámím s ostatníma.V autě bych měl ještě volná 2 místa pro nějaký zájemce.

Ahoj ahoj
těší nás Tvůj zájem. Děkujeme.

Ohledně výletu bude totiž změna, už ji mám nějak v hlavě, s Lenčou: už dlouho má/máme přání navštívit Milano: město módy a historie - nečekaně je také jeho historické jádro zapsané na seznamu Světového historického dědictví UNESCO. Dámy asi ocení tu módu a my chlapiy na severu města máme taky nějaký ten bonbónek, nemyslete si. A to 'Národní okruh Monza'. A oblast jezer: Maggiore, Lugano a Como bude sama o sobě krásná, když už budeme v Bellinzoně.

Budeme mít v sobotu příští víkend v odpoledních hodinách 13.1. 2018 v ulici Za Valem 1374/9, Praha 4 v restauraci na rohu poradu ohledně výletu. Dáme kávu a vše probereme: trasu, místa, ubytování.

Tuhle akci bych nerad řešil stylem: že to je nějak dopadne, není to pár korun ani kilometrů, ale jedno je jisté, budeme počítat. Tak ať dorazí všichni, ať máme co počítat. Abychom měli opravdu reálnou představu a nebyli překvapení.

Tak budu moc rád, dorazte děcka.

Děkuji.
přátele

tudy PRÁVĚ PROBÍHÁ AKTUALIZACE TRASY VÝLETU Velmi šťastný
   Návrat  
-toyo- je teď offline  -toyo-
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2018 , 12:26   Citovat  

No na poradu určitě nedorazím to mi hlava nebere , ale vše podstatné se určo dočtu zde Se stydím, tenhle výlet se mi zatím líbí VTEC
Už v květnu jedu do muzea v Maranellu a zpáteční cesta přes Imolu sopťa sopťa
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 5.1.2018 , 12:30   Citovat  

-toyo- napsal:
No na poradu určitě nedorazím to mi hlava nebere , ale vše podstatné se určo dočtu zde Se stydím, tenhle výlet se mi zatím líbí VTEC
Už v květnu jedu do muzea v Maranellu a zpáteční cesta přes Imolu sopťa sopťa

Ahoj jasně, chápu. Logicky, máš to daleko. Každopádně po příští sobotě budeme vědět vše. Tzn. počet lidí, aut a už nyní je kapacita téměř vyčerpána. 1 člověk/posádka navíc nikoho nezabije.

Už předem se omlouvám, nejsem schopen řešit ubytování pro ostatní, to už bude práce pro každého jedince, posádku.

Zatím je čas. Uvidíme. Ale samozřejmě vše se domluví, tipy triky a doporučení na ubytování, to vše umíme.

Děkuji za pochopení.
přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.1.2018 , 13:25   Citovat  

Zdravím všechny.

Děkuji všem, co dorazili minulou sobotu na válečnou poradu. Její výsledky jsem uvedl v aktualizovaném prvním příspěvku.

Každopádně resumé je následovné:
- výlet byl odsouhlasený v jeho aktuálním trasování, pokud budou změny, tak operativně díky počasí, uzavírkám apod.
- ubytování 3 noci v oblasti jezer: Bellinzona, Locarno či Lugano (CH), 1 noc Livigno (I) a 1 noc Samnaun (CH)
- předmětem dohody bude výlet do Monzy a Milána, zda-li zvolíme vlak či auto

Asi nejočekávanější informace, kterou budou někteří chtít vědět, je finanční stránka, takže na 2 členou posádku 1 vozu:
- palivo: cca 5-7.000,-
dle spotřeby a těžké nohy, všeobecně na D, A, CH benzín je možno dojeti dále
- ubytování: cca 7-10.000,- snad seženeme nějaké top za super cenu, všichni mohou hledat na internetu
- dálniční známky CH a A: 1.100,-
- vlak oblast jezer -> Monza -> Miláno: cca 1.400,- tam a zpět, je to maximální cena dle mezinárodního tarifu a ceny za €uro, na místě mohou být nějaké akční nabídky

ZÁKLADNÍ NÁKLADY PRO 2 ČLENOU POSÁDKU 1 VOZU: 14.500 - 19.500 - bez jídla, vstupu, suvenýrů, apod.

Takže určitě oceníme maximální snahu každého, aby hledal ubytování v oblasti jezer: Bellinzona, Locarno či Lugano, vždy pro pár, takže 2lůžkový a se snídaní, forma apartmánu vítaná, abychom byli pohromadě. A cenovka co nejlepší, bez nutnosti platit zálohy, platba tedy na místě. ...

Děkujeme
přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 17.1.2018 , 10:36   Citovat  

Vážení, zdravím.
po prvním hledání to vypadá dosti nadějně. Co se týče ubytování. Požadavky byly: Zatím předběžně 8osob, 2děti na první 3 dny pobytu v oblasti jezer apak cca 6 osob á 1 noc v Livignu (I) a Samnaun (CH) včetně snídaně, parkování, pokoje po dvou, možnost zrušení do 28.7.2018 a platba na místě bez zálohy.

S Erikem jsme hledali a zatím je toho plno. Je to předběžné, zběžně dle booking.com:

- 3 noci Pensione Agra - Lugano: Kč 27.300,- komplet tudy odkaz tudy odkaz , via booking.com
či
- 3 noci Ca´Pelliti Valganna (I) 9.3km od Lugana: Kč 23.000,- komplet a viz obrázek
anebo velmi levně
- 3 noci Hotel a Hostel Montarina Lugano centrum: Kč 19.800,- komplet viz obrázek
- ale to bychom byli společně, byť 200m od nádraží v Luganu a v centru, ale to jsme zavrhli

- 1 noc Livignu: (3.000,-) 6.000,- - 7.000,- komplet viz obrázek

- 1 noc Samnaun: 6.000,- - 7.000,- komplet viz obrázek

Na ty prostřední nekoukat.

Jen otázka, jestli je to včetně turistických tax apod. Pokud ne, bývají 2-3,- €/osoba
A ze srandy jsem našel i přes Booking.com vlaky: 5 lidi, zpáteční, Při +,- 25 Kč za euro to vychází 39,-€. Což je slušné: Takže si myslím, že slušné.

Takže, když si to spočítáte na osobu, tak celkové náklady jsou velmi slušně rozumné!
přátele

IMG-20180116-WA0009.jpeg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG-20180116-WA0009.jpeg, 1.24 MB

IMG-20180116-WA0011.jpeg

IMG-20180116-WA0011.jpeg, 1.25 MB

IMG-20180116-WA0017.jpeg

IMG-20180116-WA0017.jpeg, 639.51 kB

20180116_205951.jpg

20180116_205951.jpg, 1.34 MB

20180116_210048.jpg

20180116_210048.jpg, 1.27 MB

IMG-20180116-WA0025.jpeg

IMG-20180116-WA0025.jpeg, 1.25 MB
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 23.1.2018 , 12:13   Citovat  

Zdravím,
tak se nám pomalinku blíží Deadline uzávěrky počtu osob, a to 31.1.2018.

přátele
   Návrat  
jjir77 je teď offline  jjir77
PříspěvekZaslal: 31.1.2018 , 20:40   Citovat  

M@jk napsal:
Zdravím,
tak se nám pomalinku blíží Deadline uzávěrky počtu osob, a to 31.1.2018.

přátele

Ahoj, za mě platí 2 osoby Úsměv
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 31.1.2018 , 20:50   Citovat  

Ahoj, za mne platí 2 osoby Úsměv
   Návrat  
kane012 je teď offline  kane012
PříspěvekZaslal: 31.1.2018 , 20:54   Citovat  

Ahoj, potvrzuji účast: Ondřej + Terezka. 2 osoby přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 13.2.2018 , 11:47   Citovat  

Zdravím,
tak a máme hotovo - finále:

4 auta a 8 lidí

přátele

- Rezervace ubytování
Lugano, Bigogno 3noci: pensione Agra, Grotto Flora B&B 6+2osob
Livigno, Bormio 1 noc: apartman Red House 6osob
Samnaun 1 noc: ... zatím v prograsu 6osob

přátele
   Návrat  
Lubosh je teď offline  Lubosh
Moderátor
PříspěvekZaslal: 30.4.2018 , 22:30   Citovat  

Ahoj, v týdnu se snad pojedu podívat na nějakou novou plečku. Takže když to vyjde dobře a budou nějaký drobný tak se s vámi rád uvidím 1.8. když je svátek, případně o víkendu. Máte to ke mě prakticky "při cestě" takže bych se nějak připojil
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
PříspěvekZaslal: 3.5.2018 , 9:55   Citovat  

Lubosh napsal:
Ahoj, v týdnu se snad pojedu podívat na nějakou novou plečku. Takže když to vyjde dobře a budou nějaký drobný tak se s vámi rád uvidím 1.8. když je svátek, případně o víkendu. Máte to ke mě prakticky "při cestě" takže bych se nějak připojil

Kemo,
tak super, to moc rád slyším, pecka. Už nyní se těšíme.

S Lenčou pozdravujeme ...

Gruess dich přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 3.5.2018 , 17:53   Citovat  

Tak plečka je jistá. Ale nebudete mě mt rádi Velmi šťastný Audi A3, 2,0fsi 2004 rok Se stydím A nechtějte vědět co tu stojí pojištění naštvanej
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.5.2018 , 22:18   Citovat  

Lubosh napsal:
Tak plečka je jistá. Ale nebudete mě mt rádi Velmi šťastný Audi A3, 2,0fsi 2004 rok Se stydím A nechtějte vědět co tu stojí pojištění naštvanej

Ahoj kamaráde,
víš, že to bylo vždy jedno nebo ne?

Ne, pohoda. Nevadí mi/nám značka, ale lidi Velmi šťastný Víme, nesmysl. Známý z Chamu má 2 DODGE Charger a Challenger a dohromady ročně platí na daních, pojištění CHF 5.000,-

No, já dnes udělal s černou EK a TK, takže pohoda jahoda ... !!!

přátele je to dobrý
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.5.2018 , 10:58   Citovat  

Tak beru jako slušnost ozámit přítomnost narušitele Velmi šťastný
BTW Berete někdo nějakou video/fotovýbavu?
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.5.2018 , 7:24   Citovat  

Lubosh napsal:
Tak beru jako slušnost ozámit přítomnost narušitele Velmi šťastný
BTW Berete někdo nějakou video/fotovýbavu?

Ehm, nehlaste se všichni, že?

No my klasicky, kvalitní kompakt: Panasonic DMC-FX35 a to je vše ... možná malý stativ k tomu.

Velmi šťastný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 15.5.2018 , 20:21   Citovat  

Já klasicky Nikon D7100, gimbal na telefon na videa a přemejšlím nad dronem Se stydím ale to podle peněz po dovolený HaHaaa
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 6.6.2018 , 11:12   Citovat  

Lubosh napsal:
Já klasicky Nikon D7100, gimbal na telefon na videa a přemejšlím nad dronem Se stydím ale to podle peněz po dovolený HaHaaa

Dron,
nooo, tak proč ne, nějaká ...coptéra raději to nazývá m coptérou než dronem /je to něco jiného/ ... Velmi šťastný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 11.7.2018 , 15:01   Citovat  

Zdravíme,

je nám to velice líto, ale i po velkém snažení, není v našich silách se zúčastnit.

Bohžuel nám onemocněl člen rodiny, což řešíme od konce června, ale až nyní je to opravdu vážné. A k tomu se přidala i oprava výfuku na Aerodecku, což by nebyl největší problém, ale to zdraví ano, musíme totiž pomoci. Jsme jediní, kteří mají prostředky. Nechci to dále rozvádět.

Takže jsme nucení svou účast zrušit a holt si musíme najít náhradní program.

Plán cesty a vše máte k dispozici, tak to zvládněte a užijte si to.

Moc nás to oba mrzí, ale nedá se nic dělat.

Děkujeme za pochopení.
Smutný přátele

Prosím, kromě rezervace Validedentro, kterou jsem byl nucen zrušit, tak tu si zajistěte s Jiříkem na sebe, zbytek platí - tedy Samnaun (CH).

Děkuji.
přátele
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Výlet 34: FL 1 Švýcarsko 1 Itálie 2 a Rak. 4 8/2018 - Alpy
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina