Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Princezna Civic Shuttle 1.6i16V RT4WD RV'91
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Tharrrk je teď offline  Tharrrk
PříspěvekZaslal: 4.9.2017 , 20:34  Naposledy upravil Tharrrk dne 27.1.2018 , 22:18, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Ahojte.

Rozhodl jsem se prodat princeznu. Nadobro odjizdim z CR a nema smysl si ji nechavat Bueee Ma volant vlevo a prihlasit bych ji tu mohl jedine jako historicky vuz. To bych ji neudelal. Neni to zadna stara baba svatoušek

K videni pobliz ValMezu (odpovim na SMS/email). Cervena metaliza, nove obute zimaky na elektronech R13 155R13 (STK), podlozky aby to nedrhlo + letni alu R15 205/50 (na STK opavdu ne), motor D16Z2, vicemene original, upravy jen filtr, vymenene hadice za silikonove, Innovate LC-1 lambda a nejake drobnosti jako predni mlhovky. Stav velmi dobry, nechal jsem delat generalku na motoru par tisic km zpatky v cene pres 20t. STK platna tusim do ledna, platna pojistka, vsechny doklady.

V CR budu od nedele 17.9. odpoledne do utery 19.9. odpoledne. To je idealni cas si ji prijet prohlednout, projet, ale moznost je i driv, jen se to musi domluvit a nebudu u toho, muzeme si zavolat.

Pripadne dotazy a nabidky nejlepe na email.
Cena je dohodou, necekam zadnou horentni sumu, ekoteroristicka lumparna zaplacena neni, mam ji uz z doby pred a hezky jsem se o ni vzdycky staral, coz ocekavam i od noveho majitele. Nejakou dobu ted stala, takze ji musim prohlednout. Dvorni mechanik je pobliz, kdyby byl zajem se domluvit na prohlidce. Preference jednoznacne do H+ klubu, zadna annonce/sbazar se nekona, to radsi do srotu.

UPDATE 15.9.2017: Cena k jednani 40.000,- + 10.000,- Eko-
UPDATE 27.1.2018: Cena k jednani 35.000,- + 5.000,- Eko-

PS: Pokud neprodam ted v pondeli, dalsi moznost bude nejdrive v lednu, pokud se nerozhodnu pro likvidaci. Byla by to skoda, ale nemam moc na vyber. Tam, kde ted je dele zustat nemuze a nechat ji jentak nekde u chodniku... nesouhlas papa

Jindra
tharrrk@volny.cz
+420774922297

zepredu_shora_zimaky.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
zepredu_shora_zimaky.jpg, 184.85 kB

a_zepredu.jpg

a_zepredu.jpg, 101.83 kB

zezadu_letni.jpg

zezadu_letni.jpg, 202.43 kB

nalet.jpg

nalet.jpg, 38.71 kB

motor.jpg

motor.jpg, 109.47 kB

lc-1.jpg

lc-1.jpg, 42.11 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
chalejkum je teď offline  chalejkum
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.9.2017 , 15:51   Citovat  

ahoj, jakou by jsi mnel predstavu o cene? klidne do sz - mnel bych zajem Úsměv shutlika jsem vzdycky chtel a tento vypada na velice pekny kousek Úsměv
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.9.2017 , 19:11   Citovat  

Tak předně děkuji všem za zájem, to mě těší, že snad princezna nezůstane bez domova. přátele
Čekal jsem max. jednu, dvě zprávy...
Zkusím zodpovědět otázky tady.

1) K ceně
Já opravdu žádnou představu nemám.
Já vím, že to není úplně fér, ale prostě něco nabídněte. Nechci z toho dělat aukci ani obálkovou metodu a neprodávám jí, protože bych chtěl vydělat. Nechci, aby jí nějaké děcko pověsilo na švestku a ještě přitom zařvalo.
K rozhodování by mělo pomoci...
- Není zaplacená ekodaň, to jsem psal. Kolik je teď aktuálně v ČR nevím.
- Nejsem smlouvací typ, nabídněte, buď řeknu dobře, nebo ne.
- V ČR budu jen pár dní, to jsem taky psal. Můžeme uspořádat expresní minisraz H+ Je to tam.
- Můžu zařídit prohlídku předem, kdo to nemá daleko.
- Nabídku bych preferoval do mailu, abych nemusel složitě párovat, kdo je kdo.

2) Koroze a stav vůbec
- Neviděl jsem ji přes rok, nebudu zastírat, že je mi po ní smutno a pevně věřím, že je v pořádku.
- Páté dveře mají (měly) nějaké pupínky, sem tam.
- Na levém předním blatníku se začal olupovat horní průhledný lak.
- Zadní blatníky jsem nechal vyrábět u p.Štěpána korozenavoze.cz, protože je prostě nejlepší OK
- Spodek byl ok
- Klíček jsem dostal původně jeden, nechal jsem udělat druhý. Oba chodí tak jako zvláštně, chce to cvik. Ale lepší než alarm, kdo princeznu nezná, neodjede Velmi šťastný Proto jsem to taky neopravoval, možná by stačila WD40..
- Zimní obutí nové, nové pružiny Hennlich, nové vzpěry kufru, výfuk je vyměněný cca 4 roky komplet, parohy nerez, upravené u p.Štěpána, generálka na motoru (p. Hurtík) začala banální výměnou rozvoďáku, ale to máte těsnění, gufera, pružinky, kroužky, toto, tamto... No znáte to HaHaaa

3) K prodeji
- Nevím jak to teď chodí v ČR, ale představoval bych si to tak, že podepíšeme smlouvu (můžu připravit), vezmu si peníze, předám kíče a malý TP, vezmu si adresu a údaje a princezna pojede do nového domů Bueee Pojištěná je. Já udělám odhlášku na nového majitele, pošlu poštou doporučeně do vlastních rukou a zase odletím. A pak se jednou přijedu podívat na sraz, jestli je o ni dobře postaráno! je to dobrý

Snad jsem na nic nezapomněl.
Díky, Jindra
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 7.9.2017 , 22:00   Citovat  

Odhláška už není. Odhlášení/přihlášení je jeden úkon - buď oba nebo plnou moc s ověřeným podpisem (na poště).
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.9.2017 , 22:14   Citovat  

Hellborn napsal:
Odhláška už není. Odhlášení/přihlášení je jeden úkon - buď oba nebo plnou moc s ověřeným podpisem (na poště).

Wow!
No to jsou mi novoty, no jo, chvilku je člověk mimo a všechno je jinak..
Takže to musíme absolvovat společně? A dá se to absolvovat kdekoliv nebo podle adresy v TP?
Díky!
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 8.9.2017 , 6:23   Citovat  

Mělo by to jít kdekoliv.. Ale jak to úřadům funguje,nevím - je to teprve od 1.6. (nebo 1.7.), takže bych šel na jistotu podle TP.

Teď je naštěstí jedno, na koho je evidenčka (dřív musela být na kupce), takže bych to viděl následovně:
1. uděláš evidenční kontrolu (je platná asi měsíc),
2. kupec přijede s plnou mocí (údaje mu pošleš mailem) se svým ověřeným podpisem (těch pár Kč za ověření ho snad nezabije nebo ani Tebe, kdyby to nevzal a chtěl to zaplatit - měl jsem to při prodeji Accorda stejně nastavené),
3. kupec odjede bez papírů (i když pro Accorda si přijel kluk z Frýdku za Prahu a neměl problém přijet podruhé pro auto vlakem a jel s papírama) a Ty zajdeš na úřad to na něj napsat.

P.S. Já osobně bych si nelajznul (i když prodávajícího u mého C8g jsem na to ukecal) dát kupci plnou moc, aby to na sebe přihlásil, protože by to taky přihlásit nemusel a auto by mohlo zůstat na mě...
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 8.9.2017 , 15:44   Citovat  

Hellborn napsal:
Mělo by to jít kdekoliv.. Ale jak to úřadům funguje,nevím - je to teprve od 1.6. (nebo 1.7.), takže bych šel na jistotu podle TP.

Teď je naštěstí jedno, na koho je evidenčka (dřív musela být na kupce), takže bych to viděl následovně:
1. uděláš evidenční kontrolu (je platná asi měsíc),
2. kupec přijede s plnou mocí (údaje mu pošleš mailem) se svým ověřeným podpisem (těch pár Kč za ověření ho snad nezabije nebo ani Tebe, kdyby to nevzal a chtěl to zaplatit - měl jsem to při prodeji Accorda stejně nastavené),
3. kupec odjede bez papírů (i když pro Accorda si přijel kluk z Frýdku za Prahu a neměl problém přijet podruhé pro auto vlakem a jel s papírama) a Ty zajdeš na úřad to na něj napsat.

P.S. Já osobně bych si nelajznul (i když prodávajícího u mého C8g jsem na to ukecal) dát kupci plnou moc, aby to na sebe přihlásil, protože by to taky přihlásit nemusel a auto by mohlo zůstat na mě...

Já budu zřejmě muset "trvat na svých právech" ve ValMezu, protože auto je tam poblíž, SPZ pražská a zájmecu je vícero, tak není jisté odkud bude.
Na evidenčku zkusím požádat tchána, protože já budu v republice jen cca 2-3 dny a musím toho oběhat celkem hodně a nemám víc dovolené. A na úřad zajedeme klidně spolu a přepíšeme to na místě.
Nebo v nejhorším ta plná moc, ale to si tedy nejsem jistý, jak bychom procesovali..

Každopádně díky za info!
OK OK OK
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 9.9.2017 , 20:17   Citovat  

Safra.Auto pekne a kousek ode mne...no ja dotahl pred 14dny C5g Smutný .
A stejne uz mam zas 3 Honda .To pokuseni tu ale je...
Je to tak,ze kupujicimu das plnou moc,musi byt overena,tzn treba na obci.Sepisete kupni smlouvu,das mu technicaky,shrabnes prachy a odhlasis si pojistku.Evidencku at si udela sam,stejne tak novou pojistku.Prihlasit na sebe to s tou plnou moci muze treba v Plzni,kdyz je ze s Plzne.
Sorry za offtopic
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 10.9.2017 , 8:37   Citovat  

To máš pravdu, Zede, ale už jsem viděl dost lidí, kteří pak měli problém, protože se na přihlášení kupující vykašlal... naštvanej
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 14.9.2017 , 21:24   Citovat  

Ahojte.

Takže aktualizace.
Konkrétní nabídku (už zase) žádnou nemám.
Chtěl bych to vyřešit příští pondělí tj 18.9.
Budu dostupný celý den. Jak jsou na Mú VM nebo Vsetím zjistím.
Jelikož nemám od čeho jiného se odpíchnout, dám sem (tu staženou) nabídku.
Cena 45.000,-

Technický popis jsem už dával. Je k tomu ještě jedna hlava na díly.
Trošku jsem zase ztratil optimismus, po tom náporu na začátku, musím říct Smutný

J.
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 14.9.2017 , 21:39   Citovat  

Jo, počáteční euforie bývá občas matoucí. Nejlepší je, když si to někdo "zamluví", ty s tím začneš počítat, jenže dotyčný se pak už ani neozve. Škoda, že už jednoho šatlíka mám a můj měšec není bezedný Úsměv
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 15.9.2017 , 21:48   Citovat  

...sem prave absolvoval moratorium s prihlasovanim Jazz-e na SVK znacky Úsměv takze u tohoto auta mi chybi jedine - ma nebo da se sehnat COC?...

PS nebo jinej legalni zpusob jak slovak muz mit auto na CZ znackach? Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 16.9.2017 , 9:53   Citovat  

chalejkum napsal:
...sem prave absolvoval moratorium s prihlasovanim Jazz-e na SVK znacky Úsměv takze u tohoto auta mi chybi jedine - ma nebo da se sehnat COC?...

PS nebo jinej legalni zpusob jak slovak muz mit auto na CZ znackach? Velmi šťastný

Tak priznam se, ze jsem vubec nevedel co je COC Úsměv
"C.O.C. list - (Certificate of conformity ) je dokument určený k první registraci vozidla, přičemž po této první registraci je znehodnocen, a to zejména příslušným záznamem o provedené první registraci."

Takze ne, toto vozidlo jiz bylo registrovano a to myslim jeste v dobe, kdy se o COC urednikum jeste ani nezdalo Úsměv

Pozadat v CZ o znacky pro trvaly vyvoz urcite jde, ale jak je to pak s prihlasenim na SK strane, to bohuzel netusim. Ale je mi jasne, ze byrokracie kvete vsude, kde se da dychat...

J.
   Návrat  
Oncek je teď offline  Oncek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.9.2017 , 20:09   Citovat  

Pekny Shuttle. Byla by skoda ho likvidovat. Jinak s tou eko dani d16z2 by teoreticky melo splnovat euro1. Resil jsem ted d16a6 (civic ed7) a nechal si potvrdit u Hondy (za 600kc). normu mi potvrdili euro1. Pani na urade jsem dal tento papir z Hondy a akceptovala ho.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 25.9.2017 , 12:08   Citovat  

Oncek napsal:
Pekny Shuttle. Byla by skoda ho likvidovat. Jinak s tou eko dani d16z2 by teoreticky melo splnovat euro1. Resil jsem ted d16a6 (civic ed7) a nechal si potvrdit u Hondy (za 600kc). normu mi potvrdili euro1. Pani na urade jsem dal tento papir z Hondy a akceptovala ho.

Nj, jenze ja nejsem v CZ a nevim, kdo by mi to vybehaval. Leda novy majitel.

Mam bohuzel stejne pocit, ze princezna se stala Sipkovou Ruzenkou zzzzzzz a veskery zajem byl vic sen, nez realita. to mi hlava nebere
Na sveho prince tedy stale ceka...

Update z navstevy: Projel jsem ji, prebrousil orezle kotouce, udelal preventivni prohlidku. Ma novou lupenku na dverich u ridice (vrchni pruhledny lak), pate dvere maji novy maly ekzemek, zadni tlumic zacina poprdkavat a uplne uz jsem zapomnel na pokuckavani pri zpatecce. To delala vzdycky, jen jsem to tu neuvedl.

H+
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 28.9.2017 , 23:38   Citovat  

Ahojte.

Update: Tak po drobnem presunu muze zustat kde je do ledna a navic se podarilo zajistit plnou moc pro tchana k vyrizeni prodeje. Takze ma-li nekdo opravdu zajem, dvere jsou otevrene. OK

Pokud by bylo potreba jeste nejake dalsi overovani podpisu, tak 20.10. budu na ambasade kvuli volbam, jedinecna moznost si nechat neco overit.
Jak jsem se totiz dozvedel, v CR overeny podpis od notare z clenskych statu EU tak nejak NEUZNAVAME Tak to koukám! . Pouze pokud by se dany notar ci advokat z nejakeho duvodu rozhodl zaregistrovat u Ceske Advokatni Komory! Jen mi neni jasne proc by to delal. naštvanej

J.
   Návrat  
Marceloo82 je teď offline  Marceloo82
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.10.2017 , 9:33   Citovat  

Akurat som si aj ja kupil Shuttla, ale s tvojim stavom sa to neda porovnat.
Krasny kusok, skoda ze som zo slovenska.
Prajem skory predaj.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 22.10.2017 , 21:43   Citovat  

Ahojte.
Jen jsem se chtěl po delší odmlce ozvat a poznamenat, že princezna je stále k mání... Se stydím
J.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.11.2017 , 8:44   Citovat  

tharrku...tady bazosshani shutlika Úsměv...

AFY
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 9.1.2018 , 19:28   Citovat  

chalejkum napsal:
tharrku...tady bazosshani shutlika Úsměv...

AFY

Diky, no ja byl mimo internety a uz asi sehnal Smutný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 27.1.2018 , 22:24   Citovat  

Ahojte.

Takze velke diky Onckovi Chápeš! - pri teto navsteve se podarilo vyridit potvrzeni na Euro 1.
Tim padem cena ekodan klesla na 5.000,-

Rozhodl jsem se tedy jit s cenou o stejny krok dolu.

Aktualni cena 35.000,- + 5.000,-

je to dobrý
   Návrat  
Oncek je teď offline  Oncek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 29.1.2018 , 15:07   Citovat  

OK
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 21.6.2019 , 21:43   Citovat  

Po dlouhé odmlce ještě jeden post, asi jako když se někdo po X letech probudí z kómatu a řekne "ještě jsem Vám chtěl říct AHOJ!", a, umře...
Takže díky za všechny ryby, princezna má poslední šanci do konce července. Mám nůž pod krkem a potenciálního zájemce za průlivem. Bude to porod a pořád to tak nějak nedokážu zkousat, ale co už. Čas pomůže vyléčit všechny rány a snad se o ni bude hezky starat, na okruhu, chvíli... Bueee a snad si ještě užije pár pěkných kol a nakope pár namyšleným MG kiss me !!!
papa Honda
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Princezna Civic Shuttle 1.6i16V RT4WD RV'91
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina