Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
Autodíly CarDo - kryogenika
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Chytrofon pro šešena :)
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Strana 2 z 2
marab je teď offline  marab
3 háčka
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 14:03   Citovat  

David.306 napsal:
Takze Viber,Whatsapp a podobne neni problem?A nabijeni je taky micro usb kabelem?A sluchatka na 3,5jack?Stahovani hudby pres bluetooth nebo kabel z notebooku v pohode?O iPhone nevim nic,tak se ptam i na kraviny Úsměv Ale celkem se mi to zamlouva a budu o SE asi premyslet.Nejlip asi si vyzkouset nekde na prodejne.Jinak diky je to dobrý

Nabíjení nemá micro USB, jako standard je lightning...tzn. pouze konektory pro iOS zařízení. iPhone SE ještě 3,5 jacka má, ale postupně se od toho už ustupuje. Já používám hudbu z telefonu dost často a jacka jsem nepoužil ani nepamatuju. Snad jen kvůli redukci 3,5 jack na audio kazetu Úsměv Ale tu už jsem si taky koupil s bluetooth a je to daleko lepší, než s kabelem.
Stahování hudby...to je trochu komplikovanější věc, protože Apple obecně uvažuje víc tak, že uživatelé jejich zařízení nejsou zloději a chtějí vše provozovat legálně.
Jen tak přes BT do telefonu pochybně získanou MP3 nedostaneš. Buď přes iTunes, což je né úplně šikovná aplikace na synchronizaci telefonu a jeho obsahu s PC, nebo přes streamované služby typu Apple music nebo Spotify...možná i přes cloudové služby dropbox apod...ale to není úplně uživatelsky šikovné.
Dřív jsem taky neustále řešil MP3, stahování, kopírování apod....ale od chvíle, kdy jsem čuchl ke Spotify, tak rád zaplatím 150Kč měsíčně a mám hudby co hrdlo ráčí..legálně, pohodlně, kvalitně, přehledně, chytře a hlavně všude Úsměv ...pro použití v autě, ve sluchátkách telefonu, na domácí aparatuře atd...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 14:07   Citovat  

Takže do Japka si člověk teda nedá svoje oblíbené mp3 vyzvánění? to mi hlava nebere
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 14:10   Citovat  

Hellborn napsal:
Takže do Japka si člověk teda nedá svoje oblíbené mp3 vyzvánění? to mi hlava nebere

Ale dá...měl jsem na mysli MP3 jako hudbu jako takovou...k tomuhle je už ale tuším potřeba iTunes...já si vlastní zvonění nastavil před několika lety a od té doby jsem to neřešil...a tudíž jsem iTunes několik let nepotřeboval Velmi šťastný
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 14:14   Citovat  

Já používám pár písniček jako zvonění no... Do androidu stačí vrazit kartu a hotovo... Úsměv
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 14:16   Citovat  

Hellborn napsal:
Já používám pár písniček jako zvonění no... Do androidu stačí vrazit kartu a hotovo... Úsměv

Tak to je fajn, že používáš to, co ti vyhovuje, ne? Mrk
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 14:59   Citovat  

Ale jo... Než mi začal blbnout systém, tak spíš odešla baterka (HRC po 3 letech) nebo přestal fungovat foťák (Alcatel po 2.5 roce)... Karta má i tu výhodu, že jí prostě šoupnu do noťasu a přetáhnu potřebné... Jak by iphone fungoval s mým HP noťasem těžko říct... to mi hlava nebere
   Návrat  
Jopeeeno je teď offline  Jopeeeno
2 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 15:22   Citovat  

Patřím asi mezi pár jedinců, kteři mají to štěstí, a kterým Android nepadá, neseká se, nezamrzá. V podstatě od "konce Nokie", a kterou jsem jen velmi nerad opouštěl, (tehdy ještě finskou značku) s modelem N900 v roce 2010, mám Android. Zprvu jsem zkusil Samsung a zůstal u něj dodnes (modely S2, S4, S5, S7 Edge, teď S9+). Světe div se, vždy bez nutnosti záručních oprav, nebo nucených restartů. I ten jejich Touchwiz mi nevadí. Za mě Android ano.
Zvykl jsem si zálohovat účty a data (fotky, videa, dokumenty, telefonní seznam) na google a cloud. V případě výměny telefonu ještě pro jistotu provedu zálohu na Samsung Smarth Swith, vyměním SIMku a nový telefon je nastaven identicky jak ten starý, včetně plochy, dat aplikací a podobně.
Androidu bych se nebál, pokud se využívá s rozumem. Dokonce mám stále peníze na účtu, nikdo je neheknul, krom manželky Velmi šťastný
   Návrat  
Phoxinus je teď offline  Phoxinus
1 háčko
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 15:40   Citovat  

Ja vlastim 6sko vic jak rok. Mel sem par androidu, nebyly spatne, ale na ios bohuzel nemaji. Uzivatelsky je iphone prijemnejsi.
Hudba se da resit stazenim - documents by readdle- a naslozkovat si oblibenou hudbu. Horsi je baterie v zime, ztraci kapacitu hodne rychle.
   Návrat  
Hlavator je teď offline  Hlavator
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 15:53  Naposledy upravil Hlavator dne 12.7.2018 , 15:58, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

Hellborn napsal:

Samozrejme ze da Úsměv pouzivam garageband appku

Jinak presne jak pisou ostatni- ten system a tel jako celek jede, nedela problemy a pracuje pro me. Mam tel v paratach furt a je to vazne sluha a ne pan. Neresim wc jako rada ostatnich s jinym system. Icloud a upgrady telefonů na novejsi model+ jeho zabezpeceni jsou eňoňůňo OK

Se me kdysi nekdo ptal na novod. Sem myslel ze bouchnu smichy. Je to pro amiky-takze pro Alpaky HaHaaa
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 15:57   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Dokonce mám stále peníze na účtu, krom manželky Velmi šťastný

Tak to je divný... Velmi šťastný
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 16:02   Citovat  

A aby sme rekli vse-ano baterka v zime je jedine negativum. Proste po 2 letech venku hra i kdyz mam 50% a tel jde do kopru. Inu beru to jako dan za to, ze ten tel pro me maka opravdu 20h denne. Pro nekoho kdo z toho jen vola to je asi zas o necem jinem
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 16:11   Citovat  

Hellborn:
Stačí trocha a jak to změní význam, co pořádnej výtlem
Kluci od nás z analytiky jsou tak paranoidní, že na internetové bankovnictví využívají telefon, pouze jen pro tento účel Se stydím
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 16:27   Citovat  

Hellborn napsal:
Ale jo... Než mi začal blbnout systém, tak spíš odešla baterka (HRC po 3 letech) nebo přestal fungovat foťák (Alcatel po 2.5 roce)... Karta má i tu výhodu, že jí prostě šoupnu do noťasu a přetáhnu potřebné... Jak by iphone fungoval s mým HP noťasem těžko říct... to mi hlava nebere

No...o tom to právě tak trochu je...že na japku se naučíš ty věci užívat trochu jinak a trochu jinak nad tím vším přemýšlet. Mně, když někdo před pár lety při přechodu na iOS (tablet+iPhone) řekl, že to nemá USB a tudíž nebudu moct přenášet data na USB flashce, tak jsem si říkal, že to nedám...jak to jako budu asi dělat. A dneska mě nenapadne snad jediná věc, pro mé každodenní použití, kdy bych potřeboval sáhnout po flashce nebo SD kartě. Přijde mi to moc složité a komplikované HaHaaa A to pracuju na PC s WIN, MS Office a outlookem...a k tomu plnohodnotně používám iPhone a iPad a občas Macbook.
   Návrat  
David.306 je teď offline  David.306
3 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 17:35   Citovat  

kazdopadne jsme Minoroj zatim asi moc neporadily Úsměv

A co neco takovyho?Nevim teda jestli to neni moc velky,ale asi super baterka tudy odkaz
   Návrat  
interfernet je teď offline  interfernet
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 17:46   Citovat  

Minor napsal:
Co Xiaomi Redmi Note 5A Prime?

Dobrá volba. Mám starší Redmi Note 4 Global, baterku to má jako kráva, výdrž 2,5 dne a to mám furt data, bluetooth na hodinky atd. Když nesmysly povypínáš tak se dostaneš i na 4 dny. Jediný problém u RN4 je foťák. Když je dost světla tak to ještě s přivřením očí jde, kdy se sešeří tak je to bída. Na dokumentaci stačí. 5 by ho snad mohla mít lepší, ale hitparáda to pořád nebude.

Nový 5 A by už měl mít i slot pro 2 SIM + microSD, která ovšem při 64GB paměti je zbytečná. Ta se ti vejde snad i celá evropa pro navigaci Here. Pokud budeš jezdit s Waze tak jsou nutná data, ale jak jsem to měřil, tak cesta do práce 15 km spotřebuje okolo 300 kb dat, což je nic.

Dej pak vědět,co jsi vybral.

Jablko je pěkné, ale příliš mnoho omezení a vysoká cena.
   Návrat  
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 19:21   Citovat  

marab napsal:
No...o tom to právě tak trochu je...že na japku se naučíš ty věci užívat trochu jinak a trochu jinak nad tím vším přemýšlet. Mně, když někdo před pár lety při přechodu na iOS (tablet+iPhone) řekl, že to nemá USB a tudíž nebudu moct přenášet data na USB flashce, tak jsem si říkal, že to nedám...jak to jako budu asi dělat. A dneska mě nenapadne snad jediná věc, pro mé každodenní použití, kdy bych potřeboval sáhnout po flashce nebo SD kartě. Přijde mi to moc složité a komplikované HaHaaa A to pracuju na PC s WIN, MS Office a outlookem...a k tomu plnohodnotně používám iPhone a iPad a občas Macbook.

Já zas můžu mít práci jen na kódované pracovní flashce (kromě pracovního PC)... Takže něco s USB mít musím.
   Návrat  
PeteZ je teď offline  PeteZ
4 háčka
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 20:07   Citovat  

David.306 napsal:
kazdopadne jsme Minoroj zatim asi moc neporadily Úsměv

A co neco takovyho?Nevim teda jestli to neni moc velky,ale asi super baterka tudy odkaz

jako renomé úplně nemá Asus v mobilech nejlepší nicméně výdrž baterie a cena je lákavá je to dobrý ........nejsem nějakej velikej znalec ale řekněme že tím že mám u nás v práci(velkoobchod s elektronikou)pár let "na starost" skladové zásoby it harampádí a mobilů tak do toho už trošičku vidim Velmi šťastný

Minore o víkendu to na Jumbaaleee probereme Mrk přátele
   Návrat  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 20:45   Citovat  

Zakoupil jsem Xiaomi Redmi 5A za cca 800 Kč, teď se v tom začínám vrtat a Džambále holdám využít k tomu, abyste mě s tím trochu naučili zacházet Úsměv
Děkuji všem za rady a názory. MOc mi to pomohlo.
Téma zatím nemažu, třeba to pomůže i někomu dalšímu.
   Návrat  
Partner H-C
PříspěvekZaslal: 12.7.2018 , 20:57   Citovat  

Joo...800 vs 7k to je trosku rozdil Úsměv nic mene vitej mezi uzivateli chytrofounu a preji hodne stesti pri vrtani se a snad byl tvuj vyber dobry a budes spokojen OK
   Návrat  
PeteZ je teď offline  PeteZ
4 háčka
PříspěvekZaslal: 13.7.2018 , 11:18   Citovat  

Minor napsal:
Zakoupil jsem Xiaomi Redmi 5A za cca 800 Kč, teď se v tom začínám vrtat a Džambále holdám využít k tomu, abyste mě s tím trochu naučili zacházet Úsměv
Děkuji všem za rady a názory. MOc mi to pomohlo.
Téma zatím nemažu, třeba to pomůže i někomu dalšímu.

No vida....a zrovna na tuhle značku jsem slyšel celkem i příznivé ohlasy Mrk
A cena?neni co řešit s nárokama cos psal na začátku je to dobrý
To vyzkoušíš hned navigaci že?jen aby tě to nezavedlo třeba do toho velkého Temešváru Velmi šťastný
   Návrat  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
PříspěvekZaslal: 26.9.2018 , 0:07   Citovat  

Jopeeeno napsal:
Patřím asi mezi pár jedinců, kteři mají to štěstí, a kterým Android nepadá, neseká se, nezamrzá. V podstatě od "konce Nokie", a kterou jsem jen velmi nerad opouštěl, (tehdy ještě finskou značku) s modelem N900 v roce 2010, mám Android. Zprvu jsem zkusil Samsung a zůstal u něj dodnes (modely S2, S4, S5, S7 Edge, teď S9+). Světe div se, vždy bez nutnosti záručních oprav, nebo nucených restartů. I ten jejich Touchwiz mi nevadí. Za mě Android ano.
Zvykl jsem si zálohovat účty a data (fotky, videa, dokumenty, telefonní seznam) na google a cloud. V případě výměny telefonu ještě pro jistotu provedu zálohu na Samsung Smarth Swith, vyměním SIMku a nový telefon je nastaven identicky jak ten starý, včetně plochy, dat aplikací a podobně.
Androidu bych se nebál, pokud se využívá s rozumem. Dokonce mám stále peníze na účtu, nikdo je neheknul, krom manželky Velmi šťastný

Pane kolego,
jsi ... já skončil u NOKIA E52 - poslední 3rd edition Symbian a pak to šlo do kytek u NOKIA Ltd. Bohužel.

No vlastním už asi 3tím rokem "jetou" Samsung S5 Galaxy a nemá problema. Telefon je mým otrokem, zálohuji přes MyPhone Explorer, žádné cloudy, internetové sdílení apod., nemám to rád bo mám rád věci pod kontrolou, tel.seznam je v telefonu a ne "na účtu" a jsem spokojený, koupená druhá baterie a pohoda jazz.

Ovšem Minorku, pro Tebe toto vše je zbytečné. Někdy k Tobě zajedu a koukneme na to.

Základní otázka je, kolik do toho chceš investovat???: pokud 2.000,- či 3.000,- či 4.000,- je otázka, co za to dostaneš a jestli není lepší se na to raději vykašlat.

Velmi šťastný přátele
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 27.9.2018 , 17:10   Citovat  

Dobre rano,M@jku OK
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 27.9.2018 , 17:46   Citovat  

spoon napsal:
Dobre rano,M@jku OK

Dobré odpoledne, Spoone!
   Návrat  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 27.9.2018 , 18:41   Citovat  

Tak jo Velmi šťastný
   Návrat  
Moderátor
PříspěvekZaslal: 28.9.2018 , 8:04   Citovat  

spoon napsal:
Tak jo Velmi šťastný

Tak určitě Velmi šťastný
   Návrat  
2 háčka
PříspěvekZaslal: 28.9.2018 , 11:38   Citovat  

M@jk:
Jo, jo, Nokia E52 byl fajn telefon, bez debat. Před N900 jsem měl ještě E66, a ten mi dosud zůstal coby záložní telefon.
U Samsungů řady S mě "štve" cena displayů. Před 14 dny mi vypadl mobil z kapsy na štěrkovém parkovišti a křup. V levém rožku praslinka. Za opravu chtějí 7.400 to mi hlava nebere To by se třeba Honoru nestalo (myslím tak nehoráznou cenu).
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
Chytrofon pro šešena :)
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina