Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 8G vs 9G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 3
Zdenda_T je teď offline  Zdenda_T
PříspěvekZaslal: 2.1.2021 , 20:12   Citovat  

Ahoj, měl bych dotaz ohledně sedaček v C8G. Sem tam si sjedu v Civicu (8g predface) od manželky a připadá mi, že jsou sedadla, co se týká pohodlí, prostě perfektní (můj subjektivní názor) a teď můj dotaz:
Jsou sedadla v C9G taky tak pohodlná a jezdili jste v nějakém jiném autě (ne nutně Honda), kde by byly sedačky ještě lepší než ty z C8G?
Díky za případné info Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.1.2021 , 20:14   Citovat  

Sedačky bez problémů (C8g jsem měl 2016-2020 a 50tis.km, C9g mám od 2017 a teď 53tis.km s Tourerem a 15tis.km s 5D).
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.1.2021 , 21:15   Citovat  

Zdenda_T napsal:
Ahoj, měl bych dotaz ohledně sedaček v C8G. Sem tam si sjedu v Civicu (8g predface) od manželky a připadá mi, že jsou sedadla, co se týká pohodlí, prostě perfektní (můj subjektivní názor) a teď můj dotaz:
Jsou sedadla v C9G taky tak pohodlná a jezdili jste v nějakém jiném autě (ne nutně Honda), kde by byly sedačky ještě lepší než ty z C8G?
Díky za případné info Úsměv

Myslíš lepší, než ty v perforované kůži, s masážní funkcí, v elektrice, s odvětráváním...? Velmi šťastný
Nevím, jak sedačky v C8G, ale v Tourerovi mají výrazné boční vedení oproti jiným autům.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 2.1.2021 , 23:02   Citovat  

piskot napsal:
Myslíš lepší, než ty v perforované kůži, s masážní funkcí, v elektrice, s odvětráváním...? Velmi šťastný
Nevím, jak sedačky v C8G, ale v Tourerovi mají výrazné boční vedení oproti jiným autům.

Tak to co jsi napsal, nezní věru špatně Velmi šťastný ale mám třeba zkušenost z některých jiných aut, že ani na první pohled "nabušené" sedadla, nemusí být v konečném důsledku pohodlnější, než ty v C8G.
Namátkou Superb, Octavia, A4, A6, Mercedes C-kláda apod. Nezastírám ale, že v mojem případě můžou hrát důležitou roli bolavé záda (plotýnky) Úsměv
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 3.1.2021 , 15:21   Citovat  

Zdenda_T napsal:
Tak to co jsi napsal, nezní věru špatně Velmi šťastný ale mám třeba zkušenost z některých jiných aut, že ani na první pohled "nabušené" sedadla, nemusí být v konečném důsledku pohodlnější, než ty v C8G.

To mi povídej, naposledy jsem měl sesle v kůži, a bez zapnutého vyhřívání se spermie horempádem stěhovaly do podbříšku. O tom, že bych stýblo neprotáhl, ani nemluvě... Velmi šťastný
Zdenda_T napsal:
Namátkou Superb, Octavia, A4, A6, Mercedes C-kláda apod. Nezastírám ale, že v mojem případě můžou hrát důležitou roli bolavé záda (plotýnky) Úsměv

S koncernem mám zkušenosti jen s Oktávkou a Fábií, a zejména sedadla v Oktávce jsou přesně jako auto, neurazí, nenadchnou.
   Návrat  
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 5.1.2021 , 13:08   Citovat  

Zdenda_T: to je poprvé, co vidím, že je někdo tak nadšený ze sedaček v C8G. Dle mého jsou "v pohodě" a stejně tak v C9G. Není problém v nich jezdit, ale třeba A8G má sedačky o parník lepší. Další auto, které jede jinou ligu je Lexus GS.

U prémie jsou často problém levné základní sedačky - např. v C200d jsou v podstatě hrůza pro socky, co si musí z nějakého divného důvodu koupit MB, ale reálně na něj nemají. Tak jim MB prodá oholenou plečku, kterou zválcuje kde co, jen to "kde co" holt nemá ten správný znak na kapotě. Když si např. u BMW připlatíš za M-sitze, tak je to hned jiná liga než (látkový) základ v 318i, u MB je to to stejné (sedaček mají pro C několik typů). V tomto jsou super Japonci, protože obvykle mají rovnou jen to pořádné a není třeba nic řešit. Konkrétně ten A8G má dle mého sedačky silně nad rámec mnoha i podstatně novějších a dražších aut, dlouhá léta jsem nebyl z ničeho nijak zvlášť unešen. Nakonec ani ten Lex není nijak moc lepší, má hlavně širší možnosti nastavení.

Pochopitelně prkno ve Fabii nemá smysl vůbec řešit, v Octavii jsou od 3G rozumné "ergoseats" či jak tomu říkají, standard je určitě (pro mě) horší než v C9G. RS taky mělo sedačky slušné. Superb 3G má sedačky podobné jako C9G, prostě "na pohodu", do Frankfurtu s tím člověk dojede v pohodě (mnohem víc vadí příšerné základní rádio, ostuda).
   Návrat  
bphot0 je teď offline  bphot0
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.1.2021 , 15:15   Citovat  

C9G Tourer z Bretaně do Prahy na jeden zátah naprosto v pohodě. Cca 13 hodin v autě, jednou tankování + močení, jednou rychlé močení. Takže to jde i dál, než do Frankfurtu. Záda v pohodě (sedím spíš kolmo, na dlouhých cestách mimo ČR občas mírně sklopím). Problém pouze vytlačené okraje slipů do hýždí, od té doby si lépe vybírám prádlo Velmi šťastný
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 7.1.2021 , 18:30   Citovat  

skyline napsal:
Zdenda_T: to je poprvé, co vidím, že je někdo tak nadšený ze sedaček v C8G. Dle mého jsou "v pohodě" a stejně tak v C9G. Není problém v nich jezdit, ale třeba A8G má sedačky o parník lepší. Další auto, které jede jinou ligu je Lexus GS.

U prémie jsou často problém levné základní sedačky - např. v C200d jsou v podstatě hrůza pro socky, co si musí z nějakého divného důvodu koupit MB, ale reálně na něj nemají. Tak jim MB prodá oholenou plečku, kterou zválcuje kde co, jen to "kde co" holt nemá ten správný znak na kapotě. Když si např. u BMW připlatíš za M-sitze, tak je to hned jiná liga než (látkový) základ v 318i, u MB je to to stejné (sedaček mají pro C několik typů). V tomto jsou super Japonci, protože obvykle mají rovnou jen to pořádné a není třeba nic řešit. Konkrétně ten A8G má dle mého sedačky silně nad rámec mnoha i podstatně novějších a dražších aut, dlouhá léta jsem nebyl z ničeho nijak zvlášť unešen. Nakonec ani ten Lex není nijak moc lepší, má hlavně širší možnosti nastavení.

Pochopitelně prkno ve Fabii nemá smysl vůbec řešit, v Octavii jsou od 3G rozumné "ergoseats" či jak tomu říkají, standard je určitě (pro mě) horší než v C9G. RS taky mělo sedačky slušné. Superb 3G má sedačky podobné jako C9G, prostě "na pohodu", do Frankfurtu s tím člověk dojede v pohodě (mnohem víc vadí příšerné základní rádio, ostuda).

Díky za ten tip na A8G, toho jsem ještě nezkoušel a budu to muset někdy napravit. Ty sedadla v C8G mi přijdou super možná i kvuli toho materiálu potahů, nebo možná tím, že jsou trošku měkčí? Těžko říct.

Je mi jasné, že oholená prémie je bída.. sice se vozíš třeba v "Merglu", platíš pálky za servis, kde si můžeš dát "zadarmo" kafe, ale tím to víceméně končí. Je to každého volba a už jsem trochu OT Úsměv.
V té C-kládě co jsem jel, byly nějaké příplatkové, ale jestli to byly TOP, to nevím. Mělo to prodloužení sedáku, elektrické nastavení, ale masáž, nebo dofuky bočnic tam nebyly.
V Bavoráku jsem měl možnost vyzkoušet příplatkové M sedačky v E90, F34 a G30 a všechny byly naprosto skvělé a byl jsme z nich taky unešený.

Díky moc za reakci
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 8G vs 9G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina