Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
P: TypeS přední lip Accord 7g. poface 06-08
Fórum: Prodám díly
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Pepíno je teď offline  Pepíno
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 5.12.2018 , 22:14  Naposledy upravil Pepíno dne 16.4.2019 , 21:58, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Prodám TypeS přední lip na Accord 7g. poface 06-08

- originál Honda, výborný stav, nový lak B538M

Cena:

9500,-

Pouze osobní předání v Ústeckém kraji ( Most, Litvínov...)

Kontakt přes SZ, díky.

20181205_131914.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
20181205_131914.jpg, 1.42 MB

20181205_131828.jpg

20181205_131828.jpg, 389.04 kB

20181205_131837.jpg

20181205_131837.jpg, 434.09 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.12.2018 , 23:21   Citovat  

tech kecu jak je to nedostatkovy zbozi a kolik lidi to hleda ,stejne jak jsem ja prodaval celej kit za mene nez tenhle naraznik a nikdo nic ,proste klasika ,ber to jako UP..
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.12.2018 , 11:09   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
tech kecu jak je to nedostatkovy zbozi a kolik lidi to hleda ,stejne jak jsem ja prodaval celej kit za mene nez tenhle naraznik a nikdo nic ,proste klasika ,ber to jako UP..

Bral bych celý kit, pokud by byl. Je to jen část a to se vážně nevyplatí. Sháním už hrozně dlouho a nikdo nic na facelit. S předfacelitem máš pravdu, ty se dají občas sehnat, ale taky si je lidi kupujou, tak bych nebyl tak pesimistický..

Maska pro Lift (06-0Cool je snad vůbec to nejhorší k sehnání a stojí nesmysl (ano, na cenu si stěžovat nechci, ale je to fakt). Tou bych chtěl začít. Ale plánuju objednat časem ze zahraničí, tady asi nic nehrozí a to mi potvrdil i Rumy kdysi na druhém foru.
Hlavně mi jde o masku Euro R (Type S) a ten zadní podnárazník, ten bych bral hned.

Němel by někdo? Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 8.12.2018 , 12:08   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Bral bych celý kit, pokud by byl. Je to jen část a to se vážně nevyplatí. Sháním už hrozně dlouho a nikdo nic na facelit. S předfacelitem máš pravdu, ty se dají občas sehnat, ale taky si je lidi kupujou, tak bych nebyl tak pesimistický..

Maska pro Lift (06-0Cool je snad vůbec to nejhorší k sehnání a stojí nesmysl (ano, na cenu si stěžovat nechci, ale je to fakt). Tou bych chtěl začít. Ale plánuju objednat časem ze zahraničí, tady asi nic nehrozí a to mi potvrdil i Rumy kdysi na druhém foru.
Hlavně mi jde o masku Euro R (Type S) a ten zadní podnárazník, ten bych bral hned.

tudy odkaz
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.12.2018 , 12:22   Citovat  

Pepíno napsal:
http://honda-club.cz/forum/viewtopic.php?t=69354

Dík za odkaz. OK Super, na tu jsem nedávno koukal. Ale zase stříbrná B538M, což by bylo k mému jako pěst na oko a to nechci Smutný. Potřebuju černou nebo nejlépe YR565P, když už bych měl dávat tolik pěněz jako za novou. Pokud by byla zajímavější cena, tak by se dalo zapřemýšlet o přestříkání, ale je to práce navíc. Smutný

s-l1600.jpg

s-l1600.jpg, 180.25 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.12.2018 , 2:04   Citovat  

R4YNE8 napsal:

vseho je dost v polsku nebo UK ,jen chtit to za cenu nakyho beznyho plastu je blbost pac za tolik tito nikdo nepriveze ani neda .. bud nato mas nebo kasli nato .. ja takhle dal za poface predek bez lipu pres 1000eur a stav byl na opravu a lak ,jestli nejsi ochoten si zato zaplatit fakt uz nehledej nema to cenu ... momentalne mam jen kit na FN2 a nikdo to nechce za slusnou cenu ,proste jen spousta kecu a skutek utek .. proto jsem prestal tyhle veci hledat a kupovat ,ten kdo by to chtel nato nema a kdo nato ma ani nevi co to je a kolik to stoji novy a ani ho to nezajima ..
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.12.2018 , 21:03   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
vseho je dost v polsku nebo UK ,jen chtit to za cenu nakyho beznyho plastu je blbost pac za tolik tito nikdo nepriveze ani neda .. bud nato mas nebo kasli nato .. ja takhle dal za poface predek bez lipu pres 1000eur a stav byl na opravu a lak ,jestli nejsi ochoten si zato zaplatit fakt uz nehledej nema to cenu ... momentalne mam jen kit na FN2 a nikdo to nechce za slusnou cenu ,proste jen spousta kecu a skutek utek .. proto jsem prestal tyhle veci hledat a kupovat ,ten kdo by to chtel nato nema a kdo nato ma ani nevi co to je a kolik to stoji novy a ani ho to nezajima ..

Dost? Úsměv Zase se bavíme o něčem jiném asi. Velmi šťastný

Předface lipů je poměrně dost a je to logický, ale kolik je těch lift (poface) Type S (Euro R) masek, lipů na sedana? Na prstech jedné ruky by se to dalo napočítat. I v ČR nebo na Slovensku jich bude pár. Koukal jsem v Polsku a jsou tam tuším momentálně dvě masky na prodej, z toho jedna poškozená. Druhá věc je cena, což u předface vychází dvakrát méně jak na poface kusy. Zkrátka to stojí nesmysl, ale za exkluzivitu se platí... V UK kde prosím? Plánuju objednat na jaře, už jsme si s prodávajícím psali, že pokud neprodá, tak bych vzal. Ale raději bych něco v barvě, když už. Pokud do té doby prodá, budu muset hledat dál. Kdysi jsem měl dlouhou dobu inzerát a neozval se mi nikdo. I uživatel RUMY (tahá Accordy ze zahraničí) mi psal, že na lift je to prakticky nemožný a hned se rozebere. Druhá věc je cena, protože upřímně málokdo zaplatí takové peníze za ty věci, když i na Lexusy vychází maska na nižší částku než na Accorda. Lipy na Civica za pár kaček, ale na Accorda tak 8x dráž. Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.12.2018 , 18:22   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Dost? Úsměv Zase se bavíme o něčem jiném asi. Velmi šťastný

Předface lipů je poměrně dost a je to logický, ale kolik je těch lift (poface) Type S (Euro R) masek, lipů na sedana? Na prstech jedné ruky by se to dalo napočítat. I v ČR nebo na Slovensku jich bude pár. Koukal jsem v Polsku a jsou tam tuším momentálně dvě masky na prodej, z toho jedna poškozená. Druhá věc je cena, což u předface vychází dvakrát méně jak na poface kusy. Zkrátka to stojí nesmysl, ale za exkluzivitu se platí... V UK kde prosím? Plánuju objednat na jaře, už jsme si s prodávajícím psali, že pokud neprodá, tak bych vzal. Ale raději bych něco v barvě, když už. Pokud do té doby prodá, budu muset hledat dál. Kdysi jsem měl dlouhou dobu inzerát a neozval se mi nikdo. I uživatel RUMY (tahá Accordy ze zahraničí) mi psal, že na lift je to prakticky nemožný a hned se rozebere. Druhá věc je cena, protože upřímně málokdo zaplatí takové peníze za ty věci, když i na Lexusy vychází maska na nižší částku než na Accorda. Lipy na Civica za pár kaček, ale na Accorda tak 8x dráž. Velmi šťastný

kusy jsou ,ale za takovy ceny ,ze to nikdo nezaplati ,tak se to posila do USA tam zato lidi daj cokoliv v EU ne ..
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 16.4.2019 , 21:58   Citovat  

Up
   Návrat  
tom.marek je teď offline  tom.marek
PříspěvekZaslal: 24.4.2019 , 15:01   Citovat  

být to v Brně tak beru hned je to dobrý