Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
z toho co tu čtu ...
Fórum: Chyby
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 2
posero je teď offline  posero
5 háček
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 7:26   Citovat  

mě je občas na blití z toho co tady napíšu to snad ne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 7:27   Citovat  

nápodobně to snad ne Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
shaman23 je teď offline  shaman23
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 7:54   Citovat  

jestli někdo na HD bude křičet: pomoooc, sundejte mě, tak mě asi Cody pověsil za dready na strom HaHaaa
   Návrat  
PepaCR5446 je teď offline  PepaCR5446
4 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 8:50   Citovat  

Velmi šťastný HaHaaa je to dobrý
   Návrat  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 9:00   Citovat  

Winie napsal:
nechapu toho kdo te za tohle bude kritizovat. stojim za tebou, sice se tu nemusi probirat jen hondy, troska ty konkurence neuskodi, marfi tu hodil jeste docela solidni tema, ktery uz je sice OT, ale ne uplne a to soutez o nejhezci zenu na honde. to byl podle me dost dobry napad a vztahuje se to k hondam. vsechno je jen o lidech a pokud se tu lidi budou chovat jako zvirata, tak udelaj hruzu i z ciste technickeho tematu. KO dle meho mineni by asi bylo na case nastolit prisnejsi pravidla, divim se moderatorum ze maj jeste tu trpelivost snaset ty urazky na svou osobu.

Ahaa..takze 20x "Marfi VS trikolka" je OK, ale jeden topic o zenskych (ktere k autum neodmyslitelne patri) je spatne? HaHaaa Presne jak rekl tady uz nekdo..holt se budes muset dovzdelat a naucit se klikat jinam nez jen na poslednich 40 topicu. Nikdo te nenuti lezt tam kam lezes..ale chapu ze lestit auto uz cloveka omrzi nekdy a je treba juknout na fotky zenskych ostatnich hondaru...ale aby se nereklo, tak se pak napise jak se ti to nelibi..

To mi pripomina 50% lidi co kouka na serialy typu "Ulice, Zahrada, Pouta, atd" a pak reknou ze se na to rozhodne nedivaji pořádnej výtlem
   Návrat  
maryo je teď offline  maryo
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 9:05   Citovat  

RASTA napsal:
to je přesně ono..člověk nesmí házet všechny do jednoho pytle...
vyříkali sme si to přes SZ a zjistili,že je to trošku jinak..mysleli si osobě to nejhorší,ale ve skutečnosti to tak špatný neni je to dobrý ..text je bez emocí a prostě není zabarvenej..kolikrát je umocněn tím,že daný příspěvek čte větší počet lidí (přes SZ "z očí do očí" a bylo po hádce)..takže chat by to řešil OK

Jj, hazet do pytle je chyba... A pak kdyz se snazim ty co to delaji presvedcit ze je to spatne, tak se to nekoho dotkne vic nez me a zacne se hadat... A ja porad verim ze spousta tech lidi nejsou spatni, prave proto to resim aby se nad sebou zamysleli... Ale asi to nema cenu no, nemuzem byt s kazdym zadobre, ale obcas mi to neda a mam chut se "chtit usmirit", ale ta druha strana evidentne ne Bueee...

A shodou okolnosti novy chat mam udelat ja(nebo alespon mel), ale to co jsem udelal o Vanocich se graficky nelibilo, tak bych uvital kdyby se nekdo graficky zdatnejsi angazoval... Jinak se na to teda o vikendu muzu zase podivat...
Tohle kdyby mohl nejakej Sopta nebo nejaky jiny grafik co ma cas to obarvit a rozvrhnout nejak jak by se vam to libilo(ale nekdo kdo ma s webem vic zkusenosti, protoze spousta lidi nema vubec vkus a jakkoliv, nic neni problem), tak by to dost pomohlo... Pripadne nejake dalsi pripominky jsou vitany...
   Návrat  
drone je teď offline  drone
4 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 10:39   Citovat  

MalTake napsal:
z toho co tu čtu poslední dobou,je mi vážně na to snad ne někteří by zasloužili pár facek,aby se konečně probrali Tak to valím bulvy

souhlas to snad ne
   Návrat  
cocks je teď offline  cocks
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 12:15   Citovat  

Newer napsal:
vzdyt vas nikdo nenuti si to cist
nebo ano?
je tak tezky kliknou na kategorii .. motor , podvozek .. cokoliv a najit si tam to co frci ?
nebo dokazete pouzivat jen zobrazovanych 40 top topicu ?
nevim no, me je docela sumak kdo tu co probira
pokud se nechova jako magor tak nevim proc by si tu nezalozil topic s holkama kdyz se mu chce, a ostanti tam maj zajem chodit....
ten kdo ho nema na to klikat nemusi ..

Přesně tak....mě přijde, že to tu někteří jedinci strašně moc žerou a místo očních čoček maj znak Honda ....copak chcete, aby to tady vypadalo jako v servisním manuálu k Honda ?

Jde přece taky o to, že jsme lidi, nějaká komunita..měli by jsme se taky trochu poznat atd ne? A ne jen řešit VTECy a svody a bla bla bla....

To, že tu občas někdo založí topic, který to tu opravdu zahlcuje zbytečně - od toho tu přece máme moderátory ne?
   Návrat  
Winie je teď offline  Winie
4 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 15:45   Citovat  

cocks napsal:
Přesně tak....mě přijde, že to tu někteří jedinci strašně moc žerou a místo očních čoček maj znak Honda ....copak chcete, aby to tady vypadalo jako v servisním manuálu k Honda ?

Jde přece taky o to, že jsme lidi, nějaká komunita..měli by jsme se taky trochu poznat atd ne? A ne jen řešit VTECy a svody a bla bla bla....

To, že tu občas někdo založí topic, který to tu opravdu zahlcuje zbytečně - od toho tu přece máme moderátory ne?
prosimte a jak se to tady jmenuje? ja do ted zil v tom ze honda club je club vlastniku, pripadne milovniku vozu znacky honda. a ted koukam ze ono ne... osobne bych tu radsi mel servisni navod k honde nez naky drbarny.
   Návrat  
Dave1984 je teď offline  Dave1984
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 17:06   Citovat  

já bych smazal celý honda-club pořádnej výtlem a šel se ožrat někam do hospody, protože tam se problémy řeší nejlépe je to dobrý
   Návrat  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 17:12   Citovat  

shaman23 napsal:
jestli někdo na HD bude křičet: pomoooc, sundejte mě, tak mě asi Cody pověsil za dready na strom HaHaaa

Něco takového bych nikdy nenapsal ...
   Návrat  
ian je teď offline  ian
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 17:18   Citovat  

Dave1984 napsal:
já bych smazal celý honda-club pořádnej výtlem a šel se ožrat někam do hospody, protože tam se problémy řeší nejlépe je to dobrý
pifko pifko pifko naštvanej zmatenej kiss me pifko pifko pifko kouř je to dobrý omlouvám se za počet smajlíků ale těch piv tam je málo Velmi šťastný
   Návrat  
shaman23 je teď offline  shaman23
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.6.2009 , 19:17   Citovat  

Cody napsal:
Něco takového bych nikdy nenapsal ...

aha tak sorry, něco sem špatně přečet..
   Návrat  
Cody je teď offline  Cody
3 háčka