Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Jak připravujete svojí Hondu na zimu?
Fórum: Pro nováčky = pokusy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 2
Stepa je teď offline  Stepa
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2013 , 13:25   Citovat  

CrazyManer napsal:
...proto se ptám jestli by nepomohlo kdybych na baterku natáhnul nějakýho kulicha aby jí zahřál přes tu noc je to dobrý H+

Když ten kulich bude vyhřívaný, tak to pomůže. Zapomínáš, že když ta baterka negeneruje teplo, tak ji ani žádný pletený kulich nepomůže, protože nemá co udržet (teplo). A to teplo naakumulované za dobu jízdy neudrží.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Jagi je teď offline  Jagi
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 30.9.2013 , 13:50   Citovat  

no tak ohledně baterky mám myslím fajn zkušenost s hondou.. předtím jsem měl formana a ten stál třeba 2dny a už točil...no netočil chudák[ale v dobrém na něj vzpomínám-první auto!] no prostě jsem pak koupil hondu a jelikož jsem v tu dou jezdil jen o víkendu tak jsem se bál co po tom týdnu bude... a ejhle přjdu po týdnu do auta otočím klíčkom a točka točka točka vnnnnnn... pohoda párkrát otočila a nastartovala. A to ve fáčku byla pěkná nová a tady v hondě mám uplně škaredou čili asi i starou po xx majiteli předemnou. Takže hondy si myslím že startují lehce. No a myslím že to není ani tak teplotou ale spíše tím jak štrně ji dobíjíš za jízdy [jak v pořádku má kdo ele soustavu]. Jinak jestli máš RD tak natáhni kabel a pokažde jak dojedeš tak jinapoj na udržovací nabíječku a nemáš problém. Ta dává uplně minimum energie a přitom ji udrží v nabitém stavu. Někdo to dává přes zapalovač[já bych to tak nenapojil, do zalapovače vedou takové minidrátky] a nekdo rovno na baterku[čili otevřít bapotu a napojit a pak zavřít] osobně se mi líbilo jak jsem to viděl u souseda od prarodičů, ten měl od baterky kabely k masce udělané kabely a u baraku dojel a zapojil kabel do přední masky Velmi šťastnýVelmi šťastný to vypadalo jako by měl elektormobil tak jsem čuměl... no ráno koukám z okna .... nafťák Velmi šťastný šuk šuk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
Jak připravujete svojí Hondu na zimu?
Fórum: Pro nováčky = pokusy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina