Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 
Zaslat odpověď

Strana 38 z 38
the_klima je teď offline  the_klima
PříspěvekZaslal: 23.11.2021 , 9:36   Citovat  

Ahoj,

to vypadá slibně. Ale ještě mi řekni, jak to drží na palubovce (to musím ještě něco dokoupit?) a můžu magnetku nalepit na obal telefonu nebo jak to funguje?
Díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
skyline je teď offline  skyline
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.11.2021 , 10:19   Citovat  

the_klima: právě jsem si (do jiného auta) koupil držák Brodit. Je to ze dvou částí - základna, která je na míru pro konkrétní auto a pak vlastní držák na telefon (buď na míru dle telefonu nebo nějaký univerzální). A jakkoliv jsem naopak velkým příznivcem magnetických držáků do větracích mřížek, tak toto je taky moc fajn (bohužel, do čím dál tím víc aut to do mřížky větrání dát vůbec nejde kvůli jejich zapuštění do palubky). Akorát je to teda docela drahé, základna stála myslím 600 kč a dalších 600 Kč držák.
   Návrat  
HonzaC je teď offline  HonzaC
PříspěvekZaslal: 24.11.2021 , 17:23   Citovat  

the_klima napsal:
Ahoj,

to vypadá slibně. Ale ještě mi řekni, jak to drží na palubovce (to musím ještě něco dokoupit?) a můžu magnetku nalepit na obal telefonu nebo jak to funguje?
Díky

dokupovat nemusíš nic, vše je v té sadě za cca 130 korun, ta základna je na palubovce přilepená (strhneš ochranou vrstvu a nalepíš) a součástí balení jsou i tuším 3 různý magnetky na zadní stranu telefonu o různé velikosti (sám obal nepoužívám, takže mám nalepeno přímo na telefonu, ale nevidím důvod, proč by to nešlo nalepit na obal, pokud bude mít aspoň trochu rovný povrch).. všiml jsem si, že u odkazu na CZC, který jsem k tomu připojil byla negativní recenze, že to telefon neudrží, nevím, já s ním jsem naopak velmi spokojen, je pravda že mám menší a asi i docela lehkej telefon, tak otázka jak si to poradí s nějakým pádlem, ale u mě to drží opravdu silně a oproti tomu do výdechů i ta manipulace s ním je jednodušší (naopak z něj mi telefon má tendenci padat, pokud zároveň není na nabíječce, teprve poté drží dobře a taky v tom držáku ve výdechu je telefon v pro mě horším úhlu a třeba v případě silného sluníčka na dipleyi téměř nic nevidím)
   Návrat  
piskot je teď offline  piskot
4 háčka
PříspěvekZaslal: 24.11.2021 , 18:43   Citovat  

Magnetické řešení. Plíšek pro magnetické přisátí je na obalu mobilu, tzn. vlastní mobil je nijak nedotčen.

IMG_20211119_170815.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
IMG_20211119_170815.jpg, 1.38 MB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
Civic 9G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 
Zaslat odpověď