Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2014: afterparty :)
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 30
The Joker je teď offline  The Joker
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 15:33   Citovat  

to snad ne muzete si za to sami šuk

kluci (vedeni) letos jedte radsi k mori a vy****te wc se jim na to - terba si to uvedomej Ble
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 15:35   Citovat  

The Joker napsal:

kluci (vedeni) letos jedte radsi k mori a vy****te wc se jim na to - terba si to uvedomej Ble

ÁMEN

Normálně bych to udělal. je to dobrý přátele
   Návrat  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 16:17  Naposledy upravil chatek dne 5.3.2014 , 16:49, celkově upraveno 3 krát. Citovat  

Klíďo Píďo, když mě na Honday někdo z Prahy odveze tak tam klidně budu dobrovolně assistovat. zzzzzzz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 16:26   Citovat  

The Joker napsal:

+1
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 16:32   Citovat  

chatek napsal:
A co to změnit? Jet na všechny srazy i tuning u nás kde bude H - nejpočetnější kĺub a tudíž bude spousta pohárů za umístění. Udělalo by se tady spousta týmů pro sprint, show, hudbu, kola, barva Úsměv a ti jedinci co vyhraji v by pak ČR h-club.cz reprezentovalo a odměnou by jim mohl být udělan kalendář na nový rok:))
po kadždého zučastněného pak nějaký poplatek.

Navíc by mě taky zajimalo, je tu spousta hondařu ale nikde nevidim srazy s2000,itr, ctr,del sol, civici nebo crx a že by někdo z těch nejlepších napsal hele přijedte nám fandit Úsměv a to by si myslm vyšlo lacinejš a byl by z toho užitek než čekat že neko napíše ja nevim zda bude mit čas.. Proste bude zavazek mÁs reprezentativni auto tak tam budeš.( z každeho srazu, kraje ten jeden člověk pokud se neumistí s pohárem na předešlém sraze.nevadi pořad ma moznost na dalšíma pořad se o hondaích bude vědet tak jako o jiných klubechm týmech )

to same ke stránkam:) tak proč se s novou registrací nezavede zpoplatnění registrovneho??? formou ověření smskou a dokud nezaplati ročné členství tak mu stranky nepujdou. zzzzzzz kouř

a klíďo píďo když me na honday někdo z Prahy odveze tak tam klidně budu dobovolně assistovat. přátele
KO radsi to smaz ... pulka z toho funguje jinak a pulka je blbost
   Návrat  
Ossi je teď offline  Ossi
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 16:43   Citovat  

chatek napsal:
A co to změnit? Jet na všechny srazy i tuning u nás kde bude H - nejpočetnější kĺub a tudíž bude spousta pohárů za umístění. Udělalo by se tady spousta týmů pro sprint, show, hudbu, kola, barva Úsměv a ti jedinci co vyhraji v by pak ČR h-club.cz reprezentovalo a odměnou by jim mohl být udělan kalendář na nový rok:))

Navíc by mě taky zajimalo, je tu spousta hondařu ale nikde nevidim srazy s2000,itr, ctr,del sol, civici nebo crx a že by někdo z těch nejlepších napsal hele přijedte nám fandit Úsměv a to by si myslm vyšlo lacinejš a byl by z toho užitek než čekat že neko napíše ja nevim zda bude mit čas.. Proste bude zavazek mÁs reprezentativni auto tak tam budeš.( z každeho srazu, kraje ten jeden člověk pokud se neumistí s pohárem na předešlém sraze.nevadi pořad ma moznost na dalšíma pořad se o hondaích bude vědet tak jako o jiných klubechm týmech )

to same ke stránkam:) tak proč se s novou registrací nezavede zpoplatnění registrovneho??? formou ověření smskou a dokud nezaplati ročné členství tak mu stranky nepujdou. zzzzzzz kouř

a klíďo píďo když me na honday někdo z Prahy odveze tak tam klidně budu dobovolně assistovat. přátele

wtf ? zmatenej
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 17:04   Citovat  

Ossi napsal:
wtf ? zmatenej
proste ten clovek evidente nepochopil smysl Hondaye a plete si ho s ..valkama mimonu .. HaHaaa

navic clovek ktery si sem prijde pro radu (apod.) musi zaplatit 500,- clenstvi aby se tu snim nekdo bavil Je to tam.

nevsimej si ho pořádnej výtlem
   Návrat  
CJMonty je teď offline  CJMonty
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 17:06   Citovat  

chatek napsal:

Covece nevim co kouris, ale chtel bych to taky.

Jinak si uvedom, ze nikdo tady neni v pozici aby mohl rikat nekomu jinymu, co ma delat.
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 17:15   Citovat  

chatek napsal:
A co to změnit? :

A co by se tím změnilo? Čím tohle pomůže HONDAyi?
   Návrat  
gizmi je teď offline  gizmi
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 17:20   Citovat  

Chatek: tohle az si precte Spaceman, tak ho to bude mrzet Mrk Srazy Delsolkaru funguji a funguji naprosto na 1cku a v relativne velkem poctu majitelu (na to kolik jich jezdi).

Nejsem platici clen, takze nemam pravo radit. Kazdopadne chapu vsechny nazory a defakto vsichni maji pravdu. Co to udelat tentokrat opet jinak? Co udelat Honday ve Svijanech jako drive (to se osvedcilo a proste vam to poradatele vzdycky slo!!!!) a nedele by byla plne organizovana tou skupinou clenu, kteri chteji zavodit, sprintovat, atd. ? Ja mel Svijany rad hlavne z duvodu atmosfery, protoze clovek tam muze jet s manzelkou, deckama, pejskem, atd.. a je to takovy rodinny sraz, ktery mel pokazde velkou uroven Mrk Hlavne ten HD se stanem, kde se vyborne varilo (ten vojensky, snad vite). U bazenu se vyblbnul a schladil kazdy, kdo chtel, tak hospudka, kdo chtel, tak soutezil, kdo chtel, tak spanilka, atd atd..kazdy si nasel to sve. Na druhou stranu chapu zavodniky a pokud o to hodne moc stoji, tak se mohou vyradit na tom letisti. Casomira je, tak neni problem, at si to zavodnici udelaji taktez pekne. Kazdy by si prisel na to sve a spokojenost velika. Co se okruhu tyce, vzdyt neni problem udelat zde na foru slozku a domluvit se s Danym na racingHondayi. Pokud je tolik okruhochtivych lidi, kteri do toho chteji jit, tak je to o domluve. Byla by velka skoda prijit o Honday. Chapu ty vykriky lidi, at se na to poradatele ted vykaslou, ale vzdyt je to nas Honday a byla by to skoda.
   Návrat  
nexus_cz je teď offline  nexus_cz
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 17:38   Citovat  

Hellborn napsal:
No tak zrovna termín je někde na konci priorit (i když tou dobou budu asi u móře)...

Asi je to blbost, protoze nejsme "firma", ale treba by se s nimi dalo dohodnout... Firemní den na autodromu v Sosnové s až 40% slevou tudy odkaz
   Návrat  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 17:54   Citovat  

Jak to tu tak ctu, tak je uplne jedno kde bude Honday a kdy bude. Vzdycky se najde fura remcalu, co vidi zasadni duvody proti.
Zkusme neco najit a vychazejme z toho. Lamentovani nad vhodnou lokalitou, z toho plynouci napln srazu, datum, pripadne cena vstupneho, to tady muze kazdy kricet od rana do vecera, ale bez neceho konkretniho je to stejne o nicem.
   Návrat  
Scotty33 je teď offline  Scotty33
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 19:15   Citovat  

Zdravim H+ Chce to klid, ja vzdy jezdil na srazy kvuli relaxu a kdyz se mi chtelo a byla moznost, sem si dal dva sprinty a byl sem spokojenej. Sem ze slovenska, bohuzel sem nikdy na HD nebyl, cehoz lituji, ale proste to nevyslo. Tohle tema bylo mozna zalozeno i pro to aby vas kluci informovaly ze je to ted hodne slozity a ze by se jim hodil nejakej dobrej napad... Tudiz bych asi ocekaval i nejakou iniciativu ze strany clenu ( ted myslim vsech ) kdo ma jakou moznost zjistit co kde jak a za kolik, aby to mnely kluci lehci.
Nekolik srazu sem ze znamima uz organizoval a je mi jasny ze to neni sranda, znam to. Ale vzdy sme to braly s klidem podle toho jaky mame moznosti, kdo koho pozna...
Temy provokacnimi kecmi nikomu nepomuzete, ale napadama jo. A kdyz to treba tenhle rok nebude stoprocentny, urcite to bude ale jen takove, jake si to udelame.
Verim tomu ze kluci najdou plac a H komunita na tom place udela super atmosferu.
   Návrat  
isulsten je teď offline  isulsten
1 háčko
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 19:18   Citovat  

Nezbývá než souhlasit přátele
   Návrat  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 20:51   Citovat  

bohuzel je nas tolik ze nikdy nejde vyhovet vsem, udela bych to na miste X a kdo chce tak prijede, kdo ne tak ne.
nakonec to dopadne tak ze se na to kluci vyprdnou a nebude nic KO
   Návrat  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 21:01   Citovat  

Becky napsal:
bohuzel je nas tolik ze nikdy nejde vyhovet vsem, udela bych to na miste X a kdo chce tak prijede, kdo ne tak ne.
nakonec to dopadne tak ze se na to kluci vyprdnou a nebude nic KO

presne OK
   Návrat  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 21:09   Citovat  

však jsem na první straně psal aby se udělala anketa aby bylo jasný kdo má jaký priority a následoval se názor většiny. podle toho co se tu časem ukázalo to vypadá že nejsem až tak úplně jedinej se svym názorem jak mi někdo oponoval...
   Návrat  
cheerion je teď offline  cheerion
eShop manager
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 21:20   Citovat  

83427 napsal:
však jsem na první straně psal aby se udělala anketa aby bylo jasný kdo má jaký priority a následoval se názor většiny. podle toho co se tu časem ukázalo to vypadá že nejsem až tak úplně jedinej se svym názorem jak mi někdo oponoval...

jo, je vás asi 5 Velmi šťastný

Já jezdím na HD jen pracovat, ale musím říct, že ten loňský mě bavil nejvíc a poznala víc lidí, než na předchozích srazech. Bylo to pohodové a zároveň tam bylo díky okruhu rušno a živo Úsměv Jen to vedro bylo zničující Cool
   Návrat  
Lukas28 je teď offline  Lukas28
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 21:32  Naposledy upravil Lukas28 dne 4.3.2014 , 21:36, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Dutch napsal:
Za nějakou dobu co na HC jsem a co jsem poznal dost lidí jsem zjistil, že mezi nama jsou lidi co jsou v pohodě a normální lidi s rozumem a ty by možna ani neremcali.
Za posledních x let jsem začali pronikat mladí lidé (berme to z důvodu toho, že auta zlevnili Hihi ) a tyhle lide jsou takový nepřizbůsobivý (nemyslím rasou Velmi šťastný ) do všeho remcaj, nic nedokázali ale všechno znají nejlíp a povýšují se nad ostatní např. zkušené hondaře a ti kazí to okolí a ty slušný lidi na HC. Všiml jsem si i v jiných topicích a v názorech, že tu jsou i tzv. smažky a některých jsem si na HD všiml. Velmi šťastný
Já osobně bych razantně zvýšil vstupné. pro goldy členy bych přihodil třeba 100 (tedy zadarmo (500) plus 100 za spolujezdce) ale pro ostatní bych dal víc (600 vstup auto a řidič plus 200 osoba ), protože předpokladám, že tyhle nepřizpůsobivý nebudou mít peníze a těm co se furt něco nelíbí tak to nebudou chtít platit. a pro pořadatele zbydou i kačky navíc a třeb takový Dany když pro nás udělá hodně ač nemusí, to nebude financovat z vlastní kapsy....

tak a ted do mě Hihi

souhlas Úsměv

vespula.mortifen: Sosnová by byla také dobrá Úsměv

osobně bych mohl vyjednat tankodrom milovice, ale bohužel je to spíš na offroad sraz Je to tam.

a ještě jedna věc: zavedl bych minimálně WEB členství na dost sekcí ve foru, dáváme zdarma informace za tisíce KO
   Návrat  
MOTyLEK je teď offline  MOTyLEK
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 21:35   Citovat  

Všem organizátorům se divím, že mají chuť ještě něco dělat. Za ty roky, neměli by jste každej doma o fous lepší auto či motorku?? Daver třeba NSX, Hellbi třeba CB1100? A co ostatní? Dany za loňskej rok třeba o fous lepší setup na autě? A dalo by se pokračovat takhle dál a dál. Proč to vůbec děláte? Evidetně pro kritiku, po loňsku určitě. Masochisti!!!
zásadně souhlasím s Bullym, hodně kecalů, ale těch aktivních jak šafránu, ale jsou a buďme za ně rádi, protože jsou mezi nimi i organizátoři svátku všech H+ .
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 21:38   Citovat  

Ach,
tohle vše je výsledek pseudodemokracie, kterou si někteří pletou s anarchií.

Já bych to nechal být. Neremcal. Neprudil. Nebuzeroval. Nekritizoval.

Nechal bych na té partě a nechal se překvapit, s čím přijdou a tím, že tu omezíme plkání budou mít o trochu méně stresu, který jim zvláště od nás nepřidá.

přátele Děkujeme přátele
   Návrat  
Prelude je teď offline  Prelude
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 21:43   Citovat  

Scotty33 napsal:
Zdravim H+ Chce to klid, ja vzdy jezdil na srazy kvuli relaxu a kdyz se mi chtelo a byla moznost, sem si dal dva sprinty a byl sem spokojenej. Sem ze slovenska, bohuzel sem nikdy na HD nebyl, cehoz lituji, ale proste to nevyslo. Tohle tema bylo mozna zalozeno i pro to aby vas kluci informovaly ze je to ted hodne slozity a ze by se jim hodil nejakej dobrej napad... Tudiz bych asi ocekaval i nejakou iniciativu ze strany clenu ( ted myslim vsech ) kdo ma jakou moznost zjistit co kde jak a za kolik, aby to mnely kluci lehci.
Nekolik srazu sem ze znamima uz organizoval a je mi jasny ze to neni sranda, znam to. Ale vzdy sme to braly s klidem podle toho jaky mame moznosti, kdo koho pozna...
Temy provokacnimi kecmi nikomu nepomuzete, ale napadama jo. A kdyz to treba tenhle rok nebude stoprocentny, urcite to bude ale jen takove, jake si to udelame.
Verim tomu ze kluci najdou plac a H komunita na tom place udela super atmosferu.

Naprosto souhlasím.To druhotné poselství je trochu pozapomenuto aneb není to tak jednoduché a lehké jak se zdá . je to dobrý
Jinak co to udělat stylem jeden rok racing a druhý zase na pohodu?Uchlácholí se všichni a každý dojede tam kam se mu bude líbit.Skalní předpokládám na oba a pak dle gusta každého z nás.
   Návrat  
Tomas Civic je teď offline  Tomas Civic
3 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 21:50   Citovat  

Ja tak nejak preziju vse jezdim si to tam uzit a odpocinout si od vseho odreagovat se.Zatim jsem byl na dvou honday Svijany a hradec Oboje dvoje parada.Kazdopadne si tam jezdim odpocinout a vypnout od okolniho sveta.At to bude kdekoly tak jedu si nenecham ujit
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 22:07  Naposledy upravil Hellborn dne 4.3.2014 , 22:09, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Gizmi: No už předloni se v bazénu málem nezchladil,kdo chtěl, ale jen ten,kdo zaplatil v kiosku. Velmi šťastný To jen aby sis to nemaloval tak růžově.. Plus nemůžeme zajistit,aby jsme v kempu byli jen my.
   Návrat  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 22:07  Naposledy upravil 83427 dne 4.3.2014 , 22:15, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

MOTyLEK napsal:
Evidetně pro kritiku, po loňsku určitě.

to nepřímo znamená, že předloni byli všicni spokojení nebo ne?

cheerion napsal:
jo, je vás asi 5 Velmi šťastný

nojo, jenže vem si kolik lidí se tu procentuelně vyjádřilo a kolik z těch ještě ke všemu má opačný názor

M@jk napsal:
Nechal bych na té partě a nechal se překvapit, s čím přijdou

ono ani nic jinýho nezbude a prakticky to i hodlam udělat. možná jsem tu za nějakýho prudiče ale všim tim co tady vytvářim se jen snažim trochu nabudit lidi k tomu, aby diskutovali a vyjádřili svuj názor. Aby pořadatelé měli objektivnější názor. kašlu na to co si o mě pořadatelé myslí a oni kašlou na to co si myslím já. jsem jen jeden z mnoha a pokud se jejich názor a vidina budoucího směru hondaye nekreje s mými ideami, o nic nejde, je tu několik stovek jiných kteří tím vemou za vděk. ale jak jsem již napsal, snažim se jen o to, rozdýchat diskuzi a vyjádřit svuj osobní názor. pár lidí se s nim lehce ztotožní, několik ho vyvrátí ale ve výsledku pokud se vyjádří dost lidí, pomůže to vedení udělat si objektivnější názor na priority návštěvníků a ne jen nějaký stres. nakonec pochybuju že se těmito plky někdo stresuje.

tím jsem asi v tomto vláknu skončil. co jsem měl na mysli jsem napsal a nechám prostor případným dalším diskuze chtivím členům přátele

edit: na loňskym hondayi jsem nabízel svou pomocnou ruku. pokud zájem přetrvá a bude potřeba pomocná ruka s tim nemam problém. kdyžtak SZ. Netvrdim že budu dělat cokoliv (mávání fáborkama na czechringu mě fakt nebere) ale nemam problém pomoct se stěhovánim krámů, zaskočit někoho vystřídat k bráně a já nevim co ještě
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 22:12   Citovat  

83427 napsal:
...

Naivko.. Velmi šťastný NIKDY (aspoň, co si od r.04 pamatuju) nebyli všichni spokojeni.
   Návrat  
BunGee je teď offline  BunGee
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 22:23   Citovat  

Za me: Ja byl doposud na dvou poslednich H+ dayich a spokojenej jsem byl na stopro s obema(i kdyz na prvnim jsem prakticky nikoho neznal jelikoz jsem tvor stydlivy). On klasickej "uzivatel" Hondaye nevidi co je prace za veskerou organizaci akce s takovym rozsahem(ja to zhruba vim, par malickejch akci jsem organizoval, ale v tak obrovskym rozsahu vubec). Jak svijany, tak i Czechring meli neco do sebe a u obou byly nejaky plusy a minusy, ale nic neni dokonaly a kazdej si musi rict sam jestli to za to stoji a nebo ne.

S tim vstupnym bych to klidne zvisil, neni problem. Kdo chce jet tak si par korun priplati, kor kdyz tady porad ctu kdo a kolik zase vrazil do performance a podobnych zalezitosti do auta, tak tech par drobnych najde vzdycky a to bez omezeni nap. koureni, odrikavani skopku a podobnych vymluv.

A ze je HD drahej na organizaci? To uz zalezi na pristupu toho kdo to organizuje, a dokaze se pohybovat alespon v nejake mire v ekonomice. Bud se rozhodnu ze budu mecenas a zasponzoruju sraz(v tom pripade si ale nemuzu na nic stezovat jelikoz je to jeho rozhodnuti) a nebo to vezme tak ze si vse spocita a radsi cenu trosku nadstreli s tim ze bude mit v zaloze nejake finance na neocekavane zalezitosti a kdyz zbydou tak se s nimi da udelat cokoli. Jde o jednoduchy pocty.

Ja mam oba roky co mam Hondu mam premium clenstvi, neberu to jako preplatny pro to ze mi nekdo nutne musi poradit s mym problemem(taky me bylo zodpovezeno asi 5% dotazu), ale taky necekam ze mi na muj problem hned kazdej odpovi jelikoz kdyby vsichni znali na vsechno odpoved tak prakticky problemy nejsou. Beru to jako prispevek na chod serveru ktery mam rad a je to takova moje srdcovka(mam rad weby kde se neco deje a to na vyssi urovni nez cela ceska webova scena, i kdyz i tady se najdou vyjimky) a Honda mi strasne rychle prirostla k srdci.

Klidne bych HD udelal drazsi s tim ze bude mensi ucast=min organizace a kvalitnejsi sestava. Nebudme megalomani kdyz nemame sponzory, zustanme pri zemi
   Návrat  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 23:04   Citovat  

BunGee:
sice do toho taky nemam moc co plkat, kdyz se H-daye muzu tak maximalne zucastnit a to jeste jenom podle dovolene, kdyz to mam takovou dalku. Ale uz to tu zaznelo- neni lepsi 10 ucastniku po co ja vim 4 stovkach, nez 2 po 550,-? Stejne by se mela ekonomika resit podle skutecnych nakladu a ne dopredu s tim, ze z toho budu delat dopredu sraz lidi, co jsou ochotni poradne zaplatit jenom z nejakeho principu.

MOTyLEK:
nemyslel jsem to jako neci odsuzovani. Proste proc dopredu resit veci, co jeste resit ani nejdou, kdyz vime s prominutim prd co bude.
Honday je proste setkani, hlavni "svatek" Úsměv klubu a vubec priznivcu znacky Honda. Pokud budu moct prijet, pak kamkoli a at ma jakoukoli napln. Na okruh se da zajet kdykoli v sezone, pit pivo a macet se v bazenu se da taky i kdykoli a kdekoli jinde, prijel bych moc rad proste kvuli Honday-i a ne kvuli opekani burtu nebo levnejsi cene Czechringu.
   Návrat  
BunGee je teď offline  BunGee
2 háčka
PříspěvekZaslal: 4.3.2014 , 23:33   Citovat  

Ono je to tezky, taky nemam vic info o vsech HD, takze nedokazu presne posoudi veskery cisla. Ono taky pokud nebudes mit potvrzeny ucastniky tak se do nakladu proste nikdy vejit nemuzes(teda pokkud nenapalis cenu). Myslel jsem udelat nejakou podminku, coz je ale taky strana drbarna. Dejme tomu ze jsem delal akci podobneho typu v mikro meritku, cca 20 lidi, kde byl ve vysledku rozpocet asi 10k,- coz taky neni ve vysledku nijak malo. Prvni rok jsme na tom s kamosem protekli cca 2k,- . Hlavni oproblem byl v tom ze jsme potrebovali nakoupt material pro urcitej pocet lidi, kterej jsme meli potvrzenej jen na dobry slovo, toho jsme se drzeli, nakonec nakonec jich dorazilo o petinu min a na problem bylo zadelano, ale stali jsme se sponzory a nadavat jsme mohli akorat na nas spatne zvolenej system. Druhej rok jsme meli stejnou akci s tim, ze jsme vybrali vic penez, stejne doslo o petinu min lidi a tak jsme protekli jenom polovinu, s cim jsme ale pocitali. I tak nas to ale neuspokojilo. Treti rok jsme to vsechno vychytali, penize zustali stejny, maximalne o 10% zvednuty, jenze co jsme udelali jinak byla zavazna prihlaska a to i s nevratnou zalohou(plnou cenou). Vsechno probehlo narosto hladce, z penezi jsme byli na 0,-(kecam, ale nebylo to vic jak 200,- do plusu, ale s tim jsme pocitali jelikoz jsme si to vsechno spocitali). Co nas ale odradilo byl ztraveny cas obehanim a nahanenim lidi o zavazne prihlasky(a to byla nevydelecna akce vesmes pro kamarady...) Takze na jednu stranu byla posledni akce nejvydarenejsi, ale pro organizatory nocni mura, ale zakaznici byli naprosto spokojeni.

Z cehoz plyne ze se da udelat vsechno jak bez ztraty penez, tak i bez ztraty motivace... kdyby nas na to bylo o jednoho vic, tak jsme happy.

Ceho se ale bojim ze tento system nemuze fungovat na akci jakou je HD, i kdyz na druhou stranu i na koncerty a festaky se taky nakupujou listky dopredu(i kdyz ten system je odlisnej)
   Návrat  
mirage21 je teď offline  mirage21
2 háčka
PříspěvekZaslal: 5.3.2014 , 0:08   Citovat  

No páni, tady se to rozjelo, já nevim, co tu všichni řešíte Ble Zažil jsem 2 předchozí HD ve Svijanech a ten první v podstatě celej propršel, koupání v bazénu v jednu v noci v šílenym chcavci bylo nezapomenutelný a z druhého mám pohárek ze sprintů, z toho mám pořád obrovskou radost Velmi šťastný Loňský i přesto šílený vedro byl podle mě ale bezkonkurenčně nejlepší, takhle si prostě představuju sraz sportovních aut, pálení gum a benzínu a podpořený výborným cateringem, byl tam i prostor pro pokec. Myslim si, že kdo chtěl, měl možnost se zabavit podle svýho a kdo nechtěl, našel si něco ke kritice.
Každopádně na další ročník přijedu stejně, ať už bude kdekoliv je to dobrý
A s tím tlakem na "vedení" parku jsem to myslel s nadsázkou Se stydím Neznám podrobnosti a nechtěl jsem se někoho dotknout přátele
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2014: afterparty :)
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 28, 29, 30  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina