Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord VI , nejde palubní počítač/nejde natočit
Fórum: Elektroinstalace
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Horizon je teď offline  Horizon
0
PříspěvekZaslal: 9.2.2019 , 1:08   Citovat  

Zdravíčko mistři. Mám docela závažnej problém se svým 6G Accordem 1.8 100kw, rok 99.
Po výměně baterie mi přestal fungovat palubní počítač, auto nyní točí ale nestartuje. Po té co jsem dal novou baterii všechno fungovalo, auto pouze nechytalo při startování ale poškytávalo což sem dával za vinu mrazům v jakých chvíli stálo. Ale když sem se potřetí snažil natočit motor tak problikly budíky a zhasl palubní počítač. No chvilku sem se snažil něco vymyslet ale jelikož jsem měl promrzlé ruce tak sem se na to vykašlal protože byla už tma a nemohl jsem mrknout na pojistky. Zamknul sem auto a odešel, druhý den auto normálně chytlo a dělalo jakoby nic. Další den jsem chtěl vyměnit žárovku denního svícení ale před tím sem si chtěl dát cigárko, tak sem si stáhl okýnka abych vyvětral. Vyměnil žárovku, vlezl do auta a hádejte co se stalo. Otočil jsem klíček do polohy před startováním a zase nic. Tentokrát je to horší, zkotrolovali se všechny pojistky a relátka, spínačka a na nic sme dalšími lidmy nepřišli. Teď je průšvih to že mam stažená všechna 4 okna + otevřenej šíbr. Stojí mi to v pražský ulici pod plachtou a doufám že nějakýho puberťáka nenapadne podívat se dovnitř. Světla svítí, centrál jde, zrcátka jdou štelovat, topení funguje, rádio šlape ale nevytáhnu okýnka, neslyším pumpu podávat palivo a motor jen točí bez škitání, stěrače nejdou, směrovky taky ne jen když dam varovky. Už sem fakt bezradnej. Zítra mi to má odtáhnout automechanik ale ten je spíš přes německý značky, tak mě napadlo zeptat se tady jestli to náhodou už někdo neřešil a nevěděl jak na to. Díky všem moc za rady. VTEC
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 9.2.2019 , 7:22   Citovat  

Kostry jste kontrolovali?
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  

Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Horizon je teď offline  Horizon
0