Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
EP3 poface, fajn stav, cenu nabídněte PRODÁNO/SMAZAT PROSÍM
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

Strana 1 z 1
Onncek je teď offline  Onncek
PříspěvekZaslal: 10.6.2019 , 10:56  Naposledy upravil Onncek dne 24.11.2019 , 16:47, celkově upraveno 12 krát. Citovat  

Zdarec,

prodám

- rok 2005
- el. okna, zrcátka, xenony, dva bagy, vyhřívaná zrcátka, klima (funkční)
- najeto 266xxx (reálně, ale bude mít min, vysvětlím v případě zájmu)
- nový origo přední nárazník Type-R, děláno v i s rozvody v Autoelegance Mattikem
- tónovaná skla originál
- Kola Brock rc11 757 R17

Co jsem udělal?

- 256k komplet originál nové rozvody dělány v hondě s fakturou a zárukou (pro představu s tou nejlepší možnou cenou stálo 22k)
- spolu s rozvody seřízení ventilů
- v té době se dělaly kulové čepy, čepy ramen a nějaké silenty
- nově pošitý volant od Volantech

Při 260k:

- komplet nová spojka LUK
- nový olej v převodovce origo
- Nové tlumiče KYB
- Uložení tlumičů a prachovky
- čepy řízení
- nové svíčky, olej, filtry (všechny)
- geometrie
- repas zadních brzd (vodítka, opravná sada)
- Kola po repasu nově v komaxitu zlatém
- Nové pneu Michelin Primacy 3 205/R17

Při 263k:

- nové OEM horní uložení tlumičů ve předu včetně ložisek
- nové uložení stabilizátorů předek a zadek
- nové tyčky stabilizátorů předek i zadek

Aktuálně najeto 265xxx
- auto je po repasu převodovky (Streetkid)
- repasován startér
- nová geometrie

Co se kilometrů týče, vylustroval jsem si evidenčky a je tam nesrovnalost v tom, že auto mělo ujet za pouhé 3 měsíce cca 90000km, říkám si, že to je nesmysl, kdo by s tímto autem ujel 30000 za měsíc? Jediné logické mi z toho vychází, že se možná měnila řídící jednotka s budíky, takže reálně by to mohlo mít okolo 180tisíc km. Motor nemá žádný problém, jede v pohodě, vačky atd. jsou bez opotřebování, napínák byl špatný tak se udělaly komplet rozvody, nemám ty km jak doložit, ale píšu to jak to je. Olej si bere +- 3deci / 1000km.

Hodně jsem nainvestoval, za poslední rok přes 80k, ještě to pár věcí chce. Důvod prodeje je, že už potřebuji větší auto a chci koupit nové, proč investuju? Protože jsem prostě blázen, auto po mě nikdy nemělo problém a neočekávám ho ani u tohoto, na klubu jezdí krásná 6g sedan po mě, auto má dotyčný už x let a bez problémů a to má najeto už k 300k.

Cena asi nemá smysl ani udávat co bych si přál, auto jezdí a funguje, nějaké mouchy ještě má a to spíš kosmetické, kdo by chtěl můžeme si zavolat, pobavit se, sejít se a svézt se. V případě zájmu mi prosím klidně navrhnětě představu o ceně, která by pro vás byla reálná a já uvidím. Díky.

IMG_20191023_193240.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20191023_193240.jpg, 462.3 kB

IMG_20191023_193158.jpg

IMG_20191023_193158.jpg, 717.47 kB

IMG_20190630_134218.jpg

IMG_20190630_134218.jpg, 592.55 kB

IMG_20190820_155906.jpg

IMG_20190820_155906.jpg, 1.11 MB

IMG_20190623_135534.jpg

IMG_20190623_135534.jpg, 942.92 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 2.7.2019 , 9:49   Citovat  

UP Mrk, nové oem horní uložení tlumičů včetně ložisek, nově všechny vzpěry předek i zadek a uložení stabíků předek i zadek.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.8.2019 , 15:52   Citovat  

Do konce tohoto měsíce nechám za 170, chtělo by to udělat ložiska v převodovce, pokud neprodám udělám a nabídnu dráž nebo si ještě nechám, jinak auto v cajku Mrk.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.10.2019 , 11:50   Citovat  

Opět up, auto po repasu převodovky u Streetkida a repasu startéru.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.11.2019 , 13:04   Citovat  

Nikdo nechce EP3? Velmi šťastný na ceně se dá domluvit v případě zájmu...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.11.2019 , 12:07   Citovat  

Up. aktuálně budíkových 266600, ke km jsem dodal poznámku v inzerátu, nově vyměněn olej a filtr. Aktuálně na zimních gumách a a 16 plecháčích, což je součást nabídky. Cenu už ani neuvádím, protože to je asi zbytečné chtít za to co by mě netrápilo, každopádně za poslední rok investice přes 80k, vše se týkalo technického stavu, pokud by někdo zvažoval koupi, neváhejte se na mě obrátit s cenovou nabídkou, třeba se domluvíme. Díky.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 20.11.2019 , 12:12   Citovat  

Ještě jedna drobnost, koupil jsem OEM koncový tlumič, který se bude dávat na auto, středový díl je 60mm nerez jinak origo svody i kat.
   Návrat  
popokatepeteu je teď offline  popokatepeteu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 20.11.2019 , 20:06   Citovat  

Auto je krásné a vypadá i že v krásném stavu a dobré kondici. Divím se že se už dávno neprodalo. Kilometry na počítadle jsou jen čísla. Spíš bych se díval na celkový stav a ten mi přijde víc než dobrý. Navíc radši poctivých 300tkm než stočených 150. Lidi jsou dneska fakt divní. Přeju úspěšný a snad brzký prodej. Já mít ty peníze tak po něm hned skočím. Bohužel nemám.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 21.11.2019 , 19:05   Citovat  

popokatepeteu napsal:
Auto je krásné a vypadá i že v krásném stavu a dobré kondici. Divím se že se už dávno neprodalo. Kilometry na počítadle jsou jen čísla. Spíš bych se díval na celkový stav a ten mi přijde víc než dobrý. Navíc radši poctivých 300tkm než stočených 150. Lidi jsou dneska fakt divní. Přeju úspěšný a snad brzký prodej. Já mít ty peníze tak po něm hned skočím. Bohužel nemám.

je to dobrý To je klasika.

A že v poslední době vidím ze zvědavosti v inzercích spoustu vozů se 140 tisíci na budíku, co jsou už na první pohled vybydlené, vyrezlé pelechy a taky nemálo těch, co mají najeto k 300 tisícům a vypadají lépe a rez naprosto minimálně nebo vůbec. Ale to už jsem tu řešil tolikrát, co má na najeté km vliv, že už to dál nemá cenu. Stejně se najdou naivkové, co to kvůli tomu číslo nekoupí za slušné peníze. Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 22.11.2019 , 14:57   Citovat  

Díky chlapi za pozitivní komenty přátele , je to problém dnes každý řeší km, já netuším jestli to tak je nebo není třeba jen nechápu ten záznam v evidenčce, neříkám, že je auto top, ještě na něm práce je, ale dostalo ode mě docela slušnou regenerační kůru Velmi šťastný, lidi často koupí pozlátko, ale pak to jen lítá no je to dobrý
   Návrat  
R4YNE8 je teď offline  R4YNE8
1 háčko
PříspěvekZaslal: 22.11.2019 , 20:39   Citovat  

Onncek napsal:
...lidi často koupí pozlátko, ale pak to jen lítá no je to dobrý

Kdyby pozlátko. Ani to ne, ale musí to mít najeto do 150 tisíc a cenovka na spodní hraně spektra. Cena pevná, kilometry dohodou. pořádnej výtlem

Já už se kvůli tomu rozčiloval tolikrát, ale když jsou lidi tupé ovečky a věří pohádkám z Německa, je to jejich problém. Dokonce zde na foru jsem se rozepsal, co má na najeté km vliv a je toho opravdu hrozně moc. Když se dívám kolem sebe, jak často lidé jezdí v autech i jen na pitomé nákupy a nejsou schopni ujít ani 2 km pešky, tak určitě většina 15 letých dieselů bude mít nalítáno tolik, co jim svítí na budíku. A kdejaký 3 roční zánovní Passat to má taky.

Přeju brzký prodej a normálního kupce. je to dobrý
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 24.11.2019 , 16:44   Citovat  

R4YNE8 napsal:
Kdyby pozlátko. Ani to ne, ale musí to mít najeto do 150 tisíc a cenovka na spodní hraně spektra. Cena pevná, kilometry dohodou. pořádnej výtlem

Já už se kvůli tomu rozčiloval tolikrát, ale když jsou lidi tupé ovečky a věří pohádkám z Německa, je to jejich problém. Dokonce zde na foru jsem se rozepsal, co má na najeté km vliv a je toho opravdu hrozně moc. Když se dívám kolem sebe, jak často lidé jezdí v autech i jen na pitomé nákupy a nejsou schopni ujít ani 2 km pešky, tak určitě většina 15 letých dieselů bude mít nalítáno tolik, co jim svítí na budíku. A kdejaký 3 roční zánovní Passat to má taky.

Přeju brzký prodej a normálního kupce. je to dobrý

Díky, dnes odjela Velmi šťastný tak snad bude nový majitel spokojen.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
EP3 poface, fajn stav, cenu nabídněte PRODÁNO/SMAZAT PROSÍM
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

Časy uváděny v GMT + 1 hodina