Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
ReNo: K-1 Attack H22 - jezdici a brzdici
Fórum: Showroom
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 14
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 21:38   Citovat  

Pánové, díky moc přátele

Kure : sím tě, já budu bojovat už s tímto výkonem na zadku :twisted:

666 : díky. Pojede to určitě dobře ... s majklem za volantem HaHaaa

Chucky : nemohu si stanovit lepší čas. Neznám své schopnosti s daným vozem. Když zajedu v prvním roce pod 1:55 .. pak si klidně naplánuji čas pod 1:50. Leč teď je to celé velká neznámá to mi hlava nebere A černá určitě ne .. ale znáš to .. BP měla být původně bílá Lucy

Marfi : grilovačka je závislá na mém volnu a dobrém počasí. O penězích to rozhodně není. Stačí to jen svolat a každý si stejně něco donese HaHaaa

Rover : kousak to určitě bude .. leč já budu zpočátku převážet vajíčka Se stydím
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 22:01   Citovat  

To ReNo:

jen taková technická... budeš tam na tom motoru mít sériovou převodovku. Pokud se nepletu, kdysi jsme se bavili, že s tím výkonem by to mělo dávat až 310km/h při 9200 ot/min., takových 250km/h je celkem reálná meta, nebo se pletu? Vím, že to je víkendovka a že se u toho nehledí na spotřebu, ale nebylo by špatný šoupnout do převodovky ještě 6tku, aby se s tím nechalo jet nějakou rozumnou rychlostí a rozumnou spotřebou? Jinak přeju hodně štěstí. Rozhodně mě tohle zaujalo, a myslím si, že pokud by se do toho dal zastavět motor např. z NSX, mohl by to být šlušná lamač rekordů.

To Luther:
Jak je to z tuhostí rámu? Pokud se tam dával motor z fordu, asi by to nemělo mít problém s nějakým motorem např z NSX nebo z Legenda. A ještě poslední věc. Na stránkách se píše, že přední náprava je z Accorda. Předpokládám tedy, že pokud by se tam dával motor z NSX, že přední náprava by byla opět z něj?

Prosím, jsou to jen otázky, co by kdyby, tak bych nerad vyvolal flame typu:"Proč bys jako kuchal NSX", apod. Díky přátele
   Návrat  
area07 je teď offline  area07
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 22:05   Citovat  

Držím pěsti Renouši ať je to co nejdřív v kupě.......rád bych si pořídil foto "Attack v kačírku" Velmi šťastný .....a doufám že mě svezeš Úsměv
   Návrat  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 22:07   Citovat  

Zdravy motor z NSX, kor pofaceliftoveho 3.2 s 6ti kvaltem (a zbytkem swapu) by zrejme malinko navysil planovanou cenu stavby oproti H22, kterej koupis za 30tis korun max

Pokud se hledi na penize, tak bych to nechal, tak jak planuje reno... OK
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 22:09   Citovat  

Už se těšim až s tim pojedu na Vyškov a u Jihlavy bude Minor,Caltiger a spol čučet pod kapotu a ReNo platit odtah Velmi šťastný
Léta vysnívanej Lotus to sice není,ale moc ti to přeju,bratře svatoušek
   Návrat  
SpaceMan je teď offline  SpaceMan
4 háčka
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 22:10   Citovat  

infinity napsal:
Zdravy motor z NSX, kor pofaceliftoveho 3.2 s 6ti kvaltem (a zbytkem swapu) by zrejme malinko navysil planovanou cenu stavby oproti H22, kterej koupis za 30tis korun max

Pokud se hledi na penize, tak bych to nechal, tak jak planuje reno... OK

o tom samozřejmě nepochybuju.. Obvzlášť když má Reno doma hotovej postavenej a hlavně odzkoušenej motor... je to dobrý
   Návrat  
Destak je teď offline  Destak
3 háčka
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 23:12   Citovat  

mám dotaz ohledně zmiňovaný váhy a trakce, nejde přece porovnávat trakční schopnosti 1300kg FF Prelude a 850 MR K1, musíš vzít do úvahy rozložení hmotnosti, klopný moment přitěžující hnací kola vlivem akcelerace a taky rozměr ráfků a pneu, za jistých okolností jedno auto o hmotnosti 1000kg a pohonem předních kol hrabe jak vzteklý , druhý auto s pohonem zadních kol a motorem před zadní nápravou neví co to prokluz je, i když fyzicky je hmotnost stejná a pneu taky.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
5 háček
PříspěvekZaslal: 1.12.2011 , 23:45   Citovat  

Destak napsal:
mám dotaz ohledně zmiňovaný váhy a trakce, nejde přece porovnávat trakční schopnosti 1300kg FF Prelude a 850 MR K1, musíš vzít do úvahy rozložení hmotnosti, klopný moment přitěžující hnací kola vlivem akcelerace a taky rozměr ráfků a pneu, za jistých okolností jedno auto o hmotnosti 1000kg a pohonem předních kol hrabe jak vzteklý , druhý auto s pohonem zadních kol a motorem před zadní nápravou neví co to prokluz je, i když fyzicky je hmotnost stejná a pneu taky.

Ano, trakce u zadokolky bude mnohem lepší, načež když budou nasazené semislicky. Ale nezapomeň, že preludka měla o 470kg více, většinu váhy na hnané přední nápravě, velmi pevný podvozek a pneumatiky skoro stejné šíře (235). Přesto první dvě rychlosti prakticky nepoužitelné. A to byla jednička do 78kmh, dvojka do 117kmh.
Nemluvě o dalším následku, že bych jen a jen řadil. Většina podobných vozů má extrémně dlouhé rychlosti z jasně daných důvodů.

Spaceman : přesně tak. Mám odzkoušený motor, který se dá i levně opravit případně nahradit. Zkus sehnat NSX motor s převodovkou za rozumnou cenu .. a zkus ho za rozumnou cenu trochu vytunit Úsměv

Spoon, area07 : moji drazí bratři, povezeníčko bude. . s kačírkem samozřejmě VTEC
   Návrat  
Luther je teď offline  Luther
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 0:33   Citovat  

crxmann napsal:
Rám je klasika ocelový?

Ano, bezešvé trubky, pevnostně je to víc než dostačující. Jde ale použít i chromolybden, ale to je spíš pro racingový model.
   Návrat  
Luther je teď offline  Luther
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 0:59   Citovat  

To Luther:
Jak je to z tuhostí rámu? Pokud se tam dával motor z fordu, asi by to nemělo mít problém s nějakým motorem např z NSX nebo z Legenda. A ještě poslední věc. Na stránkách se píše, že přední náprava je z Accorda. Předpokládám tedy, že pokud by se tam dával motor z NSX, že přední náprava by byla opět z něj?

Nemusí být vyloženě z Accorda. Accord je ekonomická varianta dárce dílů, jak dosáhnout kompletního auta co funguje za přijatelný peníze. Starší ročníky Accordů mají nápravu typu double wishbone, což se hodí i jako zadní náprava sportovního auta. V kombinaci s ostatními díly potřebnými ke sprovoznění a podobností s Prelude je to v případě Rena logické řešení, jak zůstat v low-cost projektu. Jinak není problém použít trubkové zavěšení na unibalech, ale je to pak o penězích a o tom, jak moc sportovní náčiní, nebo víkendový auto chce člověk mít.

Co se limitu rámu týká, tak jde přizpůsobit třeba i pro motor 4.2l z Audi.
   Návrat  
bordel je teď offline  bordel
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 9:37  Naposledy upravil bordel dne 2.12.2011 , 12:55, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Marfi napsal:
Na Praze 4 sává oranžovej k1 co ten má za motor?A ten co byl na sprintech v Příbrami to bylo co zač?

Typek nam tvrdil, jak tam ma biturbo motor, delali mu to v Kageki, kapota nejde otevrit jinak by tam tekla voda, pry to auto stalo neskutecnou repu, ale proc mel novy cinsky pneu mluvit nechtel. Pry interier je supr, ze ho normalne wapuje na mycce (ale zatekani pod kapotu vadi Velmi šťastný). Na dotaz co mu na to rikaji ty papirovy repraky a a radio odpovedel, ze prej to stejne nepouziva. Mladej kluk to mel.

Jinak moc hezky Reno. Takovy Lupo na leto HaHaaa
   Návrat  
Aceman je teď offline  Aceman
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 10:00   Citovat  

Teda Reno, skoncit u poutoveho vozitka pro barbiny?, co by na to rekl Marek Vasut?, kral chlapaku... pořádnej výtlem
Drzim palce, hlavne at se zadari a mas z auta radost.
   Návrat  
osiris je teď offline  osiris
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 10:02   Citovat  

k tem motorum... uz jsem tam videl ( na videu a fotkach ) i V8 4,2 a K20 turbo takze se tam asi da nacpat ledacos je to dobrý
   Návrat  
rattray je teď offline  rattray
3 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 10:24   Citovat  

Sis zkoušel sedačky na Rakovnickým zimáku jo? Úsměv Jinak taky přeju at se ti auto vydaří a funguje tak jak vypadá VTEC je to dobrý
   Návrat  
Filda je teď offline  Filda
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 17:11   Citovat  

Jedina vec co by me na tom vadila je to blbe Hondacke rizeni. Kdy si clovek v zatackach zamota ruky. To bych asi premejslel tam dat neco co je strmnejsi.
   Návrat  
petzelda je teď offline  petzelda
2 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 18:39   Citovat  

no super..u nas hatich byva kazdy rok sraz sportovnich aut z Rakous minule s tim dojela zenska z Hornu..modra tmava metla a motor z S2000...je to nizky jak...hodne nizky,pod predni naraznik se vesla tak krabicka od zapalek,taky to tak vypadalo...ale jinak pekne...za ty prachy Honda
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 21:53   Citovat  

Ahoj ReNo,

tak Tě tedy vítám v Showroomu, v práci nestíhám, tak Tě vitám až nyní. Držím palce ať se daří a doufám, že mne svežeš prosím, bude-li samozřejmě jak, stejně jako při mém vstupu do klubu před ... ehm ... 5/6lety.

je to dobrý přátele přátele přátele

Díky, takhle má vypadat Showroom. Diskuze technická a k věci, pak to člověk nemusí mazat na přání zakladatelů.

přátele
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:01   Citovat  

bordel napsal:

Jinak moc hezky Reno. Takovy Lupo na leto HaHaaa

Take ocekavam stejnou spotrebu Lucy

Aceman : Je to trosku barbie vuz .. ale az se poradne nastavi ... tak to bude poradny vuz pro Kena kouř

Ratray : jsi tam take byl? Presna trefa Se stydím

Filda: To se zrovna dnes resilo. I pri pouziti Honda rizeni je tam strmost jina, bot je naprava lehce sirsi. Ale resime i nadale :twisted:

Petrzela: Nemas foto? Premyslim o dane barve. Delala se prave i na Lotuse zde

Jinak jsme se dnes s Lutherem sesli na par hodin. Diskutovalo se o dostupnosti pouzitych dilu. Mam z toho vyborny pocit, nebot clovek neni omezen pouze na jeden model darcovskeho vozu. Moznosti je proste vice a dostupnost jednotlivych dilu je vyborna. A to novych i pouzitych.
Take vime, ze par veci se bude resit individualne behem stavby. Ale jsme si oba jisti, ze dany zpusob je pro predpokladane vyuziti opravdu nepostradatelny.
Je to opravdu lego, chci tuto kosticku a tak tam pujde. Jsou samozrejme jen omezeni ze strany STK, ale i tak se da postavit velmi slusny okruhovy vuz s urcenim i pro civilni provoz.

Majk : Diky OK Svezeni bude, ale koukej si hlidat vahu. Bohuzel je to snad jedine omezeni vozu. Na druhou stranu mam jistotu, ze i ja osobne budu muset nekolikrat rocne drzet dietu HaHaaa
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:06   Citovat  

ReNo napsal:
Take ocekavam stejnou spotrebu Lucy

Aceman : Je to trosku barbie vuz .. ale az se poradne nastavi ... tak to bude poradny vuz pro Kena kouř

Ratray : jsi tam take byl? Presna trefa Se stydím

Filda: To se zrovna dnes resilo. I pri pouziti Honda rizeni je tam strmost jina, bot je naprava lehce sirsi. Ale resime i nadale :twisted:

Petrzela: Nemas foto? Premyslim o dane barve. Delala se prave i na Lotuse zde

Jinak jsme se dnes s Lutherem sesli na par hodin. Diskutovalo se o dostupnosti pouzitych dilu. Mam z toho vyborny pocit, nebot clovek neni omezen pouze na jeden model darcovskeho vozu. Moznosti je proste vice a dostupnost jednotlivych dilu je vyborna. A to novych i pouzitych.
Take vime, ze par veci se bude resit individualne behem stavby. Ale jsme si oba jisti, ze dany zpusob je pro predpokladane vyuziti opravdu nepostradatelny.
Je to opravdu lego, chci tuto kosticku a tak tam pujde. Jsou samozrejme jen omezeni ze strany STK, ale i tak se da postavit velmi slusny okruhovy vuz s urcenim i pro civilni provoz.

Majk : Diky OK Svezeni bude, ale koukej si hlidat vahu. Bohuzel je to snad jedine omezeni vozu. Na druhou stranu mam jistotu, ze i ja osobne budu muset nekolikrat rocne drzet dietu HaHaaa

Noooooo, tak to si mne škrtej, s mými 97kg .. Se stydím
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:08   Citovat  

M@jk napsal:
Noooooo, tak to si mne škrtej, s mými 97kg .. Se stydím

To mozna jeste pujde .. kdyz mi nebude Tvuj Homer prekazet v razeni OK
Mas skoro rok na zhubnuti ... vice na icq Mrk
   Návrat  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:12   Citovat  

ReNo napsal:

drzim ti palce.... Úsměv)) vypada moc pekne

p.s. jake vahove omezeni ?Velmi šťastný
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:16   Citovat  

Newer napsal:
drzim ti palce.... Úsměv)) vypada moc pekne

p.s. jake vahove omezeni ?Velmi šťastný

Diky Úsměv Mnoo, tak pritelka se vejde se 191cm .. ale pri polovicni vaze Tebe. Ty bys mi asi proslapl chladic Lucy
   Návrat  
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:17   Citovat  

ReNo napsal:
Diky Úsměv Mnoo, tak pritelka se vejde se 191cm .. ale pri polovicni vaze Tebe. Ty bys mi asi proslapl chladic Lucy

Úsměv))) ja jsem opatrnej na nozky Úsměv) navic vedle takovyho auta bych chodil v backurkach abych ho neposkodil Úsměv))

takze tam neni vahovej limit ?D: to jsem si oddych Velmi šťastnýD uz jsem se taky zasnil totiz HaHaaa Mr. Green OK
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:19   Citovat  

ReNo napsal:

Oki! Nejmín jsem uměl 90kg při 186cm. ALe Homer to není, dá se ... Je to tam.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:22   Citovat  

Newer napsal:
Úsměv))) ja jsem opatrnej na nozky Úsměv) navic vedle takovyho auta bych chodil v backurkach abych ho neposkodil Úsměv))

takze tam neni vahovej limit ?D: to jsem si oddych Velmi šťastnýD uz jsem se taky zasnil totiz HaHaaa Mr. Green OK

Opravdu mam pocit, ze jsi moc mohutnej na dany prostor. Je to takova zavodni "rakvicka". Ale urcite se i toto da poresit pri samotne stavbe OK
   Návrat  
Zlobivec [1]
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:24   Citovat  

ReNo napsal:
Opravdu mam pocit, ze jsi moc mohutnej na dany prostor. Je to takova zavodni "rakvicka". Ale urcite se i toto da poresit pri samotne stavbe OK

Úsměv)) ja jsem zvyklej uz mno Smutný ...

kazdopadne Úsměv) preju hodne stesti s projektem , co nejmin necekanejch financi Úsměv)) a hlavne spoustu stastnejch km bez nehod Úsměv a pokut ...
   Návrat  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:24   Citovat  

ReNo napsal:

jak jako? Úsměv já počítám, že se svezu Úsměv
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:28   Citovat  

Dejf napsal:
jak jako? Úsměv já počítám, že se svezu Úsměv

No prave. Ty, Newer, Aceman, Happy, Meda .. leda koleckove brusle, lano .. a jsem si jist, ze si vychutnate akceleraci lepe nez ja. Na druhou stranu, 666 ma mnohem rychlejsi masinu HaHaaa

Opravdu je tam prostor, alespon spolujezdce, velmi tesny. Za volantem jsem problem nepocitil. Mam ale jen 181 / 85 ...
Proste Attack patri evidentne prostorem mezi JP vozy Lucy

newer : Diky OK
   Návrat  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
PříspěvekZaslal: 2.12.2011 , 22:33   Citovat  

ReNo napsal:
No prave. Ty, Newer, Aceman, Happy, Meda .. leda koleckove brusle, lano .. a jsem si jist, ze si vychutnate akceleraci lepe nez ja. Na druhou stranu, 666 ma mnohem rychlejsi masinu HaHaaa

Opravdu je tam prostor, alespon spolujezdce, velmi tesny. Za volantem jsem problem nepocitil. Mam ale jen 181 / 85 ...
Proste Attack patri evidentne prostorem mezi JP vozy Lucy

newer : Diky OK

f poho, to mi stačí kouř přátele ať se daří a na jaře VTEC
   Návrat  
Jonaasek je teď offline  Jonaasek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 3.12.2011 , 0:15   Citovat  

kde je elise?....
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz