Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 434, 435, 436  Další 
Zaslat odpověď

Strana 435 z 436
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.1.2019 , 18:30   Citovat  

Crash86 napsal:
Neboj, najdeš.

Už jsi to byl projet? Dělalo to něco, že jsi si tak nejistej? Velmi šťastný

Tak jediný co jsem našel, víc toho vidět není.

IMG_20190106_122700.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20190106_122700.jpg, 3.63 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Crash86 je teď offline  Crash86
PříspěvekZaslal: 6.1.2019 , 19:39   Citovat  

Mara126: No, to je ta ryska. Snad ta fotka nezkresluje, ale vypadá to OK.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.1.2019 , 20:57   Citovat  

Crash86 napsal:
Mara126: No, to je ta ryska. Snad ta fotka nezkresluje, ale vypadá to OK.

Tak super.
   Návrat  
TMisa090 je teď offline  TMisa090
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.1.2019 , 13:38   Citovat  

Jelikož jsem už zoufalý tak to zkusím tady, třeba se na něco přijde
K24A3 - měl jsem k.o. ložiska na servo pumpě, sehnal jsem tedy repasovanou, dám ji tam, dám kapalinu (origo honda) a chci odvzdušnit, bohužel neustále mi šly bublinky do nádobky i po několikátém projetí a servo prostě hvízdá v otáčkách, koupil jsem veškeré nové gumičky na vstup i výstup a změna žádná, stále jsou bublinky, na volnoběh asi 1 bublinka za sekundu
ještě mě napadlo zkusit přetěsnit víčko zezadu na servu zda tam není špatně daná gumička nebo fakt už nevím naštvanej , neřešil někdo podobný problém ?

jen dodám že před výměnou se tohle nedělo, pouze ložisko kvičelo
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.1.2019 , 16:20   Citovat  

TMisa090 napsal:
Jelikož jsem už zoufalý tak to zkusím tady, třeba se na něco přijde
K24A3 - měl jsem k.o. ložiska na servo pumpě, sehnal jsem tedy repasovanou, dám ji tam, dám kapalinu (origo honda) a chci odvzdušnit, bohužel neustále mi šly bublinky do nádobky i po několikátém projetí a servo prostě hvízdá v otáčkách, koupil jsem veškeré nové gumičky na vstup i výstup a změna žádná, stále jsou bublinky, na volnoběh asi 1 bublinka za sekundu
ještě mě napadlo zkusit přetěsnit víčko zezadu na servu zda tam není špatně daná gumička nebo fakt už nevím naštvanej , neřešil někdo podobný problém ?

jen dodám že před výměnou se tohle nedělo, pouze ložisko kvičelo

Taky jsem měnil nedávno ložisko....,
možná se zeptám blbě,ale proč jsi nevyměnil pouze ložisko, máš alespoň jistotu,že to před tím fungovalo,to že jsi dal repas neznamená že bude dobrý,taky se může stát,že vnitřek otočíš(špatně poskladáš) a pak to pění ...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.1.2019 , 17:05   Citovat  

edy napsal:
možná se zeptám blbě,ale proč jsi nevyměnil pouze ložisko, máš alespoň jistotu,že to před tím fungovalo,to že jsi dal repas neznamená že bude dobrý,taky se může stát,že vnitřek otočíš(špatně poskladáš) a pak to pění ...

Protože s tím denně jezdím a s výměnou ložiska u serva nemám zkušenosti, takže jsem volil variantu plug and play ... staré mám stále doma a začal jsem s opravou, ale to nové normálně funguje, nepění, jen prostě když přidám nad 2tis tak začne kvičet jak když je tam vzduch, kouknu do nádobky a jde do ní vratkou vzduch
s tím repasem je mi to jasný že může být špatný, jenže je to kupované z USA a i podle recenzí lidí všichni spokojeni, nekupuju od toho výrobce poprvé, ano bylo za levno, reklamace nejspíš neprojde, by se mi to snad ani nevyplatilo Velmi šťastný
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.1.2019 , 18:01   Citovat  

odvzušni servo, jednoduše plnej rejd pravá,levá.Postup dolévání serva najdeš na YouTube.
tudy odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.1.2019 , 18:47   Citovat  

TMisa090: Psal jsi, že jsi vyměnil pouze o-kroužky na vstupu a výstupu ze serva. Těch o-kroužků je tam víc. Mě přisával o-kroužek pod tím velkým šroubem na vrchu serva.

Jen je mi divný, že ti to dělá ty zvuky, co píšeš. Jedna bublinka za vteřinu je docela málo. Mě to bublalo víc a žádný negativní chování ani zvuky jsem nepozoroval, jen ty bublinky v nádržce.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.1.2019 , 8:22   Citovat  

Crash86 napsal:
TMisa090: Psal jsi, že jsi vyměnil pouze o-kroužky na vstupu a výstupu ze serva. Těch o-kroužků je tam víc. Mě přisával o-kroužek pod tím velkým šroubem na vrchu serva.

Jen je mi divný, že ti to dělá ty zvuky, co píšeš. Jedna bublinka za vteřinu je docela málo. Mě to bublalo víc a žádný negativní chování ani zvuky jsem nepozoroval, jen ty bublinky v nádržce.

Ano odvzdušnil jsem to na místě podle návodu, a ten o kroužek na šroubu jsem vyměnil, nakonec po jízdě domu vše ok, tak vypadá že se povedlo, jen tedy mě čekají i ložiska na altíku Velmi šťastný a nový klimakompresor, tak až bude výplata pustím se do repasu altíku je to dobrý
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.1.2019 , 18:19   Citovat  

Potřebuju na podélné hagusy příčníky. Nikdy jsem podélné neměl tak nevím. Kupují se nějake universaly podle rozteče hagusů? Nebo nějaké Hondí? Nebo nemá někdo na prodej?
   Návrat  
gratzi je teď offline  gratzi
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 11:20   Citovat  

Zdar,
když se tady zmiňujou hagusy, potřebuju radu... jak je odmontuju? Potřebuju asi trochu přetěsnit upevnění, páč mi teče do sloupků... a mám mokrý pásy... mám tourera 2007, 2.0 i-VTEC
Díky za rady
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 11:32   Citovat  

Aqwertzz napsal:
Potřebuju na podélné hagusy příčníky. Nikdy jsem podélné neměl tak nevím. Kupují se nějake universaly podle rozteče hagusů? Nebo nějaké Hondí? Nebo nemá někdo na prodej?

Na A7g stačí universal... Tam nejsou montážní body jako např. na C9g Tourer..

Já měl na Acco tyhle...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 12:30   Citovat  

edy napsal:

Tak jen pro info, problém je už finálně vyřešen, už jsem myslel že se povedlo, ale ne, stále to pěnilo, tak jak říkáš, rozebral jsem nové čerpadlo a i staré, samozřejmě uvnitř otočený jeden ten kroužek a chybí pružinka co je pod tím horním šroubem, vyměnil jsem si ložisko a gufero na sterém čerpadle a vše je naprosto ok, na novém čerpadle jsem přehodil ten kroužek a kamarád má na dílně servo z Civica, tak kouknu jestli tam tu pružinku bude mít a dám ho do kupy a budu mít jako záložní nebo bude na prodej Velmi šťastný
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 13:50   Citovat  

TMisa090 napsal:
Tak jen pro info, problém je už finálně vyřešen, už jsem myslel že se povedlo, ale ne, stále to pěnilo, tak jak říkáš, rozebral jsem nové čerpadlo a i staré, samozřejmě uvnitř otočený jeden ten kroužek a chybí pružinka co je pod tím horním šroubem, vyměnil jsem si ložisko a gufero na sterém čerpadle a vše je naprosto ok, na novém čerpadle jsem přehodil ten kroužek a kamarád má na dílně servo z Civica, tak kouknu jestli tam tu pružinku bude mít a dám ho do kupy a budu mít jako záložní nebo bude na prodej Velmi šťastný

Přesně tak Mrk to jsem rád, že jsem alespoň trošku pomohl Úsměv
   Návrat  
Pepino_Honda je teď offline  Pepino_Honda
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 19:26   Citovat  

gratzi napsal:
Zdar,
když se tady zmiňujou hagusy, potřebuju radu... jak je odmontuju? Potřebuju asi trochu přetěsnit upevnění, páč mi teče do sloupků... a mám mokrý pásy... mám tourera 2007, 2.0 i-VTEC
Díky za rady

mám koupené myslím tyto z Kellyny... tudy odkaz

Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 10.1.2019 , 20:48   Citovat  

gratzi: Odmontování je jednoduché. Prostě vycvakneš ty dvě plastové krytky na obou koncích hagusu a pak ještě tu krytku uprostřed. Pak budeš mít přístup na šrouby (1 hagus/6 šroubů). Ale asi stejně budeš i po tomto zklamanej, protože zatékání nemají na svědomí hagusy ale porušený tmel v drážkách. Takže až budeš sundavat hagusy, tak si k tomu ještě kup karosářský tmel...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.1.2019 , 11:19   Citovat  

Crash86 napsal:
gratzi: Odmontování je jednoduché. Prostě vycvakneš ty dvě plastové krytky na obou koncích hagusu a pak ještě tu krytku uprostřed. Pak budeš mít přístup na šrouby (1 hagus/6 šroubů). Ale asi stejně budeš i po tomto zklamanej, protože zatékání nemají na svědomí hagusy ale porušený tmel v drážkách. Takže až budeš sundavat hagusy, tak si k tomu ještě kup karosářský tmel...

Takže abych to správně pochopil... porušený tmel v drážkách... máš na mysli tmel v drážkách střechy, kde jsou ty černý plastový lišty? Napadlo mě spíš použít silikon...
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.1.2019 , 13:11   Citovat  

Silikon rozhodně nepoužívat!!!
Jedině karosářský tmel a doporučuji pořádně odstranit (vyšťourat) starý tmel v místě opravy pořádně vysušit, teplé garáži a přestríkat základovou barvou,jinak ti začne plesnivět ....
   Návrat  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.1.2019 , 14:36   Citovat  

Tažné je na autě. Včetně papíru pro zapsaní to celé vyšlo na 4400kč. CCA 2hodiny to trvalo. je to dobrý
   Návrat  
peterrrpn je teď offline  peterrrpn
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 20:46   Citovat  

Chlapi anténa na sedane je zabudovaná v zadnom skle?
Ide mi o to že keď zapnem ohrev zadného skla tak od vrchu sú cca 4 pásiky potom medzera a potom zbytok až po spodok skla. A vždy ten vrch (4 pásiky) nehreje tak buď je to prerušené alebo je to anténa.
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 21:01   Citovat  

Je to anténa
   Návrat  
Imoel je teď offline  Imoel
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 21:17   Citovat  

Zdar borci. Trochu jsem se napálil s Android rádiem z Ali. A nyní mám problém s ovládáním ventilace. Respektive samotné ovládání funguje. Problém je v zobrazení zpětné vazby. Nevidím teplotu, směr ani rychlost vzduchu. Viz toto video

[youtube]https://youtu.be/e8Q2FF7juig[/youtube]

Už při instalaci jsem narazil na několik odlišností u mého auta než jsem očekával. Předně mám tam jeden zelený 6pinový konektor, který netuším k čemu je. Zadruhé je to GPS anténa, kterou jsem u verze s autoradiem bez navigace opravdu nečekal. Ale zřejmě do Pofacelifta 2007 se rádio montovalo trochu jinak než u prvních modelů.

Něměl by někdo k dispozici elektrické schema? 2007 tourer 2.4, premium sound system s 6cd měničem, bez navigace.
Kromě toho mi to přestalo ukazovat venkovní teplotu Smutný

50014474_284592392236764_1635717747558055936_n.jpg

50014474_284592392236764_1635717747558055936_n.jpg, 162.89 kB

49949891_338905210289134_8749131072404455424_n.jpg

49949891_338905210289134_8749131072404455424_n.jpg, 156.68 kB
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.1.2019 , 23:21   Citovat  

Na zimu bych chtěl moc!Accord Wagon 4WD Honda V6 J32 Type S 260hp tudy odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 7:45   Citovat  

Zdarec,
otázka za zlatého bludišťáka : dá se nějak poladit teploměr? Ukazuje mi to o cca 4 - 5 stupňů víc, než je realita... Nebo výměna čidla? A neví někdo, kde je umístěné?
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 7:47   Citovat  

edy napsal:
Silikon rozhodně nepoužívat!!!
Jedině karosářský tmel a doporučuji pořádně odstranit (vyšťourat) starý tmel v místě opravy pořádně vysušit, teplé garáži a přestríkat základovou barvou,jinak ti začne plesnivět ....

Aha... tak to musí počkat, nemám totiž ani teplou, ani studenou garáž... Ble
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 18:12   Citovat  

gratzi napsal:
Zdarec,
otázka za zlatého bludišťáka : dá se nějak poladit teploměr? Ukazuje mi to o cca 4 - 5 stupňů víc, než je realita... Nebo výměna čidla? A neví někdo, kde je umístěné?

Dá se poladit, myslím že stačí opravdu hodně dlouho podržet tyčinku na nulování denního počítadla km. Pak se dá poštelovat offset...Určitě zkoušet s klíčkem v zapalování.
   Návrat  
Fiskus je teď offline  Fiskus
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 19:38   Citovat  

Zdar Hondaři, sehnal jsem pěkného accorda 2.0 benzin z Itošky, po prohlédce a projetí jsem víceméně rozhodnutý ho vzít. Co mně ale zarazilo je poměrně tvrdý podvozek - nerovnosti, koleje a retardéry jsou docela nepříjemné - do teď jsem jezdil naftovou mazdou 6 a podvozek mi přišel komfortnější. Na to, že jsou ty auta hodně podobná, mne to trochu překvapilo. V recenzích jední píšou o komfotním podvozku, jiní o tvrdém (osobně bych raději měkčí, něco jako má civic 8g sedan).
Jedna moje teorie jsu přehuštěné pneu, ale moc tomu nevěřím. Majitelé accordů tourerů jak to vnímáte?

Díky
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 20:43   Citovat  

Fiskus napsal:
Zdar Hondaři, sehnal jsem pěkného accorda 2.0 benzin z Itošky, po prohlédce a projetí jsem víceméně rozhodnutý ho vzít. Co mně ale zarazilo je poměrně tvrdý podvozek - nerovnosti, koleje a retardéry jsou docela nepříjemné - do teď jsem jezdil naftovou mazdou 6 a podvozek mi přišel komfortnější. Na to, že jsou ty auta hodně podobná, mne to trochu překvapilo. V recenzích jední píšou o komfotním podvozku, jiní o tvrdém (osobně bych raději měkčí, něco jako má civic 8g sedan).
Jedna moje teorie jsu přehuštěné pneu, ale moc tomu nevěřím. Majitelé accordů tourerů jak to vnímáte?

Díky

nebude to tim ,ze uz tam nejsou OEM tlumice ,ale druhovyroba ktera je hold tvrda .. accord je spis uhoupanej ,ale ne mekej v serii .. taky zalezi co je u koho tvrdy a u koho meky ... u mne je mekky stary pezot jinak vetsin aut dneska v nizsi a stredni tride je tvrdy ,neboli tuhy ,ani francouzi uz moc pohodln podvozky nedelj ,jedine adaptivni podvozky .. jestli jsi mel na mazde treba vysoupanej podvozek a byl jakoby mekej je mozna neco jineho .. nebo treba tenhle accord ma uz tlumice KO tak citis kazdou diru pac tlumic jse az na doraz .. kazdpoadne accordy nemaj meky podvozky ,tam si to kluci kompenzujou spis vyskou pneu ..
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 20:45   Citovat  

Civcem sedan 8g jsem jel a Accord 2.4 Tourer měl podvozek pohodlnější...
   Návrat  
Fiskus je teď offline  Fiskus
PříspěvekZaslal: 14.1.2019 , 20:57   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
nebude to tim ,ze uz tam nejsou OEM tlumice ,ale druhovyroba ktera je hold tvrda .. .

To je možné, tlumiče na testech byly tři na 90% jeden na 70%, počítám že původní u tak starého auta asi nebudou. Pokud vím tak tam patří sachsy že? Na předku je jeden horší takže časem půjdou na výměnu.

Mě příšel 8g civik v sedanu spíše houpavější trochu jako avensis, ale byl krásně tichý i na dírách, v accordu ty rány slyším i cítím - sice žádná hrůza ale je to tam, tak se ptám jak to vnímaj ostatní. Dík za postřehy.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 434, 435, 436  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina