Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Články
 
  I.Accord Sraz
  Sekce: Srazy a výlety
  Zaslal:  8.9.2009 , 22:46
   
AUTOR: Tomášek
2 háčka
Založen: 13.3.2009
Články: 0
Komentáře: 0

Hodnocení: 1.00/5.00 [1]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh

   Článek  Strana 1 z 1
  
Ahoj Hondaři

Tedy především Accordisti.
Sednul jsem si ke compu a přemejšlel jsem co budu dělat. Napadlo mne že bych mohl trochu popsat I. Accord sraz, trošku si zavzpomínat.
Ani nevím jak to bude vypadat, ale zkusím ze sebe něco vyplodit:)

Jak vlastně celý nápad vznikl? To je celkem jednoduché, na srazu na střeše OC Chodov,
[img]https://www.honda-club.cz/forum/album_picm.php?pic_id=6309[/img]
mne napadlo že by byla zábava se sebrat,a ject někam na pár dní, nebo na den, a ješte lepší by bylo kdyby jeli lidi co maj stejný zájem ( tedy auto ).
Ani jsem nebyl zaběhnutý na foru a začal jsem s vymýšlením Accord srazu. Co Vlastně takový sraz by měl obsahovat? Tak to se příznám že jsem naprosto nevěděl.Ale tak pár věcí jsem si dokázal vybavit. Přišlo pár otázek, nad kterými jsem strávil pár hodin a přemýšlel a koumal jak to dát dohromady.
Věděl jsem že bych chtěl aby směr naši společné cesty byl Ústecký kraj.
Zatímco jsem si vymýšlel kam pojedem, našel jsem kontakt na Letiště v Panenském Týnci, zavolal a bylo dohodnuto. Ale tak trochu jsem pozapoměl kde se to vlastně ocitám a že musím zajistit nějaký kemp.
Bylo spoustu otázek co jsem musel vyřidit, napsat pár lidem. Ale bavilo mne to, byla to věc kterou jsem dělal rád.
Ikdyž organizace občas vázla, sem tam se něco nepovedlo na STO% ale myslím si že to byl vcellku vydařený sraz.
Snad se polepším do příštího srazu.Úsměv


Ted trochu k samotnému srazu.

Když se všechno povedlo vyřídit napsal jsem na foru datum a termínÚsměv
Sraz byl v Sobotu v deset hodin na parkovišti Globus Čakovice. Po trochu hektickém ránu a neprobděné noci s ospalým vyrazem jsme se s Dawem vydali na sraz. Přijeli jsme na místo, kde již čekal 222 s trochu větším časovým předstihem:) ( asi mu budem muset koupit pořáadné hodinky, nebo je to opravdu dochvilný chlapec ) asi hodinu, po pár chvílích za velkého bordelu dorazil Hanz s M@jkem, samozřejmě s časovou prodlevou asi půl hodiny:)
Poté dorazil i Martigen, proběhlo krátké představování...a potom huráá do Globusu pro masíčko na gril.
Nakoupilo se tedy vše potřebné a mohlo se vyrazit, jelo se po okrskách, abychom se mohli pokochat krajinou:) První zastávka nás čekala v Libochovicích.
Po zajimavé cestě se spoustou prudkého brždění a technických přestávek:) jsme zaparkovali na parkovišti v Libochovicích a s chutí jsme se vydali na prohlídku zámku a potom na papů.
Samožřejmě na zámku se konala svatba, takže jsem si jen prošli v rychlosti zámeckou zahradu a šup na obídek. Paní servírka znás trochu nemohla, byla celá mimo..ale přežila to a mi jsme si mohli vychutnant dobrý obídek.

Další zastávkou měla být zřícenina Hradu Klapý, ale pro technickou závadu na žaludcích žiznivích Accordistů jsme se vydali smerem k Osecké pípě.
To už nás vedl zkušený Mostečák Mr.Yoda, který nás dovedl až před bránu kempu Osek.
Po trošku organizačních neshodách ohledně spaní jsme se mohli konečně přesunout k tamnímu vyčepu, kde jsme dělali celkem slušný kravál, takže o nás Pražáky a jednoho nejmenovaného mimo-pražského, jsme se vesele zkoušeli opít.
Po pár pivech se pár odvážlivců rozhodlo jít rozdělat gril, zatímco Hanz s Vencou se rozhodli hájít čest Prahy a přišli později celkem v dobré náladě..
Mezítím pomerně střizlivá půlka srazu se snažila neuspěšně podpálit chatku, rozdělat gril a uchvátit dívčí osazenstvo a především zajezd fotbalistek, který byl naproti nám v chatkách.
Jelikož nám moc nepřálo počasí..a občas sprchlo, bylo mokro, tak se nedalo tancovat moc venku, ale myslím že slečny fotbalistky měli nejzáživnější část svého zájezdu, tu noc co jsme moc nespali:)
Večer se ubíral k ránu a hlášek přibývalo, příbývalo i masa a spoustu zábavy, kterou jsme podpořovali otevřeným kufrem a neustálím přepínám písniček, protože zádná se nám nezdála dost dobrá, nebo po minutě už byla nudná. M@jk se nabídl že udělá salat, ten nakonec připravil, sice si už nevybavuji jakou měl chut, ale byl určitě dobrý. Tímto děkuji M@jkovi za udělaný salát, pouze s kapesním nožíkem...Úsměv (myslím že bychom měli Mjkovi věnovat tři orlí pera, jako ze skautu) Večer se chýlil ke konci , tedy spíše se pořáad více blížilo svítání a zábava stále neustávala.
Nemohu tady popisovat celý večer, protože toho bylo opravdu mnoho a ani si na vše nepamatuji, nebo jen matně. Každopádně se sešla opravdu skvělá parta, která si rozuměla...shodla se na názorech a hlavně po celou dobu nevázla zábava.
Po velmi náročném dni, jsem ulehly, někdo do auta, někdo do chatky, večer završil opět nejmenováný deda, který spinkal v přítomnosti slečny naprosto nahýVelmi šťastný no byla zabava ( samozřejmě ležel na jiné posteli než dotyčná dívka)

Po pár hodinách spánku, přišlo ne příliš krásné buzení, zato, když jsem se probral, byl slunečný den, a vypadalo to, že počasí vydrží i na letiště v Panenském Týnci. Proto jsme se nasnídali, poklidili, někteří znáš umyli auta a mohlo se vyrazit směrem k letišti.
Samozřejmě jsme se hned v dalším městečku postráceli a poté se scházeli na benzínce:) Za ten víkend jsem nejen já provolat tolik penězÚsměv Mezitím jsme stihli nafotit pár fotek, dotankovat palivo a dát si kafe, než přijel zbytek a mohlo se dále pokračovat. Po cestě k Panenskému Týnci jsme museli objíždět jednu nepříjemnou objíždku, o které jsme samozřejmě věděli ( večer před nám to řikal Mr.Yoda ). Dorazili jsme k letišti okolo oběda, kde již čekal ReNo s 665+1 a Yoda. Po trošku komplikovaném kontaktování majitele letiště jsme se dostali na dráhu. Přivezlo se pár starých gum, kterými se vyznačil start a cíl..a začlo se blbnout. Každý s každým, všichni se chtěli utkat, o to kdo má nej Acco, je fakt na Preludku nikdo neměl..ale dobrou náladu to nikomu nezkazilo a všichni se snažili odrovnat svého protivníka , gumi a převodovku, dorazila eště Michalka s Cívem a ještě jedna nádherná Preludka tentokráte 5g. Holky se cílevědomě ujmuli natáčení a chlapci se snažili odlehčit auto. Ve vteřině bylo možni vybrat od rezervy, po nářadí, povinnou výbavu vše co se vám líbilo, pač toho bylo venku vskutku hodně. M@jk se vrhnul do opravení pantu na dvěřích, takže si moc nezazávodil, ale nakonec ten pant dohromady stejně nedal.
Bohužel počasí do té doby bylo super, ale vše nemůže být krásné, proto asi deset minut po vyndání grilu, rezhřátí uhlí a nandání masa na gril, jsem zaregistroval sloup vody blížíci se knám. Začalo opravdu nemile pršet, proto jsme to zabalil, vrátili gumi na své místa a pomalu se vydali směrem ku Praze. Po dálnici se řitila kolonka Accordu o trochu rychleji, než je povolená rychlost. Samozřejmě v Praze bylo již sluníčko. Po rozloučení u Mekáče jsme si rozdělily pár věci co zbylo a jelo se domů.

Zhodnotil bych I.Accord sraz jako vydařený víkend a doufám že ten druhý bude ještě větší a bude nás tam více. Doufám že se tohle kratoučké povídání bude líbit a Každý z Accordistů, který si to přečte, tak zváží zda snámi pojede.

Poděkoval bych ještě všem, kdo byli na I.Accord srazu a pomáhali vytvořil super zážitek. A klukům co fotili za zdokumentování[img]https://www.honda-club.cz/forum/album_picm.php?pic_id=6309[/img]

   Autor  Komentáře
M@jk
ModerátorČlánky: 9
Komentáře: 21
 Zaslal: 11.9.2009 , 20:20  Předmět:    
Zdravím,

PŘEDEVŠÍM DĚKUJI ZA POZVÁNÍ KLUCI!!!

povedlo se. Paráda. Jen si pozapomněl na nejlepší momenty, nebo to bylo z žištných důvodů. HaHaaa HaHaaa HaHaaa

Ta pera si snad ani nezasloužím. HaHaaa Ale díky.

M@jk

P.S.: bylo fakt krásně.
witty.cz
2 háčkaČlánky: 0
Komentáře: 2
 Zaslal: 14.9.2009 , 20:18  Předmět:    
Super je to dobrý
Škoda, že mi první nevyšel. Na druhým už bych se ukázal, těsím se jak malej Jarda Je to tam.
222
1 háčkoČlánky: 0
Komentáře: 1
 Zaslal: 15.9.2009 , 19:49  Předmět:    
pěkný Tome je to dobrý bylo to fajn moc se mi to líbylo, tak snad mi to někdy zas vyjde Mrk
Hanz
3 háčkaČlánky: 0
Komentáře: 1
 Zaslal: 15.9.2009 , 20:57  Předmět: fajn   
OK Tome ,fajn sepsaný článek ,skvělá literatura a sloh.Jo bylo to fajn a jak si psal skvělý lidi ,které se učastnily tohoto srazu ,bylo to co tento sraz vyneslo do nej a nej.....
Jen malá vítka ,já ti dám dědka zobe! :chichi:
Určitě si to musíme zas zopakovat ,měj se a papa Hanz kouř papa
SNAKEJEHADČlánky: 16777215
Komentáře: 1
 Zaslal: 24.9.2009 , 8:57  Předmět:    
nazdáárek aaccorďáci Hihi Hihi Hihi Hihi


jsem začínající accorďk a potřeboval bych zjistit jak sa vydělávají ofuky,přední panel u přístrojové desky a celý panel od šlajtky k ofukům uvnítř intreiéru popřípadě stránku na stažení manuálu........jedná sa o accord 2.0 Si r.v. 1995 předem díky frajeři HaHaaa je to dobrý


Rating box? ? neni


  Články
 
  I.Accord Sraz
  Sekce: Srazy a výlety
  Zaslal:  8.9.2009 , 22:46
   
AUTOR: Tomášek
2 háčka
Založen: 13.3.2009
Články: 0
Komentáře: 0

Hodnocení: 1.00/5.00 [1]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh


 
Přejdi na:  
 
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
You cannot post articles in this chapter
You cannot edit your articles in this chapter
You cannot delete your articles in this chapter
You cannot rate articles in this chapter
You cannot approve articles in this chapter

You cannot post comments in this chapter
You cannot edit your comments in this chapter
You cannot delete your comments in this chapter
You cannot rate comments in this chapterBoard Security

(104174 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0457s ][ Dotazy: 40 (0.0095s) ][ GZIP on - Debug on ]