Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
MČR do vrchu - ITR - Zbraslav-Točná 25.4.2009 - onboard
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 2
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:15  Naposledy upravil Twilite dne 26.4.2009 , 21:40, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

čau lidi, tady je video ze sobotního závodu Mistrovství ČR.

skončil jsem 4. v kategorii E1-2000, s 12. nej časem celkově z 96 účastníků.

mrkněte na stránky závodního týmu na Facebooku: YourCareer.cz RACING TEAM


Odkaz


jen je v tom videu chybička - čas má být samozřejmě 2:14..., ne 1:14...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Lubosh je teď offline  Lubosh
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:22   Citovat  

pěkný OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3437  
crxmann je teď offline  crxmann
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:26   Citovat  

škoda tý převodovky. Občas bylo vidět že není co zařadit .....
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 8972 1996 Civic  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:28   Citovat  

CRXMANN napsal:
škoda tý převodovky. Občas bylo vidět že není co zařadit .....


to je spíš tím, že jsem pako a nepamatoval jsem si trať úplně přesně Úsměv) tohle je video z první závodní jízdy, druhá byla ta rychlejší... ale fakt, že krátká skříň tomu fakt pomůže, už se na ní těším
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Ryba je teď offline  Ryba
3 háčka
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:29   Citovat  

mooc pěkný je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1203 1986 CR-X  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:33   Citovat  

docela rozbita cesta mi to prijde, asi nic prijemneho...u nas fakt stoji vsechno za prt KO
Ale jizda pekna je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
coudu je teď offline  coudu
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:37   Citovat  

goood..taky mam v plánu testnout lestos vrchy Vrchlabí-Benecko
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1329 2007 FR-V  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:39   Citovat  

FastCivic napsal:
docela rozbita cesta mi to prijde, asi nic prijemneho...u nas fakt stoji vsechno za prt KO
Ale jizda pekna je to dobrý


to sice je, ale stejně to byla pr*el Úsměv)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Roverman je teď offline  Roverman
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:41   Citovat  

to video je zrychlený Velmi šťastný

ne dělám si srandu. pěkný moc pěkný! je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1778 1994 Civic Vti  
Marfi je teď offline  Marfi
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:44   Citovat  

Hroznej pohled jak tam neni ta palubka:-)To tě žene dopředu itr řiká šlápni na to nebo skončíš na palubce:-)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4774 2002 Civic Type-R  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:44   Citovat  

Roverman napsal:
to video je zrychlený Velmi šťastný

ne dělám si srandu. pěkný moc pěkný! je to dobrý


mě naopak přijde, že je to zpomalený Úsměv kdybys seděl na sedadle spolujezdce, tak by ti přišlo, že to je tak 5x tak rychlejší Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 21:48   Citovat  

Marfi napsal:
Hroznej pohled jak tam neni ta palubka:-)To tě žene dopředu itr řiká šlápni na to nebo skončíš na palubce:-)


už se mi dělá lamino palubka podle tý původní Úsměv taky mi přijde hrozný... Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
bordel je teď offline  bordel
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 22:57   Citovat  

Jak dlouho to cele trvalo? Jel jsem to loni a nezazil jsem vetsi peklo, 3hodiny mezi startem, mala moznost zahrat olej, spousta cekani pred stratem a ve finale to ukoncili driv a zmenili pravidla. Proste HaHaaa pořádnej výtlem nejvetsi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2750  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 22:59   Citovat  

bordel napsal:
Jak dlouho to cele trvalo? Jel jsem to loni a nezazil jsem vetsi peklo, 3hodiny mezi startem, mala moznost zahrat olej, spousta cekani pred stratem a ve finale to ukoncili driv a zmenili pravidla. Proste HaHaaa pořádnej výtlem nejvetsi


od 8 ráno do 5 do večera asi... 2 tréninky a 2 závodní jízdy...

celkem to šlo, prostě jsme nechali puštěný motory na startu. myslím, že olej byl v poho. a gumy se taky zahřívaly dobře v tom teplu... obecně to bylo super zorganizovaný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
bordel je teď offline  bordel
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 23:03   Citovat  

Twilite napsal:
od 8 ráno do 5 do večera asi... 2 tréninky a 2 závodní jízdy...

celkem to šlo, prostě jsme nechali puštěný motory na startu. myslím, že olej byl v poho. a gumy se taky zahřívaly dobře v tom teplu... obecně to bylo super zorganizovaný

Takze se asi poucili, ale loni to byla katastrofa, ty vrchy mi to znechutilo, ze jsem pak nejel zadny dalsi zavod, i kdyz me zpocatku lakaly. Tocnou si tak radsi zajedu parkrat v noci, jako predtim a da mi to daleko vic nez tohle.
Video hezky, gratulace k casu, koukal jsem na vysledky a Honza s ITR opet vyhral, "daily" car se nezda Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2750  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 26.4.2009 , 23:12   Citovat  

bordel napsal:
Takze se asi poucili, ale loni to byla katastrofa, ty vrchy mi to znechutilo, ze jsem pak nejel zadny dalsi zavod, i kdyz me zpocatku lakaly. Tocnou si tak radsi zajedu parkrat v noci, jako predtim a da mi to daleko vic nez tohle.
Video hezky, gratulace k casu, koukal jsem na vysledky a Honza s ITR opet vyhral, "daily" car se nezda Velmi šťastný


jo jo, honza vyhrál sériovky. ale daily to teda moc nemá Úsměv)
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Robik je teď offline  Robik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 8:34   Citovat  

Twilite napsal:
to je spíš tím, že jsem pako a nepamatoval jsem si trať úplně přesně Úsměv) tohle je video z první závodní jízdy, druhá byla ta rychlejší... ale fakt, že krátká skříň tomu fakt pomůže, už se na ní těším


Na tu tvou Integru si tam pamatuji..jela ti fakt pěkně OK
Stál jsem hned u té vracečky co byla kousek od startu.
Jinak co výsledky...můžeš tu na ně když tak hodit odkaz.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3080 2015 Civic  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 8:37   Citovat  

Robik napsal:
Na tu tvou Integru si tam pamatuji..jela ti fakt pěkně OK
Stál jsem hned u té vracečky co byla kousek od startu.
Jinak co výsledky...můžeš tu na ně když tak hodit odkaz.


díky díky.

výsledky jsou tady
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Robik je teď offline  Robik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 8:42   Citovat  

Koukám že ta Fábie fakt letěla..byl to mazec. A nevíte někdo co měl ten Martin Nesvatba v té Corolle za motor? Protože jsem koukal takový nenápadný sedan se 17ky nebo kolik měl ty kola a jelo mu to fakt jak p*ase. Tak to koukám!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3080 2015 Civic  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 8:47   Citovat  

Robik napsal:
Koukám že ta Fábie fakt letěla..byl to mazec. A nevíte někdo co měl ten Martin Nesvatba v té Corolle za motor? Protože jsem koukal takový nenápadný sedan se 17ky nebo kolik měl ty kola a jelo mu to fakt jak p*ase. Tak to koukám!


jo jo, honzovi kočišovi to s fábii fakt letí Úsměv měl nejlepší čas celého závodu... nevím, co je na tom pravdy, ale prý 750 kg a 240 koní z dvoulitru... samozřejmě sekvence a plně závodní podvozek a brzdy...

martin tam má dvoulitr, 280 koní, 1000 kilo, sekvenec, kola jsou podle mě min 18 nebo 19, obrovský brzdy, ale vše okruhový nastavení - takže říkal, že to jede celý na 1 a 2, ptže topspeed má 275 Úsměv) to honza kočiš má topspeed 196, takže tam prý hodil i 6 Úsměv)) já jel všechno 2-3, ve dvou vracečkách jsem tam hodil 1 a snad jen dvakrát tam byla 4... fakt to chce tu krátkou skříň
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
665+1 je teď offline  665+1
Administrátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 8:56   Citovat  

pěkný video a congrat k výsledku. co krizovky nějaký větší, byly ?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5903 2000 Accord Type-R  
Robik je teď offline  Robik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 9:04   Citovat  

Twilite napsal:
jo jo, honzovi kočišovi to s fábii fakt letí Úsměv měl nejlepší čas celého závodu... nevím, co je na tom pravdy, ale prý 750 kg a 240 koní z dvoulitru... samozřejmě sekvence a plně závodní podvozek a brzdy...

martin tam má dvoulitr, 280 koní, 1000 kilo, sekvenec, kola jsou podle mě min 18 nebo 19, obrovský brzdy, ale vše okruhový nastavení - takže říkal, že to jede celý na 1 a 2, ptže topspeed má 275 Úsměv) to honza kočiš má topspeed 196, takže tam prý hodil i 6 Úsměv)) já jel všechno 2-3, ve dvou vracečkách jsem tam hodil 1 a snad jen dvakrát tam byla 4... fakt to chce tu krátkou skříň


Na 1 nebo 2? Tak to je mazec. Velmi šťastný
A ten dovulitr asi předpokládám z Toyoty nebude co? Vím že nějaký dvoulitr měla vlastně Toyota Carina a tuším 132 koní základ..tak jedině jestli to nemá z toho. Úsměv No těch talířů ve předu místo kotoučů si nešlo nevšimnout. Velmi šťastný Měl hodně paprskové kola tak za jízdy šli docela vidět.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3080 2015 Civic  
Twilite je teď offline  Twilite
1 háčko
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 9:10   Citovat  

665+1 napsal:
pěkný video a congrat k výsledku. co krizovky nějaký větší, byly ?


díky. ale bramborová mě teda štve Úsměv krizovky vůbec... myslím, že jsem tam tak 2-3 sekundy mohl ještě dát dolu, kdybych jel ještě o něco víc na hraně... ale to se po závodě říká snadno Úsměv) btw byl tam i jeden acco type-r z btcc, ale jel jen trénink...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 407 1999 Integra Type-R  
Zemi je teď offline  Zemi
Partner H-C
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 9:13   Citovat  

Robik napsal:
Na 1 nebo 2? Tak to je mazec. Velmi šťastný
A ten dovulitr asi předpokládám z Toyoty nebude co? Vím že nějaký dvoulitr měla vlastně Toyota Carina a tuším 132 koní základ..tak jedině jestli to nemá z toho. Úsměv No těch talířů ve předu místo kotoučů si nešlo nevšimnout. Velmi šťastný Měl hodně paprskové kola tak za jízdy šli docela vidět.


Cece Toyota tech dvoulitru mela... Hlavne 3SGE... Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3606  
Dejf je teď offline  Dejf
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 9:15   Citovat  

je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3998 1999 Integra Type-R  
PAKO je teď offline  PAKO
5 háček
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 9:26   Citovat  

pekný videjko
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 6138 1978 110R coupé  
Robik je teď offline  Robik
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 11:37   Citovat  

Zemi napsal:
Cece Toyota tech dvoulitru mela... Hlavne 3SGE... Mrk


Jo? To já nevím....vlastně úplně jsem zapoměl že se dělali i Celicy s dvoulitrama Velmi šťastný Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3080 2015 Civic  
M@jk je teď offline  M@jk
Moderátor
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 11:58  Naposledy upravil M@jk dne 27.4.2009 , 21:35, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Twilite napsal:
čau lidi, tady je video ze sobotního závodu Mistrovství ČR.

skončil jsem 4. v kategorii E1-2000, s 12. nej časem celkově z 96 účastníků.

mrkněte na stránky závodního týmu na Facebooku: YourCareer.cz RACING TEAM

jen je v tom videu chybička - čas má být samozřejmě 2:14..., ne 1:14...


No můj hrnek kávy ... dobře ty --- Twilite: někdy musíme jet se projet ... tak já obnovím téma ...
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 17753 1992 Civic VTEC  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 12:05   Citovat  

Majku, nešlo by to citovat aspoň bez toho okna s videem?
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 1990 Civic VTEC  
lulin je teď offline  lulin
2 háčka
PříspěvekZaslal: 27.4.2009 , 12:41   Citovat  

pěkný pěkný OK
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 531 1998 Integra Type-R  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
MČR do vrchu - ITR - Zbraslav-Točná 25.4.2009 - onboard
Fórum: Videa
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Jdi na stránku 1, 2  Další 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžete stahovat ani prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.3017s ][ Dotazy: 145 (0.0519s) ][ GZIP on - Debug on ]