Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Legend, napříč generacemi
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 
Zaslat odpověď

Strana 13 z 13

Máte, jako nadšenci, reálný zájem přijet na Legendí sraz do okolí Brna v roce 2019?
Ano
95%
 95%  [ 20 ]
Ne
4%
 4%  [ 1 ]
Hlasovalo : 21
Celkem hlasů : 21

Lucaslegend je teď offline  Lucaslegend
PříspěvekZaslal: 25.8.2020 , 16:23   Citovat  

ma®vays napsal:
Jen sem to ještě nikdy neviděl v inzerci. Takže ani netuším, kolik taková superkára může stát. A jestli se to oproti relativně velké nabídce KB1 vyplatí. Hledáme s manželkou něco na výlety a dovolené.

Na wiki tvrdí, že KB2 má navíc senzory na udržení auta v pruhu a infrakamery na detekci chodců v noci. Plus mi příjde lehce změněný i interiér.

Nemá nič z toho
Interiér nezmenený

najpodstatnejsie zmeny su :
-vyhrievane zadne sedacky
- USB port a bluetooth prehravanie hudby z mobilu
- lepsie odhlucnenie (zevraj)
- ine odpruzenie auta , inac naladeny volant, uz nejde az tak lahucko
- najhlavnejsia zmena je vylepseny povodny motor, bol prevrtany na 3.7l a dostal aj variabilne casovanie vyfukovych ventilov a tym sa zlepsil krutiaci moment v strednych otackach a o cosi znizila spotreba...zrychlenie bolo nepatrne zlepsene na 7.1s, maximalna rychlost rovnaka, elektronicky obmedzena na 250km
a samozrejme bol upraveny dizajn ale iba z vonku, trocha upravena bola prevodovka - zmenene prevody 2,3 a 5, pridane tlacidlo sport pre prevodovku,
- pridane samostatne tlacidlo na vypnutie ostrekovania svetiel
- pridane tlacidla na ovladanie priamo hw tlacidlami rychlost ventilatora klimy

Ale radsej by som siel do faceliftu 2011 kde uz bola 6st. prevodovka...ale to si musíš dať doviesť...v eu sa to nepredávalo Smutný

Ale v podstate sa da tvrdiť ze kb1 a kb2 su aj
tak takmer rovnaké autá....jedine stou 6st prevodovkou by to mohlo byť zaujímavejšie...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 25.8.2020 , 16:38   Citovat  

ma®vays napsal:
Já vidím jen jedno vlákno "Vše o Honda Legend, napříč generacemi" a vněm 12 stránek textů. A bývalo by bylo stránek víc, kdyby viz první strana Úsměv

Nicméně nově příchozím vlastníkům těchto vozů to přehledné nepřijde, protože musí přelouskat 12 stránek. Nicméně si nestěžuji, je to jen profesní deformace. A to, že je vás málo, může i tohle právě ovlivnit. Podobně sem řešil motorku. Zvažoval sem starou Afriku. A díky tomu, že sem našel stránky věnované jen této motorce, kde se vkládají všechny informace, na které se na internetu narazí, tak vznikla taková zásobárna informací, že má hned potencionální zájemce jistotu, že nekupuje neznámou značku a model. A existuje k němu jakási komunita. Kde najde všechny informace. A to je hlavní problém legenda. Komu to auto ukážu, tak se libí, ale nekoupí, protože má strach. Je to auto se známkou luxusu a tudíž budí dojem drahého provozu. Když by existovala slušná databáze informací se zkušenostmi uživatelů, tak se dozví, že je to jinak. Když ale náhodou najde toto vlákno (já ho našel jen díky dobře zvoleným klíčovým slovům v SERPU) tak čte první dvě stránky dohadů o tom, proč (budu slušný) "někdo" smazal již existující vlákno a začíná se odznovu. H+

Máš pravdu, je to tu neprehľadné! Všetky legendy v jednom vlakne! Hoci kb1/ kb2 je úplne odlišné auto...uz by si zasluzilo samostatne vlákno....raz som to tu spomínal ale zbytočne....
Ale môžeš si prečítať takú rozsiahlejsiu recenziu ojazdeneho legenda z mojho pohľadu tu....
tudy odkaz
   Návrat  
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.8.2020 , 16:53   Citovat  

Lucaslegend napsal:
Ale môžeš si prečítať takú rozsiahlejsiu recenziu ojazdeneho legenda z mojho pohľadu tu....
tudy odkaz

Recenzi si určitě přečtu. Protože, legend se mi strašně líbí. Jen se musím zbavit toho strachu Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
capino je teď offline  capino
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 3.9.2020 , 9:48   Citovat  

Když už se tu nakousla ta KBčka, máte někdo novější mapy než 07-08 a verzi softwaru vyšší 2? to mi hlava nebere
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 6.9.2020 , 11:24   Citovat  

samozrejme...to mas riadne stare mapy....

posledne su 2017-2018 rok, databaza 3.C0 a verzia softu 2.96.00

pravdepodobne uz novsie mapy nebudu pre dvd mechaniky...Smutný

tudy odkaz
   Návrat  
X44_Dan je teď offline  X44_Dan
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 25.9.2020 , 12:01   Citovat  

Ahojte,

KB1, 2007. Nějakej dobrák do mě při parkování nacouval tak, že mi svítí kontrolka check systému vystřelování kapoty (pop up hood). OBD scaner to jako chybovou hlášku nevidí. Sundal jsem nárazník, narovnal ten tubus z papírového plechu co na něm visí ta čidla. Čidla mají jen dva vývody a v klidu jsou všechna rozpojená. V manuálu píšou jen, dej to do servisu na kontrolu systému. Předpokládám, že je to jen klasická chybová hláška, že čidla začidlila, ale protože to nejelo, tak se kapota nevystřelila a nic se neděje, pro jistotu dej do servisu zkontrolovat. Nebo jsou ta čidla na jedno použití (to bych čekal že bude jedno zkratované). Hledal jsem i, jestli se tomu nedá vytáhnout pojistka, ale nenašel jsem která by to měla být.
Nevíte někdo co s tím dál?
Díky
Dan
   Návrat  
Mulder je teď offline  Mulder
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 25.9.2020 , 13:53   Citovat  

Zkusil bych odpojit baterku na chvíli a zase připojit, jestli chyba nezmizí ... Cooo???
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PříspěvekZaslal: 25.9.2020 , 14:40   Citovat  

Mulder napsal:
Zkusil bych odpojit baterku na chvíli a zase připojit, jestli chyba nezmizí ... Cooo???

Odpojit baterku jsem zkoušel jako první. Po nastartování se warning rozsvěcí pořád.
Dan
   Návrat  
mad_zed je teď offline  mad_zed
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.9.2020 , 14:56   Citovat  

Co to je OBD scanner?Nějaký univerzální,nebo HDS od Hondy? Protože ta chyba tam je,když to pořád svítí.
Ty univerzální ti chyby jednotek nedokáží zobrazit.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 25.9.2020 , 15:33   Citovat  

mad_zed napsal:
Co to je OBD scanner?Nějaký univerzální,nebo HDS od Hondy? Protože ta chyba tam je,když to pořád svítí.
Ty univerzální ti chyby jednotek nedokáží zobrazit.

Mám jenom SC1 wifi do konektoru a zkouším různé aplikace z appstoru. Do něčeho použitelnějšího bych šel, ale bez znalostí si nekoupím něco za 5tis o čem nevím, jestli to funguje jak potřebuju. HDS HIM se dá na aliexpresu pořídit za 2,5 ale je jenom pro Windows a já mám vše jen Apple. Koukal jsem na Foxwell NT 530 Honda, ale to je taky za 3,5 a nevím, jestli to má všechno.
Máte někdo zkušenost se scannerem, které na Hondě uvidí všechny systémy?
Díky, Dan
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 25.9.2020 , 19:09   Citovat  

Mas pohnuty/ohnuty zrejme len jeden snímač na liste ktorý sníma uhol....snimac musi byt v urcitom uhle....
Potrebujes origo diagnostiku aby si vydel kolko máš ohnutý snímač... respektíve dobrý klon HDS...
Normalne podla servisneho postupu by si mal vymeniť celú listu s troma snimacmi...cca 500E+robota....alebo neoficialne narovnat snimac ale musis to dobre narovnať ináčriskujes ze ked ho malo narovnas ze sice uz nebude vypisovať chybu ale bude na medznej hodnote náklonu tak ti môže vystrelit kapotu pri velmi prudkom maximálnom núdzovom brzdeni lebo snimac prekročí uhol pri preťažení ktoré vznikne pri prudkom zabrzdeni a snímač si potom "myslí" ze narazil do chodca a vystrelí pyropatrony Úsměv a to už je potom iná škoda v rádovo tisícoch eur........

Ps: kup si stary notebook za cca 150e s win 7 + klon HDS HIM za 120e a budes mat usetrene nervy a casom sa ti investícia vráti....
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Legend, napříč generacemi
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina