Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další 
Zaslat odpověď

Strana 11 z 12
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.6.2019 , 7:14   Citovat  

To je dobra poznamka, to jsem nezkoumal. Mas pravdu OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 2.6.2019 , 14:42   Citovat  

Hele a ta 2174 by to ale taky mohla umět ne? Nevidím popis ani u starší jednotky, kde by se o tom ovládání zmiňovali ...

Hele a co borci z 2din.cz? Nevěděli by o něčem podobném ... zase 6ka už je nálož celkem, to by se za to mohlo něco sehnat tady
   Návrat  
Robot je teď offline  Robot
PříspěvekZaslal: 3.6.2019 , 8:12  Naposledy upravil Robot dne 3.6.2019 , 12:39, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Kluci CZ krámi jsou strašně drahý. Teďka mi brnkla do očí firma EUNAVI. Sklad maji v Polsku a 4jádro s GPS a Android 8.1 je za nějakých 110 USD + 13 dolaru pošta tudy odkaz , tudy odkaz , což jsou necelý 3 tis. a píšou tam že to má i SWC, což je dobrá zpráva. Bohužel nikde jsem neviděl video, že by to bylo osazený v nějaký Hondě a SWC fungovalo. Jináč maji i 8 jádro

U toho typu TDA 7851 za těch 109USD tudy odkaz je jasně napsáno:

SWC more convenient

Support original steering wheel control function. Adjust the volume. Easy operation and safe driving

Jináč Eonon je jsem koukal docela chválená značka stejně jak Xtrons....ale holt ta cena, to tohle ze polovic.....no nic jdu jim tam napsat, tak uvidíme co odpoví a pak dám hnedka vědět

Spíš teda jsem hotovej z tý ceny rámečku a toho montážního kovovýho plechu. To je ranec dohromady jak za to rádio....Kdo najde rámeček pod 60 Euro a to samý ten plecha tak bude štastnej člověk.

UP: teď jsem mluvil s mým dealerem Hondy a rámeček se dá u nich koupit za nějakých ca. 2200kč
   Návrat  
JardaBar je teď offline  JardaBar
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.6.2019 , 9:52   Citovat  

To že ta "rádia" podporují ovládání z volantu neznamená, že je to plug and play. Budeš nejspíš potřebovat redukci na can-bus sběrnici. Cca 2 tis. Kč. ( tudy odkaz )

Jinak těch čínských rádií je milion
joyingauto.eu
tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.6.2019 , 7:46   Citovat  

Robot:
U toho typu TDA 7851 za těch 109USD tudy odkaz je jasně napsáno:

SWC more convenient

No tak bohužel už jsem byl natěšený , ale je tam "Power AMP IC TDA7388 " a ten nepodporuje 2ohm. které mě leží ve sklepě...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 5.6.2019 , 9:54   Citovat  

Je to tak jak píše Jarda. Je potřeba plug and play systém. Když rádio nemá tento systém, tak co se týče SWC je nutný adaptér. Co se týče ovládání volantu, tak jsem objevil tyto adaptéry, které by to měli řešit tudy odkaz , tudy odkaz , tudy odkaz ....Tady pár videí i stránky kde je návod tudy odkaz , tudy odkaz , tudy odkaz

Takže použití nějakých čínských rádií je opravdu možné v kombinaci s SWC na FR-Véčku. Jsou tam třeba i 9" rádia kolem 64 USD i s parkovací kamerkou(ca. nějakých 15 stovek i s poštou) tudy odkaz , nejvíce prodávané je toto 7" za nějakých 65 USD tudy odkaz .... těch rádií je tam opravdu tuna. Bohužel ale ten rámeček s montážním plechem nejsem nikde schopný sehnat za nějaké normální peníze....njn
   Návrat  
mrfann je teď offline  mrfann
PříspěvekZaslal: 8.6.2019 , 21:04   Citovat  

Hi, prosim o radu FRV 1,8 2019 najeto 139k, rozsviti se kontrolka motoru, vykricnik a VSA a spadne do nouzaku max 3500ot/min na diagnostice Honda Olomouc se potvrdilo me podezreni tudy odkaz na snimac polohy plynoveho pedalu 37971-RDJ-A01 Sestava cidla, pedal akceleratoru nabidka ceny 10.000!!! Objedal jsem z Aliexpresu jen samotne cidlo 600,-! a vymenil, bohuzel se zavada opakuje Bueee chystam se na kuchnuti originalu: tudy odkaz (snimac z Alliho ma na dvou pinech odlisne odpory od originalu a to cca o -20%) nejake napady Cooo???
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 8.6.2019 , 21:52   Citovat  

Rozlousknout, umyt v lihu, napruzit kontakty a znovu slozit...za hodinu hotovo. Resil jsem to 1-2 roky zpet. Nejslozitejsi je to vymontovat ven. Cena za novy je nesmysl, kdyz koupis z vrakace, tak nevis kdy to lehne znovu. Ani jsem to nelepil, mam to vypodlozene proti tomu drzaku gumou.

PS: Mne to odstavilo plynovy pedal a auto drzelo jenom zvysene volnobezne otacky.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 10.6.2019 , 8:17   Citovat  

Kluci nemáte někdo elektro shéma zapojení autorádia u FR-V? Zajímá mě právě i konektor pro ovládání od volantu. Klasickej napájecí si proměřim, ale nevim co je na tom "zeleným" konektoru. Mám objednaný autorádio a všechny prvky a budu řešit to zapojení.
   Návrat  
Smradok je teď offline  Smradok
PříspěvekZaslal: 18.6.2019 , 8:31   Citovat  

Ahojte nemal niekto problem s dialkovymi svetlami ? obrysovky stretavacky idu dam dialkove a zhasnu svetla a ostanu iba obrysovky, aj ked bliknem tak mi zhasnu svetla, vcera len tak skusam packu rychlo a zacali aj dialkove ist, moze to byt v packe problem ? to mi hlava nebere
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Vobchick je teď offline  Vobchick
PříspěvekZaslal: 21.6.2019 , 11:53   Citovat  

Prošel jsem horu diskusí a příčina byla tak blbá, že ji musím sdílet.
Auto se bez zátěže - rozjezdy, nízké otáčky a při stání projevovalo vibracemi do spojkového pedálu při lehkém našlápnutí a hlubokým drnčením od motoru. Jeden den hrůza, druhý den OK. Spojku, dvouhmotu a převodovku jsem prozatím vyloučil, protože zvukově to neodpovídalo. Rozebral jsem celej vršek abych se dostal k silentblokům a čekal jsem, že některý umřel. Všechny byly jako nový (r 2008). Když jsem tam bezradně vejral na motor, všimnul jsem si praskliny na gumový trubce sání za boxem filtru k sání na motoru. Až následně mi došla souvislost s hlasitějším pískáním od turba. Prasklina byla přes půlku průměru trubky uvnitř vlnky a když motor neběžel nebylo to moc vidět. Samovulkanizační páskou jsem objel tu díru a je po problému (než seženu novou rouru).
   Návrat  
Matěj Krupař je teď offline  Matěj Krupař
PříspěvekZaslal: 26.6.2019 , 15:50   Citovat  

mrfann napsal:
Hi, prosim o radu FRV 1,8 2019 najeto 139k, rozsviti se kontrolka motoru, vykricnik a VSA a spadne do nouzaku max 3500ot/min na diagnostice Honda Olomouc se potvrdilo me podezreni tudy odkaz na snimac polohy plynoveho pedalu 37971-RDJ-A01 Sestava cidla, pedal akceleratoru nabidka ceny 10.000!!! Objedal jsem z Aliexpresu jen samotne cidlo 600,-! a vymenil, bohuzel se zavada opakuje Bueee chystam se na kuchnuti originalu: tudy odkaz (snimac z Alliho ma na dvou pinech odlisne odpory od originalu a to cca o -20%) nejake napady Cooo???

Zdravím, řeším teď stejný problém na ACCO 7g 2007, tak se chci zeptat, jestli a jek se vám podařilo závadu odstranit?
Čistil jste ten senzor a "napružoval" kontakty?
A jaká součástka z Alli nefungovala? Našel jsem si následující 2 a uvažuji, že bych jednu z nich pořídil, tak abych nekopuval zbytečně nefunkční věc...
tudy odkaz

tudy odkaz
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 26.6.2019 , 15:55   Citovat  

Stepa napsal:
Rozlousknout, umyt v lihu, napruzit kontakty a znovu slozit...za hodinu hotovo. Resil jsem to 1-2 roky zpet. Nejslozitejsi je to vymontovat ven. Cena za novy je nesmysl, kdyz koupis z vrakace, tak nevis kdy to lehne znovu. Ani jsem to nelepil, mam to vypodlozene proti tomu drzaku gumou.

PS: Mne to odstavilo plynovy pedal a auto drzelo jenom zvysene volnobezne otacky.

Chtěl bych se zeptat, dá se ten APP senzor rozebrat a složit bez pájení?
Borec tady v tomhle videu tudy odkaz napájí plochý spoj na piny, tak by mě zajímalo, jestli se to musí nejprve nějak rozpájet, nebo to je default jen nasazené?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.6.2019 , 20:02   Citovat  

Je to zapajene, jenom jsem to odehnul a nic nepajel. Za me to je zbytecne...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 27.6.2019 , 8:51   Citovat  

Stepa napsal:
Je to zapajene, jenom jsem to odehnul a nic nepajel. Za me to je zbytecne...

OK, díky. A rozlousknout to jde shora bez problémů? Krytka jen nacvaklá, nelepená? Nebo... bylo nutno celý potenciometr sundat z kovové mechanické části?
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.6.2019 , 14:13   Citovat  

Celé to musí ven. Je to zavařené, takže jsem se do toho dostával gravírkou.
   Návrat  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 10:21   Citovat  

Ahoj všem bez rozdílů...
Už je to nějakej pátek co jsem tu byl naposled hehe, no ale zase sedlám Honda Je to tam. a kam jinam zajít na pokec a pro informace než na H forum...

Zatím se naším novým mazlem seznamujem ale musím říct že je uplně super!!! Má pár much ale celkově skvělá kára.
Chvíly jsem čekal jestli se naskytne pěknej 24S model ale nakonce jsem se "spokojil" s 20X automatic verzí čerstvě dovlečená z JPN je to dobrý

Auto je v moc pěkným stavu ale zdá se mi že motorje trochu víc hlučnější než je asi zdrávo, tak to zítra nechávám v Hondě na kotrolu a polaďung. někdo někdy měl podobnej pocit s K20 ?
Dál to má japonskou navigace, která sice umí alespoň CD ale jinak je uplně k prdu HaHaaa . Takže plánuju swap za nějký pekný 2DIN stereo. Bohužel mám chudší model bez steering-control a tak mě zajímalo estli někdo nezkoušel vyměnit volant za verzi s butounama ?

No a poslední věc co se mi nepáčí jsou kola... točej se ale vypadaj děs! no plechy no...
Co máte za kolečka na svejch strojích hm ? 16" / 17" ? jakou ET

díky lidi

IMG_20190622_1249492.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20190622_1249492.jpg, 1.21 MB
   Návrat  
Mickey Mouse je teď offline  Mickey Mouse
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 12:21   Citovat  

Zdravím všechny, vzhledem k rozšiřující se rodině koukám po nějakém kombi/mpv.Fr-v nevypadá zle,jen mám trochu vítr z té řadičky stylu Iveco Velmi šťastný .Jak se s ní pracuje?Prosím o nějaké poznatky a pocity z jízdy, na co si dát pozor,negativa a pozitiva vozu atd.Moc děkuji za každý vstřícný názor a radu.Přeji hezký den papa
   Návrat  
renda4 je teď offline  renda4
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 12:32   Citovat  

Dnes si už nedovedu představit řadičku na podlaze... a navíc když nějaký idiot zaparkuje vedle tebe tak že nemůžeš nastoupit tak nastoupíš rychle a bez problému druhou stranou , navíc když posuneš prostřední sedadlo dozadu tak se tam krásně vleze lednička kouř
   Návrat  
marab je teď offline  marab
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 12:46   Citovat  

Mickey Mouse napsal:
Zdravím všechny, vzhledem k rozšiřující se rodině koukám po nějakém kombi/mpv.Fr-v nevypadá zle,jen mám trochu vítr z té řadičky stylu Iveco Velmi šťastný .Jak se s ní pracuje?Prosím o nějaké poznatky a pocity z jízdy, na co si dát pozor,negativa a pozitiva vozu atd.Moc děkuji za každý vstřícný názor a radu.Přeji hezký den papa

Jak už bylo několikrát napsáno, tak největší slabinou a zabijákem FR-V je koroze. To auto hnije pod rukama...hlavně zadní lemy, ale objevují se místa v podstatě kdekoliv.
Další známá věc je ta, že jak jsou vepředu 3 sedačky, tak je řidičova sedačka dost namáčklá na dveře a člověk je tam trochu stísněný. Chce to vyzkoušet a projet se.
Také se často u auta objevuje “unavený zadek”, jakože zadní kola jsou lehce do A a jsou víc utopený do blatníků než by bylo zdrávo. Zase věc zvyku a vkusu...někomu to nevadí, někomu ne...mě osobně to dost sr...lo Velmi šťastný
Nevím jak komu, ale u mě má originál rádio velmi špatný příjem signálu (možná někde nějaká koroze, nebo kostra). Vše tam cpu přes BT do audio vstupu 3,5 jacka a díky tomu to hraje velmi pěkně.
Řadička je asi o zvyku. Mně to přijde příjemný a praktický.
V naftě je to auto pocitově takový těžkopádný...pokud ho čověk nemá na ježdění kolem komína, ale spíše na cestování, tak je ta nafta svým projevem, krouťákem a spotřebou velmi příjemná.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 13:52   Citovat  

marab napsal:
Jak už bylo několikrát napsáno, tak největší slabinou a zabijákem FR-V je koroze. To auto hnije pod rukama...hlavně zadní lemy, ale objevují se místa v podstatě kdekoliv.
Další známá věc je ta, že jak jsou vepředu 3 sedačky, tak je řidičova sedačka dost namáčklá na dveře a člověk je tam trochu stísněný. Chce to vyzkoušet a projet se.
Také se často u auta objevuje “unavený zadek”, jakože zadní kola jsou lehce do A a jsou víc utopený do blatníků než by bylo zdrávo. Zase věc zvyku a vkusu...někomu to nevadí, někomu ne...mě osobně to dost sr...lo Velmi šťastný
Nevím jak komu, ale u mě má originál rádio velmi špatný příjem signálu (možná někde nějaká koroze, nebo kostra). Vše tam cpu přes BT do audio vstupu 3,5 jacka a díky tomu to hraje velmi pěkně.
Řadička je asi o zvyku. Mně to přijde příjemný a praktický.
V naftě je to auto pocitově takový těžkopádný...pokud ho čověk nemá na ježdění kolem komína, ale spíše na cestování, tak je ta nafta svým projevem, krouťákem a spotřebou velmi příjemná.

Děkuji za názory a rady.No koroze u hond je celkem standard,samozřejmě záleží na přístupu a chování majitele k vozu (pravidelné voskování, ochrana spodku auta atd).Jinak potřebuji auto,kam se pohodlně vejdou 2 lidi,2 psy(30kg) a jedno dítě Velmi šťastný +nějaké ty krámy na výlet
   Návrat  
marab je teď offline  marab
3 háčka
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 19:21   Citovat  

Mickey Mouse napsal:
Děkuji za názory a rady.No koroze u hond je celkem standard,samozřejmě záleží na přístupu a chování majitele k vozu (pravidelné voskování, ochrana spodku auta atd).Jinak potřebuji auto,kam se pohodlně vejdou 2 lidi,2 psy(30kg) a jedno dítě Velmi šťastný +nějaké ty krámy na výlet

Tady bych řekl, že je to s korozí i na Hondu nestandardně blbý Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 19:49   Citovat  

marab napsal:
Tady bych řekl, že je to s korozí i na Hondu nestandardně blbý Velmi šťastný

Jakožto fanda starších aut(20 let+),hlavně japonské produkce,jsem měl tu čest vyzkoušet a vlastnit pár aut/suzuki swift 1.4gti,toyota corolla 1.8gt,subaru impreza, civic 5g,crx2g + nyní ještě civic shuttle 2g,z evropy starší polo rv1992,renault clio,a usa fiestu 1.6sr/ a musím říct, že vsechna auta většinou trpěla na to samé-nejčastěji zadní kapsy,zadní nadkolí a podběhy, koroze výfuku,spodky dveří a vepředu začátky prahů,když po zimě nikdo nesundal podběhy a neodstranil sůl a kamínky.Ja je to s novějšímy modely nevím, proto zjišťuji co a jak,jelikož bych to nerad objevil při prvním umytí nebo výměně pneu,kdy mi zůstane hever v prahu či podlaze pořádnej výtlem pořádnej výtlem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 21:14   Citovat  

U tohohle modelu to je prostě vlastnost. A omlouvat to tím, že to je v poho a jsem na to zvyklý z jiných aut není na místě. Prostě to Honda wc, jinak to je celkem supr auto.

Po koupi hnedka dát dohromady, ošetřit a vystříkat, co se vosku vejde. Osobně jezdím bez těch dementních kobercových podběhů vzadu. Hnilo to tam před očima...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 21:23   Citovat  

Takže kdybych jí náhodou koupil,tak sundat plasty,ze vnitřní strany pořádně vyvoskovat,z venku řádně obrousit do čista,základovku,vrstvu alkytonu a pořádnou vrstvu body/gumoasfaltu a bude to ok?Takhle nějak jsi to myslel? Tak to koukám! Tak to koukám!
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 21:26   Citovat  

Nevím jaké plasty myslíš, protože tam žádné které by vadily nejsou. Jedině pro vystříkání zadních lemů jsem tam strkal hadičku přes zadní světla...

Pokud bude potřeba ošetření, tak jak píšeš...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 21:31   Citovat  

Děkuji. Dobrý tip,na co si dát pozor při koupi.Nerad bych dovezl další hondičku a pak běhal okolo s flexou a svářečkou jak trouba.No,svářet neumím, na to mám lidi,ale flexa by mě neminula pořádnej výtlem .Ještě nějaké tipy na neduhy a časté závady tohoto rodinného vozítka???
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 30.6.2019 , 21:33   Citovat  

Přečti si vlákna o FR-V co tady jsou, je to pořád dokola...moc jich není.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 4.7.2019 , 6:07   Citovat  

Tak klucí je to tady. Taková malá ochutnávka dole pod textem před instalací 9" Car Stereas navigací (Android 8.0 2GB RAM, 16GB úložiště 4 jádro). Trochu jsem si pozapojoval doma před instalací, mám už tam nacpaný sygic mapy atd. plus mám i držák na couvací kameru do zadního osvětlovacího světla značky. Rádio šlape jak hodinky, vše rychlý bez lagů. Po instalaci vám nahraju video, aby jste měli představu. Plánuju tam umístit i aktivní 80x80 větrák Arctic Fan FE TC, který má v sobě teplotní čidlo co řídí otáčky, aby se rádio lépe chladilo (má 0,01 - 0,3 sone což je úplný nic). Bohužel už mi nestihne dojít interierová folie v dekoru dřeva, tak tam dám pouze ten originální rámeček i s plechem v černý barvě ...Tááák mi držte palec, páč jdu zítra na to..... samozřejmě jak to budu mít, hnedka vám natočím video, aby jsete viděli jak pěkně rychlý to rádio je a jak to vše funguje. Akorát teda protahovat kabel k parkovací kameře to bude asi mazec teda skrz celý auto...njn

Couda.....já mám K20 ku a auto je neskutečně tichý. Motor prkaticky neslyším až pouze ve vyšších otáčkách na 4000 1/min. Používám olej do motoru Castrol nějaký tuším Castrol Edge Titanium FST 5W-40. Motor je krásně tichý. Navíc jsme teď na rady otce přistoupil k nakupování na jiný benzínce (u nás předtím EuroOil, po novu tankuju u Mol). Opravdu jsem mu nevěřil, ale auto stichlo také????...no stále tomu nemůžu věřit, ale je to tak. Jináč já mám taky originální navigaci. Lze si připálit na CD český a slovenský mapy (mám originální CD). Bohužel ale nefuguje vyhledávání adresy, protože ty mapy jsou bez AR souborů, který adresujou to zadávání, a v menu není možnost zvolit příslušný stát. Mapy co jsi schopný do toho sehnat jsou ale z 2006 a novější mapy z novější navi ta stará navigace prostě nekousne....tudíž já zvolil výměnu celé navigace.

Mickey Mouse....řazení je právě úplně nej na tomhle autě, když teda pominu ten úžasnej motor (v mým případě K20 2,0i)...a podvozek...a řízení...a převodovku Velmi šťastný ......Sklopíš opěrku dáš si na to celej loket a cvrnkáš to tam prakticky prstama. Krátky přesný dráhy, rychlosti jdou bez nějakýho pocitu, že to tam musíš rvát. Vše hladky přesny...prostě Honda. Ostatní věci jsou také na špičkové úrovni. Pocit z řízení, velmi dobrý, prostě člověk si připadá jak kdyby řídil auto a ne krabici. Auto sedí jak hříbek na silnici. Já mám manželku, dvě děti a psa a vše odvezu Velmi šťastný a ještě to u toho řízení prostě baví. FR-V je si myslím docel nedoceněný auto tady. Ono bylo prostě dražší o hodně než konkurence tak se to nechytlo. Ale interier a vše prostě paráda. Tenkrát jsem četl článek, že se právě interierem chtěli blížit lepší třídě VW konkretně Passatu a ten vnitřek je fakt pěknek. Měkký plasty nic nevrže, zpracování perfektní. já mamá auto dělaný v JP a vš je ještě tmelený atd. Prostě celkově je to skvělý auto a konkurence by si měla vzít z tohodle auta příklad, protože takhle se to má dělat.....samozřejmě má to nějaký mouchy viz to zadní zavěšení a náklon kol, ale není to nic, co by se nedalo pořešit (já mám extra koupený naklápěcí vzpěry a podložky 12mm pod zadními tlumiči...a je po problému)

rádio.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
rádio.jpg, 319.69 kB
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.7.2019 , 7:37   Citovat  

Na kolik vyšlo to rádio s balastem okolo dohromady?

Trochu tě v tom "učůrávání" přibrzdím Úsměv. 130tkm(co máš napsáno v garáži) je celkem nový auto, nevím kolik máš nalítáno teď. Až tam budeš mít 230tkm, tak budeš asi mluvit jinak...ve 150tkm to bylo u mě taky všechno v pohodě Velmi šťastný
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda FR-V
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina