Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
P: Honda Civic 5D 6G 1.5 84kW (prodáno smazat)
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
martyCZ je teď offline  martyCZ
PříspěvekZaslal: 3.5.2019 , 10:25  Naposledy upravil martyCZ dne 13.5.2019 , 18:39, celkově upraveno 2 krát. Citovat  

PRODÁNO

Prodávám Civica 5D 6G, 1997, 1.5 84 kW, 246743 km, pro kterého už nemáme využití a je mi líto ho sešrotovat. Auto bylo používáno pro denní dojíždění do práce a mělo plný servis. Je 100% spolehlivé. V posledních letech se měnily tlumiče, výfuk, jeden ze zadních brzdičů, kliky dveří, odpory ventilátoru, baterie. Motor i převodovka fungují perfektně a na podvozku nic neklepe!

Jediná větší věc, která nefunguje je klimatizace, kterou jsem po koupi nezprovozňoval. Myslím, že nebude problém ji rozjet, ale to je bez záruky. Z drobností je nefunkční aretace sklápění pravého zrcátka, takže je aktuálně zafixováno lepící páskou (elektrické naklápění funguje). Ze stropnice se oddělila textilní vrstva a visí. Pravá zadní klika není vyměněná, mám na tuto operaci tlusté pracky a dveře nepoužívám, tak jsem neřešil. Kliku jsem koupil a dám k autu. No a pak koroze, především přední blatníky přede dveřmi a zadní lemy. Obojí bohužel "opraveno" známým oproti původní domluvě pomocí PUR pěny. Plechové díly koupené na opravu dám k autu. Dále přidám jedno zadní ložisko, které bylo zakoupeno a nakonec nebylo potřeba.

Rozhodl jsem se prodat, protože jsem zjistil, že mu 12. května končí technická. A protože poslední čtyři měsíce stálo, bude to chtít minimálně vyčistit brzdy a trochu "rozjezdit". Pak jsem přesvědčený, že na STK nebude problém. Vzhledem k tomu, že auto nepoužíváme a zůstatková cena není vysoka se mi do zprovozňování moc nechce. Jednak na to aktuálně nemám čas a jednak by auto po technické zase stálo.

Auto má čerstvou technickou.

Nějaké starší fotky jsem nasdílel tady. Odpovídá to aktuálnímu stavu, kdyby se auto umylo ;o)

Auto: Honda Civic 5D, 1.5 84 kW
Rok výroby: 1997
Stav počítadla kilometrů: asi 246743, zjistím přesně
Umístění: Brno, Nové sady
Ekovýpalné zaplaceno, cena se platí v celku hotově při převzetí a to bez výjímek

Cena: 15000
Pokud se obchod podaří uzavřít rychle a bez vysírání, slevím na 12000.

Kontakt: SZ tady nebo +420736510048 (Martin Sliwka)

Martin

7. května: Auto jsem odparkoval a budu s ním jezdit do práce, aby se trochu rozjezdilo.
9. května: Aktualizoval jsem stav km a datum konce TK.
10. května: Auto prošlo na STK
13. kvěrna: Auto bylo prodáno
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
martyCZ je teď offline  martyCZ
PříspěvekZaslal: 9.5.2019 , 12:16   Citovat  

To už o tyto auta vážně není vůbec žádný zájem? Nebo někdo čeká nižší cenu?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
P: Honda Civic 5D 6G 1.5 84kW (prodáno smazat)
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina