Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Legend, napříč generacemi
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 
Zaslat odpověď

Strana 14 z 14

Máte, jako nadšenci, reálný zájem přijet na Legendí sraz do okolí Brna v roce 2019?
Ano
95%
 95%  [ 20 ]
Ne
4%
 4%  [ 1 ]
Hlasovalo : 21
Celkem hlasů : 21

ondrous je teď offline  ondrous
PříspěvekZaslal: 27.8.2021 , 17:42   Citovat  

Ahoj, moc ti toho neporadím, ale za mě:
1. netuším. Občas při nízkých otáčkách taky slyším takové plechové "drnčení" ale nikdy jsem nepřišel na to, odkud to je. Ale bude to asi něco jiného, z přihrádky spolujezdce to neslyším.
2. trochu bych se bál o převodovku člověče. Uvidíš až tam vyměníš olej.
3. to je hodně zvláštní, mluvíš o posilovači nebo o tom nouzovém brždění (CMBS), které se aktivuje jako poslední v řadě (první je pípání a blikající display, pak přitáhnutí bezpečnostního pásu, pak brždění) - to asi ne, to bys poznal podle těch dalších příznaků. Řekl bych, jestli nemáš spíš něco s brzdama, nechal bych si je prohlédnout
4. Mluvíš určitě o tom "gumovém" potahu tlačítek, aby měly v originále takovej měkkej touch. Občas se poškrábe, žlutej jsem ho nikdy neviděl, třeba byl předchozí majitel kuřák a je to nějak z toho, nevím. (ty z techničáku nevíš, kdo byl předchozí majitel?)
5. Bouraček je na bazosi dost a rádi Ti díly prodají (nijak levně). Volant bych si nechal zrepasovat, jsou na to firmy, stojí to ca. 2000 Kč a je jak novej (dělal jsem to asi na všech Legendech, je to běžný problém)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
ondrous je teď offline  ondrous
PříspěvekZaslal: 27.8.2021 , 17:43   Citovat  

1. netuším. Občas při nízkých otáčkách taky slyším takové plechové "drnčení" ale nikdy jsem nepřišel na to, odkud to je. Ale bude to asi něco jiného, z přihrádky spolujezdce to neslyším.
2. trochu bych se bál o převodovku člověče. Uvidíš až tam vyměníš olej.
3. to je hodně zvláštní, mluvíš o posilovači nebo o tom nouzovém brždění (CMBS), které se aktivuje jako poslední v řadě (první je pípání a blikající display, pak přitáhnutí bezpečnostního pásu, pak brždění) - to asi ne, to bys poznal podle těch dalších příznaků. Řekl bych, jestli nemáš spíš něco s brzdama, nechal bych si je prohlédnout
4. Mluvíš určitě o tom "gumovém" potahu tlačítek, aby měly v originále takovej měkkej touch. Občas se poškrábe, žlutej jsem ho nikdy neviděl, třeba byl předchozí majitel kuřák a je to nějak z toho, nevím. (ty z techničáku nevíš, kdo byl předchozí majitel?)
5. Bouraček je na bazosi dost a rádi Ti díly prodají (nijak levně). Volant bych si nechal zrepasovat, jsou na to firmy, stojí to ca. 2000 Kč a je jak novej (dělal jsem to asi na všech Legendech, je to běžný problém)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
ma®vays je teď offline  ma®vays
1 háčko
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 27.8.2021 , 18:53   Citovat  

ondrous napsal:
3. to je hodně zvláštní, mluvíš o posilovači . . . Řekl bych, jestli nemáš spíš něco s brzdama, nechal bych si je prohlédnout
Mluvím asi o posilovači. Měl jsem to 3 týdny v Hondě Kolín. Platil sem si i celkovou prohlídku vozu. Ale po zkušenostech s jinými servisy bych se vůbec nedivil, kdyby to ani neprojeli Smutný

ondrous napsal:
4. Mluvíš určitě o tom "gumovém" potahu tlačítek (ty z techničáku nevíš, kdo byl předchozí majitel?)

Auto je psáno na firmu.

ondrous napsal:
5. Volant bych si nechal zrepasovat, jsou na to firmy, stojí to ca. 2000 Kč a je jak novej (dělal jsem to asi na všech Legendech, je to běžný problém)

Dáš mi nějaký link, kde máš dobré zkušenosti? A dělají jen volanty, nebo se dají i jiné části vozu? Například na místě za spolujezdcem jezdilo zichr dítě . . . kůže tam je i potrhaná. Naštěstí jen na zadní straně sedačky spolujezdce a na dveřích kolem repráků.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
capino je teď offline  capino
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.8.2021 , 14:49   Citovat  

Kolínu bych se nebál, lepší servis na Hondy asi nebude. Tu převodovku bych si nechal udělat taky u nich. Má svoje specifika a pochybuju, že o ní někde budou vědět víc. To že kope při volbě voličem je problém.
Jinak CMBS stejně jako jiný asistenti by se mělo dát vypnout vlevo u budíků. Jsou tam tři tlačítka. Jestli to tam nebude tak to vypnout nejde.
To pogumování na tlačítkách se sedře používáním, pod tím už je jen plast, takže leda sehnat jiný z bouračky. Ty se občas objevují hlavně na Bazoši, chce to sledovat.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 30.8.2021 , 15:15   Citovat  

capino napsal:
Kolínu bych se nebál, lepší servis na Hondy asi nebude. Tu převodovku bych si nechal udělat taky u nich. Má svoje specifika a pochybuju, že o ní někde budou vědět víc. To že kope při volbě voličem je problém.
Jinak CMBS stejně jako jiný asistenti by se mělo dát vypnout vlevo u budíků. Jsou tam tři tlačítka. Jestli to tam nebude tak to vypnout nejde.
To pogumování na tlačítkách se sedře používáním, pod tím už je jen plast, takže leda sehnat jiný z bouračky. Ty se občas objevují hlavně na Bazoši, chce to sledovat.

Ten Kolín mám dost z ruky. Nejspíš to nechám v Hondě Ostrava, nebo tady v Opavě máme firmu, která se specializuje přímo na opravy automatických převodovek . . . nic jiného nedělají.

Možná to jen dlouho stálo. Co sem s tím vyjezdil půl nádrže, tak už to nekope tak, jak to kopalo. Přesněji, už to není cítit, ale zvuk to vydává pořád.
   Návrat  
džany je teď offline  džany
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.9.2021 , 19:52   Citovat  

Pěkný večer,
dlouho jsem ho chtěl a čekal jsem, že to bude super auto ..... ale je to daleko lepší než jsem si myslel . Mám ještě CRX 1 a accorda aerodecka 5 .... každé auto má něco do sebe, ale Legend mě překvapil jak pěkně se s ním jede dálka i klidně jen město .... to ticho, ten relax - ten motor když se probudí tak ani neposlouchám BOSE. Prostě nádhera.

koupil jsem přímo tuhle:

tudy odkaz

image0.jpeg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
image0.jpeg, 3.16 MB
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.9.2021 , 4:17   Citovat  

Gratuluji. Pán na videu má pravdu. Mám to auto chviličku a se vším musím souhlasit. Já oproti tobě koupil kousek z opačného spektra... za pár korun, ale čeká mě spousta práce, než ho uvedu do dokonalého stavu. Odkud jsi?
   Návrat  
džany je teď offline  džany
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.9.2021 , 14:49   Citovat  

Děkuju, ono je to težky ... je jich malo a vetsinou je to dost jety. Chtel jsem si ho koupit pozdeji, ale to uz by byl vyber jeste horsi tak jsem to udelal radsi driv.
Hradec Kralove
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.9.2021 , 16:04   Citovat  

džany napsal:
Hradec Kralove

Tak to přijedu na kafíčko a porovnáme si pindíky. Musím se podívat a ideálně vyzkoušet, kde všude je ten můj kousek špatně... hlavně tedy okolo převodovky.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.9.2021 , 17:21   Citovat  

Mohu vřeledoporučit:
tudy odkaz
Objednáno, právě sem to namontoval. Vypadá skvěle, jako originál. Funguje.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.10.2021 , 6:41   Citovat  

Hledal jsem nějakou lepší náhradu původního displeje nad středovým panelem, protože na tom mém není nic vidět. Ale našel jsem jen tohle. Android Vertical screen

Ještě lepší řešení (které prozatím pro legend neexistuje) je toto.
Vypadá hodně povedeně, vkusně a pro hodně modelů. Snad brzy i pro legend.
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Honda Legend, napříč generacemi
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina