Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 440, 441, 442  Další 
Zaslat odpověď

Strana 441 z 442
cico86 je teď offline  cico86
PříspěvekZaslal: 7.2.2019 , 20:12   Citovat  

[quote="edy"]Ano,pokud svítíš,automaticky se ti ostřikují s oknem i světlomety.
Jsou podle mě 2 možnosti,buď jednoduše odpoj ostřik,nebo si udělej denní svícení přes dálková světla a máš klid,teda přes den :)
Jinak mám pocit,že jakmile se dostaneš na půlku nádržky,tak už světla neostřikuje ....., já mám xenon[/quote]
asi skusim len polku nadrzky a uvidime..nechcem to odpajat...;) ale dik za radu...tak asi zacnem z prace kradnut viac vody do ostrekovacov :D
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Pepino_Honda je teď offline  Pepino_Honda
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.2.2019 , 20:28   Citovat  

cico86 napsal:
asi skusim len polku nadrzky a uvidime..nechcem to odpajat...Mrk ale dik za radu...tak asi zacnem z prace kradnut viac vody do ostrekovacov Velmi šťastný

vyndal jsem pojistku Úsměv
   Návrat  
MAIKY 35 je teď offline  MAIKY 35
PříspěvekZaslal: 7.2.2019 , 21:22   Citovat  

Pepino_Honda napsal:

presne tak, poistka v motorovom priestore preč Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 7.2.2019 , 21:31   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
no dej pak vedet na kolik to vyslo az budes menit klasiku jako vyfuk, altik ,klimakompresor,chladic klimy ,polosy ,spodincepy a cepy rizeni ,rmamena, atd atd..

...atd. je ešte napr. spojka, chladič vody, termostat, predné trubky klimy k chladicu, trubka serva vpredu odspodu, predné svetlá, napínacia kladka (niekedy aj senzor polohy plyn.pedalu a VSA modul).. a voliteľné (ak to má jazdiť znova poriadne) sú určite tlmiče s pružinami, zadné ramená (komplet aj tie na ktorých sa nastavuje zbiebahovsť) Úsměv
   Návrat  
Kmóďa je teď offline  Kmóďa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.2.2019 , 21:41   Citovat  

MAIKY 35 napsal:
...atd. je ešte napr. spojka, chladič vody, termostat, predné trubky klimy k chladicu, trubka serva vpredu odspodu, predné svetlá, napínacia kladka (niekedy aj senzor polohy plyn.pedalu a VSA modul).. a voliteľné (ak to má jazdiť znova poriadne) sú určite tlmiče s pružinami, zadné ramená (komplet aj tie na ktorých sa nastavuje zbiebahovsť) Úsměv

Kde jste ty auta pořídili? Na vrakovišti? Když do tohohle všeho musíte investovat??
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.2.2019 , 21:55   Citovat  

Kmóďa napsal:
Kde jste ty auta pořídili? Na vrakovišti? Když do tohohle všeho musíte investovat??

sú to veci čo sa pravidelne na Acco 7G menia, nepísal som, že všetko z toho som menil ja. niektoré z toho sú opcia, podvozok, ramená v predu vzadu, uloženie stabil. - nemusíš to nutne meniť, ale potom to podľa toho aj tak jazdí..ako stará kára..ale vozíš sa aspoň s dobrým pocitom, aká je super a nič netreba meniť, kým to nejak ide a drží pokope
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.2.2019 , 22:15   Citovat  

Pepino_Honda napsal:

Na tu jsem zapomněl Velmi šťastný
OK
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 10:06   Citovat  

MAIKY 35 napsal:
sú to veci čo sa pravidelne na Acco 7G menia, nepísal som, že všetko z toho som menil ja. niektoré z toho sú opcia, podvozok, ramená v predu vzadu, uloženie stabil. - nemusíš to nutne meniť, ale potom to podľa toho aj tak jazdí..ako stará kára..ale vozíš sa aspoň s dobrým pocitom, aká je super a nič netreba meniť, kým to nejak ide a drží pokope

to neres.. zde je par jedincu co mely opravdu zachovaly kusy a delaj ramena pac mely stesti ,nebo proste jezdi na autech do te doby nez jim neupadne kolo nebo nevytece tlumic , ale z 90procent accordy jsou v takovem stavu jak piseme a odchazi na nich presne tyhle dily,nekomy drive nekomu pozdeji,zalezi kde a jak se stim pred tim jezdilo ,co pri koupy porste nezjistis , osobne znam minimalne desitku takovych kusu kde se majitel po koupy do auta vysypal a menil zminovamny veci a bylo fuk jestli ho koupil za dve kila nebo kilo a bylo fuk jestli melo najeto kilopade nebo tri ,i nedavno jsem vymlouval jednomu klukovi accorda ,pac byl drahej a vypadal na investici ,nedal si rict ,pac mam servisku ,mam faktuty a malo najeto a pak az zjistil co koupil vrazil do nej prachy a snazil se ho prodat za draz ,ale to uz ti nato kazdej kasle ,pac ty auta ,uz tajovou hodnotu nemaj ,ja uz pred lety videl tourera co mel schnilej zadni lem a vypadanej chladic klimy a zrezly trubky do nej a to je snad 8let uz .. ten muj to taky tak mel ,at mi nikdo nerika,ze takova klima muze chladit ,ale jsou lidi a lidi no ,ja vymenil celou klimu kompresor pac se zadrel a chladic taky plus pretesneni ,taky jsem nemenil na podvozku jen roztrzenej silent pac auto tahalo do strany ,ale menil jsem vse co se dalo aby auto jezdilo jak ma ,cepy rizeni ,spodni cepy ,tycky ,ulozeni atd ,preci nebudu jezdit na aute co plave nebo tahne do strany .. na tlumice nedoslo ,pac tam byl KONI komplet a dle mereni byl jeste Ok .. a tak to bylo z brzdama ,taky menil jsem komplet dvakrat pac se mi vlnily kotouce plus rozebrani a promazani .. na rade byla spojka, alternator a polosy ,ale tam uz jsem nedosel pac jsem ho posunul dal.. pac prisli my ty investice uz neunosne na tak stary auto a prevysovali hodnotu auta.. nekomu to stoji zato nekomu ne ..
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 13:51   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
to neres.. zde je par jedincu co mely opravdu zachovaly kusy a delaj ramena pac mely stesti ,nebo proste jezdi na autech do te doby nez jim neupadne kolo nebo nevytece tlumic , ale z 90procent accordy jsou v takovem stavu jak piseme a odchazi na nich presne tyhle dily,nekomy drive nekomu pozdeji,zalezi kde a jak se stim pred tim jezdilo ,co pri koupy porste nezjistis , osobne znam minimalne desitku takovych kusu kde se majitel po koupy do auta vysypal a menil zminovamny veci a bylo fuk jestli ho koupil za dve kila nebo kilo a bylo fuk jestli melo najeto kilopade nebo tri ,i nedavno jsem vymlouval jednomu klukovi accorda ,pac byl drahej a vypadal na investici ,nedal si rict ,pac mam servisku ,mam faktuty a malo najeto a pak az zjistil co koupil vrazil do nej prachy a snazil se ho prodat za draz ,ale to uz ti nato kazdej kasle ,pac ty auta ,uz tajovou hodnotu nemaj ,ja uz pred lety videl tourera co mel schnilej zadni lem a vypadanej chladic klimy a zrezly trubky do nej a to je snad 8let uz .. ten muj to taky tak mel ,at mi nikdo nerika,ze takova klima muze chladit ,ale jsou lidi a lidi no ,ja vymenil celou klimu kompresor pac se zadrel a chladic taky plus pretesneni ,taky jsem nemenil na podvozku jen roztrzenej silent pac auto tahalo do strany ,ale menil jsem vse co se dalo aby auto jezdilo jak ma ,cepy rizeni ,spodni cepy ,tycky ,ulozeni atd ,preci nebudu jezdit na aute co plave nebo tahne do strany .. na tlumice nedoslo ,pac tam byl KONI komplet a dle mereni byl jeste Ok .. a tak to bylo z brzdama ,taky menil jsem komplet dvakrat pac se mi vlnily kotouce plus rozebrani a promazani .. na rade byla spojka, alternator a polosy ,ale tam uz jsem nedosel pac jsem ho posunul dal.. pac prisli my ty investice uz neunosne na tak stary auto a prevysovali hodnotu auta.. nekomu to stoji zato nekomu ne ..

Ja som menil na 2.2 ictdi, sedan, pri kúpe 210 tis. km, teraz 245.

A) lebo som musel: chladič vody, dve vodné hadice - prehryznuté zverou Tak to valím bulvy , dve prasknuté trubky klimy (a spolu s nimi už preventívne aj chladič klimy), tečúcu trubku chladiča serva, zadné brzdiče), jeden zadný snímač ABS, pravý vonkajší homokineťák (prasknutá manžeta) dal som už rovno celý nový.

B) lebo som chcel, aby to nejak vyzeralo a jazdilo ako má: snímač tlaku v sacom potrubí, horné ramená, tyčky a čapy riadenia, uloženia a tyčky stabil. 4x,všetky silenty v predných spodných ramenách, silenty a šrúby v zadných zbiehavých ramenách, pružiny a tlmiče 4x plus gumové horné uloženia + dorazy, predné svetlá- prerábka na bix. by Marcos z originál xen. (k tomu nové snímače naklápania svetiel), klinový remeň na kratšiu verziu, napínaciu kladku, kvapalinu do serva, olej v prevodovke, gumené uloženia v radiacich kabloch ku prevodovke (za také pevné z USA =zlepšenie presnosti radenia), ošetrenie a odstránenie hrdze v zadných podbehoch a pravých zad.dverách..pri výmene chladiča vody k nemu aj nová chl.kvap. a termostat, nové horné a dolné gumené uloženia chladiča..
Podľa mňa z jazdeného Acco 7G - ak chceš mať znova relatívne dobré auto, tak treba investovať cca 3 tis.€ /a to nerátam k tomu ešte spojku, výfuk, poloosi, modul alebo senzor plynu, ktoré môžu a nemusia byť nutné na výmenu..). Úplný základ je tis.€ rezerva hneď pri kúpe, bez tej rezervy Acco určite nekupovať.

samozrejme spotrebák brzdy, filtre..
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 14:10   Citovat  

Když to tak čtu,není spíš lepší Legend KB1? V6 a 4x4

Jinak dnes jsem viděl a7g s 390t.km za 70k.
   Návrat  
gratzi je teď offline  gratzi
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 14:21   Citovat  

David.306 napsal:
Když to tak čtu,není spíš lepší Legend KB1? V6 a 4x4

Jinak dnes jsem viděl a7g s 390t.km za 70k.

Heh... Když to tady tak čtu, není lepší to raději nečíst??? HaHaaa
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 14:50   Citovat  

Nesmíte věřit všemu co se tu píše pořádnej výtlem
Mě přijde,že někteří tu nevypisují díly které je třeba u každého jetého Accorda vyměnit,ale díly z kterých se to auto skládá pořádnej výtlem
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 15:03   Citovat  

Kmóďa napsal:
Nesmíte věřit všemu co se tu píše pořádnej výtlem
Mě přijde,že někteří tu nevypisují díly které je třeba u každého jetého Accorda vyměnit,ale díly z kterých se to auto skládá pořádnej výtlem

Vždyť jo Úsměv
   Návrat  
markos je teď offline  markos
3 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 16:26   Citovat  

TO, koľko stojí servis, záleží od veĺa veľa faktorov. Niekedy žiaľ má človek evidentne neštastie a proste sa to kazí. Na druhú stranu, keď vidím že niekto obuje na Accord 7G R19 a stým chodí po meste po tých jamách, nečudujem sa že vymenil pol podvozku a pohonnej sústavy. A že podaktorý nevedia že sa mení olej v prevodovke, atď atď... Ono je dôležité MINIMALNE robiť to čo sa píše v knihe.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 16:45   Citovat  

hosi taky dotaz...mal accord podsvitenie volantu ??? neviem ci mi nefunguje alebo tie tlacitka su len namalovane..prip. ked to nesvieti po com ist- ktora pojistka a pod..dik
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 16:48   Citovat  

cico86 napsal:
hosi taky dotaz...mal accord podsvitenie volantu ??? neviem ci mi nefunguje alebo tie tlacitka su len namalovane..prip. ked to nesvieti po com ist- ktora pojistka a pod..dik

Záleží co máš za rok,předface neměli,poface jo. Mě to u předface trochu štve,hlavně že ty popisky jsou jen namalované a mám je už někde trochu smazané...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 17:05   Citovat  

hele mam 2004 predface...tak je to potom jasne..dneska s kolegom sme hladali kabely a poistky co by to mohlo byt..ale teraz je to jasne...vdaka :gut: :gut: :gut: :gut:
   Návrat  
fera2 je teď offline  fera2
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 20:20   Citovat  

je to docela záhada...já mám 2005 předface a tlačítka na volantu mi svítí...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 20:29   Citovat  

Rok 2005 byl takový přelomový,např.sedačka spolujezdce byla už elektrická,tak třeba volant už byl podsvícený u některých kusů...
   Návrat  
bazinga je teď offline  bazinga
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 22:24   Citovat  

Měl bych dotaz pasuje kapota z facelift verze na předface? Prosím jen jestli to někdo opravdu zkoušel. Díky.
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.2.2019 , 22:47   Citovat  

markos napsal:
TO, koľko stojí servis, záleží od veĺa veľa faktorov. Niekedy žiaľ má človek evidentne neštastie a proste sa to kazí. Na druhú stranu, keď vidím že niekto obuje na Accord 7G R19 a stým chodí po meste po tých jamách, nečudujem sa že vymenil pol podvozku a pohonnej sústavy. A že podaktorý nevedia že sa mení olej v prevodovke, atď atď... Ono je dôležité MINIMALNE robiť to čo sa píše v knihe.

Přesně si to vystihnul. Mr. Green Ten, kdo se k tomu auto chová hezky, dopřává mu pravidelný, nešizený servis dle harmonogramu nejpovolanějších z Hondy (rozuměj autorizáku) a to auto funkčně = technicky neprzní, tak problémy nemá. A nejlepší jsou potom ty kecy o tom, že je to starý a už se to nevyplatí opravavovat a servisovat nebo že to stojí moc za tak staré auto. Potom se divte, že se kupujou tyhle nefungující krámy klidně jen 5 let starý. Buď si to teda koupit a počítat s tím, že do toho něco investuju nebo rovnou koupit dražší kus či nejlépe koupit nové (pokud jsem úplně neználek), obyčejnější auto. Nikdo není charita, aby na tom tratil balík a opravoval to před prodejem. Tak to zbastlí jen tak a ono to nějak dopadne. Nebo v inzerátech stav odpovídá stáří vozu. Vlastně i kouzelné spojení top stav je pro spoustu lidí dost odlišný pojem. Jen sednou a jezdit. Velmi šťastný

Každé auto je fajn, když si ho člověk hýčká a může to být i 25 let stará kára. Ano, obecně řečeno je to starej pekáč, ale kolikrát ten starej pekáč má svoje kouzlo a člověk si k němu udělá citovou vazbu a jízda ho baví. Jen člověk nesmí být línej, nechápající blb věřící všemu kolem sebe a to auto sám pravidelně kontrolovat, ošetřovat, pečovat o něj a hlavně při koupi nevybírat to nejlevnější v nabídce. Jenže lidi jsou dneska obecně líná, naivní verbež spoléhající na druhé.

Když jsem viděl, jak většina (všechny pochopitelně neznám) mechaniků v mém okolí opravuje auta, tak je to vážně legrace. Cigárka u huby a už to jede. Nedávná zkušenost kamaráda (používání el. pásek místo příchytek v podbězích uchycených k rámu, vrtání nových děr do podvozku místo použití původních děr k ucyhcení, tmel všechny díry zacelí Tak to koukám! , nic neočistí navíc, aby to třeba časem nerezlo dál, když už to mají rozdělané a byla by to otázka chvilky atd.) Jasně, doba je zlá, čas je drahý a lidi to stejně nezaplatí. Až jim to zase časem odpadne nebo se něco pokazí, tak se znovu pohrnou a my z nich budeme mít prachy (ono je to logické, ne?). Uděláno jen na oko, aby se neřeklo. pořádnej výtlem Čest těm poctivým mechanikům, těm klobouk dolů, aby to nevyznělo na všechny. Dneska hledat opravdu pečlivého, puntičkářského a zkušeného klempíře, mechanika je otázka dlouhé doby. Kdo schválně takového zná? Doporučtě schválně. Nebo mít teda banány pro opici a měnit to nový díl za nový díl v autorizáku. je to dobrý to mi hlava nebere
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.2.2019 , 12:30   Citovat  

Přesně tak pánové,kdo čeká od auta nesmrtelnost,nechť si koupí nové.
Já si kupoval A7GTourer s K24 proto,že se mě líbí,byl jsem už postiženej C4G i-VT ale přišla rodina a chtěl jsem FUN faktor a trochu ještě toho co zbylo z let 90'
Ale k tématu já vám nevim hoši Honda prostě vybízí k tomu,si ji poladit k dokonalosti své,když jsem vůz kupoval při 230tis/km,musel jsem vyměnit tlumiče,chtěl jsem SHOWU a EIBACH podvozek byl akorát tak autu zníčit ostatní komponenty,dát do cajku zbytek podvozku i když byl na první pohled taky ok,vyšlo to na nějaký love....
Jsem puntičkář a dávám pouze OEM díly,servis Honda,základy co můžu si dělám sám(olej,filtry,brzdy,ložiska ,atd.) ale každé auto si žádá investice.
Když si kupuju káru co má 15let a má najeto 230tis.km motor je vlastně to co mě nejvíc zajímá,z 90% engine přežije zbytek vozu,ostatní je udržba,ale s kvatitním servisem a matrošem tě prostě investice vyjde na dalsích min. 100tis.ale nepříjde mě to vůbec špatný u auta co stálo skoro MEGA.
Ale jsme asi vyjímky,nekupuju si auto na 5 let,chci si ho nechat třeba 10 let nebo víc,proto jsem ochoten do něj ty prachy dát a předcházím servis,protože auto chci 100%
Problém všech aut je zima a sůl a je úplně jedno kolik má nalítano nebo jak je staré.
Na Floridě jsem viděl Honda co mají 30 let,jezdí denně a mají původní díly klimatizace atd.
možná je lepší si koupit nějaky nesmrtelný Mainstream,ty jsou prej bezproblémů a investic HaHaaa
Záleží jak tu píšete pouze na majiteli,co od auta očekává,jak dlouho ho chce provozovat a možná jestli je taky fanda značky,to jsou zakladní faktory bezpečnosti,zachování spolehlivosti a spokojenosti!
je to dobrý
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.2.2019 , 22:57   Citovat  

jak mají ti JAPONCI vyřešené servo? to mi hlava nebere

tudy odkaz
   Návrat  
Mara126 je teď offline  Mara126
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.2.2019 , 8:04   Citovat  

Třeba elektricky.
   Návrat  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
PříspěvekZaslal: 10.2.2019 , 14:34   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
No jsem rád že podle tebe patřím do tech 10% lidí kteří se do toho nevysipaly Velmi šťastný
Za 2 roky jen prorezlá trubka serva (oprava 300kč Velmi šťastný ) spojka a repas zadních brzdičů Úsměv no a nerez výfuk Mrk
   Návrat  
Fiskus je teď offline  Fiskus
PříspěvekZaslal: 11.2.2019 , 6:32   Citovat  

Dnes jsem si všiml drobného problému v Accord 7G, 2.0 114kw 2003 tourer.
Tachometr ukazuje naprosto blbě (málo), zkoušel jsem to několikrát u radaru + i pocitově je to prostě určitě špatně. Tacho ukazuje 40, radar 56-58. Mám ocit že je to nastavené na 2.4 (je tam vyměněné rádio z 2.4, nvím jestli to nesouvisí ale mám pocit že to bylo takle i před výměnou).

Otázka č. 1 - souvisí to s rádiem?
Otázka č. 2 - pokud ne, znamená to že tam někdo měnil budíky?
Otázka č. 3 - dá se to nějak nastavit - resetovat?

Díky.
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.2.2019 , 9:57   Citovat  

Fiskus napsal:
Tachometr ukazuje naprosto blbě (málo), zkoušel jsem to několikrát u radaru + i pocitově je to prostě určitě špatně. Tacho ukazuje 40, radar 56-58. Mám ocit že je to nastavené na 2.4 (je tam vyměněné rádio z 2.4, nvím jestli to nesouvisí ale mám pocit že to bylo takle i před výměnou).

Díky.

myslim ,ze je fuk jestli jsou tam budiky nebo radio z nafty nebo benzinu ,tacho je tacho ,
spis jestli mas vubec radnej rozmer pneu ...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.2.2019 , 10:16   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
myslim ,ze je fuk jestli jsou tam budiky nebo radio z nafty nebo benzinu ,tacho je tacho ,
spis jestli mas vubec radnej rozmer pneu ...

Ano mám (205/55/r16), a i kdybych neměl tak takhle šílený rozdíl to neudělá. S tím tachometrem je něco špatně, zkusím ještě odpojit baterkua a napojit telefon na obd co ukáže vyčtená rychlost z ecu. Ukazuje to cca 1.4 x míň než je reálná rychlost.
   Návrat  
Meda je teď offline  Meda
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.2.2019 , 11:02   Citovat  

Fiskus napsal:

Díky.
Mám 2.4 a ukazuje při rychlosti 60km/h radar zhruba 55km/h tacho kola 245/45/17
pokud bys měl měněné budíky tak budíky z 2.4 mají červené pole otáčkoměru od 7t ot/min.
Jestli to jde nastavit netuším
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 11.2.2019 , 11:44   Citovat  

Meda napsal:
Mám 2.4 a ukazuje při rychlosti 60km/h radar zhruba 55km/h tacho kola 245/45/17
pokud bys měl měněné budíky tak budíky z 2.4 mají červené pole otáčkoměru od 7t ot/min.
Jestli to jde nastavit netuším

Dík, mrknul jsem na fotky a otáčkoměr má před 7tis ještě čárku, takže to sedí na 2.0. Problém teda bude jinde. Normálně má právě tacho ukazovat malinko víc, mně ukazuje až o 40% méně. Tohle jsem ještě u žádného auta neviděl, takže asi čidlo rychloměru? TO bude asi v Hondě pěkná pálka Smutný
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 7G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 440, 441, 442  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina