Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 88, 89, 90, 91, 92  Další 
Zaslat odpověď

Strana 89 z 92
Civic 1.5 LSi je teď offline  Civic 1.5 LSi
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 11:55   Citovat  

zdravíčko hondaři po hoooodně dlouhé pauze mám zájem o hondu civic 7g. Mám možnost mít 1.7 ctdi 2003 mám teda i zaplacenou zálohu 10tkč. Na živo je to krása. Je to dotažený z německa se 136tkm a vše má homologaci, chlápek neměl klíče u sebe, ale měl je jeho kolega co je na dovče tak že prohlídka až za týden. Chci se zeptat na co se u tohodle auta mám zaměřit a jak je na tom koroze mám mít strach? Viděl jsem jen málo kam jsem dohlédl,špatně to nevypadá,ale pod zadním nárazníkem je odlupující se rez a mám strach o práhy atd kam nestrčím ruku nebo neuvidím okem že bude děravá :-/. podlaha vypadá slušně. Jinak něco už jsem četl o spolehlivosti atd... ale nic o korozi za všechny rady dík jinak i s přihlášením by vyšla na 44tkč

90678659 (4).jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
90678659 (4).jpg, 45.62 kB

90678659.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
90678659.jpg, 41.17 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 15:13   Citovat  

Civic 1.5 LSi napsal:
zdravíčko hondaři po hoooodně dlouhé pauze mám zájem o hondu civic 7g. Mám možnost mít 1.7 ctdi 2003 mám teda i zaplacenou zálohu 10tkč. Na živo je to krása. Je to dotažený z německa se 136tkm a vše má homologaci, chlápek neměl klíče u sebe, ale měl je jeho kolega co je na dovče tak že prohlídka až za týden. Chci se zeptat na co se u tohodle auta mám zaměřit a jak je na tom koroze mám mít strach? Viděl jsem jen málo kam jsem dohlédl,špatně to nevypadá,ale pod zadním nárazníkem je odlupující se rez a mám strach o práhy atd kam nestrčím ruku nebo neuvidím okem že bude děravá :-/. podlaha vypadá slušně. Jinak něco už jsem četl o spolehlivosti atd... ale nic o korozi za všechny rady dík jinak i s přihlášením by vyšla na 44tkč
tak v první řadě jsi si měl dát pozor na toho chlápka,co u sebe neměl klíče a nedávat mu zálohu.smrdí to podvodem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 15:28   Citovat  

Pokud to není tajný co za to chce celkově? Úsměv
   Návrat  
civicblack je teď offline  civicblack
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 18:05   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
psal,že by vyšla a 44 Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 19:32   Citovat  

civicblack napsal:
tak v první řadě jsi si měl dát pozor na toho chlápka,co u sebe neměl klíče a nedávat mu zálohu.smrdí to podvodem

Tak máme spolu smlouvu je to jeden autobazar v Plzni Mrk. Jen tak bych nikomu prachy nedal maj to s kolegou na půl. Byla vůbec náhoda že tam při době volna jeden z nich přijel,když jsme nakukovali přez plot Mrk.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 19:33   Citovat  

RIZ3K9 napsal:

komplet s dovozovkou a přihlášením 44 samotné auto 39
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 19:33   Citovat  

civicblack napsal:
psal,že by vyšla a 44 Úsměv

dík Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 19:41   Citovat  

Jo jsem slepej, sorry Velmi šťastný Cool

No finančně je to tak na hraně (ten tjuning ...) pokud jsou km pravé. Na ty km chce dát pozor, protože tyhle čerstvé dovozy vždycky trochu smrdí ... Jinak co se týče rzi tak c7g je taková průměrná Honda vetšinou začnou reznout první lemy a práh ze strany podběhu u zadních kol, ale vyleženě před očima to nehnije.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.7.2018 , 20:37   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Jo jsem slepej, sorry Velmi šťastný Cool

No finančně je to tak na hraně (ten tjuning ...) pokud jsou km pravé. Na ty km chce dát pozor, protože tyhle čerstvé dovozy vždycky trochu smrdí ... Jinak co se týče rzi tak c7g je taková průměrná Honda vetšinou začnou reznout první lemy a práh ze strany podběhu u zadních kol, ale vyleženě před očima to nehnije.

Alespoň budu vědět kam juknout dík. Chlápek co měl ty klíče furt říkal tomu druhýmu do telefonu že ten motor je fakt top atd.. Uvidíme 23. to pojedu projet a pořádně na to kouknout. vím že je to takovej tuning ze starých dob alias fast and furious,ale mně se to strašně líbí Lucy . Interier přez okno byl moc hezkej. Myslel jsem že se stáčí jen naftové VW Velmi šťastný
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 6:09   Citovat  

Civic 1.5 LSi napsal:
Alespoň budu vědět kam juknout dík. Chlápek co měl ty klíče furt říkal tomu druhýmu do telefonu že ten motor je fakt top atd.. Uvidíme 23. to pojedu projet a pořádně na to kouknout. vím že je to takovej tuning ze starých dob alias fast and furious,ale mně se to strašně líbí Lucy . Interier přez okno byl moc hezkej. Myslel jsem že se stáčí jen naftové VW Velmi šťastný

Me pripada divny platit zalohu za auto se kterym jsem se neprojel,ale to je tvoje vec Úsměv
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 15:36   Citovat  

Civic 1.5 LSi napsal:

Stáčí se všechno, já vycházím z toho, že ten dovozce musí mít z prodeje zisk = musí koupit auto a pokud nemám známosti (jako že 80% dovozců nemá) tak ani moc tržní cenu neukecá, pak to auto musí dotáhnout atd. takže jediný nejjednodušší prostor jak udělat zisk je hnout s kilometrama. Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 21:00   Citovat  

David.306 napsal:
Me pripada divny platit zalohu za auto se kterym jsem se neprojel,ale to je tvoje vec Úsměv

Není to záloha jako taková. Je to asi něco jako vratná pojistka aby se neprodalo auto dřív než si ho prohlédnu a rozhodnu se ho koupit nebo ne Mrk . Uvidíme jak to 23. bude. Udělal jsem to poprvé a jelikož je to autobazar tak snad nebude dělat zle kdyby se mi nelíbylo Mrk (doufám v to) Jinak dnes lituji že jsem tam nechal takových peněz,protože jsem mohl mít 6g civica a ty peníze chybí Tak to valím bulvy .
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.7.2018 , 21:04   Citovat  

RIZ3K9 napsal:
Stáčí se všechno, já vycházím z toho, že ten dovozce musí mít z prodeje zisk = musí koupit auto a pokud nemám známosti (jako že 80% dovozců nemá) tak ani moc tržní cenu neukecá, pak to auto musí dotáhnout atd. takže jediný nejjednodušší prostor jak udělat zisk je hnout s kilometrama. Velmi šťastný

ano to je pravda,oni s těmi auty jezdí po ose na převozkách. A teoreticky by mělo být poznat podle vnitřku jestli jsou km pravé. škoda že máme diag na stočené km jen na koncern VW Ble jo a auto by mělo mít servizku ale ta se dá padělat též i s razítky :-/
   Návrat  
gnkk je teď offline  gnkk
PříspěvekZaslal: 23.7.2018 , 11:28   Citovat  

ahojte, mam problem s radenim na sporte. podradenie na 2st ide velmi tuho, je to podobne ako radit 1st ked auto nestoji. najprv to robilo len za studena, teraz je po repase prevodovky, vymene spojky a robi to skoro stale. neviete cim to moze byt?
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 23.7.2018 , 13:11   Citovat  

gnkk napsal:
ahojte, mam problem s radenim na sporte. podradenie na 2st ide velmi tuho, je to podobne ako radit 1st ked auto nestoji. najprv to robilo len za studena, teraz je po repase prevodovky, vymene spojky a robi to skoro stale. neviete cim to moze byt?

promaz kulisu razeni ..
   Návrat  
hoffy je teď offline  hoffy
PříspěvekZaslal: 25.7.2018 , 23:03   Citovat  

zdravím, na D16V1 r. 2001 som vymenil lambdu vsetko v pohode tak prilibzne 35km a teraz cestou domov mi to hodilo chybu p0401 na nete som nasiel ze spominaju EGR a skrtiacu klapku.. mate niekto skusenost čo to moze byt presnejšie?
   Návrat  
devil4 je teď offline  devil4
PříspěvekZaslal: 28.7.2018 , 19:22   Citovat  

Ahoj. Nezabudol si reštartovať ECU po výmene lambdy?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 28.7.2018 , 20:43   Citovat  

devil4 napsal:
Ahoj. Nezabudol si reštartovať ECU po výmene lambdy?

ako myslis restartovat ecu? ja som iba diagnostikou premazal chybu (p0139 alebo aka to bola bank 1 sensor 1) auto pobezalo pohoda siel som domov cca 30 km a vyskocila tato chyba. Ako sa teda restartuje ECU vies mi k tomu povedat nieco viac? Diky Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 28.7.2018 , 22:26   Citovat  

Nie len vymyzať chyby. Ale treba aj spraviť reset ECU, aby sa riadiaca jednotka nejak zosynchronizovala s novou lambdou. My sme to robili priamo cez diagnostiku, tam bol niekde reset alebo ako sa to volalo, už sa nepamatám.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.7.2018 , 1:22   Citovat  

devil4 napsal:
Nie len vymyzať chyby. Ale treba aj spraviť reset ECU, aby sa riadiaca jednotka nejak zosynchronizovala s novou lambdou. My sme to robili priamo cez diagnostiku, tam bol niekde reset alebo ako sa to volalo, už sa nepamatám.

No ja mam len tu diagnostiku cez bluetooth a v mobile appku Torque ... takze cez to s to zrejme nebude dat co? Velmi šťastný niesom mechanik preto sa pytam a hlavne pred tym to hadzalo inu chybu ako to hadze teraz tak tam asi bue nejaky iny problem (upchate egr?)
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.7.2018 , 6:35   Citovat  

Odpoj baterku, zachvili pripoj zpatky, nastartuj a vsechny spotrebice/zateze motoru nech vypnuty. Po druhym sepnuti sahary to chcipni.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.7.2018 , 10:55   Citovat  

Stepa napsal:
Odpoj baterku, zachvili pripoj zpatky, nastartuj a vsechny spotrebice/zateze motoru nech vypnuty. Po druhym sepnuti sahary to chcipni.

diky skusim OK
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.7.2018 , 11:04   Citovat  

Stalo se vam nekomu,ze by blblo automaticky stahovani okna ridice?Ne ze by mi to nejak extra vadilo,ale stahne se tak na 3-4x zmacknuti tlacitka
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.7.2018 , 12:04   Citovat  

hoffy: myslím že ti už chybu vyhadzovať nebude, aj spotreba možno pôjde dolu...
   Návrat  
superja je teď offline  superja
PříspěvekZaslal: 29.7.2018 , 17:41   Citovat  

Zdravím, snažil jsem se hledat, ale nenašel jsem...žena má k 7G r.v.2005 jenom jeden klíč (s dálkovým),
nevíte, kolik by stála orientačně výroba náhradního druhého (úplně stačí jen klíč bez DO, je to jenom pro klid duše...)?
Kdysi jsem se na to ptal v jednom zámečnictví a říkali mi bez DO přes 3 tisíce, což mi přijde jako úlet...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 29.7.2018 , 18:42   Citovat  

C7G má DO zvlášť. Samotné DO seženeš z Polska za pár stovek. Problém je s tím, že je několik variant podle vysílací frekvence a musíš trefit tu svou. Ideálně podle starého DO, nebo z papírů v servisce.

Klíč v Hondě stál okolo 5k včetně naprogramování a sehnat se to dá o dost levněji. Před pár lety jsem to sehnal za 2k5 včetně naprogramování.

Proč Ti cena 3k přijde jako úlet?
   Návrat  
Stilg je teď offline  Stilg
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.7.2018 , 10:27   Citovat  

Protoze on psal jenom o klici, bez DO, jenom samotny kus opizlaneho kovu.... ?
   Návrat  
Turek777 je teď offline  Turek777
PříspěvekZaslal: 30.7.2018 , 13:10   Citovat  

"kus opižlaného kovu" ti vyjde asi na stovku, ale nenastartuješ s tím, protože v něm nemáš imobilizér. Můžeš si s tím maximálně odemykat dveře (i to se občas hodí když si zabouchneš klíče v autě).

Jinak za nový klíč s imobilizérem jsem já dával nějakých 1200 (ve výrobě klíčů v jednom obchoďáku)
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 30.7.2018 , 20:56   Citovat  

Stepa napsal:

este pre istotu par otazok Velmi šťastný pred tym motor zohriat alebo priamo za studena odpojit baterku a potom nechat zohriat a dalsia vec ci mam chybu vymazat cez diagnostiku pred resetovanim ecu alebo netreba... diky
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 31.7.2018 , 4:41   Citovat  

Smaz chybu a delal bych to na studenym motoru.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Civic 7g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 88, 89, 90, 91, 92  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina