Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 234, 235, 236  Další 
Zaslat odpověď

Strana 235 z 236
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.10.2021 , 8:27   Citovat  

piskot: 10G je prostě hlučné, po 9G bylo nutné to vytlumit, ať to stálo kolik chtělo (550k stojí tak 1.0, 1.5t je výrazně dražší). Právě proto, jak to bylo drahé stojí za to to udělat. Mít káru za takové peníze a nadávat, že je to hlučné je masochismus. Bohužel, v tomto bylo 9G lepší.

Mimochodem, kdybych koupil CR-V, na odhlučnění půjde taky - ne tak komplexní, protože kola jsou OK, ale ten rachot od motoru bych nebyl ochotný tolerovat. CX-5 je třeba o dost lepší, nechápu, proč to v Hondě tak odflákli (když naopak v Civiku motor slyšet skoro není).
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.10.2021 , 14:42   Citovat  

skyline napsal:
piskot: 10G je prostě hlučné, po 9G bylo nutné to vytlumit, ať to stálo kolik chtělo (550k stojí tak 1.0, 1.5t je výrazně dražší). Právě proto, jak to bylo drahé stojí za to to udělat. Mít káru za takové peníze a nadávat, že je to hlučné je masochismus. Bohužel, v tomto bylo 9G lepší.

Tohle prostě mám opačně. Když koupím auto dejme tomu za 300 tisíc, tak nějak automaticky předpokládám, že se někde šetřilo a budu muset dát extra peníze na něco dalšího. Avšak u auta za půl mega? Dávat ty peníze jen proto, že jsem fanda značky a holt to odhlučnění pos.rali?
Myslím, že dnes to Honda dotáhla tak daleko, že už neobhájí vyšší cenu svých aut ve světle toho, jak katují kosty.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.10.2021 , 15:35   Citovat  

piskot: nerozumím, jakou úvahou jsi došel k tomu, že jsem auto odhlučnil "protože jsem fanda značky"? Já to odhlučnil, protože jsem fanda ticha.

Určitě jsem mohl dát skoro 640k někomu jinému, ale problém je v tom, že tam typicky pos.ali věci, které jsou buď na odstranění mnohem dražší nebo odstranit vůbec nejdou. Navíc mi neříkej, žes nikdy v žádném autě neměl nic extra - třeba odhlučnění (vč. repro) stálo 37k, ale letní 18" s gumami bylo dalších 36k. Podsvícené prahy tuším 10k. Přitom z pohledu funkčnosti je odhlučnění za ty peníze lepší volba než jiné disky. Je tedy blbost kupovat i ty disky, "protože v to v hondě pos.ali a dali tam jen ne moc pěkné 17"? Nemyslím si. Je to příplatek jako každý jiný, fandovství k značce v tom nevidím ani smykem.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.10.2021 , 17:01   Citovat  

offtopic

skyline napsal:
piskot: nerozumím, jakou úvahou jsi došel k tomu, že jsem auto odhlučnil "protože jsem fanda značky"? Já to odhlučnil, protože jsem fanda ticha.

Sorry jako, no. To vypadá, že by jsi šel i do odhlučnění Mercedesa. Takový "Áčko" na hluk nic moc.

skyline napsal:
Určitě jsem mohl dát skoro 640k někomu jinému, ale problém je v tom, že tam typicky pos.ali věci, které jsou buď na odstranění mnohem dražší nebo odstranit vůbec nejdou. Navíc mi neříkej, žes nikdy v žádném autě neměl nic extra - třeba odhlučnění (vč. repro) stálo 37k, ale letní 18" s gumami bylo dalších 36k. Podsvícené prahy tuším 10k. Přitom z pohledu funkčnosti je odhlučnění za ty peníze lepší volba než jiné disky. Je tedy blbost kupovat i ty disky, "protože v to v hondě pos.ali a dali tam jen ne moc pěkné 17"? Nemyslím si. Je to příplatek jako každý jiný, fandovství k značce v tom nevidím ani smykem.

Budeš se divit, ale poslední extra věc byl kus lina před chladičem u Š120. Pak jsem se trochu věnoval celému chladícímu systému, stačilo odvzdušnit, přepáskovat, atd., a výsledkem bylo, že auto topilo i v zimě a v létě jsem neznal vaření. Auto jsem používal jako služební...
Od dob C4G jsem na autech neměl navíc ani ň.
offtopic
   Návrat  
lukasko je teď offline  lukasko
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.10.2021 , 17:18   Citovat  

Piskot .. pozri si ahifi.cz .. tlmia sa rozne auta .. nova x7, Porsche, mercedes, audi, vsetky znacky ..to, ze si si ty nic nedokupil je tvoja vec .. ahifi

Su ludia ktorým nestaci "standard" ..nie je na tom nic zvlastne. A mozno keby si vytlmene auto vyskusal, chcel by si to aj ty..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.10.2021 , 20:21   Citovat  

lukasko napsal:
Piskot .. pozri si ahifi.cz .. tlmia sa rozne auta .. nova x7, Porsche, mercedes, audi, vsetky znacky ..to, ze si si ty nic nedokupil je tvoja vec .. ahifi

Su ludia ktorým nestaci "standard" ..nie je na tom nic zvlastne. A mozno keby si vytlmene auto vyskusal, chcel by si to aj ty..

Vytlemené auto bych uvítal snad jedině jako ředitel zeměkoule. Ticho, hudba pro uši netopýra... Alespoň maj' u AHifi co jíst...Úsměv

Já chápu, že v dnešní době musí i Honda dát do auta jen to nejnutnější, aby prodala, a zbytek je na majiteli auta. Ale pořád za cenu o cca. 100 tisíc vyšší, než u konkurence? A přitom už vlastně ničím nad auta jiných značek díky tomu nevyniká? Mimochodem, na prodejích je to vidět...
Ještě ten Tourer jsme koupili za cenu, u které někteří zvedali obočí. Ale titíž lidé nechtějí věřit, že za šest let s tím autem nebylo vůbec nic. Tourera (benzínového) dnes v bazarech najdete v počtu prstů jedné ruky. Obávám se, že warťasů bude poměr (prodané kusy/k prodeji v bazaru) zcela jiný...

Když tak čtu stesky na C10G, říkám si, kam ta Honda kráčí...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.10.2021 , 20:25   Citovat  

piskot napsal:
Vytlemené auto bych uvítal snad jedině jako ředitel zeměkoule. Ticho, hudba pro uši netopýra... Alespoň maj' u AHifi co jíst...Úsměv

Já chápu, že v dnešní době musí i Honda dát do auta jen to nejnutnější, aby prodala, a zbytek je na majiteli auta. Ale pořád za cenu o cca. 100 tisíc větší, než u konkurence?

Nemyslim si, ze je o 100tis drahsia .. porovnaj s japoncami s rovnakym vykonom.. alebo porovnaj s hociakou znackou a rovnakym vykonom..
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.10.2021 , 1:03   Citovat  

lukasko napsal:
Nemyslim si, ze je o 100tis drahsia .. porovnaj s japoncami s rovnakym vykonom.. alebo porovnaj s hociakou znackou a rovnakym vykonom..

Civic Elegance 545 tis. Kč.
Ale přeci jen, Kia Ceed Exclusive 470 tis. Kč, Hyundai I30 Family 400 tis. Kč, Family Smart 430 tis. Kč (asi výbavou bližší Civicu v Eleganci).
Jakými argumenty chceš přesvědčit lidi, aby si raději koupili Civic? Třeba tím, že se jim nejspíš nebude líbit odhlučnění? Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.10.2021 , 8:15   Citovat  

piskot napsal:
Civic Elegance 545 tis. Kč.
Ale přeci jen, Kia Ceed Exclusive 470 tis. Kč, Hyundai I30 Family 400 tis. Kč, Family Smart 430 tis. Kč (asi výbavou bližší Civicu v Eleganci).
Jakými argumenty chceš přesvědčit lidi, aby si raději koupili Civic? Třeba tím, že se jim nejspíš nebude líbit odhlučnění? Úsměv

A ktore z toho ma rovnaky vykon ako civic 1.5t? A zadny napravu ktora funguje? Odhlucnenie je rovnake pri civic, kie,i30, leone, atd = ziadne ... Takze este raz ..porovnaj rovnaky vykon!
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.10.2021 , 16:12   Citovat  

lukasko napsal:
A ktore z toho ma rovnaky vykon ako civic 1.5t? A zadny napravu ktora funguje? Odhlucnenie je rovnake pri civic, kie,i30, leone, atd = ziadne ... Takze este raz ..porovnaj rovnaky vykon!

Aha, ty sem taháš 1.5T... Výkonově zbytečný motor na auto segmentu "B" do provozu v ČR, potažmo v Evropě.
Tak nějak jsme se bavili o warťasovi si myslím.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.10.2021 , 16:58   Citovat  

piskot napsal:
Aha, ty sem taháš 1.5T... Výkonově zbytečný motor na auto segmentu "B" do provozu v ČR, potažmo v Evropě.
Tak nějak jsme se bavili o warťasovi si myslím.

Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný ok..nie, nikdy som sa o 1.0 nebavil a ani ty si nikde nespomenul, ze hovoris o 1.0..ale vidim, ze s tebou je dalsia konverzacia zbytočná ..prajem pekny den
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.10.2021 , 17:58   Citovat  

chalani ked citam co tu zas pisete ,musim reagovat ,lebo ked niekto povie ,ze je CXG hlucne oproti predoslim generaciam tak sa mi vo vrecku otvara nozik ... ked som presadol z 8,9G to XG tak to je uplne inte tlmenim a hlukom a mozes tam dat aj izolaciu za sto littov a nikdy to nebude mercedes E class ,kedze hluk nejde len cez podbehy ,ale robia ho spetaky tenke skla atd atd ..

popravde riesite totalne nezmysli ,keby chcem tiche auto tak si bud kupim nejaky land rover ,mercedes ,alebo elektromobil ..
kupite si beznu strednu triedu a potom rencate ,ze je to hlucne slabe a neviem co ,naco to potom kupujete ? tie dodatocne izolacie vam ako stoja za tie prachy ako fakt ? tiez som kedysi premyslal ci sa da nejako upravit moj civic aby bol na dlhe trasy komfortnejsi a je to taky isty nezmysel ako nejake dodatocne upravy vykonu ,chces vacsi vykon kup si nieco co ho ma od zakladu a to plati pre vsetko ...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.10.2021 , 18:19   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
chalani ked citam co tu zas pisete ,musim reagovat ,lebo ked niekto povie ,ze je CXG hlucne oproti predoslim generaciam tak sa mi vo vrecku otvara nozik ... ked som presadol z 8,9G to XG tak to je uplne inte tlmenim a hlukom a mozes tam dat aj izolaciu za sto littov a nikdy to nebude mercedes E class ,kedze hluk nejde len cez podbehy ,ale robia ho spetaky tenke skla atd atd ..

popravde riesite totalne nezmysli ,keby chcem tiche auto tak si bud kupim nejaky land rover ,mercedes ,alebo elektromobil ..
kupite si beznu strednu triedu a potom rencate ,ze je to hlucne slabe a neviem co ,naco to potom kupujete ? tie dodatocne izolacie vam ako stoja za tie prachy ako fakt ? tiez som kedysi premyslal ci sa da nejako upravit moj civic aby bol na dlhe trasy komfortnejsi a je to taky isty nezmysel ako nejake dodatocne upravy vykonu ,chces vacsi vykon kup si nieco co ho ma od zakladu a to plati pre vsetko ...

Odkedy som kupil cxg tak mi vadi hluk od kolies .. nie spataky alebo okna.. konkretne hluk od kolies na zlom asfalte .. vyriesit hluk od kolies stoji do 300e a v tom su uz aj vytlmene dvere takze zlepsena hudba.. podla mna to stoji za to
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.10.2021 , 19:04   Citovat  

DOHCVTEC napsal:

OK OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.10.2021 , 19:08   Citovat  

lukasko napsal:
Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný ok..nie, nikdy som sa o 1.0 nebavil a ani ty si nikde nespomenul, ze hovoris o 1.0..ale vidim, ze s tebou je dalsia konverzacia zbytočná ..prajem pekny den

Civic C10G Elegance za 545 tis. fakt nevypadá, že jsem měl na mysli warťase? Chm jo, i skyline před tím warťase zmínil, a Civic s motorem 1.5T posunul na pozici daleko dražšího auta...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.10.2021 , 19:11   Citovat  

piskot napsal:
Civic C10G Elegance za 545 tis. fakt nevypadá, že jsem měl na mysli warťase? Chm jo, i skyline před tím warťase zmínil, a Civic s motorem 1.5T posunul na pozici daleko dražšího auta...

Kupoval som 1.5t za 22tis e .. to je kolko? 550tis czk
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.10.2021 , 12:16   Citovat  

piskot: ano, MB A bych tlumil téměř jistě. Céčko neznám, éčko bych netlumil. Ad extra věci - fajn, a ty 200k za Exe jsi dával proč, když nic "navíc" nepotřebuješ? Měl sis koupit Comforta a jak bys ušetřil, kdepak nějaké blbiny navíc, to je pro lůzry Velmi šťastný

DOHCVTEC: co se ti kde otvírá je mi vcelku fuk, měl jsem 4 roky C9G a přesednutí do C10G je bohužel po stránce rachotu od kol hrůza. Tak jsem to vyřešil, co s tím máš za problém? Ať ti nepraskne žilka Mr. Green

lukasko: přesně tak OK Za mě každá věc, která člověku k něčemu je, je smysluplná. Jedno, jestli jde o auto, bydlení nebo hadry. Komu to za to nestojí nebo mu to nevadí, tak ať klidně netlumí, není to povinnost a popravdě reakce piskota a DOHCVTECa naprosto nechápu. Spíš mi přijde, že by to nejradši udělali taky, ale nechce se jim ty peníze dávat a tak sami sebe přesvědčují, jaká je to kravina. Nějak si nedovedu představit, že bych někomu psal, že je debil, že si koupil auto v maximálce, když přece jezdí i základní výbava a vyhazovat peníze za něco lepšího je blbost. Ta jejich agresivita je docela komická. Úsměv
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.10.2021 , 12:55   Citovat  

Tvl, chlapi, vy jste si asi něco dali, že? Velmi šťastný Jwště, že ne všichni.
Ten, kdo má možnost srovnání ví, že FK7/FK8 je od podvozku opravdu hlučné auto. Bylo to tak vnínatelné, že i na předváděčce FL FK7, mi sama žena i synek řekli, že v tom autě je kravál.
Někdo bere auto jako prostředek k přesunu z bodu A do bodu B a já to chápu. Na druhou stranu, osobně mám rád věci dokonalé, takže mě netrápí se autu pověnovat a zdokonalit ho.
Nehejtuju tu první skupinu, tak se divím, že její "zástupci" kopou do těch, kteří se nespokojí s nedostatky (pardon standardem v třídě/segmentu) HaHaaa
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.10.2021 , 13:39   Citovat  

Jopeeeno: OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2021 , 2:55   Citovat  

skyline napsal:
piskot: ano, MB A bych tlumil téměř jistě. Céčko neznám, éčko bych netlumil. Ad extra věci - fajn, a ty 200k za Exe jsi dával proč, když nic "navíc" nepotřebuješ? Měl sis koupit Comforta a jak bys ušetřil, kdepak nějaké blbiny navíc, to je pro lůzry Velmi šťastný

Nějak jsem to nepochopil, ale to myslím přežiju. Úsměv pifko
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2021 , 2:57   Citovat  

lukasko napsal:

Ach jo, má cenu psát, že jsem koukal do ofiko akčních ceníků?
Kdo chce, ať si jede na Slovensko pro 1.5T za cenu warťase, že...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.10.2021 , 8:24   Citovat  

piskot napsal:
Ach jo, má cenu psát, že jsem koukal do ofiko akčních ceníků?
Kdo chce, ať si jede na Slovensko pro 1.5T za cenu warťase, že...

Neviem co si pozeral, ja ti hovorim kolko som zaplatil ja .. a porovnaval som nazivo, v showroome a dost znaciek ..

.. z tvojej strany uz naozaj nema cenu nieco pisat .. papa
   Návrat  
Ivoč je teď offline  Ivoč
1 háčko
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 16.10.2021 , 9:21   Citovat  

No já v sedanu nemám ten pocit,že musím něco tlumit,ledaže bych chtěl upgradovat repro v předních dveřích.naproti tomu synův C9g tourer je vytlumený kompletně a pořád je dle mě hlučnější než můj sedan.O Del Solce ani nemluvě.Bez vytlumení se v tom se střechou nedalo jet,po vytlumení je to o 100% lepší,ale když jedu nad 100 tak vypínám rádio.
Předtím C6g sedan a taky v pohodě bez tlumení do doby instalace výfuku ultersport. Pak jsem tlumil.
Takže za mě,je to dáno konstrukcí auta,sedany jsou v tom bezesporu lepší a čím novější auto,tím méně hlučné.
A když chce někdo ticho "na palubě" tak musí tlumit jakékoliv auto. Takový Rolls Royce má v sobě přes 100 kg tlumení
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2021 , 9:58   Citovat  

Ivo, Tvůj sedan jezdí na užších pneu a hlavně, Tvůj zavazadelník má "plato", ne sítku Úsměv
Píšu, že jsme jeli ve faceliftu FK7 a přesto hukot. Tady se nic zásadního, co se týče hluku, nezměnilo.
Ceny je asi zbytečné donekonečna komentovat. Kdo nekoupil 1.5T do loňského jara, zaplatil za 1.5T později ranec. Mě se podařilo sehnat skladovku Sport+ pod 600.000 Kč. Ještě, že mě osvítilo. Dnes je za tu cenu litr. Sedm kil bych teď za Sport+ nedal. Asi bych si při potřebě koupě přeplňovaného čtyřválce zašel ke konkurenci (FASTBACK N) Mr. Green
   Návrat  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2021 , 16:08   Citovat  

lukasko napsal:
Odkedy som kupil cxg tak mi vadi hluk od kolies .. nie spataky alebo okna.. konkretne hluk od kolies na zlom asfalte .. vyriesit hluk od kolies stoji do 300e a v tom su uz aj vytlmene dvere takze zlepsena hudba.. podla mna to stoji za to

hluk od kolies maju vsetky auta pokial to nieje auto za dva mega ,takze je to nezmysel ,vela robia aj gumy ...

inak porovnavate tu nezmysli ,lebo CXG je tichcie od motora tym padom mozno vodic viac vnima hluk od pneu a spetakov ..

ked raz zmeras hlukomerom hluk z 8-9G a z 10G tak na 1000% je XG tichsi ,dalej uz to nema cenu riesit
akokeby som vravel tesla 3 je najhlucnejsie auto lebo najviac pocut hluk od kolies pořádnej výtlem
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 16.10.2021 , 16:19   Citovat  

lukasko napsal:
Neviem co si pozeral, ja ti hovorim kolko som zaplatil ja .. a porovnaval som nazivo, v showroome a dost znaciek ..

.. z tvojej strany uz naozaj nema cenu nieco pisat .. papa

Ale jo, teď třeba, že mě bavíš... Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.10.2021 , 16:52   Citovat  

DOHCVTEC napsal:
hluk od kolies maju vsetky auta pokial to nieje auto za dva mega ,takze je to nezmysel ,vela robia aj gumy ...

inak porovnavate tu nezmysli ,lebo CXG je tichcie od motora tym padom mozno vodic viac vnima hluk od pneu a spetakov ..

ked raz zmeras hlukomerom hluk z 8-9G a z 10G tak na 1000% je XG tichsi ,dalej uz to nema cenu riesit
akokeby som vravel tesla 3 je najhlucnejsie auto lebo najviac pocut hluk od kolies pořádnej výtlem

Tak kasli na to .. neskusil si to..ale je to nezmysel.. hlavne, ze ty vies ..a nas nechaj kupovat si zbytocne tlmenie .. dohoda?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 18.10.2021 , 6:51   Citovat  

piskot: nevěš hlavu, vysvětlení po lopatě: je-li cokoliv "navíc" nad rámec kupní ceny auta zbytečné, pak je zbytečné i "cokoliv navíc" nad rámec základního modelu. Takže plácání nesmyslů o tom, jak si koupil Exe, ale je nesmysl koupit kola nebo tlumení, je ještě komičtější, než co předvádí DOHCVTEC.

DOHCVTEC: ať to rozseknem: jaký jsi měl C9G, jak dlouho, kolik jsi s tím najezdil a jaký máš teď C10G, jak dlouho a kolik najeto?
   Návrat  
CageJ je teď offline  CageJ
PříspěvekZaslal: 24.10.2021 , 12:39   Citovat  

lukasko napsal:
ano ale uz ho nekupis a ak tak stoji v DE 34 999€ alebo u nas 27 999 / 799 999 CZK

Akurat, ze v tej cene kupis ledaze ho*no..
BTW Hyundai je tiez ohluceny jak kr*va... mozes si kupit i30N ale interiet je desny, este horsi nez v HONDA..

Mne 1.5T maximalne vyhovuje. Ano sedan je tichsi ale hatch je zabavnejsi. Mne to nevadi, prave naopak.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.10.2021 , 22:05   Citovat  

CageJ napsal:
ano ale uz ho nekupis a ak tak stoji v DE 34 999€ alebo u nas 27 999 / 799 999 CZK

Akurat, ze v tej cene kupis ledaze ho*no..
BTW Hyundai je tiez ohluceny jak kr*va... mozes si kupit i30N ale interiet je desny, este horsi nez v HONDA..

Mne 1.5T maximalne vyhovuje. Ano sedan je tichsi ale hatch je zabavnejsi. Mne to nevadi, prave naopak.

Pisal som to uz viac krat..odhlucnenie je vsade na rovnakej urovni (ziadne) .. ci je to leon, ceed, i30, fabia.. atd .. jednoducho v rovnakej triede v podobnej cene je aj to odhlucnenie nulove .. mozno a3/a4 audi na tom bude lepsie.. ale to netusim ..nemam vyskúšané Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 10g
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 234, 235, 236  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina