Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 86, 87, 88  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 88
ICE.J je teď offline  ICE.J
1 háčko
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 12:03   Citovat  

Hellborn napsal:
Já o CTR 9g nemluvil nebo snad jo?

Mega kufr nepotřebuju, ale na kočár atd. se hodil - při cestě na víkend by těch 400l s hlubokým kočárem pomalu nestačilo... HaHaaa Nevím,jestli je kombík spíš na závodění než na převoz věcí... To už Honda klesla k Alfě Romeo a jejím řiditelným šperkům? Tak to valím bulvy

Srovnáváš CTR s "civilním" C9G, uvidíme co bude v CTR 9G, ale důvody můžou bejt i třeba jít cestou nedělat "jiný" auto a prostě vycházet z už vyráběné verze, což sníží náklady oproti výrobě s jinou platformou...to je asi v dnešní době dost vhodné. To může být i důvod u Acco 8G Toureru, ale na podstatě věci, že se mi prostě 8G Tourer líbí víc než 7G Tourer, to nic nemění Velmi šťastný To byl důvod proč jsem si koupil sedana, i když bych Tourera využil.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hondza je teď offline  Hondza
2 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 12:21   Citovat  

Bully napsal:
A7G sedan ma vzadu taky nezavisle zaveseni, Tourer 7G ma na rozdil od Toureru 8G torzku. Mezi nami- ty by sis porizoval zrovna takovy "cruiser" jako je Accord (a 8G je jeste vic pohodovy a klidny nez 7G) a jeste variantu kombi na sportovani? Kazdopadne nezavisle zaveseni nebo torzka nejsou samy o sobe automaticky zarukou ani dobrych, ani spatnych jizdnich vlastnosti. Vetsinou jde o plky lidi co si to ani nezkusili.

Jenom takový "detail". A7G tourer opravdu NEMÁ vzadu torzku. Ano má jinou zadní nápravu než sedan, ale pořád je to nezávislý zavěšení.
   Návrat  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 17:19   Citovat  

Hondza napsal:
Jenom takový "detail". A7G tourer opravdu NEMÁ vzadu torzku. Ano má jinou zadní nápravu než sedan, ale pořád je to nezávislý zavěšení.

Mozna se mylim, ale na rozdil od sedanu ma podle me Tourer 7G vlecena ramena s torzni tyci, takze proste zkracene torzku a ne nezavisle zaveseni kol. Jde o petiprvkovy multilink a ne uplne klasickou torzku, konstrukcne je to ale porad torzka. Prave tady se casto smeju kdyz nekdo automaticky povazuje jakykoli i dobre fungujici princip odpruzeni vychazejici z torzky automaticky za spatny jenom proto ze jde porad o torzku, aniz by s tim mel jakoukoli zkusenost.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 17:29   Citovat  

ICE.J napsal:
Pokud vim CTR 9G ještě není a nevíme, co bude mít za specifikaci nebo ty jo?? Velmi šťastný A u toho Accordu Toureru to řeknu asi takhle, nachytá to nové zákazníky na design (třeba ty kterejm se nelíbila 7G T) a možná ztratí zákazníky, který potřebujou "mega kufr" což je typicky česká vlastnost OK Velmi šťastný pifko

Popravde neznam osobne nikoho kdo si kupuje auto s obrovskym kufrem aniz by ho chtel vyuzivat. Jestli takovi jsou tak je to stejne jenom jejich vec a je mi to osobne fuk, stejne tak je mi jedno jestli to jsou Mongolove, Peruanci nebo Cesi Velmi šťastný
Chtel jsem tim rict jenom to ze kdo si chce poridit kombi kvuli tomu ze potrebuje proste zavazadlovy prostor jako u kombi vozu stredni tridy, Acco 8G Tourer si koupi dost tezko a to mi prijde jako fandovi Honda docela skoda.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 17:31   Citovat  

Bully napsal:
Mozna se mylim, ale na rozdil od sedanu ma podle me Tourer 7G vlecena ramena s torzni tyci, takze proste zkracene torzku a ne nezavisle zaveseni kol. Jde o petiprvkovy multilink a ne uplne klasickou torzku, konstrukcne je to ale porad torzka. Prave tady se casto smeju kdyz nekdo automaticky povazuje jakykoli i dobre fungujici princip odpruzeni vychazejici z torzky automaticky za spatny jenom proto ze jde porad o torzku, aniz by s tim mel jakoukoli zkusenost.

Vlečená rameno asi má, ale torzní tyč tam nikde nevidim Úsměv odkaz . Pak by mimojiné měli torzku i Civicy 4g-6g (na jejichž zadní nápravu jsme vzhledem k době vzniku tak pyšní), protože mají podobné uspořádání. Ono co jsem viděl vychvalované nápravy na Focusu a Mondeu tak co si pamatuju mají taky podobnou konstrukci.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 17:50   Citovat  

Hondza: diky, podivam se na to vsechno podrobneji OK
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 18:40   Citovat  

Bully napsal:
Hondza: diky, podivam se na to vsechno podrobneji OK

Vlečená ramena se skrutným stabilizátorem.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 19:55   Citovat  

Hellborn napsal:
Vlečená ramena se skrutným stabilizátorem.

OK, pokud neni na Acco 7G Toureru torzka, potom nechapu proc rikate torzka podobnemu systemu u C8G to mi hlava nebere tudy odkaz
Zkrutny se (nejenom) podle me rovna torzni, na odkazu u A7G od Hondzy je to dil c.10, u meho odkazu u C8G dil c.5.
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 21:52   Citovat  

žádný Accord už od první generace neměl odpružení torzní tyčí, a stabilizátor je pokaždé torzní Úsměv
Jak píše Hondza, u A7g jsou obě zadní nápravy (sedan i Tourer) víceprvkové, myslím, že sedan 6ti prvek a Tourer 5ti prvek
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 22:20  Naposledy upravil Hondza dne 9.11.2011 , 22:24, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Bully napsal:
OK, pokud neni na Acco 7G Toureru torzka, potom nechapu proc rikate torzka podobnemu systemu u C8G to mi hlava nebere tudy odkaz
Zkrutny se (nejenom) podle me rovna torzni, na odkazu u A7G od Hondzy je to dil c.10, u meho odkazu u C8G dil c.5.

To je Civic sedan, ten má nezávislý zavěšení. Torzku má 5D odkaz Úsměv

edit: a jestli to chápu dobře že jsi ty čísla dílů přehodil, tak to je stabilizátor Nápad je tu!
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 22:22   Citovat  

Dik Úsměv
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 9.11.2011 , 22:27   Citovat  

Bully napsal:
Dik Úsměv

přátele
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 10.11.2011 , 12:02   Citovat  

Bully napsal:
Popravde neznam osobne nikoho kdo si kupuje auto s obrovskym kufrem aniz by ho chtel vyuzivat. Jestli takovi jsou tak je to stejne jenom jejich vec a je mi to osobne fuk, stejne tak je mi jedno jestli to jsou Mongolove, Peruanci nebo Cesi Velmi šťastný
Chtel jsem tim rict jenom to ze kdo si chce poridit kombi kvuli tomu ze potrebuje proste zavazadlovy prostor jako u kombi vozu stredni tridy, Acco 8G Tourer si koupi dost tezko a to mi prijde jako fandovi Honda docela skoda.

Ale vždyť to nikdo nevyvrací...jen píšu, že si najde jiné zákazníky...např. já bych si vybral A8G Tourer, protože se mi líbí víc než sedan a ještě se mi bude hodit lepší nakládací prostor než u sedanu a věřim, že takových lidí bude a je víc než jen já Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.11.2011 , 13:16   Citovat  

Je to prostě krasavec OK

Honda Accord Tourer-1280x1024(1).jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Honda Accord Tourer-1280x1024(1).jpg, 289.39 kB
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 11.11.2011 , 13:52   Citovat  

ICE.J napsal:
Je to prostě krasavec OK

Zezadu jo...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 11.11.2011 , 15:02   Citovat  

Hellborn napsal:
Zezadu jo...

i zepředu Velmi šťastný

Honda Accord Tourer-1280x1024.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Honda Accord Tourer-1280x1024.jpg, 150.97 kB
   Návrat  
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.11.2011 , 20:20   Citovat  

Mně osobně se taky 8G líbí daleko víc než 7G a to ze všech pohledů Se stydím
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 11.11.2011 , 20:33   Citovat  

Stejne jako Rotker Úsměv Mit moznost si vybrat urcite zvolim 8G
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 11.11.2011 , 20:53   Citovat  

Taky se mi líbí víc 8G...
   Návrat  
Rom. je teď offline  Rom.
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 11.11.2011 , 22:48   Citovat  

Hellborn napsal:
Zezadu jo...

zezadu je to taková ... svěšená prdelka HaHaaa
   Návrat  
Trebor je teď offline  Trebor
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.11.2011 , 2:09   Citovat  

vzhled je samozrejme SILNE subjektivni! Ale proste obsahem kufru dali kombiku solidne na zadek(pry puvodne pouzity vyraz neodpovida pravidlum fora Velmi šťastný ) Smutný = to je bez diskuze, dle meho. Netvrdim, ze u kombiku je objem primarni, ale pokud ma mensi obsah nez sedan, tak to je ...

Jinak dle meho, a ted fakt subjektivniho pohledu, je 7G sedan hezci nez 8G = vypada sportovneji X 8G vypada vic "luxusne", ale zase stale trva, ze vybava (interier) je proste vuci EvropskYm znackam slusne pozadu a to jak u 7G i 8G!
A dle meho, tak 7G v kombiku ma uzasny kufr, ale vypada jako "krabice" = stary Volvo a stary Mondeo-bych to tak vzhledove prirovnal.

Dle meho, po skoro ctyrech letech, kdyz jsem k Hodne prisel skoro jako slepej k houslim Úsměv = uzasnej motor (u mne iCTDi), komunikativni rizeni, po uprave podvozku (u 7G) uzasne jizdni vlastnosti, zvenku pekny a sportovni vzhled (po snizeni), horsi vybava v nekterych ohledech (palubni pocitac, usb konektivita, doblikavani blinkru, U PREDNI KAPOTY NEJSOU PISTY A JE TO JAK U FELICIE(Peugeot manželky z roku 1998 je ma, u Passata byly samozrejme taky)!!!), horsi vzhled pristrojovky.

PS: Honda se mi v mnoha ohledech moc zamlouva, co se tyce jizdnich vlastnosti, ale i diky predchozim zkusenostem se domnivam, ze nejsem uplne zaslepenej = je zde, DLE MEHO, dost prispevku, ktere jsou dost objektivni, ale pak je i zde dost tech zaslepenych = no flame Úsměv

EDIT: jeste jsem zapomnel na vyborny razeni a i sedacky (aspon u me Sport edice, ktera je i pri tom slusne vybavena = nejsem si ted upne jist, ale pokud se nepletu, tak mi tam vuci top chyby navigace a xenony, o celokozeny sedadla nestojim )
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.11.2011 , 9:41   Citovat  

Trebor napsal:
vzhled je samozrejme SILNE subjektivni! Ale proste obsahem kufru dali kombiku solidne na zadek(pry puvodne pouzity vyraz neodpovida pravidlum fora Velmi šťastný ) Smutný = to je bez diskuze, dle meho. Netvrdim, ze u kombiku je objem primarni, ale pokud ma mensi obsah nez sedan, tak to je ...

Jinak dle meho, a ted fakt subjektivniho pohledu, je 7G sedan hezci nez 8G = vypada sportovneji X 8G vypada vic "luxusne", ale zase stale trva, ze vybava (interier) je proste vuci EvropskYm znackam slusne pozadu a to jak u 7G i 8G!
A dle meho, tak 7G v kombiku ma uzasny kufr, ale vypada jako "krabice" = stary Volvo a stary Mondeo-bych to tak vzhledove prirovnal.

Dle meho, po skoro ctyrech letech, kdyz jsem k Hodne prisel skoro jako slepej k houslim Úsměv = uzasnej motor (u mne iCTDi), komunikativni rizeni, po uprave podvozku (u 7G) uzasne jizdni vlastnosti, zvenku pekny a sportovni vzhled (po snizeni), horsi vybava v nekterych ohledech (palubni pocitac, usb konektivita, doblikavani blinkru, U PREDNI KAPOTY NEJSOU PISTY A JE TO JAK U FELICIE(Peugeot manželky z roku 1998 je ma, u Passata byly samozrejme taky)!!!), horsi vzhled pristrojovky.

PS: Honda se mi v mnoha ohledech moc zamlouva, co se tyce jizdnich vlastnosti, ale i diky predchozim zkusenostem se domnivam, ze nejsem uplne zaslepenej = je zde, DLE MEHO, dost prispevku, ktere jsou dost objektivni, ale pak je i zde dost tech zaslepenych = no flame Úsměv

EDIT: jeste jsem zapomnel na vyborny razeni a i sedacky (aspon u me Sport edice, ktera je i pri tom slusne vybavena = nejsem si ted upne jist, ale pokud se nepletu, tak mi tam vuci top chyby navigace a xenony, o celokozeny sedadla nestojim )

OK to, že vypadá luxusněji je právě dobře, vždyť se podívej na konkurenci Mrk zaslepenej nejsem, určitě by měli zapracovat na výbavě atd., ale pořád je A8G dál než A7G a snad brzo dožene konkurenci, ale to by mě pořád neodradilo od A8G Tourera - je to můj velký favorit a zvlášť za ty ceny teďko OK Honda Je to tam.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.11.2011 , 9:44   Citovat  

rotker napsal:
Mně osobně se taky 8G líbí daleko víc než 7G a to ze všech pohledů Se stydím

OK
   Návrat  
Tomik je teď offline  Tomik
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.11.2011 , 11:03   Citovat  

No mě by asi takový věci, jako, chybějící vzpěry na kapotě, doblikávání blinkrů, palubní počítač, vůbec nescházely a naopak bych spíš ocenil Japonskej interiér a přístrojovou desku, kvůli své jednoduchosti a kvalitě ( a za mě zrovna teda Acco 7g a 8g mají vůbec jedny z nejhezčích interiérů své doby), oproti Německým např. Vw. Audi, bych ocenil, že na vás nesvítí 100 světýlek ze všech stran a palubní deska nevypadá jak vánoční stromeček.
   Návrat  
Hondak je teď offline  Hondak
1 háčko
PříspěvekZaslal: 15.11.2011 , 20:34   Citovat  

Ked uz sa tu bavime 7G a 8G,tak mne sa interier 8G paci a neviem co tam vidite pozadu oproti trebars VW a AUDI,vsak tie nemaju interieri o nic lepsie,ked nie horsie.A co sa tyka Tourera,tak 7G bolo naozaj robene na objem kufra a nie dizajn,mal som aj Tourer a musim povedat ze kufor to ma uzasny,nizko hrana,je obrovsky ale fakt ten zadok vyzera tak divne no.Naopak 8G je krasny Tourer,ale zase nema kufor,podla mna je to skor taky hatchback. Úsměv Ale ked prisiel 7G seci frflali ze vyzera ako truhla,8G je zase dizajnovo krasny a tak si teda vyberte co chcete,lebo oboje nieje mozne,vsetci by sme chceli aj koko,aj lolo. Velmi šťastný Podla je 8G tourer dobry kompromis.
Ked sa vratim napriklad k interieru 7G,tak si trebars pozrite nejake bavoraky okolo 2004 a potom sa bavme o interieri,vsak to je des a to je akoze premiova znacka. Úsměv Mne sa aj interier 7G paci,vsetko tam kde ma byt,akurat budiky mohli byt mozno troska inak spracovane,napriklad co mam v JAZZE 2005 poface,tam su perfektne spravene.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.11.2011 , 9:18   Citovat  

Hondak napsal:
Ked uz sa tu bavime 7G a 8G,tak mne sa interier 8G paci a neviem co tam vidite pozadu oproti trebars VW a AUDI,vsak tie nemaju interieri o nic lepsie,ked nie horsie.A co sa tyka Tourera,tak 7G bolo naozaj robene na objem kufra a nie dizajn,mal som aj Tourer a musim povedat ze kufor to ma uzasny,nizko hrana,je obrovsky ale fakt ten zadok vyzera tak divne no.Naopak 8G je krasny Tourer,ale zase nema kufor,podla mna je to skor taky hatchback. Úsměv Ale ked prisiel 7G seci frflali ze vyzera ako truhla,8G je zase dizajnovo krasny a tak si teda vyberte co chcete,lebo oboje nieje mozne,vsetci by sme chceli aj koko,aj lolo. Velmi šťastný Podla je 8G tourer dobry kompromis.
Ked sa vratim napriklad k interieru 7G,tak si trebars pozrite nejake bavoraky okolo 2004 a potom sa bavme o interieri,vsak to je des a to je akoze premiova znacka. Úsměv Mne sa aj interier 7G paci,vsetko tam kde ma byt,akurat budiky mohli byt mozno troska inak spracovane,napriklad co mam v JAZZE 2005 poface,tam su perfektne spravene.

nejde mi o design interiéru, ale spíš vybavení a kompaktibilitu...interiér v A7G a A8G je OK VTEC
   Návrat  
fun_thomas je teď offline  fun_thomas
1 háčko
PříspěvekZaslal: 31.1.2012 , 11:29   Citovat  

Potřeboval bych vypátrat hodnoty pro vůle ventilů u 8G Accordí K24Z3, poradí někdo pls?? Velmi šťastný
   Návrat  
hubby je teď offline  hubby
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.3.2012 , 18:17   Citovat  

Věděl by někdo kde je v autě senzor světel.Neboli čidlo které rozeznává jestli už je šero nebo tma.Chtěl bych to zastříkat aby auto svítilo furt.
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 27.3.2012 , 18:37   Citovat  

hubby napsal:
Věděl by někdo kde je v autě senzor světel.Neboli čidlo které rozeznává jestli už je šero nebo tma.Chtěl bych to zastříkat aby auto svítilo furt.

Většina aut to má nahoře uprostřed čelního skla, na základně držáku zpětného zrcátka, proto také auto se senzorem světel a deště mají tuto základnu mohutnější.
   Návrat  
Trebor je teď offline  Trebor
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.3.2014 , 21:58   Citovat  

To tady tohle auto fakt nikdo nemá? Nebo s ním nic neřeší? Že to tu je tak mrtvý? Se stydím
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o Accord 8G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 86, 87, 88  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina