Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[2]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Články
 
  Jaký byl ..:: HONDAy 2009 ::..
  Sekce: Srazy a výlety
  Zaslal:  23.9.2009 , 22:39
   
AUTOR: Daver
Administrátor
Založen: 5.6.2007
Články: 16777170
Komentáře: 39

Hodnocení: 2.00/5.00 [4]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh

   Článek  Strana 1 z 1
  
Je to neuvěřitelné, ale už je to 3 měsíce, co se konal největší svátek Hondomilců v ČR pořádaný občanským sdružením Honda-club.cz

HONDAy 2009

Letošní Honday byl pro mě osobně extrémní, protože jsme s několika málo aktivními pacienty převzali celou organizaci na svá bedra a jeden by neřek, co všechno se za 3 dny může stát HaHaaa Nicméně si myslím, že i přes stres na straně pořadatelů a pomáhajících, kterých navíc bylo citelně málo, se nám podařilo udržet slušnou úroveň srazu, jako tomu bylo loni, za což jsem rád.

Akcí jsme vymysleli neskutečné množství, ale bohužel jsme nějak podcenili skutečnost, že den má ubohých 24hodin, nemluvě o tom, že velkou část si ještě ukrojí noc. Sečteno podtrženo se toho moc nestihlo, což je na jednu stranu škoda, ale na druhou z toho plyne, že nebyl čas se nudit a tak je to správně je to dobrý

Počasí nám opět přálo a tak i návštěvnost byla ohromná. Pojďme se tedy podívat, jak to letos vypadalo:

V PÁTEK
- dorazilo celkem 245 návštěvníků
- přijelo celkem 135 vozidel

V SOBOTU
- dorazilo celkem 172 návštěvníků
- přijelo celkem 74 vozidel

V NEDĚLI
- dorazilo celkem 36 návštěvníků
- přijelo celkem 16 vozidel

K tomu připočtěme zhruba 20 pořadatelů a pomocníků přibližně v 15ti vozech.

HONDAy 2009 tedy celkem navštívilo přes úctyhodných 470 lidí, kteří dorazili minimálně v 240 vozidlech, což jsou velmi vysoká čísla. Oproti loňskému megaúspěšnému ročníku přijelo více lidí, ale méně aut a to jednoznačně vypovídá o tom, že tento sraz není jen a jen o autech či motorkách, ale také o lidech kolem nich.

Tradiční opile-vítací pátek nemá cenu zmiňovat, přijíždí spousta nadšenců, seznamují se s okolím, staví stanová městečka, popíjejí a pojídají své zásoby či pochutiny z místní hospůdky a v pozdních hodinách dělají bordel na celou vesnici (kámen muhehe) ... ba ne, pár hlučných lidí se našlo, ale v tom počtu je to zanedbatelné procento.

Sobota je hlavním dnem v kempu a tak se předháněla akce za akcí. Obrovský úspěch slavila nová soutěž z dílny crxmanna V4/V6 SuperSound hodnotící zvukový projev motorů (celkově, nejen výfuk), se kterou počítáme i do příštího roku. Opět se střílelo vzduchovkou, konaly se různé předváděčky, naší žádosti vyhověla i Policie ČR a přivezli ukázat dálničního Passata R36 a dvě krásné moto Honda. K dispozici byl téměř nonstop otevřený prodejní stánek s haldami oblečení a vychytávek s logy HONDA či Honda-club.cz, multimediální stan s projekcí a závody GranTurismo na PlayStation 2, jedinečný bazén, výborná grilovaná kuřata a spousta další bašty.

Spanilá jízda, každoročně do detailu propracovaná spanilkovým mágem Ajsíkem bohužel letos díky nehodě ztratila na společenském kreditu, což jen potvrdilo fakt, že v takovém množství vozidel ji není možné dále pořádat. Nicméně i tak jsem pozoroval nadšení a doufám, že se podaří zpracovat video z letadla, ze kterého byl pořízen cca 20minut dlouhý videozáznam, abychom měli na tu (zřejmě) poslední jízdu adekvátní památku.

Sobotní večer navázal na úspěšný pátek, jen s rozdílem dvojnásobného počtu účastníků.

Málem se nekonal tolik oblíbený noční závod, ale nakonec se nám podařilo Paka a Alexis, jakožto pořadatele závodu, přesvědčit, že se to prostě konat musí, jinak zhyneme krutou smrtí HaHaaa. Musím uznat, že si dali záležet a bylo poznat, že jsou to ostřílení pořadatelé, protože závod byl přesně takový, jaký měl vždycky být - klidný, pohodový a zábavný. Doufám, že příští rok bude delší, protože co je zábavné, to většinou velmi rychle uteče Bueee

Pátečně sobotní hlasování o nejlíbivější vůz MISS HONDAy mělo překvapivě dva vítěze a ještě větším překvapením byla diametrální odlišnost vítězů, více čtěte ZDE.

Neděli bych raději nezmiňoval, ač jsme s věrnými druhy celou noc ze soboty na neděli ladili časomíru nedopadlo to nijak dobře. Už když nám někdy okolo 22hodin při finální kompletaci shořel semafor mi bylo jasné, že aláh sprintům nepřeje Se stydím. Nu což, snažili jsme se, seč nám síly stačily a nakonec se nám podařilo rozjet alespoň jednu měřenou dráhu, bohužel však až někdy kolem poledne. Nechápu, jak je to možné, ale asi je tam nějaká elektromagnetická anomálie HaHaaa. Naštěstí se účastníci zabavili sami i bez větších kolizí a jistě tomu pomohl i skvěle připravený slalom je to dobrý

V každém případě vzhlížíme k příštímu ročníku 2010 a pevně věříme, že to bude právě tento ročník, který zlomí nedělní smůlu, která nás provází snad už od začátku existence Honday.

Budu rád, když do diskuze pod článkem napíšete i vy nějakou svou pěknou vzpomínku na letošní ročník z pohledu návštěvníků.

Na závěr bych chtěl poděkovat generálnímu partnerovi společnosti Inter Cars Česká republika a dále partnerům BG Technik, PK Motorsport, Auto-Hifi-Tuning a sprinty.cz za podporu a ceny do soutěží.

Poděkování konkrétním lidem jsem vyjádřil ZDE

Děkuji všem za účast a těším se v roce 2010 ! VTEC

Daver


Další diskuze a fotogalerie k HONDAy 2009

Jak bylo na HONDAy 2009
HONDAy 2009 - video
Slalom HONDAy 2009
HONDAy 2009 - výsledky soutěží
Fotogalerie HONDAy 2009

   Autor  Komentáře
Zombie
3 háčkaČlánky: 0
Komentáře: 1
 Zaslal: 24.9.2009 , 9:21  Předmět:    
Sraz byl opravdu super a velmi pohodový. Moc se mi líbil noční závod. 4V/6V bylo zajímavé, ale na mě zbytečně dlouhé. Ale to je asi dáno tím, že nemám s čím soutěžit Úsměv) Pro příští rok bych apeloval na větší bezpečnost na letišti. Netrpělivci si zkoušeli sprinty na druhou stranu, tedy podél zaparkovaných aut a lidí a to je docela o život, kdyby tam vlítli. Jinak HD jako vždy skvělý! Díky!
Hellborn
5 háčekČlánky: 0
Komentáře: 13
 Zaslal: 24.9.2009 , 9:31  Předmět:    
Jo, srazík se celkem povedl... Lidi naházejte fotky do galerie - přece jich pár máte... Zítra půjdu příkladem a těch pár,co mám, tam šoupnu.

jo, nedočkavci si zkoušeli sprinty,ale aby radši jeli na slolom, to ne... A že ho letos vymyslel Crxmann hodně dobře.
Lubosh
ModerátorČlánky: 1
Komentáře: 8
 Zaslal: 24.9.2009 , 10:16  Předmět:    
Bylo to parádní. Spanilku bych rozhodně nerušil. Ale opět bych připravil parírky s mapou atd. jako, loni. My potom nevěděli kam máme jet.
Lojzik
2 háčkaČlánky: 0
Komentáře: 2
 Zaslal: 25.9.2009 , 12:21  Předmět:    
No nečekal jsem že těch 400 metrů kabelu bude až tak dlouhejch HaHaaa

Jinak na příští rok se mnou můžete počítat na 100% Protože HD2009 byl úžasnej!

přátele
DrSlimm
3 háčkaČlánky: 1
Komentáře: 5
 Zaslal: 25.9.2009 , 16:56  Předmět: HD09   
Byl jsem loni a letos a byl jsem spokojen. Loni se rocnik extra povedl, letos radost zakalila nehoda a bohuzel to nebylo na koupani (ale na to jak bylo hnusne, tak se pocasi jeste naramne vybralo, takze mi nerikejte, ze neni objednany HaHaaa ). Kazdopadne obrovsky dik poradatelum. Soutez supersound byl podle me nejlepsi zlepsovak roku.

Rad bych pridal k dobru konstruktivni kritiku ke spanilce, loni byly rozdany mapy a jak to citim ja, navstevnik ktery se nestaral kudy spanilka pojede mel v ruce papir, tak ho snad proboha napadlo se do nej podival. Nerikam ze to situaci resi, ale mozna by to s temi ztratami orientace nebylo takove jako letos.
Druhou vec ke spanilce bych rekl, ze je na povazenou, kdyz na zacatku trasy se kolona zastavi a ticha posta donesla zpravu "oni se tam fotej". Myslim ze lze spanilku v tomto poctu provest, ale je to o jiste discipline ridicu se opravdu pripravit a chovat se po ceste rozumne Se stydím

Nerad bych, aby byla zrusena, protoze moment, kdy jela kolona proti sobe, nenapada me jine vystiznejsi slovo nez "epic".
Michalka
3 háčkaČlánky: 0
Komentáře: 1
 Zaslal: 25.9.2009 , 17:16  Předmět:    
Nehoda na spanilce byla opravdu hnus ! Ale spanilku bych asi nerušila...jen vím, že příští rok asi vlastním autem nepojedu:o) Už to nebudu riskovat...a nebo rozestupy hoodně moc metrů Velmi šťastný Velmi šťastný Velmi šťastný
Jinak HD09 - opět povedené...byla sranda...pohoda...a tak to má být... je to dobrý
crxmann
5 háčekČlánky: 16777126
Komentáře: 92
 Zaslal: 27.9.2009 , 12:46  Předmět:    
Von byl nějakej sraz jo cože cože ?
M@jk
ModerátorČlánky: 9
Komentáře: 21
 Zaslal: 28.9.2009 , 11:36  Předmět:    
Zdravím,

všem děkuji za přípravu a organizaci. Můj první HONDAy a jsem nadšen. Kdo říkal, že voda v bazénu byla studená, tak prohloupil nebo byl z cukru. Celou sobotu od dopoledne do večera jsem si ji užíval jak jen to šlo.

Škoda nehody. Vím, že po bitvě je každý generál, ale stačilo by nařídit rozestupy v mírných rychlostech v obči na MIN. 50metrů a mimo alespon na MIN. 80metrů, aby byla zajištěna bezpečnost.

TAKŽE VŠEM JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍKY!!!
Hellborn
5 háčekČlánky: 0
Komentáře: 13
 Zaslal: 28.9.2009 , 18:59  Předmět:    
Rozestupy jsou sice pěknej nápad M@jku,ale pak by to bylo Honda-Š120-Honda-Felicie-Honda-Honda-traktor-Honda-Honda-Honda-Honda-Honda-Honda-Honda-Honda-Honda-Honda... A na křižovatce bude problém "kam jet"...
665+1
AdministrátorČlánky: 16777204
Komentáře: 12
 Zaslal: 6.10.2009 , 8:12  Předmět:    
OK
Dejf
4 háčkaČlánky: 0
Komentáře: 3
 Zaslal: 6.10.2009 , 8:53  Předmět:    
bylo to fajné, i když jsem to dospával celý týden HaHaaa
Daver
AdministrátorČlánky: 16777170
Komentáře: 39
 Zaslal: 6.10.2009 , 13:31  Předmět:    
Já mám pocit, že to ještě nemám dospané pořádně HaHaaa


Rating box? ? neni


  Články
 
  Jaký byl ..:: HONDAy 2009 ::..
  Sekce: Srazy a výlety
  Zaslal:  23.9.2009 , 22:39
   
AUTOR: Daver
Administrátor
Založen: 5.6.2007
Články: 16777170
Komentáře: 39

Hodnocení: 2.00/5.00 [4]

Technika Jak na to Klub Srazy a výlety Novinky a historie Partneři Můj příběh


 
Přejdi na:  
 
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
You cannot post articles in this chapter
You cannot edit your articles in this chapter
You cannot delete your articles in this chapter
You cannot rate articles in this chapter
You cannot approve articles in this chapter

You cannot post comments in this chapter
You cannot edit your comments in this chapter
You cannot delete your comments in this chapter
You cannot rate comments in this chapterBoard Security

(104174 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: poslední témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0535s ][ Dotazy: 47 (0.0117s) ][ GZIP on - Debug on ]