Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  Další 
Zaslat odpověď

Strana 27 z 32
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.2.2019 , 11:26   Citovat  

V papírech od auta, bývá to založené v servisní knížce, máš doklady od certifikace rádia, podle toho zjistíš, na kolika MHz to jede a podle toho vezmi klíč. Nebo to bývá na klíči zezadu napsané, pokud to není odrbané. Nejjednodušší je poslat VIN do Hondy, ať ti objednají nový klíč...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
rocky33 je teď offline  rocky33
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.2.2019 , 17:00   Citovat  

Našel jsem toto :
tudy odkaz
   Návrat  
Turin je teď offline  Turin
PříspěvekZaslal: 4.2.2019 , 20:42   Citovat  

rocky33 napsal:
Našel jsem toto :
tudy odkaz

Pánové dík. Olomouc teda zkusím. Je to sice vizuálně jiny klíč než mám, ale uvidíme.
Jinak v Hondě jsem samo byl, ale sami mne to rozmlouvali obejnavat original. Stojí přes 8 litrů.
Jo a mělo by to byt 433mhz.
   Návrat  
marek.82 je teď offline  marek.82
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.2.2019 , 18:36   Citovat  

Turin napsal:
Pánové dík. Olomouc teda zkusím. Je to sice vizuálně jiny klíč než mám, ale uvidíme.
Jinak v Hondě jsem samo byl, ale sami mne to rozmlouvali obejnavat original. Stojí přes 8 litrů.
Jo a mělo by to byt 433mhz.

jako nahradni ti staci bez dalky, proste jen at vlezes do auta a muzes jezdit do te doby nez ti udelaji novy s dalkou, taky sem to tak resil kdysi u crv, klic objednali podle VINu, prisel uz vyrezany a i s kodovanim to stalo 1600,-
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
michalb je teď offline  michalb
PříspěvekZaslal: 6.2.2019 , 11:07   Citovat  

tukkan napsal:
Chlapci poprosim o radu, v zime mi vrzga zadna naprava ked prejdem jamu a auto prepruzi. Treba nieco vymenit ?
A mam pocit, ze mi moja CR-V 2.0 benzin slabsie kuri, teda trva jej dlhsie kym je v aute ozaj teplo. Porovnaval som to so starym Accordom 6G, ktory kuril rychlejsie. Vody v chladici mam dost.

Mně taky vrzalo, ale na přední nápravě. Měl jsem natrženou prachovku u tlumiče a část prachovky se mi dostala mezi doraz a tyč tlumiče.
   Návrat  
coexist je teď offline  coexist
PříspěvekZaslal: 12.2.2019 , 23:00   Citovat  

Zdravim mam zaujem o kupu benzinovej crv 3g s manualom,cenovo max do 9tis€ no velky vyber na nete za rozumnu cenu nieje.jednu mam v hladaciku...viete mi niekto poradit ci sa daju zistit zaznamy v honde pripadne ci do toho ist alebo nie.kazdej rade sa potesim tudy odkaz dakujem.....ak som netrafil sekciu tak mi kludne napiste do ktorej to mam napisat.
   Návrat  
tukkan je teď offline  tukkan
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 0:57   Citovat  

Nazdarek, tak Honda vdaka 2.2iCTDI i DTecu predala v nasich koncinach mnozstvo aut s dieslom a preto je takmer kazdy Accord a CR-V na bazare s naftou, benzinov je ako safranu a ludia si ich drzia. Tak bud nasetri alebo ber co je. Ta CRV z inzeratu je kupovana na slovensku tak sa vies na nu spytat v honde SK. Vyzera pekne s dobrou vybavou. Chod prevez sa, pocuvaj co hrka bucha alebo nehrka nesucha. Kukni brzdy, ma 18" kolesa tak si pozri v akom su stave pneu (nove 18" su nad 100€ ) Skus ci spojka netrha pri zabere, pripadne skus rpzbeh z 2 prev stupna. Vela stastia.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 1:19   Citovat  

Diky pekne za kazdu radu.chystam sa presedlat z octavie 2 na crv a vdaka malemu najazdu by som rad benzin.no a neviete o niekom z okolia kto vie spravit obhliadku pripadne poradit namieste.samozrejme nie zadarmo
   Návrat  
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 9:09   Citovat  

coexist napsal:
Diky pekne za kazdu radu.chystam sa presedlat z octavie 2 na crv a vdaka malemu najazdu by som rad benzin.no a neviete o niekom z okolia kto vie spravit obhliadku pripadne poradit namieste.samozrejme nie zadarmo

jestli můžu radit, neomezuj se jen na manuál, automat je taky výbornej a jsem s ním velice spokojený je to dobrý
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 9:22   Citovat  

Nejazdil som este s automatom.ale co som cital recenzie a testy tak v podstate nikto neodporucal automat.ze dost ubera na vykone +podstatne dviha spotrebu aj na 12L.a su tu pripadne dalsie naklada v pripade poruchy prevodovky.ja som aj bol za automat kedze jazdim v podstate len mesto ale tieto proti ma odradili.ale rdd si vypocujem kazdu radu z prvej ruky a realnou skusenostou.
   Návrat  
Turin je teď offline  Turin
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 12:33   Citovat  

coexist napsal:
Nejazdil som este s automatom.ale co som cital recenzie a testy tak v podstate nikto neodporucal automat.ze dost ubera na vykone +podstatne dviha spotrebu aj na 12L.a su tu pripadne dalsie naklada v pripade poruchy prevodovky.ja som aj bol za automat kedze jazdim v podstate len mesto ale tieto proti ma odradili.ale rdd si vypocujem kazdu radu z prvej ruky a realnou skusenostou.

Já CR-V v benzínu MT mám a měl jsem i dlouhá léta Accorda v automatu. Automat by mi přišel k CR-V asi i vhodnější. Vubec bych se ho nebál, je mimořádně odolný. Auto je těžké a spojka dostává zabrat. Podle toho jak s tím kdo jezdil. Je s ní třeba dost jemně. Proti Oct2 to bude velký rozdil. Chce ses tím trochu naučit jezdit. Spotřebaě automatu ve meste bude ale vyšší tak hádám o 2 Litry ve městě (11 vs 13). Mimo město to bude nastejno
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 13.2.2019 , 15:41   Citovat  

Tak som zaváhal,tipek ho dnes predal za smiesnych 6500.je mi jasne ze za taku cenu kupim tak 2g.tak budem hladat alebo skor cakat dalej.a ten automat neviem no tych 12-13 v meste mi pride uz dost.
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.2.2019 , 8:24   Citovat  

coexist napsal:
Tak som zaváhal,tipek ho dnes predal za smiesnych 6500.je mi jasne ze za taku cenu kupim tak 2g.tak budem hladat alebo skor cakat dalej.a ten automat neviem no tych 12-13 v meste mi pride uz dost.

Je to sice možná víc, ale je to velký těžký auto. A navíc jestli často jezdíš po městě, tak automat je ideální. To věčný řazení a vyřazování je otravný Velmi šťastný
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.2.2019 , 8:51   Citovat  

coexist napsal:

12-13/100 mám spotřebu plynu ve městě. V benzínu je to tak 10-11
a tento AT patří k jedněm nejspolehlivějším na světě a že by ubíral výkon? Netuším...jen jsem chtěl poradit, že bych se striktně neomezoval na MT, že AT je úplně v pohodě a příjemný společník v tomto autě
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.2.2019 , 9:22   Citovat  

Hoši premna kazda rada dobra.kedze nemam realnu skusenost.takze pises ze su kvalitne tie prevodovky??najdem pripadne nejake vlakno kde sa riesili honda automaty nech si pocitam?? Honda
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.2.2019 , 12:41   Citovat  

Pripadne co vravite na naftovy motor 2.2cdti.v podstate som pocul len same chvály ale co vravite na uzivanie v meste na male najazdy?najst benzin za rozumnu cenu bude problem tak zvazujem aj tuto alternativu
   Návrat  
Conty je teď offline  Conty
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.2.2019 , 22:27   Citovat  

coexist napsal:
Pripadne co vravite na naftovy motor 2.2cdti.v podstate som pocul len same chvály ale co vravite na uzivanie v meste na male najazdy?najst benzin za rozumnu cenu bude problem tak zvazujem aj tuto alternativu

Ještě je potřeba rozdělit, zda s DPF, nebo bez. My máme bez, přes týden jezdí manželka krátké trasy po Praze. Krom toho, že jsem přesvědčenej, že to autu nesvědčí - nestačí se pořádně zahřát, tak objektivně se to na něm krom vyšší spotřeby v rámci městského provozu neprojevuje. Vždy ale auto absolvuje v týdnu min. jednu dlouhou trasu. Takhlej jej provozujeme již cca 100tkm
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.2.2019 , 23:22   Citovat  

Za takové minimum pro diesel považuji 15km (i z vlastní zkušenosti, kdy se to v pohodě prohřeje).

Pokud to jsou kilometrové hrkačky, tak na to zapomeň...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.2.2019 , 23:35   Citovat  

Samozrejme bez dpf.. kratke trasy+mesto este ktomu dpf=cisty konec.cital som ze crv pre slovensky a cesky trh boli dodavane bez dpf.aspon sa bude lahsie zistovat historia.no budem cakat na dobru ponuku az tak mi to zase nesuri. kouř
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.2.2019 , 9:00   Citovat  

coexist napsal:
Samozrejme bez dpf.. kratke trasy+mesto este ktomu dpf=cisty konec.cital som ze crv pre slovensky a cesky trh boli dodavane bez dpf.aspon sa bude lahsie zistovat historia.no budem cakat na dobru ponuku az tak mi to zase nesuri. kouř

má zkušenost s naftou bez dpf, do 100tkm dlouhé trasy a bez problémů, pak začaly trasy do 10km a cca ve 150tkm zarostlé turbo...
ve 200tkm KO spojka...
Jinak bez závad
Benzínem AT jezdím každý den do/z práce 8km, najeto 141tkm, z toho posledních 21tkm na plyn a zatím bez závad
Za mě tedy nafta taky OK, ale chce to opravdu dlouhé trasy
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.2.2019 , 18:18   Citovat  

Hosi kolko trva kym sa vam teplota motora 2.0 benzin ohreje na prevadzkovu teplotu.pripadne kolko kym fuka teply vzduch.na diesel uz som nasiel jedno vlakno.dikes
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 17.2.2019 , 21:32   Citovat  

Este otazocka.pokial viem gps boli dodavane len do vybavy top executive.v mnohych inzeratoch pisu top executive ale gps tam nieje.je to len zavadzanie alebo mohli byt dodane aj bez gps podla poziadavky.a co vravite na tu origo gps.je spolahlova??daju sa mapy obnovovat bez problemov??jeden tipek tu nieco ponukal ked dobre pamatam
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 18.2.2019 , 22:34   Citovat  

Odpoviem ti na ten vzduch. Sledoval som to tuto zimu. Priklad: teplota -5 az 0 rano nastartujem necham max pol minuty na volnobeh potom mam asi 300m po sidlisku na hlavnu do zapchy dalsich 500m sa posuvame na 1st. a tam uz citim vlazny vzduch. Stazoval som sa nedavno, ze sa mi zda slabe kurenie, lenze som mal prepnute kurenie na auto s vypnutou klimou a vsetko fukalo na okno odkial sa ochladzoval vzduch.
GPS nemam pretoze mam nizsiu vybavu.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.2.2019 , 10:17   Citovat  

s topením asi tak, je to poměrně malý motor na takhle velké auto, takže se rychle ohřívá, takže po cca 2 km v zimě je už cítit teplý vzduch z průduchů.
K GPS netuším, ale za cca 7tkč koupíš android rádio z Číny, funguje a pasuje perfektně.
Lze k tomu připojit couvací kameru...zatím všichni co jsem vezl si mysleli, že je to originál
   Návrat  
machal22 je teď offline  machal22
PříspěvekZaslal: 20.2.2019 , 21:42   Citovat  

Ahoj. Též vlastním autoradio s Číny. Vše maka super jen ten příjem radia je dost špatný. Jak jste to pořesili Vy co ho máte? Díky za názor a radu. Radek
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 21.2.2019 , 8:55   Citovat  

machal22 napsal:
Ahoj. Též vlastním autoradio s Číny. Vše maka super jen ten příjem radia je dost špatný. Jak jste to pořesili Vy co ho máte? Díky za názor a radu. Radek

zatím nepořešili, bude to asi chtít externí zesilovač
   Návrat  
rocky33 je teď offline  rocky33
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.2.2019 , 20:13   Citovat  

machal22 napsal:

Tak ono i to origo hraje žalostně.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 24.2.2019 , 16:24   Citovat  

Nazdar hosi. papa mam este par otazok na automaty.uz som coto pocital takze spolahlivost by mala byt pri pravidelnej vymene oleja (60 tis) na solidnej urovni.mna ale napadlo co v pripade ked sa nieco pokazi.mate nejaky servis firmu alebo niekoho.myslim odbornikov nie firmu co maximalne vymeni olej.pripadne ste mali niekto problem z At?osobne by som aj isiel do At preto troska citam aj o lpg.niektory tu mate prerabky.tiez som cital ze 2.0 ivtec spolu s lpg celkom spolupracuju.ale.pozeram ze su rozne typy lpg systemov.je nieco naco sa pri kupe zamerat??pripadne nejake chronicke zavady??urcite by som si nedaval domontovat lpg ale kupail s uz namontovanym
Se stydím diky hosi Honda pripadne ked su nejake vlakno?o lpg je toho pomerne dost.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.2.2019 , 21:59   Citovat  

Ja ked som zhanal v roku 2017 tak bol na bazaroch az 1 automat a nevzal som ho, pretoze bol vizualne dost po... od kamienkov hlavne zadny bok, nesedel zadny naraznik, dnu poskrabany, chybali zaslepky na stresne nosice atd, brzdy hrdzave ako keby parkoval v mori a je to dovoz z Talianska, jak moja sucasna. Teraz som ho nasiel na tomto bazosi je tam uz LPG tartarini myslim, Ale je mimo tvojeho rozpoctu.
A to som si uz pri Acco 6G povedal, ze nasledujuce auto iba automat. Ale nebol tak mam manual. Co sa servisu tyka, tak v BA som doplatil s predch Hondou na ich kvalitu. A jeden ma dokonca v nazve ze opravuje auta z japonska. Ale nasiel som jedneho chalana co ma svoj servis predtym robil v Honde a je sikovny, ale pozna si svoju cenu.
Vlakno pre LPG je tu
Ja som si dal LPG domontovat schvaleny je Solaris, ale mam tam STAG 4 a bezproblemove.
   Návrat  
Spyke je teď offline  Spyke
PříspěvekZaslal: 7.3.2019 , 13:09   Citovat  

Zdravím, taky bych se chtěl zeptat ohledně topení naftového motoru. Uvažuji o CR-V 3G a určitě bez filtru pevných částic i když jezdím cca 30 km do práce a zase zpět, ale pro jistotu. Četl jsem hezkou recenzi na Accorda 8G 2.2 i-DTEC a tam teda hodně kritizovali právě účinnost topení, že je náběh opravdu žalostný a je potřeba si pomoct klimou zapnutou do protisměrného provozu, aby rychleji zatopila, což zase dost kazí spotřebu odporem kompresoru a je silně citít na výkonu. Mám možnost koupit Webasto ze staré oktávky TDi od kámoše, takže by to ohřev pořešilo jednou provždy, ale chci se zeptat, jestli je to opravdu nutné přidělávat tam další bazmek. Mám oktávku TDi a právě o nezávislém topení uvažuju,jsem na to zvyklý z práce a je to luxus.... Děkuju za odpovědi a nebo odkaz, kde se dozvím víc.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 30, 31, 32  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina