Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
HN: Objednávka budíků z polska
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další 
Zaslat odpověď

Strana 3 z 14
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 21.12.2009 , 18:49  Naposledy upravil R3S dne 21.12.2009 , 19:03, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

vzal bych vzor 4, cerne z tedle stranky + podsvit panelu topeni+ invertor
tudy odkaz
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
majkl_l je teď offline  majkl_l
3 háčka
PříspěvekZaslal: 21.12.2009 , 19:00   Citovat  

takže jsme tří? mno. to vypadá že by to mohlo bejt už i zajímavý.. třeba se nám podaří vysmlouvat nějakou zajímavější cenu...
   Návrat  
misan je teď offline  misan
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2009 , 15:26   Citovat  

někdo další?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
3 háčka
PříspěvekZaslal: 23.12.2009 , 17:58   Citovat  

jo a jak na to kdo pospícháte? nebo kdy by jste to chtěli nějak pořešit?
   Návrat  
misan je teď offline  misan
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 9:17   Citovat  

no třeba hned,mě je to jedno,čím dří,tím líp Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
sablos je teď offline  sablos
5 háček
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 9:31   Citovat  

misan napsal:
no třeba hned,mě je to jedno,čím dří,tím líp Úsměv

já si myslim že by bylo dobrý sehnat ještě pár lidi.
   Návrat  
martas je teď offline  martas
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 10:27   Citovat  

taky bych do toho asi šel
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 15:15   Citovat  

že by další? tak to by to už chtělo začít zjišťovat, kdo byl ten, co by do z polska dotáhl sem a rozeslal nebo to někomu předal...
nebo by se pro to tam někdo stavil... nebo když se tu konečně houfujeme, tak si to na férovku nechat prostě rovnou k někomu sem nechat poslat...
   Návrat  
Klejzlik je teď offline  Klejzlik
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 15:28   Citovat  

Škoda,už mám Indiglo podsvit budíků i topení...
Chtěl bych vědět jestli se to z Polska dá,respektive jestli nepodělávají a hlavně kvalita..
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 15:33   Citovat  

klejzlik: jak přesně to myslíš a odkud je máš ty?
   Návrat  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 15:33   Citovat  

Já bych měl určitě taky zájem. je to dobrý
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 15:42   Citovat  

majkl_l napsal:
klejzlik: jak přesně to myslíš a odkud je máš ty?

No vlastní zkušenosti nemám,to je pravda ale slyšel jsem,že objednávky z Polska nejsou moc kvalitní.. Opravdu nemám vlastní zkušenost,tak nemůžu sám posuzovat ale kámoš teba objednával pár věcí a kvalita provedení nic moc a nic nesedělo jak mělo.. Je pravda,že u budíků není co zkazit..
Já je mám od tuning-honda.cz
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 15:59   Citovat  

mno, zkazit se dá podle mne snad všechno... Velmi šťastný

tak jsou dražší a zrovna na to cero to jsou ty který nechci... ale to je jedno
pověz nám tu alespoň teda, jak je to s tím měničem, jak je to s regulací intenzity podsvitu, přápadně prostě postřehy s instalací a tak...

jinak co má ten kámoš z polska? abychom případně věděli, na co se zaměřit? a kupoval to u toho momana?

jo a vy lidičci co chcete ty indigla z polska, pokusím se to tu nějak sepsal na jedno místo, tak kdo jste ještě nepsal co chcete, tak sem s tím, já se s nimi pokusím asi nějak spojit a začneme to už řešit, ne jen o tom plkat, co? to by šlo, ne? Cool
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 16:02   Citovat  

[quote="majkl_l"]mno, zkazit se dá podle mne snad všechno... Velmi šťastný

Všeobecně je známo Polsko=levno=kvalita zaostává..
Já bych do toho možná šel taky ale jak jsem mám je,instalaci jsem nedělal já ale o nějaké regulaci svítivosti ani nevím,to nemám!
Co objednával kámoš nevím přesně,nějaké spoilery,křídlo,výfuk a tuším i přídavné budíky kde nedostal čidla ani nějaký návod jak zapojit..
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 16:30   Citovat  

hmmm... tak zapojení tam je jasný, dokonce i an těch stránkách třeba u mýho cera upozorňujou na to, že ač budíky vypadaj stejně, tak že uchycení je jiný nebo prostě ten tvar po vykuchání a že si an to mám dát bacha... takže jako nedovedu posoudit, zda budou nebo nebudou kvalitní.. jako je to na jednu stranu sázka do loterie mno Smutný
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 16:36   Citovat  

majkl_l napsal:
hmmm... tak zapojení tam je jasný, dokonce i an těch stránkách třeba u mýho cera upozorňujou na to, že ač budíky vypadaj stejně, tak že uchycení je jiný nebo prostě ten tvar po vykuchání a že si an to mám dát bacha... takže jako nedovedu posoudit, zda budou nebo nebudou kvalitní.. jako je to na jednu stranu sázka do loterie mno Smutný

To asi ano ale zase tak velké obavy bych z toho neměl.. Kupříkladu u spoilerů to je fuk,či Polsko nebo ČR.. Jen první odlitek je přesný na mm a další mají odchylky (to je známo).. U budíků nevím,nevím jestli je to Polský výrobce a kolik výrobců vlastně je,takže to kupříkladu může být USA výrobce a prodejní místo je Polsko,pak vlastně s tím Polská kvalita nemá nic společného..
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 16:47   Citovat  

tak tady jsem sepsal, co jsem v threadu sehnal, takže na to koukněte kouknout, co jsem zvoral nebo na co zapomněl, tak mne koukejte zprudit, protože je potřeba to dát nějak dohromady, abychom se s nima dohodli, zjistili podmínky, ceny a aby to šlo najednou, aby se vybraly prachy a aby to šlo jak po másle, po drátkách nebo jako VTEC

EDIT: já to upravuju snad už podvacátý Hihi pro ty kdo maj zájem a polštině rozumí asi jako já nebo ještě míň, ale trochu umí englišsky, tak nalevo je možnost to přepnout vlajkou na jinej jazyk tudy odkaz nebo tady stránky lámaně přeložený gůůglem: tudy odkaz

majkl_l: tudy odkaz
podsvit modrý, kterej model ještě nevím - ještě jsem svý cérko nerozkuchal Hihi

sablos: tudy odkaz
vzor 6 barva svícení modrá

JarisM85: ptal ses na poštovný - nevim, čím víc nás bude, tím menší bude poštovný..

misan: tudy odkaz
buď jsem slepej nebo jsi se nevyjádřil který chceš... Se stydím

salat: tudy odkaz

vzor 4, + podsvit panelu topeni+ invertor
prosím tě, chce to kdyžtak ještě abys dodal linky a případně upřesnil barvu... Mrk

martas: zvaž to arnošte... Mrk

Roverman: pošli link který chceš...

ritorezky napsal:
MAM KOLEGU Z PRACE Z POLSKA KTERY TAM JEZDI KAŽDY DEN,takže platilo by se poštovne na jeho adresu v polsku a pak my to zadara doveze do prace a kdo by mel cestu kolem Vrchlabi tak se muže po to stavit,nebo dohoda.
platí to ještě? já jen, abychom teda měli varianty, dík Mrk
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 17:17  Naposledy upravil majkl_l dne 25.12.2009 , 19:00, celkově upraveno 4 krát. Citovat  

právě jsem doplodil a odeslal mejl:

Janusz napsal:
komu janusz@moman.pl
datum 25. prosince 2009 16:14
předmět order

Hallo.
At first I Want to ask, if it is possible to communicate in English, or if there is someone who is able to communicate in Czech Mrk
"We" want to order some goods from your company and want to ask for delivery (PL or CZ), price (if some discount is possible with more goods) and other things which is needed to correct order and functionality in our cars.
We are members from tudy odkaz and now we have three exact ideas and next two who are thinking about next goods... tudy odkaz
Thanks for answer
Majkl and other members from H-C

EDIT: akorát jsem pomotal to kolik je objednávek.. Smutný

POZOR

EDIT: kdo má taky dole černo a nevidí text, tak buď CTRL+A - vysvítí se a bude k přečtení nebo při psaní odpovědi jsou příspěvky vidět dole pod tlačítkem odeslat.. než to kucí spraví, tak holt musíme nějaký alternativní řešení použít.. předsi jen ten přechod na novou grafiku dá zabrat... sice se mi líbí, že je to černý, ale to formátování a barva textu bohužel není nejvhodnější,ale dost rejpání Hihi
   Návrat  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 18:02   Citovat  

jestli ti takhle staci odkaz na kosik tam je vse napsane
tudy odkaz
pro jistotu, civic 96-00 vzor budiku 4, model 2,barva bielo blankitna,dale podsvit topeni + invertor
co sem pocital cenu tak kolem 1620 ti kc? bez dopravy
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 18:03   Citovat  

tak zaprvé - nějak se nám ta stránka rozpadla, alespoň mne se teda zobrazila úplně na pytel...
a zadruhé - čéče.. košík je odvyslej od tvejch sušenek (cookies) v tvym počítači, takže mne se zobrazí můj košík a ne tvůj Hihi
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 18:17   Citovat  

jinak zvolením olivový barvy dojde alespoň k dočasnýmu přečtení textu a pak by měl bejt snad k přečtení i na bílym podkladu.. nenapdla mne jiná barva, která bude dobře viditelná jak na bílý, tak i na černý... ještě teda pak červená mno, ale ta je spíš na upozornění a důležitosti.. možná ještě hnědá
   Návrat  
Daver je teď offline  Daver
Administrátor
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 18:58   Citovat  

Dělal to ten dopis, který byl dán do QUOTE .. proč, to teď nevím, ale pro cizí citace používejte raději CODE
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 18:59   Citovat  

acha.. tak já se kaju, omlouvám a děkuji Mrk OK
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 19:03   Citovat  

Nemáš za co ... zkouším tu s tím nějaké čachry a jako vůbec mi to hlava nebere to mi hlava nebere ... no na to příjdem je to dobrý

EDIT: tak už jsem na to přišel, udělá to bordel, když není definováno od koho ta citace je ... to opravíme šup šup Je to tam.
   Návrat  
ChuCky je teď offline  ChuCky
2 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 19:18   Citovat  

sel bych do tech samych co sablos, kdyztak dejte vedet cenu a kdy byste to objednavali, ja bych mel penize az po novym roce, ted jsem vysosanej z Vanoc:-D
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 19:36   Citovat  

chucky: njn, další důvod proč ignorovat vánoce.. teda pokud nemáš malý sviště.. tam to ještě chápu Mrk
mimochodem, ty máš céro a chceš na cívu? já jen pro pořádek...

každopádně cena bude s největší pravděpodobností závislá na aktuálním kurzu, takže sledovat nejspíš ČNB a plus počítej nějaká ta kačka na dopravu.. já teda předpokládám, že by to nemělo přesáhnout dvě kila... čím víc nás bude, tím víc se to smrskne a pak záleží jak se to dostane k jednotlivcům mno... každopádně je potřeba ještě řešit ten invertor, což je další částka navíc... pro ty co to teda nevědí nebo se to doposud nedočetly, tak je potřeba napěťový měnič (jako třeb a pro neony a zářivky u kterých není přímo zabudovaný v těle svítidla) a je to výdaj navíc, tak na to nezapomínejte!!!!

daver: mno vzhledem k tomu, že jsem prostě čapl svůj odeslanej mejl, tak mi nedošlo, že by tam citítník měl být uvedený, načež hned po první odpovědi na tvůj příspěvek se to zase rozsypalo, tak jsem hned změnil citaci na CODE a jede to.. to jsou holt ty dětský nemoci mno..
každopádně co udělat ty vzhledy třeba dva a možnost přepínat v profilu nastavení uživatele? já bych o tom něco nastudoval, poptal se jinejch adminů, modů a grafiků z for, kde taky občas vopruzuju (ano nejčastěji po koupi céra opruzuju tady kouř ) a kdyžtak bych se s tím pokusil taky nějak pomoct.. aneb udělám cokoliv pro to, abych se dopracoval ke svýmu tmavšímu prostředí. to víš - dark side Je to tam.
   Návrat  
R3S je teď offline  R3S
Moderátor
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 19:40   Citovat  

Takze asi takhle
Inwerter do tarcz INDIGLO - Numer katalogowy
Tarcze INDIGLO Honda Civic 96-00 - 3D 4D Coupe - Wzór : wzór 4 Wersja modelu : Model 2 Kolor świecenia : Biało-błękitny - Numer katalogowy
Tarcze INDIGLO Podświetlenie reg. nawiewu Civic 96-00 - Kolor świecenia : Biało-błękitny - Numer katalogowy
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 19:43   Citovat  

já se s tím nějak poperu, případně se ti ještě ozvu... Mrk

mno a vy co do toho chcete jít taky, tak šup šup, ať můžeme tu objednávku pořádně nafouknout a až se mi soudruzi ozvou, aby s tím všichno počítali, vysolili korunky a mohlo se to objednat Mrk
   Návrat  
Administrátor
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 19:52   Citovat  

citace:

daver: mno vzhledem k tomu, že jsem prostě čapl svůj odeslanej mejl, tak mi nedošlo, že by tam citítník měl být uvedený, načež hned po první odpovědi na tvůj příspěvek se to zase rozsypalo, tak jsem hned změnil citaci na CODE a jede to.. to jsou holt ty dětský nemoci mno..
každopádně co udělat ty vzhledy třeba dva a možnost přepínat v profilu nastavení uživatele? já bych o tom něco nastudoval, poptal se jinejch adminů, modů a grafiků z for, kde taky občas vopruzuju (ano nejčastěji po koupi céra opruzuju tady kouř ) a kdyžtak bych se s tím pokusil taky nějak pomoct.. aneb udělám cokoliv pro to, abych se dopracoval ke svýmu tmavšímu prostředí. to víš - dark side Je to tam.

Už jsem na to přišel, jeden zapomenutej TAG a takový nepořádek, to se ale stane, když na tom 665+1 maká dlouhé noci HaHaaa
   Návrat  
3 háčka
PříspěvekZaslal: 25.12.2009 , 20:19   Citovat  

daver: to je holt úskalí digitalizace... něco za něco - má to nějak vypadat, tak se o to koukej starat a když chceš, aby to fungovalo tak jak jsem to vymyselel já a líbí se ti to, tak to musíš udělat přesně jak já řeknu.. neboli Webovky šuk

mno a kdo si hraje nezlobí a co bych pro vás vy ušáci neudělal.. Velmi šťastný
podklady: ze dne příspěvku samozřejmě
ČNB: tudy odkaz
moman pl: tudy odkaz
EN moman: tudy odkaz

v anglickém překladu nemají spoustu popisků a taky není PLN, ale EUR, takže se to sem pokusím všechno nějak přeplácat...

ty budíci se pohybují 139-149 PLN, takže to dáme 150PLN (nehádat se) a v kurzu PLN z ČNB 6,328 vychází v Kč Hihi 950,- (zaokrouhluju ať to není chlupatý)
v EUR tam maj prostě 65 a dle ČNB je EUR za 26,4 což v Káčkách dá 1716,- - krásná práce, takže asi platba v PLN Velmi šťastný

invertor: tudy odkaz pokusím se pozjišťovat na dodavatele v ČR
58PLN -> 370,-
21EUR -> 555,- (tahle chlupatice se mi líbila Hihi )

pak jsou tu barvičky na ručičky (myslím budíků ne naše Hihi tudy odkaz ale někdo prý použil klasický lak na nehty...)
15PLN -> 95,-
8EUR -> 210,-

takže suma sumárum 950+370 vyjde na 1320 českejch ušmudlanejch korun a k tomu jejich pošta:

kód:
Poczta-wpłata z góry na konto - 8.00 PLN
Poczta-płatne przy odbiorze - 16.00 PLN

UWAGA!! Bezpłatna wysyłka!!
Przy płatności "Za pobraniem" i wartości zamówienia powyżej 400 PLN wysyłka gratis .

Przy płatności "Przelewem bankowym" i wartości zamówienia powyżej 400 PLN wysyłka gratis .

z gůůglovskýho pšekadaše:
kód:
Pošta-platba předem na účet - 8,00 PLN
Post-vyplacena po doručení - 16,00 PLN

POZOR! Balné je zdarma!
Je-li platba "sběru" a hodnota zakázky nad 400 PLN pro dopravu zdarma.

Když se platby "Bankovní převod a hodnotu zakázky nad 400 PLN pro dopravu zdarma

čili tudíž jelikož nýbrž a protože nás bude víc, tak nemusíme řešit nikoho, kdo nám to poveze, ale prostě se najde někdo, kdo bude nejblíž z nás všech všem ostatním a ten to převezme a je pak jen na dohodě, jestli to ostatním rozveze, předá nebo rozešle... píšu to takhle proto, aby někdo nehudroval, že bych to převzal já a musel to já řešit, takhle pokud je někdo flexibilnější, tak to může bejt zajímavější nacpat někomu jinýmu...

já jsem fous vod práglu na karlštejn, konkrétně Dobřichovice, jezdím na čerňák/počernice za prací a relativně často na smíchov a za cybermartym do nebušic (ruzyně).. občas mi hrábne a jedu i do jinejch wc ale po dohodě se nebránim ničemu.. česká pošahaná pošta si za obchoďák potažmo EMSku řekne něco kolem (přes) kila(o) respektivě 150 (i víc - podle hmotnosti a velikosti) za EMSku... posílal jsem tuhle 200g balířek za 120,- a nevím přesně jak je to s tímhle ve výsledku na velikost, hmotnost a hlavně křehkost.. fakt bych to nerozesílal v bublinkový obálce Hihi

takže šup do mne na co jsem zase zapomněl..?

sčítat všechno možný a dělat tunu variant a konkrétní ceny zatím nebudu, protože se mi prostě nechce papa ale počítejte, že to je hrubý odhad, který jsem se snažil udělat tak, aby to bylo ve výsledku pokud možno míň, takže pokud máte doma frajerku a nelíbí se vám (čtěte dál) vaše ručičky u budíků a zvládnete vy nebo ona lakem na nehty si s tím pohrát nebo jestli máte fluorescenční lak, tak si ušetříte na tý poslední položce z výpisu co jsem dělal ned rozepisováním poštovnýho... případně si to přičtěte k tomu... taky zvažte jestli nechcete další nějakou jejich wopičárnu jako třeba CRX nebo civic limited a podobný, což mají v nabídce taky, ať pak neskuhráte, že jste si toho nevšimli nebo na to zapomněli.. mne se to třeba moc líbí, ale zatím nevím, kam bych to dal Smutný
   Návrat  

Obsah fóra Honda-club.cz   
HN: Objednávka budíků z polska
Fórum: Společné nákupy
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další 
Zaslat odpověď

Časy uváděny v GMT + 1 hodina