Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další 
Zaslat odpověď

Strana 9 z 10
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.11.2018 , 9:27   Citovat  

jcsbox napsal:
Sice je to k modelu po facelifte, ale aj tak velke diky! Kde sa ti to podarilo zohnat? Treba by sa este nasla aj prirucka z 2006..

Už nevím, nedávno jsem to našel někde na netu přes strýčka googla Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
jcsbox je teď offline  jcsbox
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 0:26   Citovat  

Daver napsal:
Pecka, nablil jsem to na server Je to tam.

Tak nakoniec sa mi nieco podarilo zohnat - uzivatelsky manual v SK pre FRV 2006 a 2008. Daver hod to prosim na server, link bude platny len dva tyzdne: tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Robot je teď offline  Robot
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 9:00   Citovat  

Zdar kluci

Mám problém se spojkovým válcem v FR-V 2.0 r.v.2005. Začal mi provrzávat. Co jsem se tak nějak dočetl, je to prostě problém skoro u každý Hondy, ca. prý 80-90%???....No nějaký takový číslo to je. Máte nějakou radu co se týče výrobce tohodle prvku, nebo mám vzít radši originál Honda....originál technický list tudy odkaz ... číslo dílce je 46920S7AA05

Tady třeba Japanparts tudy odkaz , nebo Ashika tudy odkaz

S jakým výrobcem máte nejlepší zkušenost ?
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 28.11.2018 , 10:05   Citovat  

Čemu říkáš provrzávat? Jestli to je to typické vrzání/lupání, když šlapeš na spojkový pedál, tak prostě namaž to táhlo, co vede z pedálu skrz motorovou stěnu.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 29.11.2018 , 8:56   Citovat  

Stepa napsal:
Čemu říkáš provrzávat? Jestli to je to typické vrzání/lupání, když šlapeš na spojkový pedál, tak prostě namaž to táhlo, co vede z pedálu skrz motorovou stěnu.

Stepa....jo to jsem zkoušel. To fungovalo tak půl roku(zkoušel jsem to mazat teflonem). Pak to přestalo zabírat. Když jsem otevřel haupnu a šlapl jsme na spojkový pedál, tak ten zvuk vrzání šel z toho hlavního spojkovýho válce. Tak přemýšlím právě o výměně(spojka ale funguje bez problémů).

UPDATE: našel jsem tu na klubu téma tudy odkaz , kde jste to taky řešili namazáním touto vazelínou tudy odkaz , tak to taky ještě zkusím a uvidím. No kéž by to pomohlo, to by bylo super Velmi šťastný
   Návrat  
jeremius je teď offline  jeremius
PříspěvekZaslal: 4.12.2018 , 16:15   Citovat  

Ahoj všem,

jelikož sehnat motorizaci 1.8 nebo zachovalý dvoulitr je dost náročný, chci se zeptat, jak je na tom ta 1.7, kdo jste s ní jezdili. Je opravdu tak líná?
Auto plánuji pro rodinu 2 + 4 děti malé, takže váha nic moc Úsměv

Díky za odpovědi.
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.12.2018 , 19:44   Citovat  

jeremius napsal:
Ahoj všem,

jelikož sehnat motorizaci 1.8 nebo zachovalý dvoulitr je dost náročný, chci se zeptat, jak je na tom ta 1.7, kdo jste s ní jezdili. Je opravdu tak líná?
Auto plánuji pro rodinu 2 + 4 děti malé, takže váha nic moc Úsměv

Díky za odpovědi.

Skoda ze jsi nechtel lpg,nabizel,jsem ti tatovo 2,0 v supr stavu,bylo hned pryc.Ta 1,7 je slaba,myslim,ze se to tu uz resilo.
   Návrat  
jeremius je teď offline  jeremius
PříspěvekZaslal: 5.12.2018 , 10:47   Citovat  

David.306 napsal:
Skoda ze jsi nechtel lpg,nabizel,jsem ti tatovo 2,0 v supr stavu,bylo hned pryc.Ta 1,7 je slaba,myslim,ze se to tu uz resilo.

To věřím, ale já mám nějak proti tomu plynu averzi.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 5.12.2018 , 13:16   Citovat  

1.7 není nic extra ani ve Streamu...
   Návrat  
ALAIII je teď offline  ALAIII
PříspěvekZaslal: 23.12.2018 , 21:41  Naposledy upravil ALAIII dne 26.12.2018 , 20:09, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Zdavím chlapy. Potřebuju poradit, přítelkyně se snažila otevřít ještě zamčené páté dveře a od te doby je nemůžu otevřít. Centrál funguje u ostatních dveří normálně a zevnitř se mi je taky nepodařilo otevřít.Nerad bych něco utrhl. Je to FR-V 1,8 2007 po faceliftu. Dík za rady.

Edit:
Tak nakonec se to nějak uvolnilo asi jak jsem stím lomcoval. Až bude v garáži volno sundám tapecírung a pořádně to promažu. Díky za rady.
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 23.12.2018 , 22:40   Citovat  

To je divné, normálně dáš zamknout/odemknout a mělo by to jít otevřít. Leda že by se ti krysnul motorek v zámku.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 24.12.2018 , 9:59   Citovat  

Packa na dverich se vraci, nebo ne? Nez jsem ten mechanismus rozebral a vycistil, tak se stavalo, ze se pri snaze otevrit zamcene dvere sekla ve zmacknute poloze...bylo to zrezle.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 20:10   Citovat  

Kluci nevite nekdo nahodou jakou RALku ma stribrna Honda FR-V ?. Myslim, ze to budou mit asi vsechny modely od Hondy stejny,tak jestli nahodou nekdo nemate info o cislu RAL tyhle stribrny metalizy. Tak nejak nemuzu nikde nic najit Smutný ...... Ciste teoreticky by to mela byt NH623M.
   Návrat  
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.2.2019 , 8:35   Citovat  

Robot napsal:
Kluci nevite nekdo nahodou jakou RALku ma stribrna Honda FR-V ?. Myslim, ze to budou mit asi vsechny modely od Hondy stejny,tak jestli nahodou nekdo nemate info o cislu RAL tyhle stribrny metalizy. Tak nejak nemuzu nikde nic najit Smutný ...... Ciste teoreticky by to mela byt NH623M.

tudy odkaz
   Návrat  
Smradok je teď offline  Smradok
PříspěvekZaslal: 25.2.2019 , 10:32   Citovat  

Ahojte papa ,kupil som FR-V 2.0+lpg a zadok je capaty a klesnuty, cital som to tu cele videl som foto ako to mal jeden clen pred upravou s podlozkami tak to ja mam viacej, idem skusit tam dat stelovacie ramena odklonu /aj do buducna aby to bolo mozne nastavit spravne/ a asi idem davat vyrobit poluretanove silenty na pozdlznom ramene tie vpredu nakolko sa samostatne v Honda nedaju kupit a iba nahrada nejaky febest - lebo som dostal tip ze to robia tieto silenty, ak toto nepomoze tak idem asi do tych podloziek 20 -30 mm , pokial sa nic nezmeni po tomto Úsměv
   Návrat  
standacer je teď offline  standacer
PříspěvekZaslal: 27.2.2019 , 20:56   Citovat  

Nezkoušel jste někdo sehnat dozadu tužší pružiny?
   Návrat  
Tomika je teď offline  Tomika
PříspěvekZaslal: 28.2.2019 , 10:06   Citovat  

mam fr-v 2009 a ze bych mel zadek niz nez predek jsem si nevsiml, mate v poradku tlumice a pruziny ? Pri zatizeni klesne jakekoli auto, to je uplne normalni.
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 1.3.2019 , 0:57   Citovat  

Pošli fotku Tomiko. Já jsem vyměnil pružiny za nové origo a tlumiče nové KYB vzadu a ani se to nehlo Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 1.3.2019 , 8:41   Citovat  

Já dával tlumiče i pružiny KYB přímo určené pro FR-V a kola jsou stále trochu zabořená v kastli u FR-V 2.0 r.v.2005. Podívejte se na fotky z prospektu a je to stejné. Možná fotky z prospektu u novějších FR-V co jsou osazený motory 1.8 už to vypadá jinak. Ale je to v pořádku. Dá se to samozřejmě řešit podložkama pod tlumiče a daji se koupit na e-bay od výšky 15mm do 30mm. Větší problém si myslím jsou odklony vzadu a to to řeší pak štelovací vzpěra. Mě šla sada z USA za nějakých 2350kč a je po problému. Aby kola mělo správný odklon, tak rozdíl délky vzpěry mezi originálem a naštelovanou vzpěrou byl ca. 6mm.....Takže by se to dalo řešit i modifikací původní vzpěry.
   Návrat  
Smradok je teď offline  Smradok
PříspěvekZaslal: 4.3.2019 , 21:43   Citovat  

presne toto idem riesit a ako som pisal bolo mi povedane od Zemcika ze vymenou pruzin nemusi sa vobec nic zmenit, na pricine je vo vacsine pripadou pravdepodobne silent ktory je umiestneny na pozdlznom ramene vpredu, posobia tam velke sily, som zvedavy ako to bude vyzerat ked to rozoberiem komplet zadnu napravu a podam info /april/ H+
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 5.3.2019 , 0:03   Citovat  

Tak o tom silentblocku těžce pochybuji už z jeho funkce, konstrukce a umístění ... ovšem repase zadní nápravy mě taky čeká, tak určitě dej vědět, jak si dopad Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 5.3.2019 , 11:35   Citovat  

Taky si myslím, že to silentblokem není. Já je mám OK a problém tam byl stále. Zrovna včera jsem objednával sadu prostavení z e-bay - 20mm vysoký prostavení tudy odkaz . Teď mi to jde z Ruska a jak budu nasazovat letňáky, tak to tam naimplementuju. Pak jsem postnu nějaký foto i rozměrovej nákres, kdyby to někdo chtěl vyrábět doma kovový a chtěl si to vypálit na laseru nebo plazmě
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 5.3.2019 , 14:41   Citovat  

No ale dyť to je to samý, co má marab o pár stránek zpět Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.3.2019 , 7:02   Citovat  

Dawer....No já radši postnul i přímo odkaz, aby to ostatní nemuseli pracně shánět na netu. Navíc Marab nepíše jak vysoký ty podložky koupil. Já bral 20mm vysoký(to bude to optimum), 30mm mi přijde už moc a to FR-V pak vypadá jak nakoplá koza.

Co se týče štelovatelných vzpěr od KSP, tak co jsem koukal na Amazonu už nejsou (což je škoda ty jsou nej, možná se vyplatí počkat až tam znova budou), ale je tu pár jiných např. tyto tudy odkaz , tudy odkaz , tudy odkaz , tudy odkaz ... vzpěra je stejná pro Honda Element, CR-V r.v.02-06 a FR-V . Kdo bude kupovat z Amazonu mimo EU, tak ať dá určitě dopravu DHL. Když vám to stopnou na celnici(což asi na 99% určitě ano, protože ten balík je těžkej), tak všechny věci s tím spojený řešíte vy. Jak to necháte DHL, tak ta to vyclí za vás a nemáte s tím žádné starosti.
   Návrat  
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.3.2019 , 15:26   Citovat  

Až najdeš odkaz kde zasílají do ČR tak dej vědět , zatím jsem nenašel... (vzpěry)
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.3.2019 , 7:06   Citovat  

Renda....tady na Ebay jsem našel nejlevbnější za 582kč za 1 kus. Je k tomu poštovný za 694kč. Celkem tedy i s poštou nějakých 1858kč. Já měl ty KSP i s poštou z Amazonu za 2350kč.... tudy odkaz .... jináč co jsem koukal tak tady na amazonu mi utěchle nic nepíše, že by nešly doručit do CZ tudy odkaz ,
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 18.3.2019 , 8:06   Citovat  

Tak jsem se dneska pustil do toho "porodu" a dal jsem nad zadní tlumiče 2cm vysoké podložky co mi přišly z Ruska...no...tak zase šli pak hnedka ven Velmi šťastný. Prostě i 2cm vysoký podložky jsou u mýho auta takový na nic. Auto začne zase zabořovat více předek a vypadá jak nakoplá koza ikdyž ne tolik. Podložky jsem vyndal a zabrousil na hodnotu ca 12mm a dal zpět. Takže jsem to dělal celou Sobotu. Auto pak vypadá vyváženě co se týče výsečí nad blatníkem od kola ke kastli. Takhle vypadá celek tudy odkaz a takhle zvlášť předek tudy odkaz a zadek tudy odkaz ....Míra těch 12mm mi vycházela když jsem měříl kolik mi přečnívá závit u tlumičů nad maticemi kterými je tlumič uchycený do kastle, takže by se nemusely vyrážet z těla tlumiče ty orginální šrouby. Mám auto osazeny tlumiči KYB.

Pro všechny kdo řešíte tento problém, jsem vám nakreslil výkres na tuto podložku, ať jí nemusíte pracně někde shánět a můžete si jí nechat vypálit na laseru nebo plazmě z oceli, nebo případně z hliníku na vodním paprsku. Přikládám soubot v PDF, pak soubor v DXF pro pálení a ještě ofocené ty podložky uloz.to/!80zdy3DMUCsp/zad-prostav-frv-zip .....je to v ZIPu a heslo pro rozbalení je: hondaclub

UP:nejde vložit odkaz z ulozto, aby nebyl špatně. Před odkaz si dejte ještě "www." a na odkaz vás to hodí
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.3.2019 , 8:47   Citovat  

Ošetři ty zadní lemy, dokud to není tak rozlezlé...není na co čekat.

Díky za ten nákres je to dobrý
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 18.3.2019 , 22:29   Citovat  

Robote proč ten soubor nehodíš tady přílohou? Bude to tu navždy a pomůže to i lidem za 5let, až to z uložto dáááávno zmizí. Fotky to samé je to dobrý
   Návrat  
standacer je teď offline  standacer
PříspěvekZaslal: 20.3.2019 , 22:22   Citovat  

Borci, jaké jste měli úhly odklonu na té zadní nápravě? Po technické jsem byl v Hondě na geometrii a mám nastaveno vzadu vlevo -1.45° a vpravo -2.35°. Je to už na řešení pomocí těch štelovacích vzpěr, nebo to mám nechat být?
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina