Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 413, 414, 415 ... 421, 422, 423  Další 
Zaslat odpověď

Strana 414 z 423
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.5.2018 , 8:24   Citovat  

Toto?

naboj.JPG

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
naboj.JPG, 45.03 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Wikky je teď offline  Wikky
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 11.5.2018 , 16:10   Citovat  

markos napsal:
Toto?

Díky to je přesně ono je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
sakybuky je teď offline  sakybuky
PříspěvekZaslal: 12.5.2018 , 8:24   Citovat  

Tak jmam problém. Zevnitř předního čelního okna se mi spini spodek okna. Vyměnil jsem kabinovy filtr v domeni že to pomůže. Co teď? To budu muset asi vystříkat něčím vyloženě vnitrek. Jak a čím? Jaký je nejlepší postup a jaký výrobek na to použít?
   Návrat  
Marceloo82 je teď offline  Marceloo82
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.5.2018 , 9:49   Citovat  

Som cerstvy majitel Accorda 7g tourer 2,0. S autom som zatial spokojny, musim ale vyriesit par chyb ktore ma.
Nefunguje stahovanie spolujazdcovho okna.Po stlaceni ovladaca v dverach len cvakne a nic. Niekto skusenost, cim to je?
Taktiez nejde autoradio, lepsie povedane nejde zvuk,len obcas praskne v reprakoch. Inak funguje. Je tam dorobeny bluetooth Parrot, musim rozobrat a poskusat ci neodisiel ten. Skusal som sa prehrabat v tomto vlakne, ale je tu cez 400 stran, tak to ide tazko
   Návrat  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.5.2018 , 15:45   Citovat  

Marceloo82 napsal:
Som cerstvy majitel Accorda 7g tourer 2,0. S autom som zatial spokojny, musim ale vyriesit par chyb ktore ma.
Nefunguje stahovanie spolujazdcovho okna.Po stlaceni ovladaca v dverach len cvakne a nic. Niekto skusenost, cim to je?
Taktiez nejde autoradio, lepsie povedane nejde zvuk,len obcas praskne v reprakoch. Inak funguje. Je tam dorobeny bluetooth Parrot, musim rozobrat a poskusat ci neodisiel ten. Skusal som sa prehrabat v tomto vlakne, ale je tu cez 400 stran, tak to ide tazko

to okno u spolujezdce bude chtít vyměnit stahovačka,nevím proč ale zrovna u spolujezdce celkem odcházeli Úsměv
A co se rádia týká mohlo vypovědět službu a jestli ten parrot funguje je taky otázka Úsměv zkus pohledat tady :odkaz
   Návrat  
Moooog je teď offline  Moooog
PříspěvekZaslal: 12.5.2018 , 21:31   Citovat  

Hellborn napsal:
U nižších výbav a myslím v Německu...

7G mám EXE, dovoz Itálie, přelom 2004/2005 o hagusy na autě nejsou.
BTW nebyla ani rezerva v kufru, jen opravná sada
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2018 , 19:44   Citovat  

Meda napsal:
to okno u spolujezdce bude chtít vyměnit stahovačka,nevím proč ale zrovna u spolujezdce celkem odcházeli Úsměv
A co se rádia týká mohlo vypovědět službu a jestli ten parrot funguje je taky otázka Úsměv zkus pohledat tady :odkaz

Dakujem, tak sa poobhliadnem po celom stahovani okna.
Radio som.uz zapojil na priamo a nic, takze buď problem v nom. Parrot sa mi podarilo rozbehat, cize uz viem prehravat hudbu cez USB,aux aj Bluetooth, takze faajn. Velmi šťastný
   Návrat  
Mara126 je teď offline  Mara126
PříspěvekZaslal: 13.5.2018 , 20:43   Citovat  

DannyK napsal:
Co by jste zvolili radši? Plechový nebo litinový svody na 2.2 i-CTDi? mám prasklé plechové a nevím jestli nekoupit litinové nebo koupit znovu plechové

díky

Ahoj, tak už jsi nějaké pořídil ?
   Návrat  
v-tec je teď offline  v-tec
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.5.2018 , 7:32   Citovat  

v-tec napsal:
Ahoj,
Řešil někdo problém, že mu nefungoval na tourerovi zadní stěrač i když je motorek v pořádku?
Prý by měl mít někde řídící jednotku....
Motorek na přímo funguje
Spínač na páčce funguje, ale nic nedělá.
Za každou radu budu vděčný

Zkusím se top...
Jinak nemá prosím někdo servisní manuál nebo aspoň schéma elektroinstalace na tourer abych mohl zjistit jak a přes co to tam vede?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.5.2018 , 7:59   Citovat  

V-tec: taky isty problem mam aj ja, len som este nezistoval ci je motorcek funkcny.
   Návrat  
Fryda je teď offline  Fryda
PříspěvekZaslal: 15.5.2018 , 8:36   Citovat  

v-tec napsal:
Zkusím se top...
Jinak nemá prosím někdo servisní manuál nebo aspoň schéma elektroinstalace na tourer abych mohl zjistit jak a přes co to tam vede?

Když jsi měl motorek venku šlo hýbat stěračem? Častý problém je, že to v ty gumě co je ve skle zarezne a pak to motorek prostě neutáhne ....
   Návrat  
v-tec je teď offline  v-tec
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.5.2018 , 13:36   Citovat  

Fryda napsal:
Když jsi měl motorek venku šlo hýbat stěračem? Častý problém je, že to v ty gumě co je ve skle zarezne a pak to motorek prostě neutáhne ....

Ano zatuhlé to bylo, ale už se to hýbe.
problém je někde v instalaci. Nevím právě jak to tam je.
   Návrat  
Crash86 je teď offline  Crash86
PříspěvekZaslal: 15.5.2018 , 18:35   Citovat  

Zdary, nevíte někdo, jestli u předních pravých dveřích je stahovačka shodná se stahovačkou z anglické verze? Je možná jejich záměna? (obojí Acco r.v. 2004) Díky
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.5.2018 , 18:23   Citovat  

Crash86 napsal:
Zdary, nevíte někdo, jestli u předních pravých dveřích je stahovačka shodná se stahovačkou z anglické verze? Je možná jejich záměna? (obojí Acco r.v. 2004) Díky

Myslím si že mechanicky zaměnit lze, problém asi bude s tím, že ti nebude fungovat automatický dojezd.Neb stahovačka anglická má jenom 2x kontakt a EU má 6x kontakt. Jestli teda správně koukám Úsměv
   Návrat  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.5.2018 , 18:53   Citovat  

Mourl napsal:
Myslím si že mechanicky zaměnit lze, problém asi bude s tím, že ti nebude fungovat automatický dojezd.Neb stahovačka anglická má jenom 2x kontakt a EU má 6x kontakt. Jestli teda správně koukám Úsměv
automatický dojezd je stejně jen u řidiče Úsměv on se ptá na spolujezdce Mrk
   Návrat  
sakybuky je teď offline  sakybuky
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 15:58   Citovat  

Zdravím. Prosím vás nevíte o nějakým videu kde je pořádně vidět jak pořádně promazat ty páté dveře u tourer? Nějaký fesny postup jak a co odstrojit a co promazat apod. Ať to můžu udělat přesně tak jak se má. Mimochodem dveře fungují. Jen občas se jim nechce když stojí auto v nerovnosti. Jinak při otevírání a zavírání právě chroupe u levé strany dveří. Jo a ještě jeden dotaz. Ne že bych chtěl něco přivolat ale v případě odtahu vozidla nemůžu přijít na to kde se upevňuje oko na lano. Buď jsem úplně slepej nebo nevím. A nikde jsem nenašel žádnou zmínku o tom.
   Návrat  
von-pivoj je teď offline  von-pivoj
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 17:19   Citovat  

Tak jsem přemýšlel, že bych si nechal dopsat do velkého tech.listu kola a obutí. Jaká jsou úskalí, co potřebuji a do jakých rozměrů bych se měl vejít, resp. co je doporučeno od výrobce? Přemýšlím nad 17" ET45 ale nevím jaký rozměr pneu, resp by to měl být asi 205/45 (50"). Pokoušel jsem se dohledat nějakou tabulku ale asi je dnes problém mezi klávesnicí a židlí.
Dík za rady.
   Návrat  
Nabirak je teď offline  Nabirak
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 17:22   Citovat  

Cau nenajde se tady expert na 2.2I-CTDi ? Smutný

O co jde, trapi me neklidny chod motoru, vynechavani a chveni. Dela to na volnobeh, kdyz zapnu klimu, takze je motor jakoby brzdeny. Druhym pripadem je kdyz se pomalu rozjizdim z parkoviste bez pouziti plynu = coz je v podstate skoro to stejne.

Popisu co nejlip co to dela, snad nekdo bude vedet. Nastartuju motor, zapnu AC. Prvnich par sekund 10-15 pohoda, ma to 820 ot, rovnomerny chod. Po chvilce se zacnou otacky snizovat az nekam na 600ot/min, motor sebou cuka, ma nepravidelny chod, jakoby strili do sani...

Co jsem sledoval tak je ERG otevreno na plno a IMRC klapka uzavrena na 80% (pro sekundarni saci ventily). Takze to vlastne saje jen EGR spaliny a sroko zadny cerstvy vzduch. Po chvilce trapani motoru, kdyz uz to ma skoro chcipnout, tak se EGR malinko uzavre a chod se uklidni. Nebo pomaha kdyz rucne otevru IMRC klapku.
Jakmile na to nesaham, tak se cele kolecko opakuje po cca 30sekundach.
Jeste jsem zapomel, ze nejvic to dela pokud je motor studeny, ale treba dnes to delalo i po 20km jizdy.

Co jsem uz na aute delal:
MAP
MAF (vaha)
IMCR selenoid
ERG cisteno ted o vikednu + jsem vystrikal spray na cisteni EGR/turba do sani
repas vsech 4. vstriku (2tydny zpet)

Mam profi diagnostiku, ale nevim na co se mam zamerit. Popr pokud by se na to chtel nekdo podivat, tak prijedu, Breclav-Brno a siroke okoli neni vubec problem.

Predem dekuji za napady přátele
   Návrat  
Job!k je teď offline  Job!k
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 17:55   Citovat  

Ahoj kluci, nesetkal se s tím někdo?
A7g 2003 2.4 benzín/LPG najeto cca 187tis. Když motor neběží sešlápnu spojku a řazení jde krásně volně jak nastartuju vše jde ztuha a i občas musím vícekrát sešlápnout spojku než zařadím. Stále mi nejde do hĺav, že by to bylo sjetou spojkou.

Díky
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 18:17   Citovat  

Job!k napsal:
Ahoj kluci, nesetkal se s tím někdo?
A7g 2003 2.4 benzín/LPG najeto cca 187tis. Když motor neběží sešlápnu spojku a řazení jde krásně volně jak nastartuju vše jde ztuha a i občas musím vícekrát sešlápnout spojku než zařadím. Stále mi nejde do hĺav, že by to bylo sjetou spojkou.

Díky

mozna vymenit prevodovej olej ,jestli to nekdo vubec delal ve 120tkm ,nebo spojka v cudu ,me uz zacina pomalu delat totez a uz se pripravuju na vymenu spojky, prevodovej olej jsem menil ve 120000km ,ted mam 160000km a uz obcas spojka zazlobi..
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 18:18   Citovat  

Nabirak: Takže to s ACC/OFF běží normálně? A s tím rozjížděním (i pomalým) bez plynu podle mě neděláš moc dobře... ale to je jen můj názor Mrk
   Návrat  
Job!k je teď offline  Job!k
2 háčka
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 18:25   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
mozna vymenit prevodovej olej ,jestli to nekdo vubec delal ve 120tkm ,nebo spojka v cudu ,me uz zacina pomalu delat totez a uz se pripravuju na vymenu spojky, prevodovej olej jsem menil ve 120000km ,ted mam 160000km a uz obcas spojka zazlobi..

Převoďák jsem měnil hned po koupi cca 150tis pro jistotu a i spojkovou kapalinu.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 19:50   Citovat  

von-pivoj napsal:
Tak jsem přemýšlel, že bych si nechal dopsat do velkého tech.listu kola a obutí. Jaká jsou úskalí, co potřebuji a do jakých rozměrů bych se měl vejít, resp. co je doporučeno od výrobce? Přemýšlím nad 17" ET45 ale nevím jaký rozměr pneu, resp by to měl být asi 205/45 (50"). Pokoušel jsem se dohledat nějakou tabulku ale asi je dnes problém mezi klávesnicí a židlí.
Dík za rady.

Na začátku fóra jsem vyčetl info :u tourera ctdi 225/45R17 94W. Ale nejsem si jist, zda lze i jinší typ.
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 19:57   Citovat  

von-pivoj napsal:
Na začátku fóra jsem vyčetl info :u tourera ctdi 225/45R17 94W. Ale nejsem si jist, zda lze i jinší typ.

jj tenhle rozmer to je jinak wheel-size.com
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 20:18   Citovat  

Co viem na ta tourera nic ine ako 205/55R16/ alebo 225/45/R17 alebo 225/40/R18 nedas. Ale mozno sa mylim
   Návrat  
Martin T. je teď offline  Martin T.
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 20:31   Citovat  

Ještě doplním, že na 2.0 jdou 195/65 R15. Všechny disky maji ET55.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.5.2018 , 21:33   Citovat  

Díky všem za odpověď, pročetl jsem to tu letem světem i web a všude píší to jisté. Budu se tím tedy řídit.
   Návrat  
Nabirak je teď offline  Nabirak
PříspěvekZaslal: 22.5.2018 , 8:38   Citovat  

Crash86 napsal:
Nabirak: Takže to s ACC/OFF běží normálně? A s tím rozjížděním (i pomalým) bez plynu podle mě neděláš moc dobře... ale to je jen můj názor Mrk

A/C ON pouzivam aby motor mel nejakou zatez i na volnobeh, kdyz okolo toho beham.
Dela to i s A/C OFF, kdyz pomalu popojizdim (nakupni centrum, garaz), nebo i pri prerazovani, kdy otacky padnou na chvilku na volnobeh.

jinak jsem nejakou dobu nad tim premyslel, zkusim popsat svou uvahu:

EGR bere vyfukove spaliny rovnou z hlavy (jinka je to r.v.2007, tj. po FL) a pousti je rovnou do sani, resp do primarnich sacich ventilu. Ty odebrane spaliny jeste trochu spomali turbo, takze motor vlastne bezi jen na vyfukove spaliny, protoze IMRC klapka je zavrena. Takze jakmile ty spaliny 2-3 projdou motorem, tak uz to zacne kuckat, protoze tam uz neni zadny vzduch co by se mohl spalovat. To by vysvetlovalo proc to ma cca 20-30s frekfenci. Protoze jakmile se to uz zacne moc dusit, tak se EGR uzavre na "jen" 50% a motor dostane cerstvy vzduch a zase to par sekund jede vporadku.

Takze bud to dela ten solenoid co ovlada EGR, ktery nechava EGR moc otevrene, nebo jeste turbo co na volnobeh netlaci zadny vzduch, takze motor radeji saje z EGR ventilu.

Ted jsem na zkousku zkusil odpojit IMRC ventil, a sic to hodi chybu, ale nespadne to do nouzaku. Takze sekundarni saci ventily jsou plne otevreny a veskere cukani prestalo o pres plne otevrene EGR.

Mohl by se nekdo, kdo ma stejny motor po faceliftu, podivat na polohu EGR ventilu co mu to dela na volnobeh? Zda ho ma taky plne otevreny? Da se to zjistit pohledem kdyz se divate tesne nad chladicem, tak uvidite tahlo membrany co ovlada EGR ventil. Neni nic potreba rozebirat.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.5.2018 , 9:08   Citovat  

Martin T. napsal:
Ještě doplním, že na 2.0 jdou 195/65 R15. Všechny disky maji ET55.

JJ, ale to da na accord iba uplny sialenec Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 22.5.2018 , 11:33   Citovat  

Nabirak: Mam taky naftu 2007, tak se ti odpoledne podivam.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 413, 414, 415 ... 421, 422, 423  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina