Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2014: afterparty :)
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 30
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 9:57   Citovat  

TargaMan napsal:
Mě osobně by nevadil návrat do Svijan...i třeba bez sprintů na letišti, které bych nahradil spíš jízdou zručnosti a dalšími hovadinkami s autama, nebo s modeli autíček atd.....

Mířo,
asi tak ... přátele
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
2bep je teď offline  2bep
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 10:07   Citovat  

TargaMan napsal:
Mě osobně by nevadil návrat do Svijan...i třeba bez sprintů na letišti, které bych nahradil spíš jízdou zručnosti a dalšími hovadinkami s autama, nebo s modeli autíček atd.....

I na tu jízdu zručnosti musíš mít potřebných prostor Smutný
   Návrat  
TargaMan je teď offline  TargaMan
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 10:17   Citovat  

Ale jo, jelo by se na letiště, ale nesprintovalo by se....neustálé problémy se zakletou časomírou atd. by se eliminovaly.

2bep napsal:
I na tu jízdu zručnosti musíš mít potřebných prostor Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 10:25   Citovat  

Myslím, že na téma nedělní migrace kamkoliv jinam se zde již organizátoři vyjádřili jako never more.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 10:36   Citovat  

Daver napsal:
Pořídíme firemní Suzuki Liana ... gdo bé dělat Stiga ? Velmi šťastný

DaM..
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 10:39   Citovat  

TargaMan napsal:

Problémy (pokud vynechám blba v kiosku, který nám natáhne ceny o 75% a víc a bude chtít platit i bazén) jsou místo v kempu a +/- dvojnásobný nájem za letiště než jsme platili (změna majitelů na nějaký Izraelce či co).
   Návrat  
pospa je teď offline  pospa
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 10:41   Citovat  

TargaMan, nevím takhle zavrhovat sprinty ? Každej má přece něco, ať už je to styling, performance tuning právě kvůli sprintům nebo okruhu. Chtělo by to respektovat ostatní ,to samí Dutch u které ho mi příjde že má taky negativní názor na sprinty, které myslím jsou s značkou Honda úzce spojeni.

Já k loňskýmu ročníku nemám žádnou připomínku i to hrozný vedro bylo vlastně super. I když jsem moc nevyužíval Catering tak byl suprovej. Grilovačky, popíječky, sledování/zůčastnění okruhů/sprintů. Dyť si každý mohl vybrata né pak na fóru brečet! Ať to dopadne jakkoliv, už teď se těším až budu v léťě užívat víkend mezi svejma přátele
   Návrat  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 10:47   Citovat  

pospa napsal:
Ať to dopadne jakkoliv, už teď se těším až budu v léťě užívat víkend mezi svejma přátele

asi tak OK
   Návrat  
Dany je teď offline  Dany
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 10:59  Naposledy upravil Dany dne 4.3.2014 , 11:18, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Chceme se bavit o sponzorech???

Loni jsem pro HD vyřídil naprosto luxusní cenové podmínky ač si třeba někdo myslí opak. Dostali jsme slevu více než 50%. Nemluvím o tom, co jsem dělal za své, stejně jako to dělá každoročně organizační team HD v čele s Daverem, mě osobně to stálo několik tisíc s vlastní kapsy... Ochota pomoci až na pár dobrovolníků, kterým ještě jednou děkuji, NULOVÁ... Sponzory tedy vlastně jako každý rok byl realizační team v čele s Daverem a nově já, takže sponzory máme HaHaaa

Tu slevu jsme dostali díky dobrým vztahům s autodromem a za to, že jim každoročně pomáhám s RallyShow, ne proto, že by autodrom potřeboval naší akci, ať se to někomu líbí nebo ne, TEN AUTODROM SE BEZ NÁS OBEJDE, takže netuším, na koho by kdo chtěl tlačit...

Reklama pro autodrom taky nula nic... Navíc při sledování ohlasu z HD, kde po klasickém vzoru "ten kdo je spokojen mlčí a to 1% nespokojených remcá" člověk nabude dojmu, že to vlastně stálo úplně za prd. No a když jsem blokoval termín a v lednu řešil cenu pronájmu pro letošní rok, docela mě udivilo, že i "vedení" autodromu si v rámci "reklamy za poskytnutou slevu" prohlédlo naši diskusi na fóru a padla jedna zásadní otázka, proč chceme HD na CzechRingu, když jsme tak strašně nespokojeni s podmínkama, které můžou být ještě horší? Může pršet a plocha pro stanování může být v daleko horším stavu, příjezdová komunikace také horší plná bláta? A proč by měli dávat takovou slevu někomu, kdo akorát nadává na záchody, na sprchy, na příjezdovou komunikaci, na plochu? Vždyť takový Peugeot nebo Renault tam dělal celý loňský rok PR akce při představování modelů novinářům, podmínky měli stejné, až na to že platili asi 3x tolik co my a chodili jen děkovné dopisy??? Jsou Hondaři takové fifleny???

Na to jsem upřímně nedokázal ani odpovědět, jen jsem si uvědomil, že si za to můžeme sami, toto mě samotného trošku probralo a s Daverem jsme probírali, zda je vůbec společná chuť to tam dělat... Osobně v tom nechci Davera nechat, ale protože ve vedení autodromu je to 50:50 a tudíž přesně nelze teď odhadnout, kam se cena definitivně posune, je otázka, zda se o to vůbec snažit...

Není to chyba Davera, ani si myslím moje či někoho z realizačního teamu, jen to je situace, která vyplynula z našich diskusí a otrávila bohužel dost lidí, ačkoli prokazatelně v číslech to byla nejúspěšnější HD v historii a dost pochybuji, že se to podaří ve Svijanech trhnout, ale co vlastně tedy Hondaři chtějí??? ...

BTW: A co se týká sprintů, zájem 40aut nebo kolik jich bylo v neděli proti zájmu ježdění na okruhu v sobotu mě osobně přijde jako minoritní, tím si osobně myslím, že si Hondaři sami vybrali...

BTW2: A ohledně prostoru si naopak myslím, že je naprosto luxusní, nikdo nikoho do ničeho nenutil, takže díky rozloze nebyl problém si najít svůj kout na pokec a nemuset se dívat na okruh, nebo jako to udělo dost lidí, jet se během dne vykoupat do nedalekých lokalit... Prostě každý si mohl vybrat dle svého... A že večer u stanu s občerstvením bylo tak málo lidí, jsem nechápal také, takže byl klid a ideální možnost k pokecu a jen pár desítek lidí...
   Návrat  
Ossi je teď offline  Ossi
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 11:18   Citovat  

Za me byl loňský super a porad doufam ze bude zase na ringu.
Ti co chteji sedet a kecat at jedou na ten relax meeting nebo s cim to tady porad porovnavate a je.
Nevidim problem v tom pres den jezdit a vecer kecat to mi hlava nebere
Popr. teda ti co si stavi auto pro paradu, muzou kecat celej den stejne jako ve svijanech...
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 11:24   Citovat  

Dany: Někteří v sobotu večer jeli na Japankemp,který se kryl s HD a asi kecali tam.
   Návrat  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 11:54   Citovat  

Docela obdivuji lidi co to pro hondare rok co rok pripravuji a realizuji..musi mit neskutecne nervy a divim se,ze kecy spousty zde regnutych lidi uz je davno neodeslali do blazince..ono remcejte a vymyslejte si dal,nic na to nedejte a ono se to rozhodne bude posouvat dal a dal..Docela bych pochopil kdyby se organizatori uchylli k tomu aby se za Honday skutecne neco platilo a nebylo to vlastne zadarmo Mrk Ono kdyz porad chcete vic musite si v normalnim svete taky priplatit

Skoda,ze misto toho aby hondari byli radi,ze vubec neco maji bude vetsina hledat furt neco co neni podle jejich predstav. Ale aby pomohli nebo prisli s necim konstruktivnim,pripadne zajistili sponzory to NE meetallll
   Návrat  
Mrs the.Doctor je teď offline  Mrs the.Doctor
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 11:59   Citovat  

Dany: no já tedy nevím. Myslím, že nebyly diskuze jen o tom, co bylo špatně. Myslím, že nás byla hromada, kdo za Czech Ringem a celkově za organizací HD stál na 100%. To, že se nazývají Hondaři i ti ufňukánkové a fiflenky, kteří to prostě 2 dny nevydrží bez vyvoněného záchůdku, to už je prostě osud. A s tím nikdo nic neudělá. Leda jejich komentáře mazat...ale jsme v tzv. demokratickém státě, kde je svoboda projevu. Je už jen na nich, jestli svůj komentář zveřejní nebo si ho nechají pro sebe. Kdybych takový názor měla, určitě bych tu ze sebe dělala takovou píp jako oni a ony. Prostě rozhodnutí je jednoduché. Komu se nelíbilo, jezdit už nikdy nemusí.
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 12:21   Citovat  

Mrs the.Doctor napsal:
Dany: no já tedy nevím. Myslím, že nebyly diskuze jen o tom, co bylo špatně. Myslím, že nás byla hromada, kdo za Czech Ringem a celkově za organizací HD stál na 100%. To, že se nazývají Hondaři i ti ufňukánkové a fiflenky, kteří to prostě 2 dny nevydrží bez vyvoněného záchůdku, to už je prostě osud. A s tím nikdo nic neudělá. Leda jejich komentáře mazat...ale jsme v tzv. demokratickém státě, kde je svoboda projevu. Je už jen na nich, jestli svůj komentář zveřejní nebo si ho nechají pro sebe. Kdybych takový názor měla, určitě bych tu ze sebe dělala takovou píp jako oni a ony. Prostě rozhodnutí je jednoduché. Komu se nelíbilo, jezdit už nikdy nemusí.

Má slova. Pamatuji se, jak tam někdo řešil WC a savo ...

Hlavator napsal:
Docela obdivuji lidi co to pro hondare rok co rok pripravuji a realizuji..musi mit neskutecne nervy a divim se,ze kecy spousty zde regnutych lidi uz je davno neodeslali do blazince..ono remcejte a vymyslejte si dal,nic na to nedejte a ono se to rozhodne bude posouvat dal a dal..Docela bych pochopil kdyby se organizatori uchylli k tomu aby se za Honday skutecne neco platilo a nebylo to vlastne zadarmo Mrk Ono kdyz porad chcete vic musite si v normalnim svete taky priplatit

Skoda,ze misto toho aby hondari byli radi,ze vubec neco maji bude vetsina hledat furt neco co neni podle jejich predstav. Ale aby pomohli nebo prisli s necim konstruktivnim,pripadne zajistili sponzory to NE meetallll

Tome,
přesně tak ... asi si letos naštvu a přijedu pomoci. Když to tak vidím, dám letos nevděčným rýpavým nicnedělačům ještě jednu šanci a něco pro ně udělám a jestli opět bude problém, definitivně se na lidi vykašlu!
   Návrat  
zitnyp je teď offline  zitnyp
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 12:31   Citovat  

Mrs the.Doctor napsal:
Leda jejich komentáře mazat...ale jsme v tzv. demokratickém státě, kde je svoboda projevu. Je už jen na nich, jestli svůj komentář zveřejní nebo si ho nechají pro sebe. Kdybych takový názor měla, určitě bych tu ze sebe dělala takovou píp jako oni a ony. Prostě rozhodnutí je jednoduché. Komu se nelíbilo, jezdit už nikdy nemusí.

tudy odkaz
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 12:47   Citovat  

zitnyp napsal:
http://www.latrine.cz/ne-to-neni-omezeni-svobody-slova

Dobře Ty ... přátele je to dobrý
   Návrat  
vespula.mortifer je teď offline  vespula.mortifer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 12:51   Citovat  

Kdyby mohl být termín 23-24. srpen, tak umím zařídit Sosnovou kompletza luxisní cenu.
Píšu sz Daverovi.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 13:03   Citovat  

vespula.mortifer napsal:
Kdyby mohl být termín 23-24. srpen, tak umím zařídit Sosnovou kompletza luxisní cenu.
Píšu sz Daverovi.

No tak zrovna termín je někde na konci priorit (i když tou dobou budu asi u móře)...
   Návrat  
Uragan je teď offline  Uragan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 13:08   Citovat  

To by byla pecka hlavně kousek od domova Velmi šťastný
   Návrat  
vespula.mortifer je teď offline  vespula.mortifer
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 13:11   Citovat  

Hellborn napsal:
No tak zrovna termín je někde na konci priorit (i když tou dobou budu asi u móře)...

Ono totiž celkově na místech, kde by se to dalo udělat asi těch termínů už moc nebude.
   Návrat  
Dutch je teď offline  Dutch
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 13:21   Citovat  

Za nějakou dobu co na HC jsem a co jsem poznal dost lidí jsem zjistil, že mezi nama jsou lidi co jsou v pohodě a normální lidi s rozumem a ty by možna ani neremcali.
Za posledních x let jsem začali pronikat mladí lidé (berme to z důvodu toho, že auta zlevnili Hihi ) a tyhle lide jsou takový nepřizbůsobivý (nemyslím rasou Velmi šťastný ) do všeho remcaj, nic nedokázali ale všechno znají nejlíp a povýšují se nad ostatní např. zkušené hondaře a ti kazí to okolí a ty slušný lidi na HC. Všiml jsem si i v jiných topicích a v názorech, že tu jsou i tzv. smažky a některých jsem si na HD všiml. Velmi šťastný
Já osobně bych razantně zvýšil vstupné. pro goldy členy bych přihodil třeba 100 (tedy zadarmo (500) plus 100 za spolujezdce) ale pro ostatní bych dal víc (600 vstup auto a řidič plus 200 osoba ), protože předpokladám, že tyhle nepřizpůsobivý nebudou mít peníze a těm co se furt něco nelíbí tak to nebudou chtít platit. a pro pořadatele zbydou i kačky navíc a třeb takový Dany když pro nás udělá hodně ač nemusí, to nebude financovat z vlastní kapsy....

tak a ted do mě Hihi
   Návrat  
master88 je teď offline  master88
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 13:40   Citovat  

prosím s bazénem je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Uragan je teď offline  Uragan
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 13:41   Citovat  

Duch: můj selský rozum mi říká že takto zisk nezvýšíš vem si že pokud máš pravdu ubude lidí a to se stovkou navíc na auto nesrovnas mě osobně by nevadilo dat i o 500 více za loňský ročník když tak počítám na zpět stejně v porovnání s útratou za malinovku byl vstup za hubičku Velmi šťastný
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 13:54   Citovat  

zitnyp napsal:
http://www.latrine.cz/ne-to-neni-omezeni-svobody-slova

Trendem dnešní doby je všechno řešit na facebooku, hádat se a dohadovat.. tihle dohadovači mají bohužel tolik energie, že by to i dvojnásobný počet lidí, určený k likvidaci jejich komentářů, odrovnalo. Ale jinak článek super Úsměv
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 13:59   Citovat  

Dutch napsal:
Za nějakou dobu co na HC jsem a co jsem poznal dost lidí jsem zjistil, že mezi nama jsou lidi co jsou v pohodě a normální lidi s rozumem a ty by možna ani neremcali.
Za posledních x let jsem začali pronikat mladí lidé (berme to z důvodu toho, že auta zlevnili Hihi ) a tyhle lide jsou takový nepřizbůsobivý (nemyslím rasou Velmi šťastný ) do všeho remcaj, nic nedokázali ale všechno znají nejlíp a povýšují se nad ostatní např. zkušené hondaře a ti kazí to okolí a ty slušný lidi na HC. Všiml jsem si i v jiných topicích a v názorech, že tu jsou i tzv. smažky a některých jsem si na HD všiml. Velmi šťastný
Já osobně bych razantně zvýšil vstupné. pro goldy členy bych přihodil třeba 100 (tedy zadarmo (500) plus 100 za spolujezdce) ale pro ostatní bych dal víc (600 vstup auto a řidič plus 200 osoba ), protože předpokladám, že tyhle nepřizpůsobivý nebudou mít peníze a těm co se furt něco nelíbí tak to nebudou chtít platit. a pro pořadatele zbydou i kačky navíc a třeb takový Dany když pro nás udělá hodně ač nemusí, to nebude financovat z vlastní kapsy....

tak a ted do mě Hihi

S navrhovaným placením naprosto souhlasím je to dobrý
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 14:14   Citovat  

Jednoduchá rovnice... Chceme víc muziky, tak si za to musíme taky odpovídajícím způsobem zaplatit OK
I dvoudení vstupenka na Kiskunlacházu je 420,-/osoba, HD byl za Pá-Ne pro auto s řidičem za kolik? 350,-?
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 14:23   Citovat  

Ono se staci podivat kolik lidi plati provoz tohodle fora a kolik lidi neda ani kacku Mrk Celkem jednoznacny nepomer..

CENÍK:

Vstupné:

Celý víkend
350Kč auto s řidičem
150Kč člověk bez auta

Pátek + Sobota / Sobota / Neděle (kdo přijede jen v pátek, má sobotu v ceně)
250Kč auto s řidičem
100Kč člověk bez auta

Silver sleva 50%, GOLD zdarma

Jízdy
Jízdné na okruhu (co je jízda upřesní organizátor jízd Dany):

1 jízda - 50Kč
4 jízdy - 150Kč
10 jízd - 300Kč
oo - 500Kč

Dyt ty ceny sou smesne nizke Velmi šťastný

Cela leta sem platil aspn tech 500/rok a to sem zadne HD zdarma nikdy nevyzil, ale uz sem byl otravenej tim jak to tady mala skupinka lidi sponzoruje tomu zbytku to snad ne a to nemluvim o lidech jako Daver,666,crxmann,Hellborn,M@jk atd - dyt ty sou svati svatoušek a maji z toho shit..a jeste pak ctou ty shity tech kteri daji na provoz fora kolikrat NIC
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 14:32   Citovat  

Myslíš, necelé 200 nějakým způsobem platících z necelých 10.000 registrovaných... Smutný
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 14:39   Citovat  

2bep napsal:
Myslíš, necelé 200 nějakým způsobem platících z necelých 10.000 registrovaných... Smutný

sem se ani nenamahal to zjistovat. OK Tohle forum je normalni dobrocinnost a o HD ani nemluve Chápeš!

Respektuju,ze clovek ktery nic na chod fora neplati muze na forum v tom lepsim pripade prinest spousty zkusenosti,znalosti ze kterych vsichni cerpame ale na druhou stranu tenhle klub je podle meho skromneho nazoru nejdal a daleko presahuje jakykoliv klub nebo auto forum v CR.
Nezaslouzi si to trochu ucty a respektu a taky trochu skromnosti v tom co by neplatici clenove radi nebo neradi??
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 15:14   Citovat  

Hlavator napsal:
sem se ani nenamahal to zjistovat. OK Tohle forum je normalni dobrocinnost a o HD ani nemluve Chápeš!

Respektuju,ze clovek ktery nic na chod fora neplati muze na forum v tom lepsim pripade prinest spousty zkusenosti,znalosti ze kterych vsichni cerpame ale na druhou stranu tenhle klub je podle meho skromneho nazoru nejdal a daleko presahuje jakykoliv klub nebo auto forum v CR.
Nezaslouzi si to trochu ucty a respektu a taky trochu skromnosti v tom co by neplatici clenove radi nebo neradi??

Děkujeme za poklonu. Kluci to dělají rádi. Ty taky. je to dobrý

přátele
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2014: afterparty :)
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina