Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Další 
Zaslat odpověď

Strana 28 z 30
činka je teď offline  činka
PříspěvekZaslal: 20.3.2019 , 11:40   Citovat  

Ahoj, řešil tu už někdo koupi setrváku na CRV 3g? Auto začalo občas při rozjezdech kopat.Takže asi setrvák.
V hondě to bude asi paleta. Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
rocky33 je teď offline  rocky33
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.3.2019 , 12:29   Citovat  

Ahoj, origo je vse Luk tak zase kupuj Luk. Setrvák 11000, spojkový set 3400,šrouby 500. Prace nevím ja platil 5000,ale ne v Hondě. Teda pokud se bavime o naftě 2,2.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.3.2019 , 12:34   Citovat  

rocky33 napsal:
Ahoj, origo je vse Luk tak zase kupuj Luk. Setrvák 11000, spojkový set 3400,šrouby 500. Prace nevím ja platil 5000,ale ne v Hondě. Teda pokud se bavime o naftě 2,2.

Tak bohužel já mám 2.0l benzín....2008 110kw, 4wd...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 20.3.2019 , 19:24   Citovat  

Mrkni na stránku 19 a 20 tamto kluci řeší. Ten setrvák se dává jen origo a spojkový set je myslím Exedy , ale to by řešil až se to rozebere.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.3.2019 , 20:10   Citovat  

rocky33 napsal:
Mrkni na stránku 19 a 20 tamto kluci řeší. Ten setrvák se dává jen origo a spojkový set je myslím Exedy , ale to by řešil až se to rozebere.

Suoer dík. přátele
   Návrat  
kucis529 je teď offline  kucis529
PříspěvekZaslal: 30.3.2019 , 23:43   Citovat  

Zdravím,nemáte někdo nějakej tip na držák telefonu do CRV 3g, kterej se dá porád sehnat? Nechci držák, kterej se přidělává na čelní sklo, líbilo by se mi spíš jeho ukotvení např. v mřížce ventilátoru, jestli nějakyý takový existuje.Předem díky za jakékoliv tipy.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
coexist je teď offline  coexist
PříspěvekZaslal: 31.3.2019 , 0:31   Citovat  

Nazdar hosi.ako by ste zhodnitili tuto ponuku.
tudy odkaz je to dovoz amerika.ma komplet historiu. Najazd okolo 100k.2.4i+lpg ,servisovane v honde presov,je ochotny ist na prehliadku do hondy.cital som ze americke verzie maju odlisne niektore nahradne diel.tipek pise ze on stym problem nemal. Honda Honda
   Návrat  
beluha je teď offline  beluha
PříspěvekZaslal: 31.3.2019 , 21:32   Citovat  

rotker napsal:
12-13/100 mám spotřebu plynu ve městě. V benzínu je to tak 10-11
a tento AT patří k jedněm nejspolehlivějším na světě a že by ubíral výkon? Netuším...jen jsem chtěl poradit, že bych se striktně neomezoval na MT, že AT je úplně v pohodě a příjemný společník v tomto autě

Moje spotřeba dlouhodobá, většina po Praze + okolí cca. 10 l/100 km, s automatem a 2,4
   Návrat  
Lollek je teď offline  Lollek
PříspěvekZaslal: 1.4.2019 , 20:32   Citovat  

Ahoj nevíte někdo jaká značka zadních brzd se používá u CRVIII? U přední nápravy se mi podařilo zjistit že je to BOSCH a tak jsem koupil a vyměnil - ale zadní kotouč bosch nemužu nikde sehnat Ble .
   Návrat  
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.4.2019 , 7:33   Citovat  

Lollek napsal:
Ahoj nevíte někdo jaká značka zadních brzd se používá u CRVIII? U přední nápravy se mi podařilo zjistit že je to BOSCH a tak jsem koupil a vyměnil - ale zadní kotouč bosch nemužu nikde sehnat Ble .

zajímá tě značka třemnů nebo kotoučů a desek???
Pokud kotoučů a desek, tak nevidím důvod dávat BOSCH, který za mě nebrzdil nic moc.Dej ATE nebo TRW OK
   Návrat  
tukkan je teď offline  tukkan
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.4.2019 , 20:39  Naposledy upravil tukkan dne 2.4.2019 , 20:42, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

kucis529 napsal:
Zdravím,nemáte někdo nějakej tip na držák telefonu do CRV 3g, kterej se dá porád sehnat? Nechci držák, kterej se přidělává na čelní sklo, líbilo by se mi spíš jeho ukotvení např. v mřížce ventilátoru, jestli nějakyý takový existuje.Předem díky za jakékoliv tipy.

Ja som kupil od zeleneho mimozemstana takyto drziak ziaden zazrak ale mobil drzi. Zajtra urobim foto, mam to vo vetraku nad radiom.
Nabuduce by som pohladal uz taky s magnetom.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.4.2019 , 20:41   Citovat  

Co sa brzd tyka, mne dali ATE kotuce aj platnicky. Akurat sa mi nepaci, ze ked auto zastavuje alebo brzdim v malej rychlosti, tak zadne suchaju ako keby som tam mal kybel piesku.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.4.2019 , 9:07   Citovat  

Pridavam fotky drziaku na mobil.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.4.2019 , 13:59   Citovat  

rotker napsal:
zajímá tě značka třemnů nebo kotoučů a desek???
Pokud kotoučů a desek, tak nevidím důvod dávat BOSCH, který za mě nebrzdil nic moc.Dej ATE nebo TRW OK

Díky za typ, právě že v předu mám bosch a super ticho a brzdí to v pohodě -nechal jsem to prověřit v honda servisu. Ještě zimrman prej jsou taky gut.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.4.2019 , 14:07   Citovat  

Lollek napsal:
Díky za typ, právě že v předu mám bosch a super ticho a brzdí to v pohodě -nechal jsem to prověřit v honda servisu. Ještě zimrman prej jsou taky gut.

BOSCH jsou OEM a za mě to bylo KO
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.4.2019 , 21:29   Citovat  

rotker napsal:
BOSCH jsou OEM a za mě to bylo KO

To jsem pochopil že BOSCH nic moc a právě mě to překvapilo. Ještě jsem změřil rozměry těch zadních kotoučů (našel jsem víc rozměrů). Protože já měl před tim civica a tam jsem měl a dělal bubny, tak tady když sou kotouče jsem obezřetný mravenec . Nerad bych minul...pak se s tim člověk akorát zlobí - Tak to valím bulvy .
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.4.2019 , 11:58   Citovat  

Měl by dotaz na místní servismeny přes Hondu , hoši s tímto pazvukem se ted začíná setkávat více majitelů CR-V3g 2,2ctdi . Když má auto najeto kolem 150tkm , intercolerem to není to vím určitě a nebo nějakou netěsností , vychází to z řidičové strany při vytočení a následném poklesu otáček . Ted se to začalo i více přenášet dovnitř vozu jde to ze strany filtrboxu a filtr máme origo. Nějaká rada nebo tip ? tady video přesně tohoto problému. tudy odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.4.2019 , 17:44   Citovat  

Zdravím,nemá někdo z vás na crv pneu 245,45 r19? Plánuji pořídit tento rozměr a zajímalo by mě, jak se s tím auto chová a jestli není až moc tvrdé.
   Návrat  
marek.82 je teď offline  marek.82
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.4.2019 , 18:01   Citovat  

kucis529 napsal:
Zdravím,nemá někdo z vás na crv pneu 245,45 r19? Plánuji pořídit tento rozměr a zajímalo by mě, jak se s tím auto chová a jestli není až moc tvrdé.

ja mel a problem sem s tim nemel
   Návrat  
master_007 je teď offline  master_007
PříspěvekZaslal: 10.4.2019 , 10:18   Citovat  

Zdar borci, tak toto vlákno mi dalo opravdu zabrat Velmi šťastný
Mám CR-V 2007 2.2 CTDi MT asi měsíc a už mám vyměněny snad všechny kapaliny kromě brzdovky. Začal jsem tím, že jsem nechal vyměnit olej v zadním diferenciálu a převodovce, na to jsem si sám netroufal. Ještě před koupí jsem studoval jak je to u tohoto auta s 4x4 a mělo by to být řešeno připojením zadku přes hydro spojku pokud prokluzuje předek. Teď ale nevím jak to s tím olejem v té hydro spojce, to je řešeno nějak samostatně nebo to je společné s tou převodovkou? (nádržka s víčkem vedle nádržky s brzdovkou)
Dočetl jsem se tady, že se ten olej taky mění, takže bych to nerad zanedbal.

Díky za reakce! H+
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 10.4.2019 , 11:32   Citovat  

master_007 napsal:
Zdar borci, tak toto vlákno mi dalo opravdu zabrat Velmi šťastný
Mám CR-V 2007 2.2 CTDi MT asi měsíc a už mám vyměněny snad všechny kapaliny kromě brzdovky. Začal jsem tím, že jsem nechal vyměnit olej v zadním diferenciálu a převodovce, na to jsem si sám netroufal. Ještě před koupí jsem studoval jak je to u tohoto auta s 4x4 a mělo by to být řešeno připojením zadku přes hydro spojku pokud prokluzuje předek. Teď ale nevím jak to s tím olejem v té hydro spojce, to je řešeno nějak samostatně nebo to je společné s tou převodovkou? (nádržka s víčkem vedle nádržky s brzdovkou)
Dočetl jsem se tady, že se ten olej taky mění, takže bych to nerad zanedbal.

Díky za reakce! H+

Nádobka vedle nádobky na brzdovou kapalinu je také na brzdovou kapalinu, ale pro spojku (tu klasickou v převodovce!).
Hydrospojka jak píšeš je přímo v diferenciálu a funkce je prostá, pokud jsou vstupní otáčky (kardanu) vyšší než výstupní otáčky na zadní kola, zvýší se pochopitelně tlak oleje v diffu a zmáčkne k sobě lamely hydrospojky - popsané velmi zjednodušeně.
Výměna oleje v difu je primitivně jednoduchá, hlavně použít origo olej a je tam klasický výpustní a nápustní šroub...práce asi na 30 min.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2019 , 17:01   Citovat  

Hoši měl by dotaz nechal už někdo repasovat turbo ? popřípadě může doporučit solidní firmu ? děkuji.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 12.5.2019 , 20:51   Citovat  

Zdravím pánové,mam takový problém.Před pár měsíci jsem koupil Hondu CRV 3g rok 2008 2.0 vtec manual,najeto cca 200k km.Hned po koupi jsem nechal vyměnit olej,dal jsem tam Shell Helix 5w40 (jezdim vesměs ktátké trasy,hodně couračky po městě,sem tam nějaká dálka,za rok najedu 10-15 tisíc).Po cca 4 tisících km od výměny se mi při delší trase rozsvítila kontrolka hladiny oleje,tak jsem pár deci dolil.Teď mám 5,5 tisíc km od výměny a dolejvám relativně často.Za těch cca 1500 km jsem dolil tak litr a půl.Kontrolka dolití oleje se vždy rozsvítí až po větší ujeté vzdálenosti,cca 30-40km.Samozřejmě už se domlouvám se svým mechanikem,aby si na mě udělal čas.Jen jsem se vás chtěl zeptat,jestli máte někdo podobné zkušenosti,nebo nějaké podezření,zkrátka co můžu čekat. Úsměv Olej mě příjde,že nikde nesákne,alespoň né tak,že bych měl pod autem někdy nějaké kaňky.Předem děkuji za jakoukoliv radu.Michal
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 16:16   Citovat  

Můj osobní názor je že to jsou guferka dříku ventilů, budou jak šutr a teče ti to všechno do motoru , toho oleje už ti tam teče celkem dost tak to musí i docela slušně kouřit , i svíčky budou pěkně zaprasené . Zkušenost mám u jiného motoru a značky ale dle mého co tu popisuješ bude ono .
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 19:18   Citovat  

Jo tak.Nevíš,jak je zhruba tahle oprava nákladná?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 20:17   Citovat  

ne , bohužel Ti to neřeknu musel by se k tomu vyjádřit spíš nějaký automechanik co tyto motory zná .
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.5.2019 , 22:38   Citovat  

Clovece, to je dost oleja. Mne tak cca 1.5-2.5L na 20000km. Ale kedze mam pol motora od oleja, pomaha tomu aj tesnenie pod vekom ventilov. Skus zistit, ci ti nedymi na modro. Na mieste alebo zaves niekoho za seba a sleduj.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 12:12   Citovat  

Tak jsem řekl kolegovi, aby jel za mnou autem a údajně když už občas auto zakouří, tak jen bíle, bez nějakého modrého zabarvení. Ale pravda, že výfuk je dost černý. Když tam sáhnu prstem, tak ho mám úplně černej Velmi šťastný
   Návrat  
Marty85 je teď offline  Marty85
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 14:12   Citovat  

Zdravím všechny, mám stejný problém jako kolega o pár odstavců výš. Mám třetím rokem Hondu CR-V 3G 2,2 i-CTDi (Olej Shell Helix 0W-30LL) Kupoval jsem ji s nájezdem 75tis.km vše bylo v pohodě. Loni všam začalo zlobit mazání (nízký tlak oleje). Dolil jsem tedy cca 3/4 litru oleje a na chvilku to dalo pokoj. Zhruba před měsícem začala po cca ujeti 30-40km opět svítit oranžová kontrolka mazání. Zastavil jsem tedy, vypnul motor, pár minut jsem počkal a opět jsem vyrazil na cestu. Na trase dlohhé cca 70km jsem musel takhle třikrát stavět. Dal jsem auto do autorizovaného servisu na pravidelnou prohlídku s kontrolou úniku oleje a případných netěsností s následnou výměnou oleje. V servisu žádnou něsnost ani únik nenašli, pod autem na parkovišti taky není ani kapička. Auto mi tedy vrátily s vyměněným olejem a filtrem. Vyrazil jsem s tím na cestu dlouhou cca 100km...po 70km znovu začalo oranžově svítit mazání. Zbylých 30km jsem ujel na třikřát. Auto má momentálně najeto 104tis, přijde mi že nečoudí, ale motor mi přijde trochu hlučnější. Asi auto půjde zase do servisu. Nicméně se začínám obávat toho, aby nebyl problém v motoru, ačkoliv při takto nízkém nájezdu mi to přijde divné...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.5.2019 , 15:41   Citovat  

Marty85 napsal:
Zdravím všechny, mám stejný problém jako kolega o pár odstavců výš. Mám třetím rokem Hondu CR-V 3G 2,2 i-CTDi (Olej Shell Helix 0W-30LL) Kupoval jsem ji s nájezdem 75tis.km vše bylo v pohodě. Loni všam začalo zlobit mazání (nízký tlak oleje). Dolil jsem tedy cca 3/4 litru oleje a na chvilku to dalo pokoj. Zhruba před měsícem začala po cca ujeti 30-40km opět svítit oranžová kontrolka mazání. Zastavil jsem tedy, vypnul motor, pár minut jsem počkal a opět jsem vyrazil na cestu. Na trase dlohhé cca 70km jsem musel takhle třikrát stavět. Dal jsem auto do autorizovaného servisu na pravidelnou prohlídku s kontrolou úniku oleje a případných netěsností s následnou výměnou oleje. V servisu žádnou něsnost ani únik nenašli, pod autem na parkovišti taky není ani kapička. Auto mi tedy vrátily s vyměněným olejem a filtrem. Vyrazil jsem s tím na cestu dlouhou cca 100km...po 70km znovu začalo oranžově svítit mazání. Zbylých 30km jsem ujel na třikřát. Auto má momentálně najeto 104tis, přijde mi že nečoudí, ale motor mi přijde trochu hlučnější. Asi auto půjde zase do servisu. Nicméně se začínám obávat toho, aby nebyl problém v motoru, ačkoliv při takto nízkém nájezdu mi to přijde divné...
Olej dolíváš nebo né ? pokud olej nemizne a nedolíváš přikláním se k názoru že je špatné čidlo tlaku oleje , ale toto by měl prověřit servis . pokud olej mizne pujde to přes turbo a do cooleru .Olej mám 5w40 shell helix a co jsem četl zde od jiných majitelů , používají 5w40 taky nebo ten 0w30 mizne rychleji asi přes turbo.Jinak u mého auta byl asi ten samý problém při 17-20tkm ,když jsem se na to ptal v hondě tvrdili mi že měnili čidlo tlaku oleje viz výpis : Z080430022 20.5.2008 17 000 Svítí kontrolka oleje. Přepis řídící jednotky.
U080430500 5.9.2008 25 213 Servis 20.000 km. Kontrola kontrolky hladiny oleje - stále se rozsvěcí

Ted mám najeto kolem 153tkm a nic takového mi nedělá .
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina