Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
HN: Objednávka budíků z polska
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 
Zaslat odpověď

Strana 14 z 14
mot je teď offline  mot
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 18:57   Citovat  

2Patrik2 napsal:
A je třeba kupovat ho zvlášt nebo je součástí budíků

neni soucasti, je treba ho prikoupit Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 19:04   Citovat  

a nema nekdo zkusenost s timhle? to mi hlava nebere

tudy Podsviceni pristrojovky

osobne indiglo zasah v aute asi nechci,ale zmenu podsviceni v neco vyraznejsiho bych asi snesl
   Návrat  
Robbie je teď offline  Robbie
3 háčka
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 19:32   Citovat  

Hlavator napsal:
a nema nekdo zkusenost s timhle? to mi hlava nebere

tudy Podsviceni pristrojovky

osobne indiglo zasah v aute asi nechci,ale zmenu podsviceni v neco vyraznejsiho bych asi snesl

s indiglem to bude mit ale mnohem vetsi efekt a omladi ti to interier..nez tyhle "svetylka"
   Návrat  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 20:30   Citovat  

Robbie napsal:
s indiglem to bude mit ale mnohem vetsi efekt a omladi ti to interier..nez tyhle "svetylka"

to mozna,ale ja nepotrebuju nakup za XY penez a shanet nejake prevadece napeti,barvicky na rucicky atd..jen o neco zvyraznit podsviceni je to dobrý tak sem myslel jestli nekdo o tomhle neco nevi to mi hlava nebere
   Návrat  
Wrana je teď offline  Wrana
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.2.2010 , 21:13   Citovat  

Neni součástí... musíš to koupit
   Návrat  
majkl_l je teď offline  majkl_l
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.2.2010 , 10:42   Citovat  

takže:
z toho odkazu z googlu a podsvětlení nejsem moc chytrej...
našel jsem na aukru už i 120ti stupňový diody, který by teoreticky dokázaly udělat jinou barvu podsvětlení, avšak zatím s tím nemám zkušenosti a bude určitě zapotřebí vychytat slabší místa, aby podsvětlení bylo rovnoměrný... pokud ti jde o konkrétní odkaz, tak mi ho pošli... já jsem chtěl zkoušet experimentovat s tím podsvětlením, avšak mne se i líbil ten styl indigla, proto jsem šel rovnou do něj... Mrk

co se týče invertoru, tak je zapotřebí a není součásti dodávky z MoManu u budíků, čili musí se dokoupit...

zkusím se tu s někým dohodnout ohledně promazání tohoto vlákna, ať se to tu trochu pročistí a zbytek se pokusím schovat do archivu, případně do koše, aby bylo vidět co se všechno dělo..

s tím proč to neřadí vám nepovím, jediný co mne napadá jestli to není tím, že jsou jistý příspěvky, který mají prioritu a protože náš příspěvek měl dohodnutou prioritu jen na dva týdny, tak již prioritu nemá, tak je na nižších místech....

budíky jsou všechny odzkoušený, čili všechny sady byly napojeny na rozbočky dodaný k budíkům/invertorům a samozžejmě odzkoušeny jako kompletní sady aby se daly namontovat a jezdit Mrk

nicméně zkušenost mám takovou, že čím více "světlovníčků" (prostě těch budíků, i když je to třeba podsvit topení nebo třeba to logo co jsem si vzal navíc i já, tak podle toho "bzučí" ten invertor... když jsou zapojený tři (většina budíků v hondě) tak bzučí na vyšší frekvenci, při připojení čtvrtýho se fousek ztiší a jako by bzučen na nižší frekvenci - může to bejt jen subjektivní dojem.. každopádně v autě mne to neruší, do rádia jsem nezpozoroval že by se mi to přenášelo a jediný co jsem zjistil je to, že na to skutečně budu dávat potenciometr, abych to v noci stáhl, protože na můj vkus to svítí opravdu hodně....

zapojení potenciometru je v návodu přiloženému k invertoru a je záležitost poteniometru tuším 47-470 ohmů nebo kiloohmů - musím se podívat a koupit... v GM je to položka tuším do dvacky, záleží na provedení a velikosti potenciometru.. já se koukal na kroutící a malej, za ten snad chtěl 18 kaček... pak je tam nějakej odpor, záležitost korunová a pak drátky a trocha zručnosti, izolace nebo tišťáku, já to budu nejspíš drátkovat a schovávat do bužírky...

dál už nevímco jsem chtěl napsat...

dopravu s nikým momentálně nemám dohodnutou, takže mi čekaj 4 krabičky na počítači až si je někdo začne odebírat nebo mi řekne jak je chce poslat/převzít...

EDIT:
hlavator - už se mi zobrazily obrázky... jsem na jiný (slabší) mašině a chvíli jí to trvalo a všiml jsem si toho až po odpovědi... taky jsem uvažoval nad takovym podsvětlením, kdy by bylo několik diod a podle přepínače by sis měnil dle libosti podsvětlení... třeba se k tomu někdy dostanu, ale zatím se na to nechystám, to indiglo mi zatím vyhovuje, ale až mne omrzí, tak se nejspíš ozvu, co jsem vykutil Mrk
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.2.2010 , 14:05   Citovat  

takže robbiemu byly rámečky odeslány...
od Wrany mi přišel doplatek za budíky, od ostatních zatím nic, H_ironman tu má přeplatek a zatím nevím kdo to budete chtít poslat a kdo převzít, tak se klidně pomalinku ozývejte... já si ty budíky kdyžtak pomalu začnu asi vylepovat v pokoji kolem počítače jako dekoraci kouř
   Návrat  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
PříspěvekZaslal: 26.2.2010 , 18:39   Citovat  

Majkl: pošlu ti adresu po sz? já budu muset asi poštou a asi ti ještě něco doposlat.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 26.2.2010 , 18:47   Citovat  

nema problema..

BTW: už ti přišly rámečky Robbie?
   Návrat  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2010 , 10:57   Citovat  

Tak děkuju Majklovi za nákup budíků, mám je doma, už se těším až budou oslňovat Je to tam.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2010 , 11:44   Citovat  

tož to su rád...

chci vědět, zda přišly už i dalším....

za další: pošta s pojištěním byla 63,- a rozúčtování je takový, že s robbiem to řešit nebudu, poslal barvičku kouř
"chybí mi"
roverman 154,-
wrana 134,-
a H_ironmanovi jdu poslat zpátky 166,-
čímž bych tuto záležitost uzavřel a chci ještě potvrzení od ostatních, že je vše OK, ať mám klidný spaní.. díky Mrk

EDIT: H_ironmane pošli mi přes SZ numero účtu.. nemůžu to najít Smutný THX
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.3.2010 , 14:51   Citovat  

Mě dorazily v pořádku, čekal sem jen až napíšeš kolik ti jště dlužim. Pošli mi do sz číslo účtu, taky to nějak nemůžu oběvit... Je to tam.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2010 , 15:27   Citovat  

ramecky dorazili tak jak jsi slibil, jen me to trosku s barvickou trvalo promin...
Jinak co barvicka dobry?
Zitra sem lupnu fotku jak to vypada s rameckama... přátele Diky za super spolupraci
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.3.2010 , 15:57   Citovat  

barvička dorazila v pohodě, ani nevím, jak dlouho "jí" to trvalo.. každopádně se na to teprve chystám, vymejšlím jak osvítit KM, páč jsem vyházel všechny žárovky z palubky Hihi a taky přemejšlím nad tím, jestli ručičky nejdřív polepit a pak natříát, aby to šlo případně strhnout nebo jestli rovnou natřít... zatím jsem to nedokoumal a nedostal se k tomu.. teď řeším průsšvih se sedačkou a furt jsem se ještě nerozhodl kam dám potenciometr na regulaci intenzity podsvětlení těch budíků...

odkaz jsem našel zde: tudy odkaz
prachy chodily, tak než sem zase dávat číslo účtu kdybych ho blbě zkopčil Velmi šťastný
   Návrat  
VlastaFR je teď offline  VlastaFR
2 háčka
PříspěvekZaslal: 18.3.2010 , 21:36   Citovat  

Hlavator napsal:
to mozna,ale ja nepotrebuju nakup za XY penez a shanet nejake prevadece napeti,barvicky na rucicky atd..jen o neco zvyraznit podsviceni je to dobrý tak sem myslel jestli nekdo o tomhle neco nevi to mi hlava nebere

zrovna na tom makam. Ledky mi prisly a uz jen se na to vrhnout. Pujde to udelat i tak, ze svetlo bude pekne rovnomerne rozlozeny - to vyresim a nafotim Mrk mela by to byt hracka. Puvodne sem chtel modry podsviceni, ale pripadal bych si moc extravagantne Velmi šťastný a k auto by se to asi nehodilo. Takze vyhrala cervena jak u budiku, tak u tlacitek. Snad do konce vykendu to udelam, tak aby to bylo je to dobrý

ani nebudou potreba ty ledky v patici T5 za 50.- ale staci koupit obyc ledky + priletovat odpurky Mrk oni to maj taky tak udelany, ale je to zbytecny kupovat 2kusy za 50.-, kdyz si to poridis do 10kc 2ks Je to tam.
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 22.3.2010 , 20:50   Citovat  

je pravda, že se kolikrát daj udělat věci levněji než koupit, ale taky je fakt, že už jsem kolikrát něco bastlil a výsledek nebyl takovej jakej bych si představoval a ty prachy co jsem za to dal když jsem to koupil hotový jsem vydělal rychleji než když si to bastlím sám... holt nemám tak šikovný ruce jako někdo, tak občas zaplatím víc, ale čas proflákám jinak kouř
   Návrat  
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 22.3.2010 , 22:17   Citovat  

podsvícení vypínaču je prkotina, vyndáš tu patici koukneš jak je přidělaná stará žárovka,veeš LEDku na ní dáš odpor a nandáš jí místo žárovky a máš hotovo(pro mě byl problem připájet odpor ne ledku , ty drátky utíkaly a nechtělo se jim)
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.3.2010 , 10:08   Citovat  

tjn, to chce skutečně správně oštípat drátky, naohejbat a pořádně připájet.. já s tou myšlenkou na posvětlení čudlů teď taky laboruju, když mám tyhle budíky, tak aby ostatní taky vypadalo trchu víc k světu Hihi
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 26.3.2010 , 0:36   Citovat  

tož jak? šecko v ólrajtu? já jsem přeplatek odeslal, takže z ostatních to snad vytluču v nějhorším ve formě chmelového moku či jiného kvašeného zrna spolu s ukázkou jak to maj namontěný na HD
   Návrat  
ninja je teď offline  ninja
4 háčka
PříspěvekZaslal: 26.3.2010 , 0:39   Citovat  

majkl_l napsal:
tož jak? šecko v ólrajtu? já jsem přeplatek odeslal, takže z ostatních to snad vytluču v nějhorším ve formě chmelového moku či jiného kvašeného zrna spolu s ukázkou jak to maj namontěný na HD

tak to budes vypadat Velmi šťastný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 26.3.2010 , 0:43   Citovat  

nu což? křtít to nebudeme, abychom to nerozbili, tak alespoň tak ne?
mne včera o půlnoci stavěli benga, prej jestli jsem něco požil, já že jo - dvě plechovky birella na pumpě, když jsem tam kecal s lidičcima a pak prej, ty budíky jste si dělal sám? takže jsme pokecali a prej tak jeďte opatrně a odfičeli Hihi takže třeba se chtěli jen pokochat Velmi šťastný a to se musí zapít kouř
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 11.5.2010 , 22:55   Citovat  

zdarec sódruzi... máte nějaký fotky s nainstalovanejma indiglama? se tím chcou chlubit na momanu, tak prej esli jim něco pošlem... Mrk

jinak jak vám to fakčí? já sem si to osvětlil UV diodkama a udělal na to regulaci a bombička... Hihi
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.5.2010 , 23:18   Citovat  

Já má nainstalováno, fotky tedy na přání dodám. Jen jsem si zk*... zničil otáčkoměr. Nějak se mi podařilo zamáčknou ručičku a teď se mi nevrací. BTW: nedlužim ti ještě nějaký prachy?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.5.2010 , 10:47   Citovat  

to s tím otáčkoměrem by mne štvalo.. mne se to naštěstí podařilo provlíknout, ale musel jsem ty díry vevnitř máznout lihovkou, protože to svítilo do stran... akorát teda jsem to jouda utáhl asi víc než je třeba a nedávno jsem koukal, že to mám kolem šroubů takový zkroucený....

každopádně kdo chcete, aby vaše krasavice byla na MoMaNu, tak mi pošlete fotky auta a nainstalovanejch budíků a já jim to pošlu nebo jim to klíďo pošlete sami... Mrk já mám auto pořád v takovym venkovně vzhledovym stavu, že jim teď fakt fotky posílat nebudu Hihi leda nějaký starší
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.5.2010 , 12:10   Citovat  

spokojenost:)
Jinak fotky neni problem dodat...oni chcou i fotku auta?
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.5.2010 , 12:23   Citovat  

chcou jak vypadá v autě i auto.. páč jak vypadá v autě jim je asi jasný, tak jen aby věděli do čeho to lidi cpou a jak to vypadá zvenku... Mrk
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.5.2010 , 12:28   Citovat  

majkl_l napsal:
chcou jak vypadá v autě i auto.. páč jak vypadá v autě jim je asi jasný, tak jen aby věděli do čeho to lidi cpou a jak to vypadá zvenku... Mrk

jo pak mi to taky doslo HaHaaa
Ale na auto si budou muset pockat pac na takovou fotku to musi vypadat ze jo...az nalakuju listy, zrcatka atd....budou mit fotku...
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.5.2010 , 13:47   Citovat  

chvíli to potrvá i u mne... potřebuju toho tolik udělat... Smutný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.5.2010 , 14:53   Citovat  

majkl_l napsal:
chvíli to potrvá i u mne... potřebuju toho tolik udělat... Smutný

no me to povidej...clovek se na neco tesi, ale pak ti do toho prijdou jiny veci a uz setris nanovo...Smutný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 17.5.2010 , 15:21   Citovat  

tak jako prachy by byly,ale ja to nechci dat nekomu udelat, protoze zaprve mam pocit, ze bych to zvladl i sam nebo s pomoci, ale hlavne proto, ze u toho auta nejsem... mno a pak taky proc davat penize nekomu, kdyz muzou zustat na dalsi veci pro auto...
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
HN: Objednávka budíků z polska
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina