Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
13.4.14 ukradena octavia1 RS
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
mattheo je teď offline  mattheo
1 háčko
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 13.4.2014 , 17:53  Naposledy upravil mattheo dne 13.4.2014 , 19:28, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

neni to sice honda ale vic oci vic vidi.
vkladam sem kamaraduv text:
PROSÍM O POMOC!!!!
Dnes mi v Mníšku pod Brdy ukradli z parkoviště před zámkem ve 13 hodin octávii Rs1.. černá mřížka,černá DOTZ kola a laděný výfuk,..RZ 2SJ 9133
prosím o jakoukoliv informaci na tel 604 438 028.
SDÍLEJTE prosím dál..
Děkuji Filip Janáček
odkaz
na zadnim okne velky napis ALPINE, ale ten by sel stejne asi prvni pryc

kdyby nekdo videl, prosim o kontakt na vyse uvedene cislo, nebo na moje cislo 739361633

10003180_725972584089612_8146516434339706549_n.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
10003180_725972584089612_8146516434339706549_n.jpg, 164.58 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
1 háčko
PříspěvekZaslal: 13.4.2014 , 18:10   Citovat  

z duvodu kradeze auta se shani zatim aspon nejaky civic max do 10000,-
   Návrat  
83427 je teď offline  83427
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 7:38   Citovat  

tohle je podle mě na nic. vochcávek jsou všade tři pr**** takže jakmile tam hodí plecháče, sundá nápis a změní spztky tak je toho další blbá vochcávka který spousta lidí tady z klubu nesnáší stejně jako já. nějakýho civica za desítku jsem tu viděl. stačí kouknout do sekce bazar
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 8:15   Citovat  

83427 napsal:
tohle je podle mě na nic. vochcávek jsou všade tři pr**** takže jakmile tam hodí plecháče, sundá nápis a změní spztky tak je toho další blbá vochcávka který spousta lidí tady z klubu nesnáší stejně jako já. nějakýho civica za desítku jsem tu viděl. stačí kouknout do sekce bazar

Nešnášíš "oktávkáře" to auto za to nemůže ... Je to tam.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 8:21   Citovat  

to je jedna věc ale to, že by to mohlo být každý desátý auto který na silnici potkáš je věc druhá. Zrovna před chvílí tady okolo jela stejná oktávka jako je tahle. A rozhodně si nemyslim, že by to byla tahle ukradená
   Návrat  
AccoJDM je teď offline  AccoJDM
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 8:32   Citovat  

83427 napsal:

Ty umis cloveka kteremu ukradli auto povzbudit. KO Bych chtel videt tebe,kdyby se ti tohle stalo a jeste ti nekdo rikal,ze nasnasi hondy a atd.Myslet si muzes co chces,ale nez tady neco napises,tak se nad tim radeji zamysli,nebo nepis vubec...Navic Octavky krom toho ze se kradou a jsou jich mraky,tak jsou dobre auta.
   Návrat  
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 9:00   Citovat  

jsem zvyklej vyjadřovat svuj názor. vždycky se najde někdo komu se to nelíbí. komu se mý názory nelíběj ať je nečte. spíš se nad tim zamysli a přiznej si, že něco pravdy na tom bude. To neni jako když někomu ukradnou potůněný céro nebo mulderovi c3g.

btw kdyby mě ukradli accorda tak si koupim jinýho pořádnej výtlem
   Návrat  
mrfann je teď offline  mrfann
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 9:09   Citovat  

...klíííd, oba máte pravdu, jenže je to opravdu tak, že pokud já jedu/jdu tak se nedívám na ňáké octavky, ale čumím jen a jen po Honda meetallll
   Návrat  
AccoJDM je teď offline  AccoJDM
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 9:14   Citovat  

mrfann napsal:
...klíííd, oba máte pravdu, jenže je to opravdu tak, že pokud já jedu/jdu tak se nedívám na ňáké octavky, ale čumím jen a jen po Honda meetallll

My jsme klidni Velmi šťastný my se jen bavime

Jinak jasne,taky cucim jen na Hondy a OCTAVKY mne nezajimaji. Mi jde jen o tu momentalni situaci do ktere se dostal ten jeho kamarad. Je jedno jake auto ukradli...jde o princip
   Návrat  
Therenus je teď offline  Therenus
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 10:01   Citovat  

jestli myslíš toho civica za deset z litoměřic, tak včera změnil majitele
   Návrat  
Jagi je teď offline  Jagi
3 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 10:03  Naposledy upravil Jagi dne 15.4.2014 , 10:45, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Smazáno na přání Kandíka kouř

Jen ještě postoj k věci škoda... samotnému se mi líbí oct1 kombi a novej rapid spaceback... a ceny dílů a dostupný servis, ale v této zemi je to hold mimo realitu, leda že bych jezdil z garáže do garáže. Takže cena dílů je vykoupena vysokým rizikem krádeže a to mimo mísu není. nesouhlas nesouhlas

A jen mimochodem jedna mě předjížděla někde za Krnovem.. a v ní 2 týpci - byla asi jen podobná, nevím, koukal jsem na pravý bok a pak zadek...
   Návrat  
mumilek je teď offline  mumilek
2 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 13:55   Citovat  

Skoda kazdeho auta, ktere je ukradene a je pravda, ze pokud to nekdo da do serie, je tezke si pak octavie vubec vsimnout. Je jich tolik, ze mozek to podle me bere jako samozrejmost Úsměv
Miluju Honda ale mel jsem i octavii a doslova me stve, jak se tu hodne veci pomlouva, jak kdyby mezi H ridicema nebylo to same, jako u ridicu octavii. Libi se mi vtip: Myslis jsi ze jsi oskliva? Neboj fiata Multiplu si take nekdo koupil Úsměv
Jen jsem necekal, ze se krade uz i takto pres den. Preju at se najde a zlodej at zlomi obe ruce, treba az vypadne z metra.
   Návrat  
kandik je teď offline  kandik
Moderátor
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 15:46   Citovat  

Jagi napsal:
Princip je ten... sedí takhle dva chlápci v hospodě - hondař a oktávkář, a oktávkář hondařovi říká: Hele me to nežere, táhne vodspodu, díly nestojej skoro nic a fteka předjedu kdykliv když je to rovně. Hondař dopije birella a řekne mu aby šel ven... venku: Oktávkář volá policajty že nemá traktor diesel injection načež hondař sedne do auta a odjíždí...

Omlouvám se, ale oktávka je spotřební zboží a na to je to dobré auto, ale opravdu nemůžu ani cítit jak z toho někdo dělá něco co to není, tuning sada ala tesco, na masku a dozadu RS odznáček, tmavý okna, říznout pružiny [a nebo vlastně koupit ta technix, protože na škodovky jsou tuning díly za babku že jo] a dozadu dvojtou koncovku [čadí se jen z jedné - dívné že jo...], dovniř nějaký neooon ala brian o conner a repráky z tesly. Pak auto do odborné stodoly na šíptjúning a krása že jo.

Oktávka je pro lidi na chatu a na nákupy a na převoz poblitých děcek... Kdo by chtěl díly z této oktávky?? to mi hlava nebere vždyť při tomto vzhledu se počítá že auto dostává za uši a ty díly asi nebudou uplně košer jako po dědovou oktávkou před zoo když tam je s vnoučaty. Ani bych se nedivil, kdyby mu to prostě sebral nějakej floutek co ho nějak vyprovokoval - alias v tomto případě auto do týdne najde [v potoce, ve stromě, u kurníku, s hnojem na tjuning potahách, a nebo prostě s prázdnou nádrží někde v pískovně Úsměv]

Každopádně krást se nemá a sekal bych za to ruce... ale někteří by si auto neměli pořizovat. Leč kamaráda neznám, a nevím jaký je, přeji ať auto někde najde jen po jízdě v pískovně a pár čísel na zadních sedadlách - čili skoro bez újmy. Pokud sundali ty neběžné věci, je to skoro nemožné to najít. Simply stolen

nechces si to po sobe precist jeste jednou, zamyslet se a pak to treba editovat, nebo mozna smazat? to je fakt mimo misku.....
   Návrat  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 15:58   Citovat  

Nektery sem prispivajici by meli vyhledat odbornou pomoc. Fakt Chápeš! kdyz zahlidnu RS s napisem ALPINE bude me to zajimat OK
   Návrat  
Bully je teď offline  Bully
Moderátor
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 18:03   Citovat  

Zadam (a jenom jednou!) nekolik mistnich vytecniku, aby si prostudovali tudy pravidla zdejsiho diskuzniho fora. Neni to jenom o nepsani neslusnych slov, ale predevsim o slusnem vystupovani a respektovani ostatnich. Radsi se nad sebou 3x zamyslete, co chcete ostatnim sdelit, nez se vase prsty rozbehnou po klavesnici a zacnou plodit podobne radobyhrdinske kecy. Dekuji přátele
   Návrat  
dj-bobr je teď offline  dj-bobr
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 18:11   Citovat  

Každé auto má duši, i ta oktávka..

Pokud ji zahlídnu a nebudou ještě sundané identifikační znaky, budu volat.
   Návrat  
HonDan je teď offline  HonDan
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 18:29   Citovat  

83427 napsal:
jsem zvyklej vyjadřovat svuj názor. vždycky se najde někdo komu se to nelíbí. komu se mý názory nelíběj ať je nečte. spíš se nad tim zamysli a přiznej si, že něco pravdy na tom bude. To neni jako když někomu ukradnou potůněný céro nebo mulderovi c3g.

super, ale pokud je to verejne, tak zbytecne trpi sposta nevinnych lidi Velmi šťastný
   Návrat  
Kendik je teď offline  Kendik
4 háčka
Členství: Silver
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 18:50   Citovat  

Budu mit oci na stopkach. je to dobrý
   Návrat  
Sethox je teď offline  Sethox
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 19:11   Citovat  

No v Pardubicích mizí ty octavie snad nejčastěji. Za mě: octavii bych si asi nikdy nekoupil, ale nemělo by se krást žádne auto! Ješte, že mám 14 letýho civika a parkuju na parkovišti společně s dalšíma 3 oktávkama plus nějaké fábie a feldy. To nemusím ani zamykat. HaHaaa HaHaaa
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 19:38   Citovat  

83427 napsal:

Ano jsi, tam kde údernost Tvého názoru je jistá úspěchem ...
   Návrat  
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 21:21   Citovat  

nektere reakce radsi nekomentovat Tak to valím bulvy
a ostatnim diky aspon za nejakej zajem kdyby se auto nekde videlo, nalepka na okne by sla asi jako prvni dolu, jinak je auto uplna serie, takze do puvodniho stavu by pro zlodeje nebylo tezky to dat, jenom prehodi predni masku a sloupne nalepku, ale vec ktera neni vymenena hned na miste je docela urvanej vyfuk, nema typickou RS ovalnou koncovku ale kulatou a je slyset dost uz z dalky, to je tak nak asi nejlepsi poznavaci znameni, jinak pak az pri zkoumani z blizka je kapota kolem pantu orezla, ale to by clovek musel kouknout na stojici auto.
ja osobne taky nejsem zastance octavek,ale ani nejsem tak zarytej hondar aby sem jiny znacky odsuzoval, tohle auto sem po koupi dovezl a docela ho znam a kamos je to taky dobrej, takze kazda pomoc, nebo aspon snaha neco udelat je pro me samozrejmost.
   Návrat  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 22:21   Citovat  

hosi vy mi davate, posledni dobou se mi zda ze chodim na jiny forum nez sem s oblibou chodil pred 4 lety, to ze nekdo ma octavku neznamena okamzite ze je tupec v teplakovce
tady vas nekdo poprosil o pomoc a vy mu to davate sezrat, nelibi se mi to ani trochu naštvanej
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 22:32   Citovat  

Becky napsal:
hosi vy mi davate, posledni dobou se mi zda ze chodim na jiny forum nez sem s oblibou chodil pred 4 lety, to ze nekdo ma octavku neznamena okamzite ze je tupec v teplakovce
tady vas nekdo poprosil o pomoc a vy mu to davate sezrat, nelibi se mi to ani trochu naštvanej

Martine kemo,
Ty se divíš ... já už ničemu.
   Návrat  
RIZ3K9 je teď offline  RIZ3K9
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 22:44   Citovat  

Já jsem proto, aby se tyhle diskuze hned zamykali, protože jsou z toho akorát problémy a dohady, každý máme auto ( a nemusí to být ani auto, prostě nějakou věc) který máme a zakladatel topicu (či jeho prostředník) pouze požádal o pomoc, sice je to tu o Hondách, ale pokud o k tomu autu měl vztah jako já například ke svým Honda, tak se mu nedivím, že se jí snaží najít i na HC, když má kamaráda Hondaře (těch RS zase tolik taky není), mě ukrást auto tak to vědí i na trabant forum Velmi šťastný, takže tím chci říct že koukám po Středočeským kraji a Praze a přeji brzké nalezení v nějakém přijatelném stavu.
   Návrat  
Klasounek je teď offline  Klasounek
1 háčko
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 23:16   Citovat  

Taky budu koukat na severu Čech, ale obávám se, že to bude jako hledat jehlu v kupce sena. Mimochodem můj anglán je na prodej...kolem 10 tis by to asi šlo. Pokud by byl zájem, tak více po SZ.
   Návrat  
PeteZ je teď offline  PeteZ
4 háčka
PříspěvekZaslal: 14.4.2014 , 23:19   Citovat  

M@jk napsal:
Martine kemo,
Ty se divíš ... já už ničemu.

čtu to tady a reagovat jsem nechtěl ale u některých komentářů by bylo asi třeba aby se autor zamyslel zda není na čase vyhledat odbornou pomoc
je snad jedno jaký to auto bylo značky důležitý je aby se našlo je to dobrý
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
13.4.14 ukradena octavia1 RS
Fórum: Ukradeno
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina