Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2014: afterparty :)
Fórum: Srazy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Další 
Zaslat odpověď

Strana 28 z 30
rotker je teď offline  rotker
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 13:23   Citovat  

Díky všem organizátorům, byl to opět fajn víkend je to dobrý SMS info bylo naprostá bomba, malinovka opět výtečná, gril taktéž, jídlo v restauračce slabší, ale celkově velmi dobrý Hday je to dobrý To tůrování a lítání v noci po kempu bych tvrdě trestal. Přes den, když se můžou bezplatně vylítat na okruhu, tak jenom tlachaj o drahým benzínu a utrpení auta atp. a v noci studenej motor do omezovače naštvanej to snad ne
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Ossi je teď offline  Ossi
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 13:33   Citovat  

chatek napsal:
Heč já málem v sobotu ráno dostal v koupelně do xichtu:) Tak to valím bulvy
- si takhle čistím chrup a ledovou vodOu se budímÚsměv a za zádama najednou hlas,
hele sleduj to je on ? Jo to je on ten co ti to vyndal Velmi šťastný Otázka na mě! To jsi ty ten co mu TO vytáhl večer??
- Já? já jsem vás jen napomenul, když jsi čuměl do motoru cože cože ? přeci Se stydím a ten druhej poposunul černé brýle a říka jasně ...
- tož jsem se radši sebral a odešel od nich a vzal si na sebe jiné hadry jelikož ty lidi si i po tmě zapamatují oblečení.(Ty lidi se snad cití ukřivděně, jestě že nejsme v USA kde by mě i zastřelil)

Předcházela tomu noční jejich show:)

To když jsem se vracel po pulnoci od stanu týmu Silponix Performance (HTB + odos) OK kam nás pozval na Calvados. Dopředu říkám že všude noční klídek kde už se spalo.Tak se vracím z druhé strany areálu. A Někde mezi štatl klubem a slovákama byla zaparkovaná řada Honda coupe před níž minimálně 10-15 lidí, kteří šli od auta k autu a zkoušeli omezovačeÚsměv tak jsem se zastavil u třetího auta a říkam zrovna tomu jednomu (z koupelny) hele nemužete si to nechat na světlo ve dne? lidi tu spí a rušíte noční klid a tak ten auto zamkl a šel k těm ostatním a říka pojd jim to taky říct:) a tak jsem tam došel a říkam že zda si každej znich pročetl přílohu ve folii jak se chovat večer v areálu (jelikož sem to nečetl ale z minulých srazů se tu řešilo že je od pulnoci noční klid ) tak mě napadlo jim jen říct hele pujde okolo pořadatel a zabaví ti klíčky ,nebo tě zejtra vyhoděj z areálU Mr. Green a to je škoda ne kluci:) oni no to jo no to je fakt a tak jsme se otočil a šel jsme a oni dal pokračovali.

Pro příště bude fajn vzít paintball kuličky a označit si ty divochy. tudy

Vsak jim pak "byly vytazeny" zapalovaci kabely ne ? Velmi šťastný
A chudak se citi jeste ukrivdenej a place na FB ... Ten co mu to vytah mu tema kabelama mohl jeste jednu svihnout Úsměv
   Návrat  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 13:42   Citovat  

DanTe napsal:
Jo jinak jak tu padl dotaz na SMS systém, tak za mě naprostá bomba, za tu posílám Renoušovi s jeho týmem obrovskýho hubana Velmi šťastný Jo a ještě abych nezapomněl, tak Renouši starý brachu díky za ty Morgany Velmi šťastný

Ok kocoure, na Chodove si ho vyzvednu za celou firmu HaHaaa

SMS system byl partnersky dar od spolecnosti Autodily CarDo. Jsme velice radi, ze se ujal. Jen doted netusim .. kterej chudak se tam tak krasne rozepisoval .. ale asi nevycerpatelny Daver mravenec

Jinak ja osobne jsem rad potkal spoustu starych tvari (ktere si mene a mene pamatuji). Myslim si, ze prostor byl dokonaly. Bohuzel jsem ale docela silny alergik a tak ona pozustala posecena trava, nekolikrat zmokla a vysusena, byla moje smrt a letel jsem radeji domu uz v sobotu vecer. Na druhou stranu zustat ... tak by nastala alkoholicka smrt .. a tak jsem vlastne rad Lucy

Kazdopadne dekuji a verim, ze pristi rok opet tam (pro jistotu se nadopuju celym balenim Zirtecu) VTEC
   Návrat  
mirage21 je teď offline  mirage21
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 13:48   Citovat  

ReNo napsal:
...Bohuzel jsem ale docela silny alergik a tak ona pozustala posecena trava, nekolikrat zmokla a vysusena, byla moje smrt...

Podobná sitauce i u mě, ale specialně jsem si zajel do lekárny, aby pak mohla proběhnout ta alkoholická HaHaaa
   Návrat  
chatek je teď offline  chatek
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 13:53   Citovat  

ReNo napsal:
Ok kocoure, na Chodove si ho vyzvednu za celou firmu HaHaaa

SMS system byl partnersky dar od spolecnosti Autodily CarDo. Jsme velice radi, ze se ujal. Jen doted netusim .. kterej chudak se tam tak krasne rozepisoval .. ale asi nevycerpatelny Daver mravenec

Jinak ja osobne jsem rad potkal spoustu starych tvari (ktere si mene a mene pamatuji). Myslim si, ze prostor byl dokonaly. Bohuzel jsem ale docela silny alergik a tak ona pozustala posecena trava, nekolikrat zmokla a vysusena, byla moje smrt a letel jsem radeji domu uz v sobotu vecer. Na druhou stranu zustat ... tak by nastala alkoholicka smrt .. a tak jsem vlastne rad Lucy

Kazdopadne dekuji a verim, ze pristi rok opet tam (pro jistotu se nadopuju celym balenim Zirtecu) VTEC

já při příjezdu jsem se ptal po tom zahradníku co to tam udajně před 2hod posekal . nikde nebyl a hrábě prý nemají. Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 13:54   Citovat  

Ossi napsal:
Vsak jim pak "byly vytazeny" zapalovaci kabely ne ? Velmi šťastný
A chudak se citi jeste ukrivdenej a place na FB ... Ten co mu to vytah mu tema kabelama mohl jeste jednu svihnout Úsměv

pořádnej výtlem byl hodně nasranej:D Mrk
   Návrat  
rattray je teď offline  rattray
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 14:02   Citovat  

chatek napsal:
pořádnej výtlem byl hodně nasranej:D Mrk

to teda , jak už jsem řekl kromě toho bezohlednýho turovaní do omezovače (teda vlastně do lančkontrol Velmi šťastný ) byly klucí ještě tak hustý že po nás mrskli nějaký sklo,který se vedle nás rozbilo,chybělo malo a bylo po srandě uplně ...
   Návrat  
ReNo je teď offline  ReNo
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 14:03   Citovat  

mirage21 napsal:
Podobná sitauce i u mě, ale specialně jsem si zajel do lekárny, aby pak mohla proběhnout ta alkoholická HaHaaa

Ja zacal brat uz v pondeli. Priprava .. lec nepomohlo. Budu muset zagooglit a vyhledat nejnovejsi technologie k odstraneni podobnych telesnych nedostatku naštvanej
Kdyby nekdo neco zmakleho mel uz .. budu rad za radu v SZ. Dekuji. Jinak pripava na HD byla dusledna (DanTe 4L, ja 2L) pifko

hd_ready.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
hd_ready.jpg, 352.35 kB
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 14:24   Citovat  

rattray napsal:
to teda , jak už jsem řekl kromě toho bezohlednýho turovaní do omezovače (teda vlastně do lančkontrol Velmi šťastný ) byly klucí ještě tak hustý že po nás mrskli nějaký sklo,který se vedle nás rozbilo,chybělo malo a bylo po srandě uplně ...

Škoda, že to vím až teď! Myslím, že by sme to společně dokázali velmi rychle vyřešit.

Škoda že sem to do mikrofonu říkal taky asi 10x aby se chovali jako lidi KO

Příští rok se na to zaměříme Chápeš!
   Návrat  
DanTe je teď offline  DanTe
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 14:25   Citovat  

crxmann napsal:
Škoda, že to vím až teď! Myslím, že by sme to společně dokázali velmi rychle vyřešit.

Škoda že sem to do mikrofonu říkal taky asi 10x aby se chovali jako lidi KO

Příští rok se na to zaměříme Chápeš!

Nacpat jim celý talíř soutěžního chilli do huby, on by je tenhle humor přešel Velmi šťastný
   Návrat  
cheerion je teď offline  cheerion
eShop manager
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 14:25   Citovat  

DanTe napsal:
Nacpat jim celý talíř soutěžního chilli do huby, on by je tenhle humor přešel Velmi šťastný

dobrý nápad Velmi šťastný
   Návrat  
CJMonty je teď offline  CJMonty
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 14:27   Citovat  

Rikal jsi, ze to bylo nekde u Statl Teamu? Mel jsi pro me prijit, vyresili by jsme to. Toho blazna co tam lital s tou preludou jsem taky resil se ZYXem ja.
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 14:45   Citovat  

CJMonty napsal:
Rikal jsi, ze to bylo nekde u Statl Teamu? Mel jsi pro me prijit, vyresili by jsme to. Toho blazna co tam lital s tou preludou jsem taky resil se ZYXem ja.

Byli pobliz nas, ale nikdo ze Statlu ...
   Návrat  
MOTyLEK je teď offline  MOTyLEK
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 14:53   Citovat  

třeba budou na fotkách, jestli někdo fotil různá stanoviště OK
   Návrat  
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 14:55   Citovat  

Ossi napsal:
Byli pobliz nas, ale nikdo ze Statlu ...

Vole vzdyt jsi sedel vedle me Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 15:05   Citovat  

CJMonty napsal:
Vole vzdyt jsi sedel vedle me Velmi šťastný

No sak ano, ja myslel ze to myslis tak jestli to nebyl nekdo od nas Velmi šťastný
   Návrat  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 15:11   Citovat  

DanTe napsal:

Ono by stačilo kdybych je pak pomočil....to co sem totiž vylučoval bylo jako chemická zbraň.
   Návrat  
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 15:12   Citovat  

Ossi napsal:
No sak ano, ja myslel ze to myslis tak jestli to nebyl nekdo od nas Velmi šťastný

U nas byli vsichni pricetni, a i kdyby mel nekdo podobny choutky, tak si myslim, ze po tom co videli Lubu, je to preslo Velmi šťastný

Jinak ma reakce smerovala na Chatka. přátele
   Návrat  
.:Generic:. je teď offline  .:Generic:.
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 15:15   Citovat  

Letošní HONDAy byl suprovej, snad se příští rok sejdeme opět na stejném místě meetallll velký dík organizátorům OK
   Návrat  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 15:39   Citovat  

DrSlimm napsal:
Doufam ze Hellborn do priste najde silencer Velmi šťastný

To nevím o čem mluvíš... Velmi šťastný

Před HD jsem celý tlumič nacpal tlumící vatou pro 2T motory... Se stydím Původně tam nebylo nic... Cool
   Návrat  
Václav je teď offline  Václav
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 15:56   Citovat  

I já se musím připojit s velikým poděkováním organizátorům. toto zázemí co nabízí areál je myslím naprosto ideální. Takže za mě ten nej Honday. Místo sme měli klidné takže se nás zde popisované problémy vubec nedotkli. Už se Honday posunul někam jinám a z rodiné atmosféry vznikla poměrně veliká akce a v tomto počtu už se to asi bez pár méně inteligentních jedinců neobejde. Největším problémem je asi to pokud si někdo potřebuje dokazovat něco tím že lítá autem po kempu a ještě ke všemu pod vlivem,tito jedinci by se nad sebou měli zamyslet nejvíce a trošku to přehodnotit.

Každopádně ještě jednou díky všem za parádní akci je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 16:45   Citovat  

Jinak upozornil jsem je na klid a tak sem šel přece jen bylo jich víc pořádnej výtlem

CJMonty napsal:

NA TEHLE fotce v místě u červeného stanu

PROBLÉM.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
PROBLÉM.jpg, 117.9 kB
   Návrat  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 20:03   Citovat  

DrSlimm napsal:
- Je skoda, ze ozvuceni nefungovalo dobre v kombinaci s tribunou, pri pokusu o naplneni noveho Civic toureru krasou jsem Crxmana temer neslysel, jeste ze ma silny hlas. Obecne cokoliv co by stalo za to poradat pred tribunou nema bez lepsiho ozvuceni nadeji na valny uspech z pohledu publika.

To jo, asi by stálo za to přidat jednu reprobednu na ozvučení tribuny - mohl bych zajistit wireless přenos zvuku, takže na místě by stačilo jen 230V.

DrSlimm napsal:
Nocni jezdeni po kempu vidim jako nejvetsi rizkiko, sam jsem se modlil aby se neozvala rana, nemluve o tom kdyby to nekdo odnesl zranenim (to by si zas medialni hyeny smlsly)
v tomhle smeru me nenapadlo nic lepsiho nez nejake mobilni retardery, pokud nebudou snizovaci proti, protoze s cilovou skupinou domluva nebyva.

Retardéry jsou nebezpečné, dost hondařů už zjistilo, že když jedou cca >60-70km/h, tak je přeletí a skoro ani necejtí..
Ale jinak jsem se taky pozastavoval myšlenkama se slovy "voni tam snad sprintujou?" nad těma bláznama, co si asi fakt dávali závod na obslužné komunikaci (o střízlivosti bych silně pochyboval). Jako že zvuk launch-controlu, hrabačka a jednička k omezovači ve dvě ráno je vážně silný kafe Chápeš!
   Návrat  
Tajný agent
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 20:12   Citovat  

No ty retardery jsou asi dost o hubu.

No chlapec v te prelude byl uplne mimo. Jsme mu museli nekolikrat zopakovat kolik je hodin, protoze mu to uz hlava nebrala. Tam muzeme mluvit o stesti, ze udrzel rovnej smer a neposlal to mezi lidi.
   Návrat  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 20:19   Citovat  

Pozoruju, že z HD mi zbyly okruhový móresy - od M@jka ke mě domů za 18l/100km Se stydím
   Návrat  
LadyImagine je teď offline  LadyImagine
4 háčka
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 20:30   Citovat  

Už jsem konečně dorazila domů, takže bych se chtěla přidat k děkujícím Úsměv Velký dík všem zúčastněným za skvělou atmošku a ještě jeden obrovskej dík organozátorům OK OK OK
   Návrat  
zitnyp je teď offline  zitnyp
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 20:38   Citovat  

ja mel v nedeli problem, ze na okruh projizdeli ridici pomerne znacne "rychle" aniz by se pomalu podivali, coz jsme fixli dvouma kuzelama na vjezdu a bylo.
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 20:52   Citovat  

rattray napsal:

No tywe Kemo,
to si děláš srandu, já teda bohužel viděl, jak si tam někdo popojíždí a tak, ale nebylo to nějak blbý, to až pak v noci bylo horší. Když jsem šel poprvé navštívit odose, tak nad nima začali ty hovada dělat brajgl ... problém je, že nejspíše na toto forum nelezou, bo žijou fejzbůkem ... Smutný
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 20:56   Citovat  

ReNo napsal:

... kdo jinej taky, že ano Je to tam.
   Návrat  
edoy je teď offline  edoy
1 háčko
PříspěvekZaslal: 7.7.2014 , 23:00   Citovat  

tááákže jak to vidíte za rok ? už máte rezervovaný termín ? Úsměv
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
HONDAy 2014: afterparty :)