Stránky občanského sdružení HondaClub.cz
 
 
EmailChat [0]Diskuze * Strip *
 
TOPlist
DISKUZE K ČLÁNKU

Honda sraz Vysočina aneb proč nebyla.

Tygr, 21.9.2009 16:35, Klub, Srazy
Zdravím všechny hondafrodity a hondafroditky. Jak jste si určitě všimli, letos se nekonal Honda sraz Vysočina. Někomu chyběl moc, někomu nijak zvlášť a někdo ani nepostřehl, že vůbec někdy byl...
DISKUZE K ČLÁNKU (příspěvků: 28, poslední: aieshcmg 11.10.2012 21:32)
Dlouho jsem přemýšlel, zda mám tohle pojednání vůbec psát. Pak jsem se ale zeptal jednoho dlouholetého člena, kterého si moc vážím a který mě sem, do honda-clubu, přivedl. Ano, myslím Minora. A on mi odpověděl, že mu Vysočina chyběla a že není s tímhle pocitem nenaplněnosti jediný, takže by si nejspíš všichni zasloužili vysvětlení. Abyste pochopili, co vám chci říct, a jaké byly moje pocity ze srazů na Vysočině, budu se muset trochu rozepsat. Rád bych ještě zdůraznil, že to, co tu budu psát, není na nikoho osobně a taky k nikomu nechovám nenávist, tak si to, prosím, osobně neberte. Ale teď už k věci.

Když jsem se stal členem komunity a začal jezdit po srazech, věčně jsem slýchal, proč je ten Honday furt na jednom místě, mám to tak daleko a tak podobně. To jsem ještě nevěděl, co vůbec Honday je. A pak to přišlo, můj první Honday! Nebudu vám lhát, když řeknu, že jsem chodil ještě týden s otevřenou pusou a doma jsem o něm neustále povídal. Vzpomněl jsem si na to, co jsem slyšel, a řekl si, chtěli Honday jinde, proč ne, udělám stejně atraktivní sraz na Vysočině. Jasně, že hned to nebude ono, ale postupem času... Myslím, že poslední dva ročníky už stály zato. Prostě jsem chtěl nebo stále chci Vysočinu na úrovni Hondaye, sraz, na kterém se soutěží, vyhrává, baví se. Jen snad s tím rozdílem, že jsem nezařadil a ani nezařadím do programu sprinty. Jde mi víc o lidi než o to, co dokážou motory na sprintech.
A tak jsem uspořádal první honda sraz Vysočina. Měl ještě hodně chyb, ale z chyb se člověk učí celý život. Přesto se povedl a účast byla nad moje očekávaní. Druhý ročník byl už o mnoho lepší, vyběhal jsem sponzory, sehnal ceny do soutěží i do tomboly. Vyřídil všechna možná potřebná povolení, aby se OS nedostalo do křížku se zákony, a odvedl i spoustu další práce. Říkám pořád já, já, já, ale ona to není pravda. Nebýt Tygřice, tak žádný sraz není, a totéž samozřejmě platí i o dalších asi pěti lidech, co mi pomáhali. Po ohlasech z prvního ročníku jsem si říkal, že na druhý ročník přijede mnohem víc lidí, takže to musí být tip top. Víc lidi přijelo, ale ne zas tak moc. I když se sraz vydařil, dokonce i něco málo vydělal, já osobně jsem byl z účasti zklamaný a dost dlouho rozhoupával, jestli udělám další. Dumal jsem, proč byla účast tak malá, že by to bylo vstupným? To asi ne, vždyť všichni na bráně dostali dárky v hodnotě vstupného. Asi za to holt mohlo počasí, řekl jsem si. Třetí sraz byl pro mě naprostou katastrofou. Ne že by se něco nepovedlo, všechno bylo tip top a sraz měl rozpočet padesát tisíc, takže bylo o zábavu i ceny postaráno. Katastrofou byla pro mě účast. Ono totiž začalo pršet a spousta hondařů je jako z cukru, takže nepřijeli. Já osobně, když se rozhodnu na sraz jít, tak může pršet jak chce, mám H-olinky a pláštěnku:-) Účast byla tak malá, že ji překonal i první honda sraz na Vysočině!!! Takže já jsem to cítil tak, že snažení moje i celého štábu bylo na nic. Sponzorům se to taky nelíbilo, takže příště asi prd. Prodělal na tom klub a prodělal jsem na tom i já, ale o mně v tomto směru nejde. Jde o to, proč dělat takhle nabušený (aspoň dle mého názoru) sraz pro pár lidí? Tak jsem se na to letos vykašlal a po domluvě s radou OS HC jsme to odpískali. Když hondaři o takový sraz nestojí a jsou pohodlní, tak ho dělat nebudu. Srazů typu "sejdeme se na parkovišti u Tesca" je spousta a takový dělat nechci. Neříkám, že jsou pro mě směšné a nepodstatné, jenže je jich dost. Po posledním srazu to na mě dolehlo takovým způsobem, že jsem si musel odpočinout od celého dění H-C a přestal jsem i chodit na fórum. Co říci na závěr? Snad jen, že vám, kteří jste nevynechali ani jeden ročník a patřili jste ke skalnímu jádru Vysočiny, děkuji a zároveň se omlouvám, že jsem vás letos o Vysočinu připravil. A vám, co jste na ni nedorazili, řeknu jen, že můžete litovat. Letos jsem se rozhodl, že příští rok Vysočina bude, ale nečekejte ji tak nabušenou jako dřív. Jen stěží už přesvědčím sponzory, že to bude mega akce. Ledaže by to zafinancovalo OS H-C :-)) Nicméně ji udělám co nejlíp, jak jen to půjde.
Tak a je to venku. Mně se ulevilo a vy víte, co a jak.

S pozdravem, TygrDISKUZE K ČLÁNKU (KLIKNI)


mega1 • 22.9.2009 22:30:25
Pro ty, co se tesili na Tygrovu Vysocinu, mohli vyuzit aspon Trnavku, kde jde hlavne a predevsim o ty lidi a pohodu. Hrajeme prave ten petanque, zavodime na spesl upravenych karkach, resime Hondakvizy, delame slalom na letisti a vecer ohen a grilovacku.. A potkate tam nejednoho clena H-C.
To jen odboceni pro ty, co tu placou :)
Jinak na pristi rok se samozrejme tesim na Hanesak a opet radi vypomuzem ;)

Daver • 22.9.2009 18:04:37
Tygříku a co kdybychom zkusili Vysočinu a Honday od sebe oddálit, co možná nejvíce a tím umožnili hondařům návštěvu obého s menšími potížemi ?

Je možné, že velká část Hondařů, hlavně ti z Moravy, musí vybírat mezi srazy kvůli finanční náročnosti (nejde jen o vstupné, jde i o dopravu).

Mohli bychom postavit něco ve smyslu Vysočina - o lidech, Honday - o autech ... nebo tak něco ... kdyžtak můžeme myšlenku rozvést na intranetu :-)

tygr • 23.9.2009 15:39:50
Myšlenku můžeme rozvést na srazu HCV (orientačka),když přijedeš.Ale už mě asi nepřesvědčíš abych Vysočinu dělal v tom duchu jak byla v loni.Bude to skromný a komorní sraz.

Hellborn • 23.9.2009 15:49:45
Mně to neva! Na větších srazech si stejně nestihnu s nikým ani pořádně pokecat... :-)

Dino • 23.9.2009 19:29:15
pozdrav pro Tygra a Tygřici :-)) je to někdy složité, ale uvidíš, že Ti to stejně nedá,probereme to zase na ValMezu, ne ? :-)) ahoj

Dino • 23.9.2009 19:31:11
samozřejmě pozdrav i pro všechny ostatní, které znám :-)) ahoj

Daver • 23.9.2009 23:59:16
S tygrem si na VALMEZu už povídat nechci, posledně jsem měl zásadní výpadky nejen v motorických systémech :-))

tygr • 24.9.2009 8:00:26
:-))neboj já už nepiju.Teď žiju zdravě.:-)

Hellborn • 24.9.2009 8:50:37
Žiju zdravě - chodím do hospody pěšky... :o) :-))

Lucy • 22.9.2009 17:07:13
Tygříku, taky mi Vysočina chyběla...

Minor • 22.9.2009 9:33:47
Tygříku, je fakt, že sis nasadil laťku sakra vysoko.
Pokud jde o mé, ryze sobecké hledisko (neboť se sobecky snažím dělat především jen to, co mě baví), není pro mě u Vysočiny (ani jiného srazu) rozhodující, kolik soutěží a výher (v mém případě spíš proher) mě čeká, ale chci tam potkat lidi, chci se bavit, blbnout, projet se případně na spanilce, zahrát si třeba petanque nebo cokoli jiného. Když tak nad tím uvažuju, možná ses lapil do své vlastní sítě, kdy jsi chtěl mít stále lepší a lepší, propracovanější a nadupanější sraz, ale přitom to nebylo pro lidi to nejpodstatnější.
Každopádně díky za vše, co jsi zatím udělal, a těším se na další Vysočinu, i kdyby snad místo vysočinorozpočtového šlo o sraz nízkočinorozpočtový:)

tygr • 22.9.2009 9:48:30
Asi to už tak bude,že jsem se chytil do vlastní sítě.Myslel jsem,že lidi chtěly takový sraz,asi jsem se spletl.Příští rok to zkusím jinak a pak uvidím co dál.

Hellborn • 21.9.2009 23:35:05
Tygříku, jako regionální zástupce Vysočiny můžeš čerpat peníze klubu. ;-)

tygr • 22.9.2009 7:49:37
Já vím,že můžu.Čerpal jsem je i v loni.Teď jde o to jestli to má cenu čerpat.Udělám sraz bez financí,bez cen a bez atrakcí jak píše Wayne.Chtěl jsem vysočinu,aby byla atraktivní,aby si s ní lidi odvezli výhry a spoustu zážitků s atrakcí,ale asi tudy cesta nevede.

Wayne • 23.9.2009 9:05:39
Noo,ja ale nemyslel naprosto bez atrakci,spis treba jen ty souteze,co se daji realizovat s minimalnim hmotnym nebo financnim potencialem - strelba ze vzduchovky,slalom na kole Ukrajina ve trave na cas,osvedcene tahani auta na lane,krabicova jizda na papire sledovana v zrcatku (HD ´06),pretahovani skupin na lane atd...
Mne by jako cena do souteze stacil i diplom,ktery vytisknes na tiskarne - to muzes mit narozdil od jinych cen kdykoliv na ocich a muzes vzpomenout,kdy,kde a jak.Ostatne etikety z vina "Tygří krev" a "Tygří moč" jsem si schoval taky.

tygr • 23.9.2009 9:16:06
No já to myslel taky taky tak,tyhle soutěže se dají zrealizovat bez financí to je fakt.Ale nebude např čtyřkolka,autodráha,ohnivá show a podobně.Na to už fakt kašlu.

pyvcxr • 17.10.2011 11:26:41
w22baN eovmdvwjtwoo, [url=odkaz, [link=odkaz, odkaz

Wayne • 21.9.2009 19:26:22
Taky jsem se těšil,že letos zase přijedu a ono prdinec :(.Díky za vysvětlení,je fajn aspoň vědět proč,mrzelo mě vědět to čtvrtrok předem a neznát důvod.HSV je takový komornější,ale to já právě rád,když většinu lidí znám (tzn. dokážu alespoň přiřadit přezdívku).Co se deště týče,vhod sice nepřišel,ale přidal na tajemné lesní atmosféře - škoda,že většina lidí k zábavě potřebuje rozpálený pecen na nebi a že chtě nechtě jsou srazy z velké části o penězích...Aspoň že nehodíš flintu do žita a příští rok se zase sejdeme,nejde o sponzory a ceny v soutěžích,jde hlavně NÁM O NÁS (doufejme,že minimálně většině).Flintu s broky nebo los diabolos klidně donesu svoji.

tygr • 21.9.2009 19:30:33
Vím že nejde o sponzory a ceny,ale když se snažíš

tygr • 21.9.2009 19:33:26
a seženeš sponzory a pak vidíš že v soutěži o ceny bez mála za 15000,- soutěží tři lidí tak to naštve.(nějak jsem se přeťuk tak to je na dvakrát)

Wayne • 21.9.2009 19:53:42
Vím,to by namíchlo každýho,ale měl jsi vidět,jak kterýsi Honday (05?,06?) skoro nikdo v kempu nesoutěžil,například Mulder si dal tu práci,vytvořil soutěž "poznej auto podle detailu" a účast mizivá.
Ber to jako fakt.Lidstvo je masa líná a když chceš nějaký viditelný výsledek a nepomáhá cukr,má nastoupit bič :o).Nebo když soutěže,tak bez cen,no,beztak to tam sbírala jedna nebo druhá parta :).Buď se chci pobavit a o ceny mi nejde,nebo chci soutěžit (a vyhrát) a o tom přece sraz není,ten je o plkání a shledání těch,co se vidí jen málokdy.Hlavu si z toho vůbec nedělej.To je v podstatě totéž,jako by tě mělo mrzet,že za vybrané příspěvky tygrům je nenasytíš na celý rok.To je prostě podružné - milý bonus,ale jen bonus.Na tom ten sraz myslím nestojí.
(konec relace s diakritikou)

byodrw • 1.4.2012 10:03:17
3nlH12 gstnmfmijjeq, [url=odkaz, [link=odkaz, odkaz

bxyjyxiw • 2.5.2012 2:15:39
NxUnRx hahinehsjsbs, [url=odkaz, [link=odkaz, odkaz

wzbwenb • 8.7.2012 23:13:28
C1fajo ujkcrkdeqkdp, [url=odkaz, [link=odkaz, odkaz

kqlubclvusf • 11.10.2012 13:24:42
eaCh5u djcjmlegdazw, [url=odkaz, [link=odkaz, odkaz

bzkjetxpfh • 17.10.2011 11:28:14
hqL7J7 mcqvvpdvqvny, [url=odkaz, [link=odkaz, odkaz

aieshcmg • 11.10.2012 21:32:30
qsrWrh tklhvmnwayki, [url=odkaz, [link=odkaz, odkaz

Zombie • 21.9.2009 17:09:57
Tygře díky za vyjádření. Nerozumněl jsem Tvému odmlčení. No jak víš, tak jsem s rodinkou nebyl na žádné Vysočině, ale každý rok jsem litoval. Pokaždé mi do toho něco přišlo. Každopádně jestli jseš takovej bourák a pustíš se do další, tak se budu snažit přijet. Protože tenhle styl srazů, kdy jde o lidi a ne tolik o sílu aut a tunnig, mám rád. Připomíná mi to začátky H-C a první, programově sice slabé, ale velmi kamarádské a milé srazy.