Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Hondasraz Vyškov - občerstvení a jídlo
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1

tak co? gulage nebo klobasos?
gulage
50%
 50%  [ 11 ]
klobasos
50%
 50%  [ 11 ]
Hlasovalo : 22
Celkem hlasů : 22

Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 15:32   Citovat  

premyslim ze nakoupim nejaky maso a uvarim nejakej gulas + chleba ... ale kolik porci?
pak jeste nejaky klobasky ...
takze bude hlasovani ...
gulas?
klobasky?
PS: JSEM KUCHAR
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 15:34   Citovat  

Nadpis bez CAPS,pls!
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 2016 Civic i-VTEC  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 15:34   Citovat  

Hellborn napsal:
Nadpis bez CAPS,pls!
ok omlouvam se
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
Dave1984 je teď offline  Dave1984
3 háčka
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 16:02   Citovat  

ideální by byl gril a steaky svatoušek ale gulášek si dám klidně takýýýý je to dobrý Lucy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1102  
Vinc je teď offline  Vinc
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 16:08   Citovat  

Není nad výborný gulášek z toulajících se vyškovských psů a koček muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 91  
FastCivic je teď offline  FastCivic
5 háček
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 19:55   Citovat  

já bych si dal oboje Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 10246 1989 Civic  
Aqwertzz je teď offline  Aqwertzz
4 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 20:02   Citovat  

Obé + Pivko. Lucy
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4936 1999 Accord Type-R  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 21:26   Citovat  

a je to na jeden den lepsi bz to bylo tak na 2 dny ten sraz hehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
infinity je teď offline  infinity
Partner H-C
Členství: Gold
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 21:27   Citovat  

obe a kdyz jedno, tak urcite klobasos je to dobrý
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4584 1998 Integra Type-R  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 21:29   Citovat  

ja si dam taky klidne gulasek ale nesmi tam byt tluste maso pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 21:40   Citovat  

kamol napsal:
ja si dam taky klidne gulasek ale nesmi tam byt tluste maso pořádnej výtlem
tluste maso .. tak sezen par kocek Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 22:01   Citovat  

Doomm napsal:
tluste maso .. tak sezen par kocek Velmi šťastný


hehe nejake pekne hovezi Hihi Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
 Anonymní
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 22:33   Citovat  

Já bych spíše raději asi ten gulag s chlebíkem HaHaaa . Jestli je přeci jen ten doomm kuchťa tak si myslím že by mohl bejt libovej. Úsměv
   Návrat  
     
 
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 15.4.2008 , 22:48   Citovat  

.... takze 2 gulasky ..... ano ano ....
ale nejdriv mi to tady podepiste ......
..............
na 2 roky
Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 16.4.2008 , 7:26   Citovat  

Doomm napsal:
.... takze 2 gulasky ..... ano ano ....
ale nejdriv mi to tady podepiste ......
..............
na 2 roky
Velmi šťastný
Lidi nedělej te to, já už jsem se upsal a mám guláš dvakrát denně každej den Bueee
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
Verča je teď offline  Verča
3 háčka
Členství: Žádné
PříspěvekZaslal: 16.4.2008 , 7:32   Citovat  

Taky jsem pro los gulášos...ale tu smlouvu ti teda nepodškrtnu Hihi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1915 2003 Accord Type-S  
neyo je teď offline  neyo
Moderátor
PříspěvekZaslal: 16.4.2008 , 7:34   Citovat  

Já nevim, ale podle mě vás/nás chce Doom nacpat těžkym jídlem, abychom měli větší zátěž na sprintech Mr. Green
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 1707 2000 Civic  
Cruiser je teď offline  Cruiser
1 háčko
PříspěvekZaslal: 16.4.2008 , 8:44   Citovat  

Já už mám hlad teď! Do srazu nevydržím... Smutný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 256 2000 S2000  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 15:47   Citovat  

Hlasoval jsem pro klobásy, protože guláš se složitěji konzumuje, pokud není možnost si sednout. Navíc je náchylnější na zkažení, pokud ho budeš v jednom hrnci ohřívat celej den. Ale když bude oboje, tak nebudu protestovat OK ale stejně, není nad grilovanou klobásku... Cool
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 15:50   Citovat  

ale nejake grilovane steaky by nebyli marne lepsi jak gulasek a klobasky
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Petan.B je teď offline  Petan.B
1 háčko
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 16:05   Citovat  

Dome, a to budeš celej den stát u plotny? To z toho srazu zase nic mít nebudeš... Ble Lidi, nebuďte rozmlsaní. O kousek níž si můžete na shellce koupit bagetu. A Doomm si aspoň užije sraz.
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 259  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 17:06   Citovat  

Ivoss napsal:
Hlasoval jsem pro klobásy, protože guláš se složitěji konzumuje, pokud není možnost si sednout. Navíc je náchylnější na zkažení, pokud ho budeš v jednom hrnci ohřívat celej den. Ale když bude oboje, tak nebudu protestovat OK ale stejně, není nad grilovanou klobásku... Cool
nebudu se hadat s tim skazenim ale gulas neni jak sunka ze kdyz je v teple tak se zkazi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 18:13   Citovat  

Doomm napsal:
nebudu se hadat s tim skazenim ale gulas neni jak sunka ze kdyz je v teple tak se zkazi


No já tomu prd rozumím, ty si kuchař HaHaaa. Ale tak obecně jsem se ve své úvaze řídil tím, že v restauracích se takový věci jako guláš ze zákona musí prodat do 2h od uvaření, jestli se nepletu. Někdy když si od rodičů přivezu guláš, ohřeju si ho a pak zapomenu hrnec se zbytkem dát zpět do lednice tak pak už to neni dobrý to snad ne. Ale nechci ti to rozmlouvat, guláš prostě nemám moc v oblibě ale po klobáskách se můžu umlátit když jsou dobrý Je to tam..

BTW. co takhle guláš s klobásou? pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 18:25   Citovat  

Ivoss napsal:
No já tomu prd rozumím, ty si kuchař HaHaaa. Ale tak obecně jsem se ve své úvaze řídil tím, že v restauracích se takový věci jako guláš ze zákona musí prodat do 2h od uvaření, jestli se nepletu. Někdy když si od rodičů přivezu guláš, ohřeju si ho a pak zapomenu hrnec se zbytkem dát zpět do lednice tak pak už to neni dobrý to snad ne. Ale nechci ti to rozmlouvat, guláš prostě nemám moc v oblibě ale po klobáskách se můžu umlátit když jsou dobrý Je to tam..

BTW. co takhle guláš s klobásou? pořádnej výtlem
tak si vem oboje a nakrajej si ji tam Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
spoon je teď offline  spoon
Moderátor
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 18:27   Citovat  

Guláš se musí uležet,takže den sem,den tam muhehe
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 3709 2003 Accord Type-S  
Ivoss je teď offline  Ivoss
2 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 18:27   Citovat  

Doomm napsal:
tak si vem oboje a nakrajej si ji tam Velmi šťastný


To je nápad Velmi šťastný
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 870 1999 Civic  
kamol je teď offline  kamol
5 háček
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 19:20   Citovat  

no prave kde si na to prisel ze gulas se musi snist to 2 hodin pekna kravina.gulas by se mel spravne dobre odlezet a nic se nezkazi
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5161 1996 Civic Vti  
Doomm je teď offline  Doomm
4 háčka
PříspěvekZaslal: 17.4.2008 , 21:33   Citovat  

Petan.B napsal:
Dome, a to budeš celej den stát u plotny? To z toho srazu zase nic mít nebudeš... Ble Lidi, nebuďte rozmlsaní. O kousek níž si můžete na shellce koupit bagetu. A Doomm si aspoň užije sraz.
ja zapojim i pani doommovou Úsměv
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2410 1998 Civic  
Henges je teď offline  Henges
5 háček
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 7:48   Citovat  

To není KFC nebo MCDonald aby se jídlo muselo sníst do 15minut HaHaaa Myslím že to určitě nevadí. Nevím co by se tam mělo skazit za těch pár hodin Mrk
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 5294 1994 Civic Vti  
diacoon je teď offline  diacoon
4 háčka
PříspěvekZaslal: 18.4.2008 , 7:54   Citovat  

Taky si rikam co je to za kktinu gulasek je nejlepsi uplne prolezlej.

A jak neni kam sednout ? Pokud vim tak kazdy auto ma nejmene 2 sedacky vevnitr..to mas takovy showcar ze tam nesmis ani drolit chleba na podlahu ? pořádnej výtlem
   Návrat  
   Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 2360 1998 Accord  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Hondasraz Vyškov - občerstvení a jídlo
Fórum: Volná diskuze
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.1921s ][ Dotazy: 147 (0.0150s) ][ GZIP on - Debug on ]