Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
STK jake zavady na autě tolerují.
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 23
Cajz je teď offline  Cajz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 0:39   Citovat  

Zdravím, chtěl bych se optat ce se na STK nejvíce hlídá?? Mám totiž na autě menší problém. A nejlepším řešením by bylo asi STK bez auta. Vím neni to legalní ale asi mi nic jineho nezbyde. Auto nemá funkční klaskon, nemá KAT, tlumená svetla nejdou spustit normálním způsobem, brzdy jdou zrejmně jen na předni napravě. A určitě tam bude vůle v uloženi podvozku atd. No auto ma hold nedostatky, momentálně nemám finance na všecky ty dily. Ale potřeboval bych jezdit. A nechci jezdit bez STK. Tak prosim o radu. PS: Vím asi bych to měl zešrotovat, ale doufám v zázrak.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 5:54   Citovat  

Cajz napsal:
Zdravím, chtěl bych se optat ce se na STK nejvíce hlídá?? Mám totiž na autě menší problém. A nejlepším řešením by bylo asi STK bez auta. Vím neni to legalní ale asi mi nic jineho nezbyde. Auto nemá funkční klaskon, nemá KAT, tlumená svetla nejdou spustit normálním způsobem, brzdy jdou zrejmně jen na předni napravě. A určitě tam bude vůle v uloženi podvozku atd. No auto ma hold nedostatky, momentálně nemám finance na všecky ty dily. Ale potřeboval bych jezdit. A nechci jezdit bez STK. Tak prosim o radu. PS: Vím asi bych to měl zešrotovat, ale doufám v zázrak.

To nemyslis vazne, ze s tim chces vyjet na ulici. To uz srot je, prave kvuli tomuhle se na STK chodi.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 6:04   Citovat  

Bez šance. Brzdy, vůle, světla, kat, to jsou věci, přes které na STK s problémama projít nejde. Ostatně, jde nejen o tvou bezpečnost, ale i o tvoje okolí.. (nechci moralizovat, ale uvaž sám, zda by ses nebál sebe potkat v protisměru)
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 6:20   Citovat  

Cajz napsal:

Ahoj,
pane kolego odkud jsi a HLAVNĚ JAKÉ MÁŠ AUTO??? Ozvi se mi.

Dnes budu vyndavat KAT bosal za original VTi C6G, tak rád poskytnu, nebude zajisté milionový zázrak, ale za cenu Kč 499,- ti ho rád přenechám, nebo se domluvíme jinak, elektriku umí dva kamarádi za příznivé velmi příznivé ceny - nějaké díly umíme sehnat - jde-li o páčku ovládání světel u volantu či???

Podvozek? Počkej si na podzimní akci HONDy -15% na vše i díly, jak to dělám já - silentbloky vycházejí velmi rozumně - kolem Kč 300,- s DPH. Nebo Intercars HONDA členi mají 20% na vše nejen na HONDy

Jinak ohledně STK se mi ozvi - není problém v Praze jinde nevím.

HONDAr
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 6:34   Citovat  

M@jk napsal:
Nebo Intercars HONDA členi mají 20% na vše nejen na HONDy

To by musel být člen,že? Úsměv

Cajz: No nevím, ale bál bych se s tím jezdit... Mně klepe pravý kloub (STK jsem s tím prošel,ale nahlásil jsem to technikovi hned,jak jsem vylezl s tím,že jsem to nestihnul opravit,protože po kroupách mají všude plno... Velmi šťastný ) a na STK jsem se ploužil a ke Kühnelovi to bude to samé - nerad bych,aby mi někde upadlo kolo... Ble

Bez katu neprojdeš emise (to jsem si před 2roky vyzkoušel, ale Fabie vedle prošla... HaHaaa), brzdy - to je bez komentáře,ty jsou jasný...
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 7:26   Citovat  

Což mi tak připomíná jeden trik na emise - vyject nádrž skoro do sucha a natankovat ethanol E85, sice na čistý ethanol to jede blbě, ale emise to má třetinové (CO kleslo na 1/3, HC na 1/4 původních hodnot - C5G bez katu), takže auta bez katu zpravidla procházejí. Potíž ovšem je, že na STK často vyžadují přítomnost katu už z principu - jestli je funkční nebo vysypaný, to už se pozná z emisí (a nebo taky nepozná Velmi šťastný)
   Návrat  
bordel je teď offline  bordel
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 7:45   Citovat  

Cajz napsal:

Tak tohle je treba duvod proc by Ministerstvo dopravy melo s tema stanicema neco udelat, aby tyhle auta vymizely ze silnic...

Tebe bych opravdu nechtel na silnici potkat. Nefunkcni klakson, brzdy jsou zrejme jen na predni naprave... nesouhlas jako joke dobry, jako realita k placi.
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 8:43   Citovat  

já klakson nemám 3roky Se stydím
jinak brzdim na 268%
ručka vázne Se stydím
kat mám,ale s emisema byl problém
a prošlo.. Úsměv
jinak vše ostatní 100%
mám rád svůj život a nerad bych ho též zku šuk jiným

takže buď se na to auto (jestli se tomu tak dá říct) vy wc nebo ho dej dohromady OK
   Návrat  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 9:03   Citovat  

tak jestli zrovna ted mu konci stk a nema prachy a poresi to treba za mesic/dva, tak to neni takova tragedie. hold zivot je nekdy tezkej. Otazkou je jak se k tomu stavi no. Jestli udela stk nelegalne a pak se na to vyprdne, tak je lyncovani namiste. Hlavne co se tyce brzd a podvozku. Nemit kat neni tak nebezpecny treba, klakson apond. se taky da prezit.
   Návrat  
bordel je teď offline  bordel
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 9:20   Citovat  

Bitkar napsal:
tak jestli zrovna ted mu konci stk a nema prachy a poresi to treba za mesic/dva, tak to neni takova tragedie. hold zivot je nekdy tezkej. Otazkou je jak se k tomu stavi no. Jestli udela stk nelegalne a pak se na to vyprdne, tak je lyncovani namiste. Hlavne co se tyce brzd a podvozku. Nemit kat neni tak nebezpecny treba, klakson apond. se taky da prezit.

K tomu snad neni co dodat... Tak to valím bulvy Tak to valím bulvy Tak to valím bulvy Tak to valím bulvy
   Návrat  
RobiXman je teď offline  RobiXman
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 9:29   Citovat  

Sám za sebe bych "ignoroval ten KAT" zbytek mi nepřijde jako "maličkosti", ale to je jen můj názor.
   Návrat  
Aceman je teď offline  Aceman
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 9:34   Citovat  

ja navrhuji trest, ja navrhuji nejvyssi trest, ja navrhuji trest smrti kouř (Donutil)
   Návrat  
RASTA je teď offline  RASTA
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 9:53   Citovat  

stk bez auta stojí prachy..to bych radši k tomu co bych měl dát navíc něco přihodil,dal to dohromady a legálně prošel OK

money talks bullshit walks
   Návrat  
Ajsik je teď offline  Ajsik
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 11:26   Citovat  

Cajz napsal:

odpověď si najdi sám:
§ 49: Technickou prohlídkou silničního vozidla ve stanici technické kontroly mohou být zjištěny tyto stupně závad na technickém stavu vozidla, jeho ústrojí a částech:
- lehká závada (A) - nemá vliv na bezpečnost provozu
- vážná závada (B) - ovlivňuje provozní vlastnosti vozidla , nepříznivě působí na živ.prostředí, ale neohrožuje bezprostředně bezpečnost jízdy vozidla
- nebezpečná závada (C) - bezprostředně ohrožuje bezpečnost jízdy silničního vozidla nebo provoz na pozemních komunikací
§ 50: Vozidlo je technicky způsobilé, pokud na jeho ústrojí a části nebyly zjištěny žádné závady nebo jen závady lehké (A)
§ 51: zjistí-li STK závadu vážnou (B), je vozidlo způsobilé k provozu pouze na 30 dnů
§ 52: pokud STK zjistí závadu nebezpečnou (C), je vozidlo nezpůsobilé k provozu a nesmí být používáno v provozu. STK odstraní kontrolní nálepku a musí být z STK odtaženo na náklady provozovatele.

snad jen ten klakson by mohl být A nebo jen domluva, pokud by nebylo nic jiného. Ale jestli toho je víc, tak už většinou napíšou všechno a nebo rovnou vyhodí bez zápisu. Pokud nemáš platný emise na STK tě ani nepustí
   Návrat  
HonDan je teď offline  HonDan
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 11:46   Citovat  

Aceman napsal:
ja navrhuji trest, ja navrhuji nejvyssi trest, ja navrhuji trest smrti kouř (Donutil)

z ceho tuto je? mi to vrta hlavou a nemuzu si vzpomenout to mi hlava nebere
   Návrat  
Oncek je teď offline  Oncek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 12:10   Citovat  

já na poslední stk neprošel (stačilo vyměnit jdm pozičky za origo a poštelovat samostavy na zadní brzdě a bylo to) opakovaná stk mě vyšla na 100 Kč a nemusel jsem s čistým svědomím nikoho uplácet. Takže doporučuju dát všechny věci do pořádku, i když znám pár aut a osob co jezdí v mnohem horším stavu s "legální" stk...
   Návrat  
WendyCRX je teď offline  WendyCRX
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 12:26   Citovat  

Čert vem ten klakson,mělo by to být ok ale dobrá.Kat no tam je to taky asi OK však škodovky,warťas,trabi...... taky nemaj a jedou,ale jestli auto nebrzdí,a je v pr... podvozek tak bych teda v žádnym případě takový auto nepustil!!A keci jako hele já to za měsíc dám určitě do kupy,nebo že příští tejden budu mít prachy ........ NE,dej do kupy podvozek,brzdy a pak se stav.

Co tě prosim tě napadá ptát se vůbec na takový věci?Kuli takovejm jako jsi ty tady už spousta lidí má pomačkaný auto nebo tu bohužel už neni!!To by mě zajímalo jak bys ukecal žes nedobrzdil.....
   Návrat  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 12:40   Citovat  

WendyCRX napsal:
Čert vem ten klakson,mělo by to být ok ale dobrá.Kat no tam je to taky asi OK však škodovky,warťas,trabi...... taky nemaj a jedou,ale jestli auto nebrzdí,a je v pr... podvozek tak bych teda v žádnym případě takový auto nepustil!!A keci jako hele já to za měsíc dám určitě do kupy,nebo že příští tejden budu mít prachy ........ NE,dej do kupy podvozek,brzdy a pak se stav.

Co tě prosim tě napadá ptát se vůbec na takový věci?Kuli takovejm jako jsi ty tady už spousta lidí má pomačkaný auto nebo tu bohužel už neni!!To by mě zajímalo jak bys ukecal žes nedobrzdil.....

nemuzes ostatni soudit za to co provedli druzi ..
to bys mohl pozavirat vsechy za to ze ... jeden kradl .....
protoze oni maj taky kapsy a muzou si to do nich strcit

ja vim je to demagogie ale je to tak Mrk Cooo???
(doufam ze vsichni pochopili ze mam namysli indiany Velmi šťastný )
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 12:51  Naposledy upravil dj-bobr dne 2.9.2010 , 14:22, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Škodovky, Trabi a Warťasy zpravidla procházejí STK díky známostem, svaté benevolenci techniků, nebo pětistovce nenápadně ponechané v kastlíku.. co jsem tak slyšel od kámoše, půlku fáček, co mu prošlo pod rukama, by nejradši vyházel, ale měl soucit vůči jejich postarším majitelům, kteří by celkovou opravu neutáhli.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 13:16   Citovat  

Newer napsal:
nemuzes ostatni soudit za to co provedli druzi ..
to bys mohl pozavirat vsechy za to ze ... jeden kradl .....
protoze oni maj taky kapsy a muzou si to do nich strcit.

Nesoudim,pouze konstatuji že když neni vpořádku podvozek a brzdy auto neni způsobilé provozu.Ať dá do cajku brzdy a spodek pak bych jel na stk.Já také před stk nechám mechanika udělat co je třeba.Když nemám na provoz auta tak jezdim MHD nebo ČD toť můj názor.
Jen by mě zajímalo kdyby do tebě ťuknul nějakej mladej,ty bys řekl ok neni problém zavoláme PČR sepíšem to a basta,a von ti na to řekl hele počkej já nemám platnou stk protože mi nebrzdí auto,prachy na to nemám tak že nevym jak to uděláme.......
   Návrat  
Bitkar je teď offline  Bitkar
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 15:24   Citovat  

no, je fakt, ze pockat mesic a dat to do kupy je taky reseni, ikdyz bude jezdit bez stk. Aspon pak bude mi stk levnejsi a bude si jistej, ze je to fakt ok, kdyz je po udrzbe.
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 15:50   Citovat  

Za 500 jsou zavřený všechny voči,ne jen jedno přimhouřený Velmi šťastný
Ale jak již bylo řečeno...jsou závady nad kterejma se dá mávnout rukou,pže je to jen předpis,ale i takové,díky nimž je ohrožena bezpečnost na silnicích..Odstraň aspon ty podstatný věci,pak už se ti bude shánět pomoc líp,tohle by si na triko nevzal snad ani ten největší střelec.
   Návrat  
kingart je teď offline  kingart
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 16:09   Citovat  

me posledne na STK technik dokonce aj tahal za bezp. pasy cože cože ?

kdyz je auto v poradku tak stk+emise stojej dohromady cca 1200kc.Bez auta to uz je tak 3000kc a vzhledem k tomu jak neustale pritvrzuji bude hur (cti dráž).
nejhur jsou na tom ale podle mne lidi co maji swap jineho motoru nez maji zapsany v TP, ti taky nemuzou na STK a kdyz by se nahodou stala nejaka vaznejsi nehoda, vysetrovali to policajti a doslo by se na to, co pak to mi hlava nebere
   Návrat  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 16:23   Citovat  

Jak někdo může takhle závažnej problém řešit tady veřejně na foru, kde jenom v clubu je asi 5 policistů a dovést třeba někoho do basy. nechápu... nesouhlas

ještě napíše: vím, že to není legální cože cože ?

a čeká odpověd: jo přijed do Prahy za tři litry to máš v kapse i bez auta na stk. je to dobrý
   Návrat  
Mr.Jerry je teď offline  Mr.Jerry
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 21:52   Citovat  

Ahoj tak jsem nakoukl do diskuze a přihodím taky svůj příběh. Jsem z jihu Moravy a máme tu takovou ,,zajímavou" STK stanici. Co se týče přímo technické kontroly, tak ta je s autem ve slušném stavu bez problému (prošel mi můj C4G 88 jen s lehkou závadou: zavěšení kol a lehká převodová těsnost - banality), ovšem než se dostanete ke kontrole technické, logicky musíte projít emisní ,,zatěžkávací" zkouškou Tak to valím bulvy a tam už se lámal chleba před 3 lety, kdy jsem tam byl poprvé se panáčkovi nezdály moje emisní hodnoty (tehdy coby novopočený G4G jsem festovně naletěl, nějak jsem se ještě nevyznal v motorových označeních a bylo mi řečeno, že mi buď na mém D13B1 vyhořel KAT či ho tam vůbec nemám, nacož se kouklo pod auto a on tam opravdu nebyl-byl tam klasika středovej díl-takže jsem investoval přes 3000,- za fungl novej BOSAL a ejhle, emisní technik s úsměvem za další penízky do kapsy za opravnou emisi hodil štemplík a frčelo se 2 roky dále...). Tímto ovšem příběh zdaleka nekončí, ba naopak, právě začíná, protože to správné utrpení a zjištění nastalo za 2 roky, tudíž letos v březnu 2010 to mi hlava nebere. Přifrčel jsem si to už jako správnej Honda G4G mazák na emise a s pocitem, že mám i nově opravenou kastli od rezi, jsem dostal přímý zásah do svého Honda srdéčka!!! Opět jsem kápl na námi již zmiňovaného emisního technika (jen trošku zešedivěl, tušil bych proč...z těch šmel...) a opět stejná věta: no to ne, to fakt ne....to nejde podívejte se na ty hodnoty, to je hrůza to nemá ani starej žigulík, nacož už jsem neudržel nervy jak před 2 lety a pustil se do něj:
PANE, TO ŽE MÁTE BORDEL V EMISNÍM PROGRAMU A JÁ KVŮLI VÁM INSTALOVAL ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ KAT NA MOTOR, KTERÝ KAT MÍT NEMÁ (KAT SE DÁVAL JAK VŠICHNI VÍME, AŽ NA 1,3 16V D13B2), TAK TO BYCH JEŠTĚ ZKOUSL, ALE ŽE JSTE LHAL MĚ A VLASTNĚ I SÁM SOBĚ UŽ PŘED 2 LETY, TAK TO JE VRCHOL VŠEHO AUTOMOBILOVÉHO ZVĚRSTVA, TADY VY NEMÁTE CO DĚLAT A JDU SI STĚŽOVAT!!!

Nacož jsem šel přímo za šéfem STK, který shodou okolností číhal za dveřmi hehe (asi slyšel křik) a on se omlouval za svého emisního technika a ten drzoun mu ještě přitom bokem řekl, že to stejně nemá vypovídací hodnotu to měření, že jednou to ukáže více jednou méně...takže to prostě zapsal, když to bylo v normě a šmitec (mezitím jsem byl u svého servisáka u nás a ten jen přitáhl palivovej ventil v karbecu, aby se opravdu i ty normal hodnoty snížily...) na to reagoval emisní technik slovy: JAK JSTE TO.... cože cože ? TAK RYCHLE OPRAVILY??? a o jiných hodnotách už neřekl ani slovo....zapsal a dal štempl s ještě pár svýma chytrýma poznámkama, nacož jsem mu řekl, tak milej pane a tady tu vaši chatrč moje unikátní auto poctilo svoji návštěvou naposledy!!! NASHLE!!! A VÍTE CO??? RADŠI SBOHEM!!! KO

ZÁVĚR: emisní technik tam asi smrdí do dnes, vedoucí STK jakožto ještě známý mého otce a dědy se musel propadnout studem do země a mě nezbylo nic jinýho než se smířit s tím, že mám na G4G přebytečnej KAT a že jsem za ty léta přišel zbytečně o pár tisíc Kč, ale hlavně o drahocenej čas a benzín skrz tuto situaci...

P.S.: TÍMTO BYCH CHTĚL POZDRAVIT VŠECHNY HONDAŘE, KTEŘÍ TAKÉ UTRPĚLI VE ZMIŇOVANÉ STK stanici ÚJMU NA SVÉM Honda SRDÍČKU A TAKY ČLOVĚKA, KTERÉMU CHCI PODĚKOVAT ZA TOTO SKVĚLÉ AUTÍČKO, SE KTERÝM JE ŽIVOT PROSTĚ OK =>(Rom.) je to dobrý

Mr.Jerry
(C4G D13B1 - 1,3 16V 1988)
   Návrat  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 2.9.2010 , 22:05   Citovat  

WendyCRX napsal:
Nesoudim,pouze konstatuji že když neni vpořádku podvozek a brzdy auto neni způsobilé provozu.Ať dá do cajku brzdy a spodek pak bych jel na stk.Já také před stk nechám mechanika udělat co je třeba.Když nemám na provoz auta tak jezdim MHD nebo ČD toť můj názor.
Jen by mě zajímalo kdyby do tebě ťuknul nějakej mladej,ty bys řekl ok neni problém zavoláme PČR sepíšem to a basta,a von ti na to řekl hele počkej já nemám platnou stk protože mi nebrzdí auto,prachy na to nemám tak že nevym jak to uděláme.......

jednoduse, zavolal bych prc, clovek si za svoje chyby musi nest nasledky, vedel ze nema platnou stk , jeho problem .... ovsem to nema nic spolcenho s tim co pises .....
pokud by stk platnou mel mel by pojistku -> calovala by pojistovna Úsměv
pokud ne ... pcr - skody zpusobene auty bez stk jsou placene z fondu ktery si to nasledne vymaha sam..
nevidim v tom takovej problem
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.9.2010 , 7:13   Citovat  

Newer napsal:
jednoduse, zavolal bych prc, clovek si za svoje chyby musi nest nasledky, vedel ze nema platnou stk , jeho problem .... ovsem to nema nic spolcenho s tim co pises .....
pokud by stk platnou mel mel by pojistku -> calovala by pojistovna Úsměv
pokud ne ... pcr - skody zpusobene auty bez stk jsou placene z fondu ktery si to nasledne vymaha sam..
nevidim v tom takovej problem

Dobrá jak myslíš,to je tvůj názor,a jak píšeš asi správnej.

Já za sebe mohu říct že takový auto na silnici ( brzdy v mravenec a podvozek taky tam ) nemá co dělat a přeji takovému člověku aby ho pořádně někdo vychmátl,vosolil ho tak až mu půjde hlava kolem a třeba si zapamatuje že buď dá auto do kupy a nebude se pak klepat před každou kontorlou,buď PČR nebo STK,a nebo auto odstaví na dobu než bude OK a do té doby bude trénovat fyzičku na kole/MHD/ČD.
Taková auta na silnicích nemaj co dělat.

Když já začínal jezdit taky sem musel mít prachy na benzín+údržba,když sem neměl tak sem na auto jen smutně koukal a řikal si jak je to drahý "koníček"
Jinak když dá dohromady zadní brzdy + podvozek na kolik ho to výde? na bůra?Dá bůroš a má auto cajk....
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.9.2010 , 10:43   Citovat  

Zdravím nemusite mě zas linčovat.Jako bez brzd bych se urcite nevydal na silnice to POZOR!!! Auto brzdi myslím si až moc obstojně jen mám prostě zarezlej 1 pist v zadním třmenu a nejde ven. Jinak mam koupený nový kotouče a desky. Takze toto se vyřeší, auto jsem jinak odstavil a chodim pešky či jinými dopravními prostředky. Jinak Kat na toto auto je skoro k nesehnání je to raritat.A uz jsem to tak koupil bohuzel.Ty svetla se mi vydrbali v lukasu je to špatně nadymenzované pořád se tam něco peče.Už jsem to opravoval několikrát. Ale vždy stejný problém utavi se tam kousek plastu kerý spíná tlumená a dalková světla.Tak to ted nahazuju na pojistky. Budu tam asi muset dat spinač jak to ma favorit pač ten Lukas je k nesehnani. A kupovat zase pouzitej kerej se časem zase poškodí asi nemá cenu.Jinak zkrze ten podvozek tak jsou tam vule ale minimálni taky je to uz hold starsi auto.Pokusim se to dat rychle do cajku. Ale nevím co s tím KATEM leda že by sedel z jinýho modelu.Jinak se omlouvám Hondařum které můj příspěvek pobouřil jde mi jen o rady nic víc.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.9.2010 , 10:46   Citovat  

Roverman napsal:
Jak někdo může takhle závažnej problém řešit tady veřejně na foru, kde jenom v clubu je asi 5 policistů a dovést třeba někoho do basy. nechápu... nesouhlas

ještě napíše: vím, že to není legální cože cože ?

a čeká odpověd: jo přijed do Prahy za tři litry to máš v kapse i bez auta na stk. je to dobrý

Jsme snad demokratický stát ne?? Každý si muže napsat co chce. A kdo dnes delá něco legalního. Vždyt je korupce všude a co auto je odstaveno a nejezdim s ním!!!
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 3.9.2010 , 11:00   Citovat  

WendyCRX napsal:

No nemusiš se hned navážet když nevíš 100% fakta. Ja nikdy nikoho neohrozil na zivote. Jezdim bezpečně a ještě jsem nikoho nikdy netukl!!!! Tak přiště važ prosím slova!!! Jde mi jen o rady nic víc a nic mín!!!
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
STK jake zavady na autě tolerují.
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina