Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vánoční trhy - všeobecně
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 2
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 22:21   Citovat  

Hlavator napsal:
Takovej dotazek..kolik si tak vzit € kdyz si clovek ve dvou chce koupit tak nejak na co bude chut a zaroven si zaplatil garaz to mi hlava nebere vubec nemam prestavu to mi hlava nebere

Nevim co to znamená "tak nějak na co bude chuť" ,ale pro předtsavu: svařák stál na trzích 2.50,bratwurst(klobása v bagetě) od 1.60 do 2,ostatní uzeniny obdobně.Za parkování se vejdeš do bůra,takže jestli nechcete vyrazit na shopping,s pajdou pro dva se neztratíš a ještě odvezeš domů.
Jo,k tomu svařáku.. Velmi šťastný Tuhle jsem potkal kámoše,přišla řeč na trhy v Drážďanech..Že prej svařák dobrej,jen ho nakrklo,že si musel koupit ten hrneček,ve kterym ho dostal,ale aspoň má teda památku..Chvíli mi trvalo než jsem pochopil o co jde.Na náměstí si koupíš ve stánku svařák a navíc chtěj 2.50 za hrneček,ale to je jen záloha,kterou ti vrátěj zpět,když ho odevzdáš.Výhoda je,že svařák koupíš na jednom konci náměstí a hrnek můžeš vrátit na druhym nebo někde cestou,nemusíš si pamatovat stánek.Takže někdo má hrnek na památku,někdo dostane 2.50 zpátky Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 22:34   Citovat  

no jestli budes pit svarak tak si priprave vic Ecek, kdyz te pak chytnou Velmi šťastný
   Návrat  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 22:34   Citovat  

spoon napsal:
Nevim co to znamená "tak nějak na co bude chuť" ,ale pro předtsavu: svařák stál na trzích 2.50,bratwurst(klobása v bagetě) od 1.60 do 2,ostatní uzeniny obdobně.Za parkování se vejdeš do bůra,takže jestli nechcete vyrazit na shopping,s pajdou pro dva se neztratíš a ještě odvezeš domů.
Jo,k tomu svařáku.. Velmi šťastný Tuhle jsem potkal kámoše,přišla řeč na trhy v Drážďanech..Že prej svařák dobrej,jen ho nakrklo,že si musel koupit ten hrneček,ve kterym ho dostal,ale aspoň má teda památku..Chvíli mi trvalo než jsem pochopil o co jde.Na náměstí si koupíš ve stánku svařák a navíc chtěj 2.50 za hrneček,ale to je jen záloha,kterou ti vrátěj zpět,když ho odevzdáš.Výhoda je,že svařák koupíš na jednom konci náměstí a hrnek můžeš vrátit na druhym nebo někde cestou,nemusíš si pamatovat stánek.Takže někdo má hrnek na památku,někdo dostane 2.50 zpátky Velmi šťastný

přátele je to dobrý moc diky za info..ja svarak nepiju ani kdyz neridim,ale mlada ho muze ..ja spis si dam nejaky to maso Velmi šťastný a stolu..kurna doufam,ze tam nebude uplne precpano to snad ne
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 23:38   Citovat  

Hlavator:nnz Mrk
Becky:V Německu se může jezdit s půlkou na žíle,takže žádný éčka navíc nejsou třeba.Jen ti to v případě nehody přičtou jako bonus,ale při kontrole je to cajk Velmi šťastný
Taky to nepraktikuju,ale u nich si ten jeden dám,za ty min.dvě tři hoďky než sednu do auta už je to snad pryč a než přejedu čáru,tak snad úplně HaHaaa
   Návrat  
Hurikan je teď offline  Hurikan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 7:42   Citovat  

Já vyrážím v neděli ráno, trhy jsou od 10h tak abych tam mezi 11-12h byl, doufám že trefím na to parkoviště, takže si vezmu lístek a při odjezdu je tam asi automat kterej mi ukáže kolik mám vhodit Euro, chápu to dobře?

Nikdy jsem v Drážďanech nebyl, jsou tam někde okolo nákupní centra? aby to nebylo od toho parkoviště přez celé město Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 20:31   Citovat  

Hurikan:je tak.Automat je na chodbě u výtahu.
A jestli myslíš ten mnou uváděnej parking,tak vylezeš ze dveří,uvidíš koleje nad silnicí,ty podejdeš,přejdeš rovně tramvajové a půjdeš pořád rovně tou ulicí,tam začínaj obchoďáky,vyjdeš pár schodů,tam jsou ty největší obch.domy,přejdeš další tram.koleje,pořád rovně a dorazíš na náměstí s trhy.Nedá se zabloudit a trasa trvá asi 10min,když se nikde nezastavíš Velmi šťastný
   Návrat  
HonDan je teď offline  HonDan
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 21:54   Citovat  

zajimava informace s tema samolepkama panove, ted sem byl 2x tyden v berlinu tak este ze sem to nevedel, bych se zbytecne stresoval Velmi šťastný

jinak trhy nadherny, sem tam za 3 dny nechal hundrt ojro a to sem si toho krom currywurstu moc nekoupil pořádnej výtlem
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 3.12.2011 , 13:24   Citovat  

Potom co sme vcera v radiu slyseli,ze to tam bude dnes kvuli slavnostem stoly jako na Staromaku pri rozsvecovani vanocniho stromu sme to odpiskali a pojedem jinou sobotu..nechcem si to nechat znechutit..

Chapu,ze tam nemuzeme nikdy byt samy,ale tlacit se tam jak sardinky taky vazne nechceme to snad ne
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.12.2012 , 0:17   Citovat  

Zdravím,
s rodinkou tuto sobotu pojedeme na Vánoční trhy a nějaký ten nákup do Drážďan. Chceme vyrazit nějak rozumně, brzy ráno, po hlavním tahu Praha-Ústí n/L a Dresden.

Přidá se někdo??? Nechávám tu kdyžtak kontakt tel: +420777105233 a můžeme se domluvit.

Koukám na pakování, nechám Vám tu odkazy na stránky:

tudy Parkopedia.de
tudy Dresden.de

My budeme chtít zaparkovat někde u Rudofl-Harbirg Stadion a projít si to přes Hauptbahnhof a Prager Straße, See Strasse, Alt Markt až na Neumarkt. Pak si dát někde kavu. Naposledy jsme tam byli s Luboshem a jeho rodinkou, myslím, že to bylo - Eis Café Ciao, Prager Strasse 2. Pak nějaký ten shop, nákup a nakonec ARAL a natankovat si ... a do Mostu za Tetou.

Jestli někdo bude mít chuť se přidat na Honda Xmas Trip či HOnda Weihnachts Reise ... Je to tam.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.12.2012 , 13:29   Citovat  

Ola,
tak nikdo nechce zítra vyrazit v partičce na krásné Vánoční "Striezelmarkt" do saské metropole???

přátele
   Návrat  
Dee-Ell je teď offline  Dee-Ell
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.12.2012 , 13:47   Citovat  

My vyrážíme příští víkend na trhy do Vídně Úsměv
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.12.2012 , 15:53   Citovat  

Dee-Ell napsal:
My vyrážíme příští víkend na trhy do Vídně Úsměv

Ola,
já vím, Evča mi říkala. Úsměv
   Návrat  
edy je teď offline  edy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 8.12.2012 , 20:36   Citovat  

Tak ja se ted vrátil a musim napsat pouze ze po 4leleh co tohle mesto navstevuji,byl dnesní den nejhorsi a atmosfera vanoc nikde,dost me to zklamalo,priste radeji Gerlice!
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.12.2012 , 2:26   Citovat  

Zdarec,
no my tam dnes byli po 2 či 3 letech s manželkou a dětmi - ty poprvé a užívali si to. Já osobně zažil Striezel Markt Dresden už někdy okolo roku 2004 a musím řici, že to mělo větší šťávu. Jako nálada pohodová, lidi sice dost, ale všichni nějak pluly mezi trhy, "Stau byla" - kdo měl kočárek měl výhodu, nikdo se netlačil, Češi se poznali hned, bože my jsme fakt národ dementů, s ženou jsme se fakt styděli.

My si vlastně jeli nakoupit a natankovat plnou od ARALu, takže jsme procházku Wiener Platz-Prager Strasse-Altmarkt-Schlossplatz, Uffer, Frauenkirche, Neumakrt a zpět měli takříkajíc navíc. Až budu mít chvilku, hodím nějaké foto ...
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 9.12.2012 , 20:57   Citovat  

No pokud bude nálada, tak to vidím příští víkend na Budyšín. Včera jsme se byli podívat v Praze a celé to bylo na to snad ne to snad ne. Humus, hnus, kam se to hrabe na trhy na Kuksu. I ta Lysá byla lepší.
   Návrat  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 9.12.2012 , 21:37   Citovat  

Když do davu tak do Norimberka... Vídeň ani Drážďany ne ,takové maso ne...raději pohodu klídek
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.12.2012 , 21:57   Citovat  

my nakonec v lepsim pripade 15.12 Viden - jinak aspn Drazdany
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.12.2012 , 22:01  Naposledy upravil M@jk dne 12.12.2012 , 23:53, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

PAKO napsal:
Když do davu tak do Norimberka... Vídeň ani Drážďany ne ,takové maso ne...raději pohodu klídek

Jojo,
ten Norimberk plánuji na příští rok ... Bavorsko je moc fajn. přátele
   Návrat  
micky1989 je teď offline  micky1989
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.12.2012 , 10:42   Citovat  

Včera jsem s paní byly v Bautzenu a byla to nádhera. Můžu doporučit Úsměv..Skvělá atmosféra je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 12.12.2012 , 12:42   Citovat  

:hehe: nevite nekdo kde koupit jizdenky na MHD ve Vidni ktere by meli byt jako celodenni zlevnene na 3,99 diky adventni sobote ? to mi hlava nebere anglicky umim,ale na tech jejich strankach mi to porad haze plnou cenu i kdyz si zadam sobotni datum

daji se na miste nekde pri vlezu do metra z P+R parkoviste koupit takhle zvyhodnene listky ? uz vidim jak mi masina nabidne neco zvyhodnene to mi hlava nebere
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 12.12.2012 , 13:03   Citovat  

Hlavator napsal:
:hehe: nevite nekdo kde koupit jizdenky na MHD ve Vidni ktere by meli byt jako celodenni zlevnene na 3,99 diky adventni sobote ? to mi hlava nebere anglicky umim,ale na tech jejich strankach mi to porad haze plnou cenu i kdyz si zadam sobotni datum

daji se na miste nekde pri vlezu do metra z P+R parkoviste koupit takhle zvyhodnene listky ? uz vidim jak mi masina nabidne neco zvyhodnene to mi hlava nebere

Ahoj Hlavy,
prosím Tě, já tam byl s Lenčou asi nějak ve 2006, kupovali jsme si každý za € 5,- na 24h a kompletní Wien Zonen - Inen Zonen, tudíž město Vídeň. Normálně se dali koupit v automatu snad na každé stanici. Vy tam jedete vlakem či HONDou? Protože jestli vlakem přijedete asi na Sued Bahnhof a v automatu nebo na Schalteru to koupíš běžně, stejně tak jako v Praze či celé EU.

Pokud jde o specielní jízdenky, tak se podívej na jejich webovky a hledej Vorverkauf ... Verkaufplaetze či něco takového ... jezdil jsem vlakem leta po EU, takže takhle je to běžné.

A pokud nebude sleve, vůbec bych to € 1,01 neřešil, za oba to je Kč 50,- a to bych kvůli nervům nehrotil.
přátele je to dobrý Je to tam.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 12.12.2012 , 13:08   Citovat  

Ahoj

ee..jedeme samozrejme Hondou - hodim to na nejake P+R - coz je 3ecka na den. Parkoviste by melo byt u metra takze rovnou v metru bysme koupili jizdenky..chceme obhlidnout co se da,ale to vis jestli dat 6,7x2 nebo 3,99x2 za listky uz je rozdilecek-sic nevelky,ale prece jen nejaky..nejradeji bych to rovnou spachal pres jejich eshop a prijel uz s vytisknutou jizdenkou a trada,ale problem je v tom,ze to tam zadnou zlevnenou na advent nehaze KO

tudy odkaz
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 8.12.2013 , 23:10   Citovat  

Po lonske Vidni letos odzkouseny Spoons garage v Drazdanech OK Luxus..den po stolove slavnosti opet narvano,ale trhy moc pekne a hlavne jich bylo vic nez 1 takze super..vse v kratke dochazkove vzdalenosti jak psal Spoon..diky a pristi rok zase nekam jinam Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vánoční trhy - všeobecně
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina