Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 2.4 AT 2006 z acek
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď

Strana 1 z 1
Junqueira je teď offline  Junqueira
PříspěvekZaslal: 3.7.2019 , 18:08   Citovat  

Hledam nahradu na byvalou Primeru a Accord je jedna z moznosti. Narazil jsem na sauto na Accord z AAA. I kdyz je to z acek tak to vypada pomerne zajimave, tak jsem trochu zjistil. Davam sem info, ktere treba nejakemu zajemci pomuze. Kdo to docte nakonec dozvi se duvod, co me odradilo Úsměv
Odkazy na inzerat jsou:
tudy odkaz
tudy odkaz

Z fotek jsou patrne otlucene narazniky, ale to by bylo ok, plast nerezne. Take zvlastni stin u praveho zadniho podbehu.

Podle VIN, o ktery jsem si zavolal, se km v Cesku nezdaji byt spatne nebo nejak manipulovane (viz priloha). Dalsi info co jsem zjistil, ze auto je dovezene z Lucemburska a to na mesic presne po 4 letech od koupe v Lucembursku dle prvniho zaznamu km. V Cesku jeden majitel, registrovano na zenu z Prahy. Pak jsem si proveril pres net jeste historii a auto je 2x v Cesku bourane v roce 2013 (viz priloha), ale dle vycisleni skod o nic vazneho zrejme neslo. Ovsem oprava praveho boku byla bud odflaknuta, nebo neprovedena a pani jen inkasovala love od pojistovny. Rikam si tak OK, nemuselo to byt zborene, alespon se bude dat jednat o cene.
Otazka je kolik to najezdilo v Lucembursku. V tom asi moc ne Velmi šťastný ale klidne to mohlo najezdit za 4 roky 300k po Beneluxu, Nemecku a Francii a pred prvnim prihlasenim v Cesku se to mohlo stocit na onech 55k. To se pozda az nekdo auto uvidi fyzicky. Puvodni servisni knizka k autu neni.
S typkem jsem se telefonicky domluvil, ze zajdu na pro me vhodnou pobocku, aby mi ho tam dovezli. Za 2000 Kc (cca 80 €) vratne zalohy. Rikam si OK, za kouknuti nic nedam a lovky mi vrati.
Prijdu do acek, docela dlouho stojim nez si me nekdo "vsimne". Typek ukazuje na kompu technicak a to co je videt na fotkach v izeratu, ze jsou otluceny narazniky. Rikam mu, ze vim ze je to 2x bourane. Evidetne to vedely i acka, dle jeho reakce. V inzeratu ani zminka o tom samozrejme. Dal jsme se dohodli, kdy se na to prijdu kouknout. Uvedl jsem rozmezi dvou dnu, ze nekdy behem tech. Samozrejme prislo cliche, ze to tam pak treba uz nemusi byt. Tak mu rikam, ze to jsem celkem v klidu, ze tohle auto je pro uzke spektrum zakazniku, neni to kombik diesel a je to naopak na dnesni dobu velkoobjemovy benzin sedan a jeste k tomu v automatu, a ze fanousek by to spise uprednostnil s manualem. Podle jeho reakce si rikam touche Velmi šťastný Takze zadne dalsi psychologicke manipulativni triky z kurzu nezkousel.
A pak to prislo. Chtel po me kvuli zaloze obcanku. Tak mu rikam, ze mu ji nedam, ze nevidim duvod. Tak rika rodny cislo tedy alespon. Rikam, muzu vam dat maximalne datum narozeni. Tak mu pisu jmeno adresu a datum narozeni. Pta se, jestli jim neverim, tak rikam, ze si jen hlidam sve citlive osobni udaje. Zalohu se mnou prijde vyridit kolegyne rika a odchazi. Prijde kolegyne a ze potrebuje obcanku, tak rikam znova ji, ze obcanku ji nedam. Tak ze potrebuje cislo obcanky. Rikam to vam bohuzel take nedam, nevidim duvod. Neco zacla povidat, ze to potrebuje ale. No odchazi teda kamsi nahoru (asi za manazerem pobocky). Prijde dolu a od dveri za schodama na me vola, jestli s ni muzu jit do kancelare. Tak na ni volam z jakeho duvodu. Tak prichazi ke me, a ze potrebuje, abych ji nadiktoval cislo obcanky. Tak rikam, ze cislo obcanky ji nedam. A ona no ale to po vas budeme chtit na kazde pobocce. Tak rikam, ze na takovouto zalohu jsem nikdy nikde nedaval cislo obcanky nebo rodne cislo, ze jim proste musi stacit to co jsem jim poskytnul. A ona ze i pri podpisu smlouvy budou chctit obcanku. To samorzejme ano, to je ale uplne jiny pripad, rikam. A pak z vyslovila neco, co uz me definitivne od koupe odradilo. No ale ta zaloha uz je soucast smlouvy. Rikam, jak je to mozne? To je uz jako de-iure soucasti smlovy, ale de-facto to prezentujete ze neni? No to abysme... No je mi lito, ale zadny businees tedy nebude. Naschledanou a odchazim.
Takze komu nevadi, ze si ho podle osobnich udaju muzou prostalkovat, tak tu ma nejake informace o aute. Treba pro nekoho z Prahy, kdo ho muze okouknout uz na jejich parkovisti zbezne.
Za me tedy 2x borane 13 let stare auto za 5k je drahe a ani jsem to nemusel videt. I kdyz je to z Lucemburska, kde se da predpokladat, ze melo servis na urovni, tak 9 let uz je to v Cesku. Pro me jako potencionalniho pristiho prodejce to rapidne snizuje cenu, protoze bych to samorzejme musel uvest.

Bez názvu.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Bez názvu.jpg, 80.17 kB

Bez názvu7.jpg

Zobrazení obrázku v plné velikosti.
Bez názvu7.jpg, 73.81 kB
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu

Obsah fóra Honda-club.cz   
Accord 2.4 AT 2006 z acek
Fórum: Prodám auto
Zobrazit příspěvky z předchozích: