Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Swap motoru d17a2 na k20a
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
Hide_cz1 je teď offline  Hide_cz1
0
PříspěvekZaslal: 24.12.2011 , 15:07   Citovat  

Ahoj chtěl jsem se zeptat mám Hondu Civic r.v. 2002 z USA 92kw 15 Nm.

1) Chtěl jsem jen vědět, kolik by stál swap motoru na k20.

2) Můžete mi taky poradit vhodnou investici do motoru za cca 20 tisíc?

Rozhoduju se zda zvážím mírné řešení ad2 nebo radikální řešení ad 1 Úsměv
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2 H+ body: 0  
Newer je teď offline  Newer
Zlobivec [1]
0
PříspěvekZaslal: 24.12.2011 , 15:13   Citovat  

Hide_cz1 napsal:
Ahoj chtěl jsem se zeptat mám Hondu Civic r.v. 2002 z USA 92kw 15 Nm.

1) Chtěl jsem jen vědět, kolik by stál swap motoru na k20.

2) Můžete mi taky poradit vhodnou investici do motoru za cca 20 tisíc?

Rozhoduju se zda zvážím mírné řešení ad2 nebo radikální řešení ad 1 Úsměv

15 Nm? to ma moment jak pracka na pradlo ?Velmi šťastnýD


swap vyjde se vsim , i s praci tak na 80-90 tisic, zalezi za koli ksezenes motor Úsměv

vhodna investice za 20 tisic do tohodle motoru neni zadna, maximalne turbo ... ale zadna extra slava to nebude.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4903 H+ body: 2  
master88 je teď offline  master88
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.12.2011 , 15:19   Citovat  

V usa jsou tyhle swapy do kupéčka celkem běžný. Zkus kouknout na HondaTech atp. jaký to má úskalí.

Nicméně motor tak 40-50-60 podle toho co k němu všecko budeš mít + ta práce, nějaký uchycení motoru atd.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2495 H+ body: 5  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.12.2011 , 15:21   Citovat  

za dvacku bych poridil kvalitni svody, catback, decat, lehky setrvak a short ram sani
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 H+ body: 28 1989 Civic  
omega je teď offline  omega
1 háčko
0
PříspěvekZaslal: 24.12.2011 , 15:26   Citovat  

skus si toto prečítať ... je to pekne popísané čo všetko to obnáša ... kouř
tudy odkaz
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 235 H+ body: 0  
Hide_cz1 je teď offline  Hide_cz1
0
PříspěvekZaslal: 24.12.2011 , 16:19   Citovat  

Děkuju všem za ochotu, takovou rychlost odpovědí jsem nečekal Úsměv ten krouťák má být 155 Velmi šťastný chybička se vloudila
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2 H+ body: 0  
Meethos je teď offline  Meethos
2 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 24.12.2011 , 21:31   Citovat  

Snad nebude vadit, když se zeptám na možnost swapu K20 místo L13 (1,4 IDSI v City) ?

Motor by měl být natočený stejně (svody směrem ke kabině), ale to je tak jediná očividně společná vlastnost.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 671 H+ body: 0 2009 City  
DOHCVTEC je teď offline  DOHCVTEC
4 háčka
0
PříspěvekZaslal: 26.12.2011 , 18:57   Citovat  

kluci zlaty takova uprava vas bude stat kolem 100tis ale jen co se motoru tyce a ikdybys nedelal zadnej zasah do vykonu tak nejake dily budou chtit generalku nebo opravu a to taky neni zadarmo ... taky k takovemu vykonu musite upravit i zbytek auta tzn. podvozek ,silenty,brzdy a pod. pac se vysekas na prvni zatacce Velmi šťastný takze pocitej tak 150tis + min Úsměv ale to uvidis sam az to zacne a po 100tis prestanes pocitat Velmi šťastný
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4947 H+ body: -15 2003 Accord Aerodeck  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Swap motoru d17a2 na k20a
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0801s ][ Dotazy: 57 (0.0068s) ][ GZIP on - Debug on ]