Rozšířené hledání} Informace o členství Kontaktní informace Seznam uživatelů Kalendář Spřátelené weby Honda-club.cz Přihlásit se k emailu
[1]
Linka Uživatelské skupiny Linka Galerie avatarů Linka Kdo je online Linka
Linka Jak se stát členem klubu Linka Stáhnout stanovy sdružení Linka Výhody pro členy klubu Linka
  Obsah fóra Honda-club.cz   
Problem B16A2
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



  Strana 1 z 1
GoldenR je teď offline  GoldenR
0
PříspěvekZaslal: 3.2.2013 , 12:02   Citovat  

Ahoj,stala se mi nasledujici vec.
Rano nastartuji,vyjedu. (ihned) Jakmile se otackomer dostane k 2500rpm, motor se zacal chovat tak,jak se chova, kdyz dochazi benzin,proste drzim plyn ale nic se nedeje,motor cuka,vynechava. Kdyz jsem pustil plyn, otacky spadly, pote to zase zrychlovalo az do 2500. (Benzin v aute byl, omw). Po 10 km jizdy do garaze, kdy jsem jel asi 50km/h,vic to neslo, tak jsme zkouseli seridit volnobeh,ktery se nam uz predtim nezdal ok, a resetovali ecu.
Pri zkouzce, auto uz bezelo normalne,zrychlovao i pres 2500rpm, ale... Kdyz byl plyn cca 3 vteriny ve stejne urovni,ani jsem nezrychloval,ani jsem neubiral, tak jakoby se vypl privod paliva,uplne motor prestal reagovat. Po ubrani,nebo zrychleni se to zase chytlo. A takhle to dela po chvilkach, chvili vse ok, po cca 5ti minutach,zase motor pri drzeni plynu ve stejne poloze motor prestane reagovat.
Mame podezreni na cidlo polohy klapky...? Nemel jste nekdo podobny problemek? Dekuji moc
Je to c6g, tudiz vyblikani chyby-jednoduche jako u crx-se nekona...NEmam na to "pristroje" přátele
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 91 H+ body: 0  
Hellborn je teď offline  Hellborn
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.2.2013 , 12:05  Naposledy upravil Hellborn dne 3.2.2013 , 12:12, celkově upraveno 1 krát. Citovat  

Nemáš kancelářskou sponku na zkratování servisního konektoru, aby jsi vyblikal chybu? Mrk Svítí Ti kontrolka?

Něco podobného mi dělal Jazz - byl špatný kabel k map senzoru.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 24364 H+ body: 69 2016 Civic i-VTEC  
GoldenR je teď offline  GoldenR
0
PříspěvekZaslal: 3.2.2013 , 12:11   Citovat  

.No, skocim do kauflandu HaHaaa
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 91 H+ body: 0  
Minor je teď offline  Minor
5 háček
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.2.2013 , 12:14   Citovat  

Svítí ti kontrolka motoru? Pokud ano, vyblikat chybu, viz sekce Faq. Jak píše Helborn, stačí coby jediný přístroj kancelářská svorka nebo kousek drátu.
POkud nesvítí, tipuju závadu v rozdělovači, uvolněné kontakty, vadná cívka nebo modul. To už moc proměřit nejde, nejlepší je zkusit jinej rozdělovač, případně jiné části rozdělovače.
V Praze ti s tím můžu pomoct.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 13820 H+ body: 91 1990 Civic VTEC  
GoldenR je teď offline  GoldenR
0
PříspěvekZaslal: 3.2.2013 , 12:24   Citovat  

Kontrolka nesviti. Taky jsem zjistil ze konektor EACV(vzadu pod sanim) je rozdvojeny, tzn ze na jednom svazku jsou dva konektory, jeden je EACV a druhy je nezapojeny.A nenasli jsme protikus na pripojeni,v te delce kabelu. Z toho jsem jelen.
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi  Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 91 H+ body: 0  
Becky je teď offline  Becky
4 háčka
Členství: Žádné
0
PříspěvekZaslal: 3.2.2013 , 12:35   Citovat  

neco podobneho sme ted resili u jednoho swapu, pricina byl rozdelovac. rozdelej ho a vycisti vsechny kontakty, a hlavne zkontroluj vsechny kabliky v nem, po tech letech byva izolace zpuchrela, kdyz se nekde zlomi az na vodic, muze se to vybijet na kostru. pak to dela tyhle blbosti
   Pomohl ti příspěvěk? Návrat  
    
Zobrazit informace o autorovi Osobní garáž Odeslat soukromou zprávu
Příspěvky: 4503 H+ body: 42 1999 Civic VTEC  

  Obsah fóra Honda-club.cz   
Problem B16A2
Fórum: Motor, ECU, spojka a převodovka
0
Pomohlo ti toto téma?   
Zobrazit příspěvky z předchozích:
 Řadit příspěvky dle: 
Zaslat odpověď



 Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
    
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Nemůžete moderovat Vaše témata v tomto fóru.



Board Security

(104575 útoků)
::  www.honda-club.cz  :: Témata RSS TOPlist

[ Čas: 0.0695s ][ Dotazy: 49 (0.0056s) ][ GZIP on - Debug on ]