Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[0]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  :: www.honda-club.cz :: - Registrační podmínky
Souhlasím s tím, že nebudu posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované či jiné materiály, které mohou porušovat zákony, pravidla či stanovy občanského sdružení Honda-club.cz. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasím, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma, odporující výše uvedeným podmínkám. Dále souhlasím, že veškeré mnou vložené údaje a informace budou uloženy v databázi. Pokud nebudou bez vašeho svolení prozrazeny třetí straně, nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál co nejrychleji, nelze prohlížet úplně každý příspěvek. Proto musíte vzít na vědomí, že příspěvky v tomto fóru vyjadřují pohledy a názory autorů příspěvku a ne administrátorů, moderátorů či webmastera (mimo příspěvků od těchto lidí), a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Uživatel se zavazuje ctít pravidla tohoto fóra, která jsou veřejně dostupná. V těchto pravidlech je vše detailně rozepsáno a proto je doporučeno si je nejdříve prostudovat.

Jak se stát členem Občanského sdružení Honda-club.cz
Chceš-li se stát členem Občanského sdružení Honda-club.cz, musíš pravdivě vyplnit všechny osobní údaje ve svém profilu v sekci "Registrační údaje pro členy občanského sdružení" a následně uhradit na účet občanského sdružení členský příspěvek. Podrobné informace obdržíš v registračním emailu po odsouhlasení podmínek a pravidel. Mezi povinnosti člena občanského sdružení patří dodržování stanov občanského sdružení. Po zaplacení příspěvku a případném doplnění informací Ti přijde do 10ti dnů členská karta, čímž se stáváš členem občanského sdružení. Členové Občanského sdružení Honda-club.cz mají mnoho výhod, ať už jsou to slevy u partnerů, v eshopu či na srazech, navíc pak mohou využívat i různá vylepšení a rozsáhlejší funkce na samotných stránkách. Pokud se nechceš stát členem, můžeš i nadále v rámci běžné registrace využívat možností stránek www.honda-club.cz.

Systém tohoto fóra používá k ukládání informací na tvém počítači cookies. Ty ale neobsahují žádné informace, které jsi vložil, slouží jen k pohodlnějšímu prohlížení. E-mailová adresa je využita jen pro potvrzení zadaných registračních údajů a hesla, případně pro posláni nového, pokud jsi to stávající zapomněl.

Kliknutím na registraci níže souhlasím, že budu respektovat uvedené podmínky a pravidla.

Souhlasím s těmito podmínkami a pravidly registrace.
Nesouhlasím s těmito podmínkami a pravidly registrace.
Board Security

(104174 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0219s ][ Dotazy: 19 (0.0066s) ][ GZIP on - Debug on ]