Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
HN: Kalendáře H-C.cz 2013 - 64ks
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další 
Zaslat odpověď

Strana 4 z 6
Petura je teď offline  Petura
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.11.2012 , 13:08   Citovat  

ještě jeden dotaz:
bude ve fotkách logo Honda Clubu? takové označení originality HC Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Davee je teď offline  Davee
2 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 18.11.2012 , 13:58   Citovat  

peníze poslaný Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 18.11.2012 , 20:48  Naposledy upravil M@jk dne 18.11.2012 , 22:19, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Petura napsal:
no snad je zítra převedou abys je do úterý měl na svém účtu ... Se stydím

Ola,
pokud ne, záleží na MOTovi, jak se k tomu postaví, času bylo dost.

Banky mají na to ze zákona "druhý pracovní den".

Petura napsal:
ještě jeden dotaz:
bude ve fotkách logo Honda Clubu? takové označení originality HC Mrk

Logo nebude. Není to produkt Občanského sdružení, ale naše/Vaše akce. Grafiku nikdo z Vás nezpracoval ... takže nic nebude. Bude velmi jednoduchý a přitom pěkný kalender.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.11.2012 , 21:59   Citovat  

M@jk napsal:
Ola,
pokud ne, záleží na MOTovi, jak se k tomu postaví, času bylo dost.

Banky mají na to ze zákona "druhý pracovní den".

Logo nebude. Není to produkt Občanského sdružení, ale naše/Vaše akce. Grafiku nikdo z Vás nezpracoval ... takže nic nebude. Bude velmi jednoduchý a přitom pěkný kalender.

však Sakal se nabízel, že by to udělal ...
já jsem rozhodně pro aby se na každé fotce aspoň v rohu objevilo malé logo HC, víceméně to je akce HC ... fotosoutěž probíhá na clubovém webu, hlasují převážně (ne)členi HC, tak proč by to logo tam být nemohlo? že vedení HC z toho nekápne ani koruna? -to snad ne, přeci? propagace není nikdy dost
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 18.11.2012 , 22:08  Naposledy upravil SaKaL dne 18.11.2012 , 23:30, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Petura napsal:
já jsem rozhodně pro aby se na každé fotce aspoň v rohu objevilo malé logo HC, víceméně to je akce HC ... fotosoutěž probíhá na clubovém webu, hlasují převážně (ne)členi HC, tak proč by to logo tam být nemohlo? že vedení HC z toho nekápne ani koruna? -to snad ne, přeci? propagace není nikdy dost

Taky bych tam to logo rad videl...
Ma nabidka stale plati, ale mam dojem, ze vzhledem k tomu, ze to ma jit v utery (mozna o den dva pozdeji) do tisku, tak uz je asi trochu pozde...
Mozna by bylo jednodussi predat logo tiskarne,at ho soupnou nekam dolu ke dnum a mesici...
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.11.2012 , 22:09   Citovat  

A co tyto debaty už přenést do vlákna: Kalendar - diskuze, namety Úsměv.
Za dva dny je uzávěrka plateb a MOT bude odesílat podklady do tisku.
Už bych do kalendáře 2013 na poslední chvíli nešťoural a nedělal v tom zbytečný "bordel".

Ve zmíněném vlákně máme rok na veškeré doladění je to dobrý
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 18.11.2012 , 22:11   Citovat  

Petura napsal:

Peti,
akce kalendář jde naprosto mimo vedení OS, neboť předchozí ročníky byly ztrátové a když MOT si letos v lednu posteskl, že (ne)bude kalendář, tak mne napadlo, to udělat jinak, MOT se toho ujal a já vedu topic ohledně plateb a objednávek.

Takže ano, nekápne.

SaKaL napsal:
Taky bych tam to logo rad videl...
Ma nabidka stale plati, ale mam dojem, ze vzhledem k tomu, ze to ma jit v utery (mozna o den dva pozdeji), tak uz je asi trochu pozde...
Mozna by bylo jednodussi predat logo tiskarne,at ho soupnou nekam dolu ke dnum a mesici...

To sakal: k tomu musíš mít povolení Občanského sdružení, což není problém. Napíši sopťovi, ten může rozhodnout. Bez vědomí rady OS nesmí být s logem nakládáno, je jeho výhradním majitelem. přátele

Kápne možná nějaká drobná koruna MOTovi, za to, že s tím má starosti: jezdí, telefonuje, objednává, musí si na účtu hlídat platby atd., na pivo.,

přátele
   Návrat  
SaKaL je teď offline  SaKaL
Moderátor
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 0:00   Citovat  

to 2bep: Já bych to přesunul, ale radši npíšu odpověď sem. Tam vedle budu řešit kalendář / fotosoutěž pro rok 2014... Úsměv

to M@jk: Mám dojem, že tady nastává taková prazvláštní situace...
Na jednu stranu OS Honda-club pořádá Fotosoutěž o fotky do kalendáře, kde vlastně není vůbec jisté, zda nějaký kalendář bude. Je mi jasné, že udělat (střílím od boku) 150 výtisků a pak jich mít 75 do sběru je nesmysl, takže momentální varianta s Motovou pomocí je zcela jistě jediná správná. Jak se ale pak zachovat, když jsme tady všichni na Honda-clubu, odhlasovali jsme si fotky a většina z nás (možná) by ráda koukala na to magické logo Úsměv na kalendáři, se kterým vlastně nemá H-C nic společného. Z čehož mi vyplývá, že se tady sešla skupinka 62 lidí (nebo tak nějak), která si (de facto) může odhlasovat kalendář s fotkama, které uzná za vhodné a vůbec tam nemusí být fotky z fotosoutěže. No a pak přijde Bully (teď promiň Václave) a ze své H-C moderátorské pozice (protože mu nic jiného nezbývá - pravidla) vydá v podstatě zákaz retuše Silencovy fotky, u které si myslim, že by většině z těch 62 lidí určitě nevadila, když už si to platí pro sebe...
Takže kdo je víc? H-C nebo 62 lidí, pro které je kalendář určen? Chápu všechny zúčastněné strany, nic proti nikomu nemám (doufám, že to tak nevyznělo), spíš bych rád našel nějaký kompromis, který by všem vyhovoval...
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 0:28  Naposledy upravil M@jk dne 19.11.2012 , 0:29, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

SaKaL napsal:
to 2bep: Já bych to přesunul, ale radši npíšu odpověď sem. Tam vedle budu řešit kalendář / fotosoutěž pro rok 2014... Úsměv

to M@jk: Mám dojem, že tady nastává taková prazvláštní situace...
Na jednu stranu OS Honda-club pořádá Fotosoutěž o fotky do kalendáře, kde vlastně není vůbec jisté, zda nějaký kalendář bude. Je mi jasné, že udělat (střílím od boku) 150 výtisků a pak jich mít 75 do sběru je nesmysl, takže momentální varianta s Motovou pomocí je zcela jistě jediná správná. Jak se ale pak zachovat, když jsme tady všichni na Honda-clubu, odhlasovali jsme si fotky a většina z nás (možná) by ráda koukala na to magické logo Úsměv na kalendáři, se kterým vlastně nemá H-C nic společného. Z čehož mi vyplývá, že se tady sešla skupinka 62 lidí (nebo tak nějak), která si (de facto) může odhlasovat kalendář s fotkama, které uzná za vhodné a vůbec tam nemusí být fotky z fotosoutěže. No a pak přijde Bully (teď promiň Václave) a ze své H-C moderátorské pozice (protože mu nic jiného nezbývá - pravidla) vydá v podstatě zákaz retuše Silencovy fotky, u které si myslim, že by většině z těch 62 lidí určitě nevadila, když už si to platí pro sebe...
Takže kdo je víc? H-C nebo 62 lidí, pro které je kalendář určen? Chápu všechny zúčastněné strany, nic proti nikomu nemám (doufám, že to tak nevyznělo), spíš bych rád našel nějaký kompromis, který by všem vyhovoval...

Peti a ostatní,
je to velice jednoduché ... zítra zvednu telefon. Zavolám Daverovi, Soptovi a bude. Stejně tak vy můžete napsat SZ radě. Nu tak šup do toho!!!

Pište, než tam já zavolám, vy můžete mít odpověď. Ptejte se na možnost použití ochranné známky honda-club.cz na náš/vás kalendář s tím, že chcme reprezentovat. Pokud odsouhlasí, tak by sopťa mohl MOTovi hodit přímo "křivky" ... záleží na rozhodnutí OS rady.

Takže pro osvěžení:
Daver - David Literák - daver(zavi)honda-club.cz - Předseda
crxmann - Josef Lacina - crxmann(zavi)honda-club.cz - Místopředseda
Hellborn - Pavel Veber - hellborn(zavi)honda-club.cz - Právní otázky
667-1 - Ing. Jiří Vrzala - 667-1(zavi)honda-club.cz - Hlavní administrátor stránek
Sopťa - Jan Pokorný - sopta(zavi)honda-club.cz - Grafika a design

Jdu chrnět.

je to dobrý přátele
   Návrat  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 0:35   Citovat  

M@jk napsal:
Peti a ostatní,
je to velice jednoduché ... zítra zvednu telefon. Zavolám Daverovi, Soptovi a bude. Stejně tak vy můžete napsat SZ radě. Nu tak šup do toho!!!

Pište, než tam já zavolám, vy můžete mít odpověď. Ptejte se na možnost použití ochranné známky honda-club.cz na náš/vás kalendář s tím, že chcme reprezentovat. Pokud odsouhlasí, tak by sopťa mohl MOTovi hodit přímo "křivky" ... záleží na rozhodnutí OS rady.

Takže pro osvěžení:
Daver - David Literák - daver(zavi)honda-club.cz - Předseda
crxmann - Josef Lacina - crxmann(zavi)honda-club.cz - Místopředseda
Hellborn - Pavel Veber - hellborn(zavi)honda-club.cz - Právní otázky
667-1 - Ing. Jiří Vrzala - 667-1(zavi)honda-club.cz - Hlavní administrátor stránek
Sopťa - Jan Pokorný - sopta(zavi)honda-club.cz - Grafika a design

Jdu chrnět.

je to dobrý přátele

zbytecne to komplikujete, stejne je uz pozde, tiskarna uz ma fotky, jen cekaji na pokyn kolik ks se bude tisknout, takze toto vyreste na dalsi rocnik je to dobrý přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 0:42   Citovat  

mot napsal:
zbytecne to komplikujete, stejne je uz pozde, tiskarna uz ma fotky, jen cekaji na pokyn kolik ks se bude tisknout, takze toto vyreste na dalsi rocnik je to dobrý přátele

Já si myslím Tome,
na to bylo dost času od ledna letošního roku!!!
Velmi šťastný

Děkujeme za tisk. Jsi rychlej. To je Ti ctí.

přátele

PS: jinak budu vyzvedávat v Brně 6ks, tak se pak domluvíme, kde ... zatím díky. Zvládáš to, orientuješ se v penězích. Posílají to lidi tak, aby si se v tom orientoval???

přátele
   Návrat  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 0:57   Citovat  

Sakal + ostatni co vas zajima tema dodatecnych uprav (causa silencuv "Construct" apod.):

tudy odkaz
   Návrat  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 10:12   Citovat  

M@jk napsal:
Já si myslím Tome,
na to bylo dost času od ledna letošního roku!!!
Velmi šťastný

Děkujeme za tisk. Jsi rychlej. To je Ti ctí.

přátele

PS: jinak budu vyzvedávat v Brně 6ks, tak se pak domluvíme, kde ... zatím díky. Zvládáš to, orientuješ se v penězích. Posílají to lidi tak, aby si se v tom orientoval???

přátele

toto je dobry dotaz, nechtel jsem hned sejckovat, ale kdyz se ptas tak je napraskam... uprimne posilaj to jak hovada! a ted nemyslim penize na ucet, ale ty SZka s objednavkami, nechapu co je tak slozity dodrzet jednotny format, kdyz jsem i uvadel priklad jak to ma vypadat, to ze nedodrzi formu, kterou jsem chtel pro me znamena dalsi ztratu casu, protoze to musim predelat do formatu, ktery jsem chtel a ten pote pouzivam pro tisk adres na obalky (kdyz me napisete vasi adresu do jednoho radku a ja to takhle nalepim na obalku tak me s tim posta vyrazi...) a to ze nedodrzuji format je to posledni, nekteri se ani neobtezuji napsat cislo uctu, ze ktereho prijdou penize, takze hledat to mam asi za pomoci vestce... pak jim musim zbytecne psat aby doplnili potrebne udaje... tak jak si predstavuju aby chodily objednavky tak to prijde tak od jedne tretiny lidi, zbytek vsechno spatne...
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 11:29   Citovat  

mot napsal:
toto je dobry dotaz, nechtel jsem hned sejckovat, ale kdyz se ptas tak je napraskam... uprimne posilaj to jak hovada! a ted nemyslim penize na ucet, ale ty SZka s objednavkami, nechapu co je tak slozity dodrzet jednotny format, kdyz jsem i uvadel priklad jak to ma vypadat, to ze nedodrzi formu, kterou jsem chtel pro me znamena dalsi ztratu casu, protoze to musim predelat do formatu, ktery jsem chtel a ten pote pouzivam pro tisk adres na obalky (kdyz me napisete vasi adresu do jednoho radku a ja to takhle nalepim na obalku tak me s tim posta vyrazi...) a to ze nedodrzuji format je to posledni, nekteri se ani neobtezuji napsat cislo uctu, ze ktereho prijdou penize, takze hledat to mam asi za pomoci vestce... pak jim musim zbytecne psat aby doplnili potrebne udaje... tak jak si predstavuju aby chodily objednavky tak to prijde tak od jedne tretiny lidi, zbytek vsechno spatne...

Tomáši,
to si děláš řiť. Věřím, že to zdržuje. No ještěže těch 6ks vyzvedávám osobně u Tebe v Brně.

TO SE MI SNAD JENOM ZDÁ. CHYBU UDĚLÁME KAŽDÝ, TO JE JASNÉ, ALE POKUD TO MÁME V NÁVODU. Dělal jsem chybu v rozlišení ve fotosoutěži asi až na potřetí se podařilo. Takže nemám co kecat.

Velmi šťastný

je to dobrý přátele
   Návrat  
Bubaak je teď offline  Bubaak
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 12:30   Citovat  

tak si mě škrtněte.. zaplatit do 20. nestihnu.. Tak to valím bulvy

Bylo řečeno že se má platit po 17. což byla sobota, a dnes 19. se dovím že peníze maj být na účtu do 20. je to dobrý
Všem org. se tedy omlouvám že telefon pro internetové platby mám doma, kam se dostanu až po 18:00 a taky že nejsem u nějaký "mBanky" takže to skutečně nestihnu převést do 20. ani kdybych se měl postavit na hlavu....

Alespoň zbude víc peněz pro Acču meetallll
   Návrat  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 13:05   Citovat  

tak zatim dorazila platba za 40ks přátele
   Návrat  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 13:08   Citovat  

Bubaak napsal:

Bylo řečeno že se má platit po 17. což byla sobota, a dnes 19. se dovím že peníze maj být na účtu do 20. je to dobrý
Všem org. se tedy omlouvám že telefon pro internetové platby mám doma, kam se dostanu až po 18:00 a taky že nejsem u nějaký "mBanky" takže to skutečně nestihnu převést do 20. ani kdybych se měl postavit na hlavu....

nehazej flyntu do zita, jak vidis tak nejsi sam kdo nestiha odeslat platbu, jsem schopen pockat do konce tydne, tiskarna jeste bude upravovat sablonu a to jeden den zabere, tak to klidne dnes posli přátele
   Návrat  
mot je teď offline  mot
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 13:25  Naposledy upravil mot dne 20.11.2012 , 14:56, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

platba zatím neprisla od:

IceMan066

ARMIK

prosim vsechny vyse uvedene, aby zkontrolovali svoje zadane prikazy, zda nedoslo nekde k chybe... dekuji, o dalsich prichozich platbach vas budu zde informovat je to dobrý

PS: M@jku, u me mas chybu! ja beru 2ks pro sebe je to dobrý
   Návrat  
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 13:32   Citovat  

K rychlosti bankovních převodů.
Ve většině případů, by měla být platba připsána na účet příjemce do druhého pracovního dne. Úsměv
Takže dnes večer poslané peníze by měly být zítra večer na účtě MOTa. OK
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 15:40   Citovat  

já mám na svém účtu info, že platba je odeslaná (dnes ráno kontrolováno), tak doufám, že do zítra to tam budeš mít
   Návrat  
Mourl je teď offline  Mourl
2 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 16:59   Citovat  

Já jsem odesílal včera (neděle), takže dnes,případně zítra by to tam mělo být.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 18:50   Citovat  

Nevím jak ostatní, ale já objednávku posílal ještě před tím, než si sem dal ten "vzor" a předtím o nějakém překopírování pro tisk nebyla ani zmínka(ani v úvodníku). Takže jestli jsem to poslal jako hovado, tak né svojí vinou Velmi šťastný. Ale co jsem se teď díval do SZ, tak to bylo bylo asi použitelné, když mě ani nepeskoval Úsměv
   Návrat  
vojt4s je teď offline  vojt4s
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 20:08   Citovat  

poslal sem včera večer, potom, co jsem v sobotu zjistil, že to má být převedeno do 20. Tak to valím bulvy
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 20:10   Citovat  

Stepa napsal:
Nevím jak ostatní, ale já objednávku posílal ještě před tím, než si sem dal ten "vzor" a předtím o nějakém překopírování pro tisk nebyla ani zmínka(ani v úvodníku). Takže jestli jsem to poslal jako hovado, tak né svojí vinou Velmi šťastný. Ale co jsem se teď díval do SZ, tak to bylo bylo asi použitelné, když mě ani nepeskoval Úsměv

Kemo,
problém bylo, že lidé ani nepsali čísla účtů, jakoby si mysleli, že MOT je věštec a ví, od koho peníze jsou a bude se tím filtrováním zdržovat. No nechápu. Velmi šťastný
   Návrat  
gear je teď offline  gear
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 20:25   Citovat  

zadáno do platby taktéž včera, tzn že dnes odešly, zítra by měly být u mota na účtu přátele
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 20:56   Citovat  

Bubaak napsal:

Ola,
nene, nikdo neřekl, že po 17.11., ale že:

DO 17.10.2012 - je deadline objednávek
DO 20.11.2012 - je deadline připsání peněz - tzn., že platit si mohl klidně už týden zpět.

M. přátele
   Návrat  
padam je teď offline  padam
3 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 21:21   Citovat  

Hodilo by se ještě z toho prvního příspěvku odstranit ten skrolující text, že se ještě nemají posílat peníze.
   Návrat  
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
PříspěvekZaslal: 19.11.2012 , 21:37   Citovat  

Skrolovací text bych globálně zakázal.

to Bubaak: mohl si se zeptat, jak to je...já se zeptal.
   Návrat  
nikys je teď offline  nikys
PříspěvekZaslal: 20.11.2012 , 9:01   Citovat  

platbu mam zadanou správně, tak to snad do večera dorazí
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 20.11.2012 , 10:55   Citovat  

padam napsal:
Hodilo by se ještě z toho prvního příspěvku odstranit ten skrolující text, že se ještě nemají posílat peníze.

Pranýřujte Bullyho,
já nestíhám úplně vše - vetřel se mi do topicu.

To nemění nic na věci, že jako Štěpa udělal správně - zeptal se, že v tématu je deadline poslání peněz do 20.11.

přátele
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
HN: Kalendáře H-C.cz 2013 - 64ks
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina