Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
akce - nejlevnější havarijní pojištění již od1.700kč ročně
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 3
Veselac je teď offline  Veselac
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:04  Naposledy upravil Veselac dne 24.6.2018 , 20:18, celkově upraveno 6 krát. Citovat  

zdravím všechny Hondaře,

mnoho z Vás má přes nás sjednáné povinné i havarijní pojištění. Nově přicházím s další alternativou a to 800kč slevu na prvním pojistném. Výběr pojišťovny je na Vás Úsměv !!!
[/b]
pro koho je produkt určen?
- pro milovníky aut, kteří chtějí mít svoje auto vždy ochráněno před havárijí, odcizením, vandalismem, živelnou pohromou s plnou asistencí
- pro klienty, kteří potřebují ochránit své auto a nemohli by si při havárii či krádeži pořídit z finančních důvodů jiné vozidlo
- pro speciální skupiny fanoušků některé značky a pro unikátní automobily s rostoucí cenou
- pro vozidla s nízkou tržní hodnotou ale s vysokou pořízovací cenou náhradních dílů (pro Hondaře jak ušité Velmi šťastný )

příklad:

Honda Crx ED9 r.89 cena do 50.000kč
samostatné havarijní pojištění 1.700kč/ročně !!! po 10letech havarijního poj. 850kč/ročně
samostatné odcizení vozidla 500kč/ročně !!! po 10letech havarijního poj. 250kč/ročně
vandalismus 450kč/ročně !!! po 10letech havarijního poj. 225kč/ročně
- 20% sleva ode mě

Honda Civic VTI r.01 cena do 100.000kč
samostatné havarijní pojištění 2.800kč/ročně !!! po 10letech havarijního poj. 1.400kč/ročně
samostatné odcizení vozidla 950kč/ročně !!! po 10letech havarijního poj. 475kč/ročně
vandalismus 750kč/ročně !!! po 10letech havarijního poj. 375kč/ročně
- 20% sleva

Honda Prelude 2.2VTi cena do 150.000kč
samostatné havarijní pojištění 3.950kč/ročně !!! po 10letech havarijního poj. 1.975kč/ročně
samostatné odcizení vozidla 1.350kč/ročně !!! po 10letech havarijního poj. 675kč/ročně
vandalismus 950kč/ročně !!! po 10letech havarijního poj. 475kč/ročně
-20% sleva

v případě dotazů či kalkulace můžete kontaktovat tak jako vždy moji spolupracovnici na mailu vesely.m@kapitol.cz nebo pribylova.p@kapitol.cz , vše sjednáváme poštou nebo online a pro jihočechy možno osobně. Spousta z Vás jste již zvyklí, takže víte jak na to Úsměv Piště nejlépe jen na mail, zde se zdržuji max.2x do týdne. Děkuji

S pozdravem

Veselac HaHaaa

povinné ručení 2018.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
povinné ručení 2018.jpg, 124.32 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:07   Citovat  

můžu si zřidit havarijko i když sem u jiny pojištovny než kooperativa??
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:08   Citovat  

Povinný ručení a havarijní pojištění jsou dva různý produkty, takže samozřejmě můžeš Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:09   Citovat  

mrgrudge napsal:
Povinný ručení a havarijní pojištění jsou dva různý produkty, takže samozřejmě můžeš Úsměv

nevěděl jsem to jistě, diky za vysvětlení je to dobrý
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:10   Citovat  

sablos napsal:
nevěděl jsem to jistě, diky za vysvětlení je to dobrý

no je to můj obor, tak rád poradím přátele
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:10   Citovat  

přesně tak, můžeš si zřídit toto Havarijní pojištění ať jseš u jakékoliv pojišťovny. Pokud by jsi však chtěl spočítat i povinné ručení, stačí napsat. Ceny pro Honda club jsou více než zajímavé Úsměv
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:16   Citovat  

Veselac napsal:
přesně tak, můžeš si zřídit toto Havarijní pojištění ať jseš u jakékoliv pojišťovny. Pokud by jsi však chtěl spočítat i povinné ručení, stačí napsat. Ceny pro Honda club jsou více než zajímavé Úsměv

přemýšlim nad pojištěním odcizení části vozidla(to je když ti ukradnou rádio, světla nebo tak něco??) a vandalismem, pač už se mi stalo pár nemilých věcí.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:19  Naposledy upravil DanTe dne 12.1.2010 , 15:21, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

No já osobně hned jak převedu auto jdu do KASKA, protože když to vidim v práci, kolik lidí přijde k autu a je nabouraný a lístek nebo svědek nikde a zbudou jen oči pro pláč, tak bych tak nerad dopad, hlavně když chci dělat novej celolak.

Edit: To vidim na našich klientech, jednoznačně zaviní nehodu, ale už to nenahlásí k nám na pojišťovnu, protože nechce kvůli strženýmu bonusu platit pár stováků navíc.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:21   Citovat  

sablos napsal:
přemýšlim nad pojištěním odcizení části vozidla(to je když ti ukradnou rádio, světla nebo tak něco??) a vandalismem, pač už se mi stalo pár nemilých věcí.

není problém, jen pamatuj, že si musíš vždy zvolit alespoň jedno z prvních dvou pojištění tzn.Havárie vozidla nebo Odcizení celého vozidla a k nim potom co budeš chtít. Samozřejmě pokud se ti něco takového již stalo nebo stává Úsměv víš kolik to stojí
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:21   Citovat  

Prosím o změnu nadpisu na malá písmena ... je to proti pravidlům ... díky
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:22   Citovat  

Daver napsal:
Prosím o změnu nadpisu na malá písmena ... je to proti pravidlům ... díky

ok, omlouvám se
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:26   Citovat  

Veselac napsal:
není problém, jen pamatuj, že si musíš vždy zvolit alespoň jedno z prvních dvou pojištění tzn.Havárie vozidla nebo Odcizení celého vozidla a k nim potom co budeš chtít. Samozřejmě pokud se ti něco takového již stalo nebo stává Úsměv víš kolik to stojí

no stalo se mi to párkrat že sem přišel k autu a bud promáčklý dveře nebo blatnik.šel bych asi po tom odcizení vozidla a vandalismu se živlem.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:29   Citovat  

sablos napsal:
no stalo se mi to párkrat že sem přišel k autu a bud promáčklý dveře nebo blatnik.šel bych asi po tom odcizení vozidla a vandalismu.

Ale na tohle pozor, pokud tohle budeš na autě mít, tak aby to bylo prokázaný jako vandalismus, tak k tomu musíš mít policejní oznámení a pokud bude poznat, že to auto bylo nabouraný, tak ti to pojišťovna jako vandalismus neproplatí. Na tohle máš nejlepší KASKO, to ti pokrývá naprosto všechna rizika. Od vandalismu, po nabourání cizim autem až po živelné události.

EDIT: Nebo pak balíčky, kdy máš třeba živel, odcizení, havárie. Tzn. že si třebas vybereš to jak psal Veselac třeba odcizení, ale pak si k tomu nahodíš ještě havárii a vandalismus
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:34   Citovat  

mrgrudge napsal:
Ale na tohle pozor, pokud tohle budeš na autě mít, tak aby to bylo prokázaný jako vandalismus, tak k tomu musíš mít policejní oznámení a pokud bude poznat, že to auto bylo nabouraný, tak ti to pojišťovna jako vandalismus neproplatí. Na tohle máš nejlepší KASKO, to ti pokrývá naprosto všechna rizika. Od vandalismu, po nabourání cizim autem až po živelné události.

EDIT: Nebo pak balíčky, kdy máš třeba živel, odcizení, havárie. Tzn. že si třebas vybereš to jak psal Veselac třeba odcizení, ale pak si k tomu nahodíš ještě havárii a vandalismus

mohl bys mi to nak vysvětlit přes SZ rozdil mezi a kaskem a zde nabizeným havarijkem? at tu nezadělávame topic. diky
   Návrat  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:36   Citovat  

hele, neupsal jsi se? neni tam omylem o nulu navic?

CRX: vandalismus 4500kč/ročně !!!
Preluda: 950 rocne
Civic: 750 rocne

jinak jak ja to chapu, tak je sice hezky, ze zadna amortizace. Ale kdyz ma civic VTi rv. 2001 ma cenu do 100 000,- a posusuje se del ceny na trhu, tak to defakto je uz tim amortizovany, takze si za to novej dil nekoupim tak i tak, kdyz neco na aute rozsekam. Takze beztak mi zaplatite jen dil z vrakace nebo amortizovanej novej, protoze se budou pocitat ceny ojetin. Takze to s tou amortizaci neni tak uplne pravda, ze... vicemene si to koneckoncu i samo odporuje.

Ale presto je to peknej produkt... nerikam, ze neni :)
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:37   Citovat  

mrgrudge napsal:

pozor vandalismus se počítá i tak, jako u všech pojištění Kooperativy na cenu novou, ověřeno za 5 let praxe Úsměv Odhadce nafotí, popíšeš situaci a do obvykle do 10 dnů máš peníze !!!
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:44   Citovat  

Bitkar napsal:
hele, neupsal jsi se? neni tam omylem o nulu navic?

CRX: vandalismus 4500kč/ročně !!!
Preluda: 950 rocne
Civic: 750 rocne

jinak jak ja to chapu, tak je sice hezky, ze zadna amortizace. Ale kdyz ma civic VTi rv. 2001 ma cenu do 100 000,- a posusuje se del ceny na trhu, tak to defakto je uz tim amortizovany, takze si za to novej dil nekoupim tak i tak, kdyz neco na aute rozsekam. Takze beztak mi zaplatite jen dil z vrakace nebo amortizovanej novej, protoze se budou pocitat ceny ojetin. Takze to s tou amortizaci neni tak uplne pravda, ze... vicemene si to koneckoncu i samo odporuje.

Ale presto je to peknej produkt... nerikam, ze neni Úsměv

děkuji za upozornění, samozřejmě ta částka je opravdu 450kč, ihned opravuji. S pojistným plněním je to tak, že například pokud zboříš blatník a cena předního blatníku bude u podejců v průměru za 4.500kč tak dostáváš tuto částku. Žádnej vrakáč atd. Úsměv
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:45   Citovat  

Veselac napsal:
pozor vandalismus se počítá i tak, jako u všech pojištění Kooperativy na cenu novou, ověřeno za 5 let praxe Úsměv Odhadce nafotí, popíšeš situaci a do obvykle do 10 dnů máš peníze !!!

hele necitoval jsi špatnej příspěvek? Já o cenách nepsal kouř
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:46  Naposledy upravil DanTe dne 12.1.2010 , 15:48, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Veselac napsal:
děkuji za upozornění, samozřejmě ta částka je opravdu 450kč, ihned opravuji. S pojistným plněním je to tak, že například pokud zboříš blatník a cena předního blatníku bude u podejců v průměru za 4.500kč tak dostáváš tuto částku. Žádnej vrakáč atd. Úsměv

Přesně tak, amortizace se odečítá u škod z pojištění odpovědnosti. Na havarijním pojištění platíš pouze spoluúčast co máš sjednanou. Pouze pokud by oprava převyšovala teď nevim jak je to u Koopky, ale u nás 80% ceny vozu, tak by to byla škoda totální, ale to je jiná věc, to bych tu nerozebíral je to dobrý
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:46   Citovat  

jj,havarijko je snad všude za cenu novejch dílů na krámě OK
Čau panáčku Veseláči,asi si ke mně zase udělej čárku na havarijku a vandaly..a pošli mi cenu..Spoluúčast na hav. je kolik? přátele
   Návrat  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:51   Citovat  

Veselac napsal:
děkuji za upozornění, samozřejmě ta částka je opravdu 450kč, ihned opravuji. S pojistným plněním je to tak, že například pokud zboříš blatník a cena předního blatníku bude u podejců v průměru za 4.500kč tak dostáváš tuto částku. Žádnej vrakáč atd. :)

aaaaha, sem to blbec spatne pochopil, takze ne dle trzni ceny auta ale aktualni ceny novyho dilu, a to teda i origo... a to zaplatite i v pripade, ze existuje levnejsi nahrada apod. jo? bezproblemu jo? tak to je good... casem poridim, ted na to nemam. bys za tyhle sluzby zaslouzil metaaal :)
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 15:52   Citovat  

jojo ceny má bombový, si zjistim kolik by mě stálo HAV i POV v práci se zaměstnaneckou slevou a kdyžtak taky využiju tvých služeb kolego Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:03  Naposledy upravil Veselac dne 12.1.2010 , 16:07, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Bitkar napsal:
aaaaha, sem to blbec spatne pochopil, takze ne dle trzni ceny auta ale aktualni ceny novyho dilu, a to teda i origo... a to zaplatite i v pripade, ze existuje levnejsi nahrada apod. jo? bezproblemu jo? tak to je good... casem poridim, ted na to nemam. bys za tyhle sluzby zaslouzil metaaal Úsměv

přesně to je cena nová - tedy bez amortizace. U Kooperativy funguje již pár let i na majetkové pojištění. Proto drtivá většina podnikatelů, leasingovek atd. se pojišťuje zásadně u Kooperativy. Bývalo to vždy o dost dražší než u konkurence (to asi víte) kde měli ceny "časové" ale od teď je s tím konec Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:06   Citovat  

spoon napsal:
jj,havarijko je snad všude za cenu novejch dílů na krámě OK
Čau panáčku Veseláči,asi si ke mně zase udělej čárku na havarijku a vandaly..a pošli mi cenu..Spoluúčast na hav. je kolik? přátele

ahoj Spoone, tak co spokojenost s cenou povinnýho, co jsme spolu dělali? Velmi šťastný Rád s tebou udělám další obchod, stačí napsat Danče na mail a za 5 dní je hotovo. Jinak spoluúčast je 5% a min.2.000kč při odcizení vozidla
   Návrat  
Trix je teď offline  Trix
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:10   Citovat  

Prosimte do jake kategorie podle tabulek pojistovny spada Volvo V70 rv2002, plna vybava (navigace, kuze, automat, 8x airbag apod...) Do 150 000kc? nebo uz je to nad? Cena noveho auta byla cca 1,4M Diky
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:19   Citovat  

Trix napsal:
Prosimte do jake kategorie podle tabulek pojistovny spada Volvo V70 rv2002, plna vybava (navigace, kuze, automat, 8x airbag apod...) Do 150 000kc? nebo uz je to nad? Cena noveho auta byla cca 1,4M Diky

ta cena je přes 150.000tis ale pokud ti nevadí, že by si víc nedostal, tak to lze
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:22  Naposledy upravil Hellborn dne 12.1.2010 , 16:41, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Škoda, že jsem loni nemohl nové povinné... Bueee Uvidíme letos.

Šel by vandalismus k povinnému?
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:24   Citovat  

jinak příklad sám za sebe.

jak asi víte, měl jsem Hondu CRX EE8 Vti SiR, kterou jsem bouchnul na předek. Zkuste si na ní sehnat díly za pár korun. Nakonec jsem to vzdal a pořídil jsem celej předek z klasickýho CRXka. Oba blatníky, haubnu se spodním prolisem, kratší světla, nárazník i užší blinkry. Být tehdy tahle Havarijka, tak jsem si ho mohl dát do kupy a ještě slušně poladit. Za 1.700kč ročně bych neváhal a neříkám to protože jsem prodejce ale upřímně. To je to proč se to vyplatí pro toho kdo má rád svoje autí.

kdysi se to tu řešilo
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:30   Citovat  

Na starší auto se havárka rozhodně vyplatí a ještě ke všemu takhle levná, není to jen o poškození neznámým, ale když vás někdo prdne např. zezadu, tak vám pojišťovna dá prd, odečítají amortizaci a vy akorát spláčete, tady si auto dáte dokupy a ještě můžete na viníkově pojišťovně uplatňovat spoluúčast z hav. pojištění, ne vždy se proplatí, ale za pokus to vždycky stojí je to dobrý
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.1.2010 , 16:39   Citovat  

mrgrudge napsal:
Na starší auto se havárka rozhodně vyplatí a ještě ke všemu takhle levná, není to jen o poškození neznámým, ale když vás někdo prdne např. zezadu, tak vám pojišťovna dá prd, odečítají amortizaci a vy akorát spláčete, tady si auto dáte dokupy a ještě můžete na viníkově pojišťovně uplatňovat spoluúčast z hav. pojištění, ne vždy se proplatí, ale za pokus to vždycky stojí je to dobrý

přesně tak, mimochodem mám čerstvou vlastní zkušenost s BMW Úsměv) A víme kolik stojí díly u Hondy, zvlášť u menších sérií
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
akce - nejlevnější havarijní pojištění již od1.700kč ročně
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina