Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Další 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 32
rocky33 je teď offline  rocky33
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.4.2015 , 8:22   Citovat  

Díky moc.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.4.2015 , 17:31   Citovat  

Ještě mě vrtá jak je to u tohoto auta se žhavičkama když jsou špatné, rožne se kontrolka diagnostiky motoru ?bliká žhavení ? nebo je nějaký interval výměny ? Díky.
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 17.4.2015 , 20:44   Citovat  

Včera ráno se mi podařilo potkat (v našich končinách) docela raritu - Mugen kit...
tudy Mugen CR-V
(Zda to bylo origo či ne, to bohužel netušim...)

+20150416_070833+.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
+20150416_070833+.jpg, 419.15 kB
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 17.4.2015 , 21:16   Citovat  

Jestli dobře vidim, tak je na Ruských značkách. Takže možná 2,4 i-VTEC (166k)
   Návrat  
Karel 21 je teď offline  Karel 21
PříspěvekZaslal: 18.5.2015 , 6:27   Citovat  

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda tu někdo neřešil příčníky na CRV 3g.
Celkově je asi několik variant, jak vyřešit. Jedna jsou origo příčníky motované na celkem 8 matic. Druhou varinatou v podstatě to samé, je od jiné značky (thule). Pak jsem zjistil, že se dají koupit nějaké podélníky, které se namotnují na matice a přes to se pak dávají příčníky. K tomu moc informací nemám. Poslední varinata je s hágusy, k tomu také nemám žádné bližší info.
Byl by schopen mi někdo poradit a sdělit svoje osobní zkušenosti, případně i foto.
Pokud se bude jednat pouze o příčníky, chtěl bych aby montáž byla jednoduchá a rychlá.
Díky všem za informace.

Ještě bych měl prosbu, zda nemá někdo stažený nejaký servisní manuál s rozkresem jednotlivých dílů, jak se co dá sundat, rozebra. Byl by ochotný mi ho poskytnout??
díky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
kudlo je teď offline  kudlo
PříspěvekZaslal: 18.5.2015 , 6:42   Citovat  

Neviete mi niekto poradit ? Mam Honda CR-V 2005 RD9 a vedla tlacidiel vykurovania sedaciek je taka mrieška a tam je daky ventilator a huci ked otocim klucom. Podobne ako u PC alebo notebooku ked je vadny vydava rachot. Co to je? a kde sa to da zohnat ?
   Návrat  
Conty je teď offline  Conty
1 háčko
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 19.5.2015 , 13:01   Citovat  

Karel 21 napsal:
Ahoj,
chtěl bych se zeptat, zda tu někdo neřešil příčníky na CRV 3g.
Celkově je asi několik variant, jak vyřešit. Jedna jsou origo příčníky motované na celkem 8 matic. Druhou varinatou v podstatě to samé, je od jiné značky (thule). Pak jsem zjistil, že se dají koupit nějaké podélníky, které se namotnují na matice a přes to se pak dávají příčníky. K tomu moc informací nemám. Poslední varinata je s hágusy, k tomu také nemám žádné bližší info.
Byl by schopen mi někdo poradit a sdělit svoje osobní zkušenosti, případně i foto.
Pokud se bude jednat pouze o příčníky, chtěl bych aby montáž byla jednoduchá a rychlá.
Díky všem za informace.

Ještě bych měl prosbu, zda nemá někdo stažený nejaký servisní manuál s rozkresem jednotlivých dílů, jak se co dá sundat, rozebra. Byl by ochotný mi ho poskytnout??
díky

Ahoj,

co se příčníků týče, tak pokud hledáš užitnou hodnotu, pak bych šel do originálu, možná lépe do Thule. Originál příčníky jsou docela úzký a mírně prohnutý a čtyři kola na ně už úplně jednoduše nedáš. V tom je pak výhoda u Thule, která má příčník (tyč) delší. Co se objevují podélníky/hagusy na internetu, tak to je podle mě spíš věc vzhledu, než užitné hodnoty. Záleží hlavně co chceš a budeš vozit.
Šel bych do Thule s tyčí, nikoliv integrované řešení (to se pak rovná originálu).

Nejlepší, co se podle mě dá sehnat z návodů je anglický servisní manuál, odkaz ke stažení máš v SZ.
   Návrat  
inza je teď offline  inza
1 háčko
PříspěvekZaslal: 23.5.2015 , 21:18   Citovat  

Ještě k příčníkům - originály jsou dle mého poměrně hlučné, jak Thule - nevím. Z toho by opravdu nejlépe vyšlo pořídit hagusy a nějaké příčníky s rychloupínákem.

Původně jsem měl představu, že budu příčníky (mám originál Honda) vozit na autě neustále, stačila jedna cesta po dálnici a sundal jsem je.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 24.5.2015 , 14:10   Citovat  

Ty originál příčníky Honda sem si myslel, že budou jako nejlepší, trvale s nimi jezdit nechci ale pořád sundavat je také nebudu. Ty příčníky od Thule jsi zkoušel?? jsou dost podobné jako originál, le jen stříbrné. Raději bych černé.
A stěmi hágusi máš nějakou zkušenost, víš jak se to přidělává?? měl bych představu, že se to osadí do montážních otvorů pro příčníky, ale jak je to dál využitelné nebo jak to fuguje netuším. Nikde jsem moc nic nenašel.
Na příčníky dáváš rakev?? jak jdou otvírat dveře od kufru. V prodejně thule, co jsem byl na kukačku mě zrazovaly, že neotevču kufr, že od příčníku do zadu je malé vyložení.

každopádně díky za informace
k.
   Návrat  
inza je teď offline  inza
1 háčko
PříspěvekZaslal: 24.5.2015 , 19:32   Citovat  

Jak jsem psal - Thule bohužel nevím, ale jen při porovnání s originál příčníky na Chevroletu Orlando co jsem měl jsou ty Honda hlučnější.

Hagusy se podle mě dají přichytit do originál otvoru na počátku a konci střechy (ne pro příčníky), na ty následně už přijdou klasické příčníky (Které můžeš nechat na rakvi). Rakev je dle délky, ale i s 200cm rakví kufr bez problémů otevřeš. S 240cm už by to mohl být problém.

Karel 21 napsal:
Ty originál příčníky Honda sem si myslel, že budou jako nejlepší, trvale s nimi jezdit nechci ale pořád sundavat je také nebudu. Ty příčníky od Thule jsi zkoušel?? jsou dost podobné jako originál, le jen stříbrné. Raději bych černé.
A stěmi hágusi máš nějakou zkušenost, víš jak se to přidělává?? měl bych představu, že se to osadí do montážních otvorů pro příčníky, ale jak je to dál využitelné nebo jak to fuguje netuším. Nikde jsem moc nic nenašel.
Na příčníky dáváš rakev?? jak jdou otvírat dveře od kufru. V prodejně thule, co jsem byl na kukačku mě zrazovaly, že neotevču kufr, že od příčníku do zadu je malé vyložení.

každopádně díky za informace
k.
   Návrat  
marek.82 je teď offline  marek.82
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.5.2015 , 10:04   Citovat  

pokud mas origo pricniky tak pri rakvi 196cm od thule kufr neotevres uplne a je jedno jestli tam mas nebo nemas kridlo, s kridlem a uchycenim rakve podle vyrezanych drazek sem otevrel tak ze v nejnizsim bode dveri bylo 166cm
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.5.2015 , 15:59   Citovat  

Hoši neměl by někdo starou manžetu řadičky ? Poslal by ji na výrobu nové manžety , foto by potom hodil zde i s kontaktem pokud by měl někdo zájem . Ta má se už začíná nejenom loupat ale i praskat , díky. Honda
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 25.5.2015 , 20:04   Citovat  

rocky33 napsal:
Hoši neměl by někdo starou manžetu řadičky ? Poslal by ji na výrobu nové manžety , foto by potom hodil zde i s kontaktem pokud by měl někdo zájem . Ta má se už začíná nejenom loupat ale i praskat , díky. Honda

Určitě se potom pochlub, myslim, že to bude zajímat dost lidí... OK (nicméně nemám)
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 25.5.2015 , 20:13   Citovat  

mě by to také zajímalo, poptal jsem několik čalouníků, jestli se někdo ozvě, stávající sundám a pošlu na výrobu nové. Potom popřípadě poreferuju, nebude-li někdo rychlejší.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 25.5.2015 , 20:25   Citovat  

Poslal jsem dotaz na větší firmy jestli už nemají něco hotového bez toho aby jim posílal starou manžetu , tak uvidíme chtěl by to vyměnit při jednom rozdělání.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 2.6.2015 , 18:43   Citovat  

Dnes jsem poslal do Volantechu sukénku sundanou z řadící páky mojí Honda CR-V 2007. Kdžy si počkáte budou už mít střich.

Ještě bych měl dotaz, můžu klouby a táhla řazení namazat třeba silikonovým olejem?? neublížím tomu víc?? nebo se to maže něčím speciálním??
díky za radu
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 2.6.2015 , 19:43   Citovat  

Díky ti , až budeš mít hotovo dej vědět . Ve volantechu teda už budou mít střih když jim napíšu o manžetu ? Jinak podle mě se ty táhla mažou nějakou silikonovou vazelinou.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 3.6.2015 , 11:22   Citovat  

Tak pokud to nejsou úplný amatéři, tka bych řek, že by si ten střih měli nechat, že si ho schovají. Dám vědět, mohu pak nafotit a poreferovat.

Právě nevím, jestli to mazat a pak tedy čím, ale asi by to nebylo odvěci, když je to už rozdělané.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.6.2015 , 17:16   Citovat  

Tak dotaz jsem zaslal do Volantechu jestli mě to taky udělají podlé toho tvého vzorku , ještě jeden dotaz jak tam drží hlavice řadičky , jinak mi je celkově postup jasný, Díky. Honda
   Návrat  
DworiBak je teď offline  DworiBak
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.6.2015 , 17:23   Citovat  

SaKaL napsal:
Včera ráno se mi podařilo potkat (v našich končinách) docela raritu - Mugen kit...
tudy Mugen CR-V
(Zda to bylo origo či ne, to bohužel netušim...)

je to originál Mugen, Rusák pracující v ČR motor 2,4 ale kyt všude polámaný,šíleně spasovaný auto na můj vkus až moc zrezlé
   Návrat  
AndyX je teď offline  AndyX
PříspěvekZaslal: 5.6.2015 , 17:56   Citovat  

Preji vsem pekny podvecer,
vybiram vetsi prakticke SUV na bezne cestovani po dalnici, na stavbu i na praci v lese a po dlouhem rozhodovani (Xtrail T31, Outlander, Grand Vitara) padla nakonec volba na CRV 3. generace s benzinovym dvoulitrem, 6rychl. mech převodovkou, modelovy rok okolo 2008 a s najezdem okolo 100 tis km. Prosim o odpověď nektereho z majitelu na nasledujici dotazy:

- jaka je delka vnitniho prostoru po sklopeni zadnich sedadel (od patych dveri az po opěradla prednich sedadel maximalne posunuta vpred.
- lze sklopena sedadla zcela vyjmout, pripadne oddelit operadlo od sedaku, aby se zvetsil ulozny prostor a daly se třeba odvezt dveře do bytu (197 cm), lednicka nebo horske kolo vcelku? V X trailu jsem se zavrenym kufrem odvezl treba 6 dveri najednou + ješte k tomu nekolik oblozek.
- jsou nejake vyrazne vyskove nerovnosti mezi podlahou kufru a podlahou pod zadnimi sedadly? V bazaru jsem nemel moznost auto podrobne prozkoumat... není tam nejaky schodek?
- daji se casteji menene dily (rozvodak, vodni pumpa, kulove cepy, vyfuk, brzdove kotouce, ložiska kol, tlumice) sehnat v druhovyrobe, nebo je vse dostupne pouze original?
- rezne auto nejak moc zespodu při jizde v terenu nebo na snehu? Podle internetu by mělo mit (na rozdil od ostatních japonských aut stejného stari) pozinkovanou karoserii.
- Existuje něco, na co bych si při nakupu ojetiny mel dat zejména pozor? Ma třeba vyznam jet s autem do servisu na vycteni zavad? Třeba v oktavce jsem mel nactenych zavad vždy mraky, naopak u X-traila v podstate nikdy zadne nebyly.
Predem vsem moc dekuji za odpovedi, prip. i další zajimave postřehy.

PS Spotrebu při mem rocnim najezdu neresim, spis budouci opravy Úsměv
A.
   Návrat  
PříspěvekZaslal: 5.6.2015 , 18:45   Citovat  

Hlavice řadící páka je na šroubovaná, dá se povolit, ale nesmíš se bát za to trochu vzít. Povolouj až rozeberš spodek v posledním kroku.
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 5.6.2015 , 19:11   Citovat  

AndyX napsal:
vybiram vetsi prakticke SUV na bezne cestovani po dalnici, na stavbu i na praci v lese a po dlouhem rozhodovani (Xtrail T31, Outlander, Grand Vitara) padla nakonec volba na CRV 3. generace s benzinovym dvoulitrem, 6rychl. mech převodovkou, modelovy rok okolo 2008 a s najezdem okolo 100 tis km. Prosim o odpověď nektereho z majitelu na nasledujici dotazy:

- jaka je delka vnitniho prostoru po sklopeni zadnich sedadel (od patych dveri az po opěradla prednich sedadel maximalne posunuta vpred.
- lze sklopena sedadla zcela vyjmout, pripadne oddelit operadlo od sedaku, aby se zvetsil ulozny prostor a daly se třeba odvezt dveře do bytu (197 cm), lednicka nebo horske kolo vcelku? V X trailu jsem se zavrenym kufrem odvezl treba 6 dveri najednou + ješte k tomu nekolik oblozek.
- jsou nejake vyrazne vyskove nerovnosti mezi podlahou kufru a podlahou pod zadnimi sedadly? V bazaru jsem nemel moznost auto podrobne prozkoumat... není tam nejaky schodek?
- daji se casteji menene dily (rozvodak, vodni pumpa, kulove cepy, vyfuk, brzdove kotouce, ložiska kol, tlumice) sehnat v druhovyrobe, nebo je vse dostupne pouze original?
- rezne auto nejak moc zespodu při jizde v terenu nebo na snehu? Podle internetu by mělo mit (na rozdil od ostatních japonských aut stejného stari) pozinkovanou karoserii.
- Existuje něco, na co bych si při nakupu ojetiny mel dat zejména pozor? Ma třeba vyznam jet s autem do servisu na vycteni zavad? Třeba v oktavce jsem mel nactenych zavad vždy mraky, naopak u X-traila v podstate nikdy zadne nebyly.
Predem vsem moc dekuji za odpovedi, prip. i další zajimave postřehy.

A.

Auto než koupíš si pořádně prověř , kluci zde umí pouze česko a slovensko , je tu i na to vlákno. Já osobně sháněl benzín ale je jich jak šafránu a jestli tak většinou automat a nebyla ve výbavě executive. Nakonec jsem skončil u nafty . Díly v 2 výrobě seženeš v pohodě, pokud to není nějaký spešl díl. Mrkni na nějaký eshop s autodíly ,co se týče typických nedostatků tohoto vozu si přečteš i zde včetně koroze a na co si dát pozor. Dát do auta 2m po sklopení sedaček je pitomost, jedině že necháš otevřené zadní dveře. Rozvody jsou u tohoto auta řešeny řetězem , plochým řemenem je poháněn alternátor kde je volnoběžná kladka ,klimakompresor na kterém se v rámci záruky měnila řemenice, relátko a někdy i celý klimakompresor , potom je tímto řemenem poháněna i vodní pumpa. Řemen napíná napínací kladka včetně tlumiče. Zde se i dočteš jak často měnit oleje , co do toho lít a podobně. Honda
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 5.6.2015 , 20:57   Citovat  

AndyX napsal:
vybiram vetsi prakticke SUV na bezne cestovani po dalnici, na stavbu i na praci v lese a po dlouhem rozhodovani (Xtrail T31, Outlander, Grand Vitara) padla nakonec volba na CRV 3. generace s benzinovym dvoulitrem, 6rychl. mech převodovkou, modelovy rok okolo 2008 a s najezdem okolo 100 tis km...
...
...
A.

Sakra, skoda ze neprodavame to nase, to by sedelo do vyberu jak zadek na hrnec Úsměv
Napis odkud jsi, treba budeme nekdo z nas pobliz a mohl bys dojet si auto prolezt a promerit sam...
   Návrat  
AndyX je teď offline  AndyX
PříspěvekZaslal: 6.6.2015 , 1:10   Citovat  

SaKaL napsal:
Sakra, skoda ze neprodavame to nase, to by sedelo do vyberu jak zadek na hrnec Úsměv
Napis odkud jsi, treba budeme nekdo z nas pobliz a mohl bys dojet si auto prolezt a promerit sam...

Jsem z Brna, a chystam se v nejblizsich dnech zajet i do Pardubic a Znojma, kde jsou v bazarech na prodej dve CRV. Jinak Rocky ma pravdu, v CR i v Rakousku je aut v benzinu se 6M prevod. jako safranu, na rozdil treba od Grand Vitary, ktere se zbavuje mnohem vic majitelu pri zhruba stejnem poctu puvodne vyrobenych aut.

Takze mam predvybranych asi 5 aut v Nemecku primo od majitelu nebo v autosalonech s rocni zarukou, v cenach od 11 do 12 tisic Euro. Tam mi asi VIN nikdo z klubu neproveri, i Cebia ma ze zahranici malo dat. Vim ze u nas jsou CRV k dostani levneji, ale clovek ma za to o neco vyssi miru jistoty tykajici se poctu kilometru, puvodu, provadeneho servisu a vetsinou i dve sady kol. I kdyz spolehnout se na to neda, zrovna nedavno jsem videl v Norimberku u turku jedno moc krasne CRV se zbytky ruskych nalepek od alarmu, asi legalizovany reexport zpatky do Evropy Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 6.6.2015 , 16:28   Citovat  

Hoši blíží se výměna předních kotoučů a destiček , vím že je tu kolem toho obsáhle vlákno ale jedná se mi s jakou značkou máte nejlepší zkušenost na svém CR-V .
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 6.6.2015 , 17:21   Citovat  

textar, ate,
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.6.2015 , 7:57   Citovat  

marek.82 napsal:
textar, ate,

Hm , zajímavá kombinace . Tak kotouče Textar a desky Ate . No už jsem slyšel kombinace jako kotouče Brembo a desky Textar, ale pokud máš s touto kombinací dobrou zkušenost budu se toho držet.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.6.2015 , 13:31   Citovat  

nemyslel sem kombinaci, bud jedno nebo druhe

nebo pak jeste bremba , ale ty aby byly lakovane musi mit koncovku 11 u objednaciho cisla a ty sem jeste na predek crv nevidel
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.6.2015 , 17:59  Naposledy upravil rocky33 dne 13.6.2015 , 4:34, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Tak dnes vyměněna manžeta řadičky z volantechu . Kůži jsem dal škoda a obšití dle originál manžety. Vše sedělo v pohodě akorát jediný problém je v tloušťce manžety , ta škoda je jednou tak tlustější než ta japonská koženka . Tak budete mít trochu problém při přetahování spodního chrom rámečku a vrchního chrom kroužku pod hlavicí. Chce to trpělivost a trochu to máznout a dávat bacha at to nepraskne Velmi šťastný Jinak velké díky Karlovi 21 že se obětoval a zaslal starou manžetu do volantechu a já se trochu svezl Honda Cena manžety 350 kč + pošta 137kč.

WP_20150612_008.jpg

WP_20150612_008.jpg, 2.1 MB

Bez názvu.png

Bez názvu.png, 2.84 MB
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Vše o CR-V 3G
Fórum: Pokec o autech
Zobrazit příspěvky z předchozích: