Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 
Zaslat odpověď

Strana 11 z 11
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2019 , 7:14   Citovat  

To je dobra poznamka, to jsem nezkoumal. Mas pravdu OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 2.6.2019 , 14:42   Citovat  

Hele a ta 2174 by to ale taky mohla umět ne? Nevidím popis ani u starší jednotky, kde by se o tom ovládání zmiňovali ...

Hele a co borci z 2din.cz? Nevěděli by o něčem podobném ... zase 6ka už je nálož celkem, to by se za to mohlo něco sehnat tady
   Návrat  
Robot je teď offline  Robot
PříspěvekZaslal: 3.6.2019 , 8:12  Naposledy upravil Robot dne 3.6.2019 , 12:39, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Kluci CZ krámi jsou strašně drahý. Teďka mi brnkla do očí firma EUNAVI. Sklad maji v Polsku a 4jádro s GPS a Android 8.1 je za nějakých 110 USD + 13 dolaru pošta tudy odkaz , tudy odkaz , což jsou necelý 3 tis. a píšou tam že to má i SWC, což je dobrá zpráva. Bohužel nikde jsem neviděl video, že by to bylo osazený v nějaký Hondě a SWC fungovalo. Jináč maji i 8 jádro

U toho typu TDA 7851 za těch 109USD tudy odkaz je jasně napsáno:

SWC more convenient

Support original steering wheel control function. Adjust the volume. Easy operation and safe driving

Jináč Eonon je jsem koukal docela chválená značka stejně jak Xtrons....ale holt ta cena, to tohle ze polovic.....no nic jdu jim tam napsat, tak uvidíme co odpoví a pak dám hnedka vědět

Spíš teda jsem hotovej z tý ceny rámečku a toho montážního kovovýho plechu. To je ranec dohromady jak za to rádio....Kdo najde rámeček pod 60 Euro a to samý ten plecha tak bude štastnej člověk.

UP: teď jsem mluvil s mým dealerem Hondy a rámeček se dá u nich koupit za nějakých ca. 2200kč
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.6.2019 , 9:52   Citovat  

To že ta "rádia" podporují ovládání z volantu neznamená, že je to plug and play. Budeš nejspíš potřebovat redukci na can-bus sběrnici. Cca 2 tis. Kč. ( tudy odkaz )

Jinak těch čínských rádií je milion
joyingauto.eu
tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.6.2019 , 7:46   Citovat  

Robot:
U toho typu TDA 7851 za těch 109USD tudy odkaz je jasně napsáno:

SWC more convenient

No tak bohužel už jsem byl natěšený , ale je tam "Power AMP IC TDA7388 " a ten nepodporuje 2ohm. které mě leží ve sklepě...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 5.6.2019 , 9:54   Citovat  

Je to tak jak píše Jarda. Je potřeba plug and play systém. Když rádio nemá tento systém, tak co se týče SWC je nutný adaptér. Co se týče ovládání volantu, tak jsem objevil tyto adaptéry, které by to měli řešit tudy odkaz , tudy odkaz , tudy odkaz ....Tady pár videí i stránky kde je návod tudy odkaz , tudy odkaz , tudy odkaz

Takže použití nějakých čínských rádií je opravdu možné v kombinaci s SWC na FR-Véčku. Jsou tam třeba i 9" rádia kolem 64 USD i s parkovací kamerkou(ca. nějakých 15 stovek i s poštou) tudy odkaz , nejvíce prodávané je toto 7" za nějakých 65 USD tudy odkaz .... těch rádií je tam opravdu tuna. Bohužel ale ten rámeček s montážním plechem nejsem nikde schopný sehnat za nějaké normální peníze....njn
   Návrat  
mrfann je teď offline  mrfann
PříspěvekZaslal: 8.6.2019 , 21:04   Citovat  

Hi, prosim o radu FRV 1,8 2019 najeto 139k, rozsviti se kontrolka motoru, vykricnik a VSA a spadne do nouzaku max 3500ot/min na diagnostice Honda Olomouc se potvrdilo me podezreni tudy odkaz na snimac polohy plynoveho pedalu 37971-RDJ-A01 Sestava cidla, pedal akceleratoru nabidka ceny 10.000!!! Objedal jsem z Aliexpresu jen samotne cidlo 600,-! a vymenil, bohuzel se zavada opakuje Bueee chystam se na kuchnuti originalu: tudy odkaz (snimac z Alliho ma na dvou pinech odlisne odpory od originalu a to cca o -20%) nejake napady Cooo???
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.6.2019 , 21:52   Citovat  

Rozlousknout, umyt v lihu, napruzit kontakty a znovu slozit...za hodinu hotovo. Resil jsem to 1-2 roky zpet. Nejslozitejsi je to vymontovat ven. Cena za novy je nesmysl, kdyz koupis z vrakace, tak nevis kdy to lehne znovu. Ani jsem to nelepil, mam to vypodlozene proti tomu drzaku gumou.

PS: Mne to odstavilo plynovy pedal a auto drzelo jenom zvysene volnobezne otacky.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 10.6.2019 , 8:17   Citovat  

Kluci nemáte někdo elektro shéma zapojení autorádia u FR-V? Zajímá mě právě i konektor pro ovládání od volantu. Klasickej napájecí si proměřim, ale nevim co je na tom "zeleným" konektoru. Mám objednaný autorádio a všechny prvky a budu řešit to zapojení.
   Návrat  
Smradok je teď offline  Smradok
PříspěvekZaslal: 18.6.2019 , 8:31   Citovat  

Ahojte nemal niekto problem s dialkovymi svetlami ? obrysovky stretavacky idu dam dialkove a zhasnu svetla a ostanu iba obrysovky, aj ked bliknem tak mi zhasnu svetla, vcera len tak skusam packu rychlo a zacali aj dialkove ist, moze to byt v packe problem ? to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Vobchick je teď offline  Vobchick
PříspěvekZaslal: 21.6.2019 , 11:53   Citovat  

Prošel jsem horu diskusí a příčina byla tak blbá, že ji musím sdílet.
Auto se bez zátěže - rozjezdy, nízké otáčky a při stání projevovalo vibracemi do spojkového pedálu při lehkém našlápnutí a hlubokým drnčením od motoru. Jeden den hrůza, druhý den OK. Spojku, dvouhmotu a převodovku jsem prozatím vyloučil, protože zvukově to neodpovídalo. Rozebral jsem celej vršek abych se dostal k silentblokům a čekal jsem, že některý umřel. Všechny byly jako nový (r 2008). Když jsem tam bezradně vejral na motor, všimnul jsem si praskliny na gumový trubce sání za boxem filtru k sání na motoru. Až následně mi došla souvislost s hlasitějším pískáním od turba. Prasklina byla přes půlku průměru trubky uvnitř vlnky a když motor neběžel nebylo to moc vidět. Samovulkanizační páskou jsem objel tu díru a je po problému (než seženu novou rouru).
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina